Přiznej anonymně!
1
0
zamknul jsem nejmenované učitele u nich v kanceláři - dvakrát:)
0
3
0
Miluju, když po mně jedou sexy spolužačky, já se po nich nevrhám, čímž je nabudím ještě víc a pak se jim v duchu směju, že jsem gay.
0
0
0
Po bakalarce z matematiky jsem se se zkousejicim opila tak, ze jsem po ceste z jizaku na florenc musela dvakrat vystopit z metra:) byla to nejtezsi zkouska z celeho studia:))
0
1
0
Kamarád na soukromé VŠ opakuje matematiku. Pobavilo mě zjištění, že je tam topí u zkoušky ten samý kantor jako u nás na VŠE :D
0
0
0
V knihovně na FM se nemůžu učit. Koukám na křižovatku a sleduji, jestli bude nějaká bouračka nebo jaký bych bral či nebral auto.
0
0
0
připadám si méněcennej, protože jsem nikdy nesouložil v žádné z budov VŠE
0
0
0
Jednou jsem šel doprovodit tehdejší přítelkyni ke zkoušce. Když byla vevnitř, tak jsem se bavil tím, že jsem ostatním studentům na chodbě vykládal, jak je ta zkouška primitivně jednoduchá. Přítelkyně jí však nedala a já od ní dostal vzápětí kopačky.
0
0
0
Sere me obsluha knihovny na Jarově. Neodpoví na "dobrý den", "děkuji" ani "nasledanou" - jen blbě čumí a podávají klíčky zásadně v řadě, abychom se všichni namáčkli do jednoho místa.
0
1
0
99% lidí, které znám na VŠE, jsem poznala na chodbě Blanici nebo na baru na RK, ve škole jen jednu spolužačku hned na zápisu.
0
0
0
Nejlíp se člověk najedl dole v Blanici.
0
0
0
Ve druháku mi spolužák donesl na přednášku do Vencovského auly pizzu z PizzyVŠEm... i s talířem... Mám v úmyslu ho vrátit, ale nějak se mi to za 3 roky ještě nepodařilo. Je dost těžký a nevejde se mi do žádné kabelky.
0
0
0
Bojím se, co lidi ve škole začnou provádět za splašenosti, jen aby sem měli co psát.
0
1
0
95 % zkoušek jsem opsal z telefonu a spal jsem s přítelkyní spolubydlícího. Pravidelně.
0
0
0
když se nestihnu naučit na PT, tak na poslední chvíli píšu garantovi/tce, aby mi daný předmět tento semestr omluvili nebo mi dali náhradní termín =D =D
0
2
0
Na jednom cvičení v počítačové učebně v SB byl kromě mě pouze jeden další student a cvičící, který vykládal látku. Kolega student mi po cvičení řekl, že ten předmět nemá zapsaný a šel tam jen proto, že počítače na chodbě byly obsazené. Byl jsem na tom stejně.
0