Přiznej anonymně!
0
0
Vždy když měla být na předmětu týmová práce, vybral jsme si ty nejsvědomitější lidi. Pak odvedli většinu práce za mě, když jsme se flákal. Vždycky jsem měl pak výborný hodnocení.
0
0
0
Jsou na téhle škole přednášky?
0
0
0
Bojím se, že když začne někdy na VŠE hořet, tak žádné z těch neustále zavřených protipožárních dveří nepůjdou otevřít, a já tam uhořím. A když náhodou otevřít půjdou, tak tam sice neuhořím, ale zase mě ušlapou v panice davy, které se tam neustále díky těm novým dveřím tvoří.
0
0
0
Smotal jsem, zmastil jsem půlgramáče na střeše staré budovy a pak šel na cviko. Opakovaně. :)
0
1
0
Končím 12. semestr studia na VŠE a ještě jsem ani jednou nebyl na N2Nation ;-)
0
0
0
Porce v menze mi nestačí, kdyby to šlo, přidala bych si (ne proto, že je to dobré, ale že mám hlad - nejsem tlustá, nemám tasemnici, ani nechodím zvracet a během dne taky průběžně jím) a nechápu, jak se té miniporce může najíst někdo z kluků. Nebo prostě jenom moc jím a pro ostatní jsou porce OK? :D
0
0
0
Jsem ráda, že byl vytvořen kurz Účetnictví I. jen pro F1. Nezvládla bych spolupráci s lidma, pro který je to nejtěžší předmět na bakaláři.
0
0
0
Spolubydlící si na kolej nastěhoval přítelkyni. Jsem jedinej blbec z buňky, kterej se s ní nevyspal.
0
0
0
Chystám se dálkově na VŠE, pokud vše klapne. Už teď přemýšlím, že si všechny vaše vychytávky a úlety začnu zaznamenávat a vy mi budete skvělým průvodcem "jak přežít"..
0
0
0
Při závěrečné zkoušce z matematiky jsem měl zderivovat židli.
0
0
0
Na zkoušku z managementu jsem se učila stylem, že jsem si dala skripta pod polštář a naskáče mi to do hlavy. Nepomohlo to.
0
0
0
Dnes pred zkouskou jsem zjistila, ze dosly cisty kalhotky, a jelikoz jsem spechala, sla jsem naostro (v sortkach a 1.krat v zivote). Pro rypaly-zkouska byla PISEMNA a zadna davacka. Ja, vecny smolar - ktery by si kvuli prip. vyhazovu dnes prodluzoval studium - jsem dostala esej, kterou jsem cetla hodinu pred odchodem. Odted chodim na zkousky vyhradne naostro :D
0
1
0
Kamarád na soukromé VŠ opakuje matematiku. Pobavilo mě zjištění, že je tam topí u zkoušky ten samý kantor jako u nás na VŠE :D
0
0
0
Způsob, jakým propojili dámské a pánské záchody v přízemí ve Staré budově, mi přijde skoro jako požehnání od školy se tam muchlovat.
0
0
0
Na VŠE jsou nejhezčí holky.
0