Přiznej anonymně!
1
2
Jednou, jsme si s kámošem řekli, že si zajdeme na jedno.. Pořád mi volala přítelkyně (ted už moje bývalá..) a já ji to nezvedal. Byli jsme v hospodě asi od 23:00 do 11:00 příštího dne. A potom jsem si uvědomil, že jsem měl bejt v 9:00 na svatbě... na mojí.. ženil jsem se.
0
0
0
Jednou jsem se snazil dostat na vse do sauny a nejaka zenska me tam nechtela pustit, skoda mohlo to byt zajimavy. Vedeli jste, ze je ve skole sauna? ;-)
0
5
0
Stydím se za Čechy, kteří si nedokáží přiznat, že pokud jsou někteří Slováci,Rusové nebo kdokoliv lepší,mají plné právo tady studovat.
0
1
0
Když tak čtu holmanovu Ekonomii (taková ta zelená bichle), vždycky si vzpomenu na knížku z dětství, bylo v ní 365 pohádek na každej den jedna, akorát to byly pohádky o zvířátkách a tak. Holman naproti tomu píše jak centrální banka používá svůj peněžní klíč na otvírání pandořiny skříňky s inflací. Jen sem rád, že Ekonomie počítá se schopnějšími čtenáři než kniha z mého dětství, rozhodně obsahuje víc příběhů než jen 365 :)
0
2
0
Ve škole jsem si s klukama pustili porno.. Ale zapoměli jsme to zlumit ... Paní čtelka byla vyhecovaná ! :D
0
0
0
"Describe your shit with a movie title", Pánské záchody v RB.
0
0
0
Jdu takhle s kamaradkou do menzy na Jarove. K obedu se podava rizek a varene brambory. Capek co vydava jidlo (ten velkej plesatej, myslim, ze ted vari na Volze) se pta: "co Vy, pane mastite?" Rikam "no jasne" a na oplatku dostanu tekute maslo na brambory. Prijde na radu kamaradka a typek se ji zepta uplne stejne: "A vy, slecno, mastite?" Prvni reakce zni "ne!", nicmene po chvilce si to rozmysli a rekne: "ale tak jo , mastim"
0
0
0
Nerozumím svým spolužákům, některé slova si musím nechávat překládat Google překládačem.
0
0
0
Učím na VŠE. Občas si při písemce "nevšimnu" intenzivní komunikace mezi studentem a studentkou. Potom - za naprosto stejné písemky - dám studentovi za jedna a studentce nedostatečnou a čekám, co se bude dít...
0
0
0
Vím, že tohle je přiznání, ale i když se k ničemu nebudu přiznávat, doufám, že si to přečtete. :) Chtěla bych touto cestou najít jednoho kluka, protože vím, že tohle čte hodně lidí a on by mohl být mezi nimi, nebo by ho někdo mohl poznat na fotce :). Potkali jsme se minulé léto na Krétě. Strašně ses mi tam líbil! Ale v té době jsem to měla celkem těžké, tak jsem se s tebou nemohla seznámit. Celou dobu toho strašně lituju! Jestli tohle čteš a pamatuješ si na mě, dej mi to nějak vědět :) třeba napiš do komentářů, že jsi to ty… něco, podle čeho bych to poznala :) nebo jestli ho někdo pozná, nějaký jeho kamarád nebo kamarádka, řekněte mu to, prosím :) Byla bych za to opravdu vděčná!
0
0
0
Byl jsem opět přesvědčen o absenci praktického uvažování některých akademických pracovníků. To když se člověk táhne na zkoušku, která začíná v 9:00, aby mu v 8:57 přišla zprava v ISISu od cvičící, že se zkouška z důvodu nepříznivého stavu počasí ruší. Hlavně, že jsme čekali připraveni před místností. Ale asi si paní doktorka nevšimla, že na pondělí trochu sprchlo...
0
0
0
Ten pocit, když píšete semestrálku, která se má za chvíli odevzdat a už na to přestáváte vidět...
0
0
0
Nesnáším kolej Vltava. Už jsem tam nocoval několikrát a na každým pokoji, kde jsem byl, strašně vrzala postel :/
0
0
0
S příchodem jara (a minisukní) se moje školní docházka o hodně zlepšila.
0
0
0
Opakovaně se mi nedařilo nastavit heslo a přihlásit se do Eduroam. Své heslo zadávám ve formátu Jméno+třímístný číselný kód. Po patnácti marných pokusech a notné dávky agrese jsem heslo nastavila na Ho**o123. Najednou to šlo.
0