Přiznej anonymně!
0
0
Kdybych chtěl spáchat sebevraždu, tak vylezu na ego Vladimíry a skočím na její IQ.
0
0
0
Skutečnost, že mě s přehledem vzali, vyvrací doměnku, že VŠE je elitní ústav.
0
0
0
Má cenu se odvolávat, když mě nevzali?
0
0
0
Keby som počas skúškového nemasturbovala minimálne 3-krát za deň, tak by som to fakt nedávala ... a pri písaní bakalárky je to najhoršie, 4 strany a musím ísť na to (ano, som žena).
0
0
0
Jsem totalne zabouchla do kluka, ktereho jsem potkala na festaku. Nekdy mam pocit ze se mu taky libim a jindy, ze me bere jen jako kamosku, ale bojim se o tom s nim mluvit, protoze se bavime teprve tyden a par dnu...co delat?
0
0
0
Rusove
0
0
0
Lidi jak se do přihlášky zadají ty 3 obory na fakultu? Jestli to pořád tak funguje (3obory/1přihláška)
0
0
0
Můj sen je mít sex se studentkou VŠE. Holky lajkujte, jednu z vás si vyberu.
0
0
0
Můj sen je mít SEX se studentkou z VŠE. :) Holky lajkujte, odepíšu každé!
0
0
0
Hype s přiznáním už je dávno pryč, ale i tak mě baví projíždět příspěvky 3 roky starý a dohledávat si, jestli jejich autoři školu dokončili, kde pracují a podobně. Ještě napínavější pak je, když zjistím, že máme na facebooku společné přátele a kolikrát přemýšlím, jak se zrovna tihle dva mohli potkat.
0
0
0
Jsou na téhle škole přednášky?
0
0
0
Je mi blbě z VŠE i na magistru a nevim, co tam dělám. Říkal jsem si, půjdu si přečíst přiznání, to bude vtipný, přilnu víc k lidem. Teď je mi ještě víc blbě.
0
0
0
Vždycky sem chtěl aspoň 1x šukat na VŠE. Rajská budova, přízemí, toaleta pro invalidy, klaplo to!
0
0
0
Na VŠE je spousta holek, co si vydělavaj jako prostitutky. A tvrdí, že dělají jen modelky. Na MUNI v Brně je to podobný (Právnická fakulta). A VŠE je protistucí a pornem víc zahlcená.
0
0
0
Čekal jsem, že na ekonomce budou normální lidi, ale je to pro mě dost zklamání....hrozně moc lidí tam je fakt divnejch, nepříjemnejch a tak..
0