Přiznej anonymně!
0
0
Nenavidim klimatizaci v NB B.
0
0
0
Studuji diplomacii a mezinárodní vztahy ačkoli nesnáším lidi a miluju rasistické a nekorektní vtipy.
0
0
0
Nesnáším, když mě pokaždé při prezenci cvičící osloví pane Fuj, přitom jsem holka s vietnamskými předky.
0
0
0
Jdu takhle s kamaradkou do menzy na Jarove. K obedu se podava rizek a varene brambory. Capek co vydava jidlo (ten velkej plesatej, myslim, ze ted vari na Volze) se pta: "co Vy, pane mastite?" Rikam "no jasne" a na oplatku dostanu tekute maslo na brambory. Prijde na radu kamaradka a typek se ji zepta uplne stejne: "A vy, slecno, mastite?" Prvni reakce zni "ne!", nicmene po chvilce si to rozmysli a rekne: "ale tak jo , mastim"
0
0
0
Vše mě po 4-letech studia stále nic nenaučila.
0
0
0
Hodinu po úspěšném zdolání zkoušky smaže atomaticky můj mozek většinu naučených věcí. A nevěřim, že byste dali z fleku zkoušku, kterou jste dělali loni. Takže je fuk, jakou školu studuješ:)
0
1
0
Na začátku roku chodím na cizí cvičení, a když se začne dělat docházka a dojde na mě, tak řeknu učitelce, že jsem se registroval na poslední chvíli. Pak se mě zeptá na jméno, tak řeknu s vážným ksichtem jedno z těchto jmen: "Petr Žalud, Jakub Kaštan, Kamil Vychcálek anebo Prokop Křišťál." Když se učitelka začne smát - dělám, že mě to hodně bolí, a že se cítím fakt blbě. Zbytek hodiny mi leze do zadku, protože se ona cítí blbě. Já už se pak nikdy neukážu....
0
0
0
Ten pocit, kdy člověk sedí v plné učebně krásnejch holek a má prdy. Tak se snaží mohutně dýchat, aby ten smrad vydýchal a nedostal se k nikomu jinému.
0
0
0
Omlouval jste si nekdo predmet 2x ?
0
0
0
Jednou jsme přišli po celonočnim mejdanu do školy, kde se zrovna konaly příjmačky,tak jsme rozhlásili,že změnili matiku a šoupli tam i integrály, načež čtyři lidi odešli....
0
0
1
Když mi jeden chodící komplex z VŠE řekl, že se tam nebaví s hloupýma lidma, jen jsem si představil jak neuvěřitelný ticho tam musíte mít.
0
1
0
Se svou přítelkyní jsem se seznámil tak, že jsem se vyspal s její spolubydlící... like a boss
0
5
1
Nejtěžší otázka při testu bývá jméno přednášejícího. Je těžké si vzpomenout na někoho, koho jsem nikdy neviděl.
0
1
0
Sedával jsme s učebnicí anatomie na chodbě a dával jsme se do řeči s holka. Tvrdil jsme, že studuji medicínu a že čekám na kamaráda. Takhle jsem sbalil a dostal do postele 12 holek.
0
0
0
přešla jsem z FIT ČVUT na FIS VŠE a vůbec se za to nestydím! Konečně vím, že to jde i jinak.
0