Přiznej anonymně!
0
0
V druhým semestru jsem se náhodou seznámil s ošklivou holkou na ekonomii, protože jsem chtěl vědět, kde vzala nějaký materiály. Od tý doby mě stalkuje, "pozvala" se, abych ji vozil do školy, když začínáme stejně a dokonce se urazila, když jsem si koupil kafe a nic jí nenechal. Asi si myslí, že spolu chodíme. Jsem gay.
0
0
0
"Describe your shit with a movie title", Pánské záchody v RB.
0
0
0
Den před zkouškou z práva jsem chtěl na borci najít nějakej matroš, ze kterýho se to naučím. Místo toho jsem se celý večer smál u referencí na nejmenovaného učitele a ráno si k němu šel pro jedničku.
0
0
1
Jediné, co mi VŠ přinesla je, že jsem od gymnázia přibral 15kg.
0
0
0
úspěšně jsem absolvoval a za celých 5 let jsem si nepořídil kartičku do školní knihovny
0
0
0
To bylo před lety řečí o tom, jak se podporuje získávání praktický zkušeností při studiu. Hm, jakmile se provalilo, že jsem ke konci studia začala pracovat, bylo ve škole zle. Možná proto, že jsem viděla, že to, co nás učej, je úplně mimo realitu?
0
0
0
vždycky když jdu po škole, říkám si, co tahle holka asi má na sobě za kalhotky. větišnou skončím u malých nitek - tangáče.
0
0
0
Křesťanskému spolubydlícímu jsme tajně "upravili" vánoční dárek pro jeho přítelkyni, se kterou se seznámil na faře: vánočně zabalenou knížku o víře jsme prošpikovali vybranými výstřižky z pornočasopisu a knihu jsme opět úhledně zabalili zpět, aby nic nepoznal. Dodnes věřím, že možná tenkrát strávil nejlepší Vánoce svého života!:-)
0
0
0
Se zlepšujícím se počasím se zvyšuje i moje školní docházka, protože holky chodí oblečeny nalehko...jenom je škoda, že jejich docházka se naopak snižuje.
0
0
0
Zajímalo by mě, kterej chytrák vymyslel ty otáčející se sedačky u stolů v SB, které mají sklon 45° , když si na ně člověk sedne.
0
1
0
Spala jsem s učitelem, který se mi vůbec nelíbil. Zápočet mi stejně nedal.
0
0
0
Líbí se mi náš doktorand na eko, vím, že kdyby to byl spolužák, tak si ho ani nevšimnu, ale jak tam tak pobíhá u tabule a něco zapáleně vysvětluje, je neskutečně sexy.
0
0
0
V létě nosím sluneční brýle i uvnitř budovy školy, abych mohl nerušeně koukat holkám do výstřihu.
0
0
0
Jen tak mimo: kudy se dostanu na to stresni hulici misto?
0
0
0
Miluju, když se před průběžnými testy a především o zkouškovém začnu koukat na serialy, ikdyž se na ně běžně nikdy nedívám.
0