Přiznej anonymně!
0
0
Na přednášce z finanční analýzy jsem musel jedné osobě vysvětlovat, že správně je "CORE BUSINESS" a ne "CORN BUSINESS" a že to s tou kukuřicí vážně nemá nic společného. Člověk, kterému jsem takto rozšířil obzory byl přednášející s "doc. Ing." před jménem a "Ph.D." za jménem.
0
0
0
Krom VŠE studuji také na UK, a tak mám možnost porovnat systém a úroveň této školy. Neustále jsem v údivu, jak špatné to na vše (fakulta financí), co do personálu, kvality výuky i studentů, je. Učitelé si hrají na všeználky, do přednášek/cvičení montují své osobní názory,postoje a preference a studenti si až do posledního ročníku nejsou schopni uvědomit, že nejsou už dávno na gymnáziu. Kdyby to pro mně byla škola primárního zaměření, byl bych zoufalý...
0
0
0
Po střední jsem se rovnou vrhnul do podnikání a na výšku bral jako ztrátu času...a až po x letech mi dochází, že to vlastně není úplně pravda - tolik mladých a krásných holek na jednom místě nikde jinde není. Uvažuju o studiu.
0
0
0
Vždycky mě fascinujou ty slečny, co půlhodiny čumí na jídelní lístek na vstupních dveřích menzy a blokujou dveře a ne a ne si vybrat...
0
0
0
Díky téhle škole se ze mě stává expert na v-š-e! Když o něčem mluvím nebo čtu něco, kde je ve slově "vše", hláskuju to.. A připadám si šíleně trapně!
0
0
0
Ševčík z ekonomky na mě vytáhl zbraň. Policisté ho pak nechali odjet opilého. Takový mafián co učí a šikanuje na VŠE tam nemá co dělat.
0
0
0
Jednou jsem viděl borce, co si na záchodě odmotával hromadu toaletního papíru. Dělal jsem, že chč.iju a hledím si svého, a když si byl jistý, že ho nepozoruju, tak si dal toaleťák do batohu a odešel.
0
0
0
Nemůžu vystát lidi, co mají všechno od Applu.
0
0
0
třikrát mi doktorand i regulérní profesor řekl: jsem rád, že jste si vymyslel vlastní projekt, ale musíte si vybrat z těch, které jsou zadané. "vlastní projekt mít nemůžete, špatně by se mi opravoval"... - co je na západních školách přednost, je v česku koule na noze. tak jsem se na to vykašlal a už jen podnikám
0
2
0
Rozhodl jsem se, že vystuduji VŠE za jeden rok. Letos se o to pokouším už potřetí.
0
0
0
Desí mě, že na vysokých školách studují už i děti, co se narodili v 1995! Cítím sa staře (přiznání od člověka narozeného v 80tých letech)
0
0
0
Rád se bavím překládáním zejména slovenských textu do češtiny pomocí Bing (například podniková politika od Slunčíka)
0
0
0
Byl jsem takhle jednou ve škole v půl desáté večer a viděl páreček, jak si to tam rozdává na gauči na chodbě.
0
5
0
"Zbožňuji" testy, kde si ani vyučující předmětu nejsou jisti zcela správnou odpovědí.
0
0
0
Minulý rok sem se nechal překecat, ať du na Career Days. Sbalil sem tam fakt sexy kočku!
0