Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Ahoj, je na VŠE nějaký kluk, co má rád BDSM a rád by poznal slečnu, která ho má také ráda?
0
0
0
Svou vysokou školu si vybírám dle přiznání. VŠE vyhrála
0
0
0
Ten pocit, kdy člověk sedí v plné učebně krásnejch holek a má prdy. Tak se snaží mohutně dýchat, aby ten smrad vydýchal a nedostal se k nikomu jinému.
0
1
0
Mám kamaráda (vietnamce) a jmenuje se Dan! Je mu 21 let a studujeme spolu na VŠE a osud to chtěl tak, že přivedl svojí přítelkyni do jiného stavu. Většina lidí by takovou obrovskou životní výzvu nezvládla. Dan se ale rozhodl, že si s přítelkyní dítě ponechají. Rád bych za mě a moje přátele co za ním stojíme mu vyjádřil podporu! Dane ty to všechno zvládneš! Jak školu, tak budeš jistě i skvělý táta :)
0
0
0
Na 5en101 (Ekonomie I) jsem se učil jenom noc před závěrečnym testem, a dal jsem to přesně na 26 bodů, který jsem potřeboval, abych prošel.
0
0
0
Při používání integrovaném studijního informačního systému se vždy bojím, aby ke mě nevtrhla URNA
0
0
0
Tenhle semestr už jsem dostal třetí hromadnej email z ISISu, kde nějaký student prosí o prezentaci/co bylo na přednášce/co bude v testu. Nejenom, že si ten člověk ani nedá tu práci, aby napsal pár lidem osobně, oslovil je jménem, ale on ani nenapíše, o co jde za předmět! Jak můžou takový čůráci vůbec studovat na Vysoký škole? Poslední případ - Jára Sládek, a že zdravím!
0
0
0
Přiznání VŠE mě naučilo psát slovo business.
0
0
0
Líbí se mi jeden nejmenovaný doktorand učící účetnictví. :3
0
0
0
V prváku jsem opovrhoval šprtama, co se učí věci nazpaměť a biflujou se na zkoušky... Po prváku jsem se rozhodl, že se stanu jedním z nich, protože jinak asi nedostuduju.
0
1
0
Když se učím víc než 6h. v kuse, musím jít masturbovat, pak pokračuju. (.....i v knihovně)
0
0
0
Vše mě po 4-letech studia stále nic nenaučila.
0
0
0
Pokaždé když zajdu na jídlo do menzy na Jarově, tajně si přeji, aby i na Žižkově prodávaly jídlo mladé hezké slečny jako je ta za pultem.
0
1
0
Nesnáším lidi co ještě nejsou ani bc. a mají lepší práci než já (převážně holky, díky svým pěkným kundičkám). S bc vzděláním z fakulty informatiky a statistiky dělám blbého inventurního pracovníka za 80 korun hrubého na hodinu, protože mám obavy, že má angličtina na lepší job prostě nestačí.
0
1
0
Jsem na FISu na oboru Matematické metody v ekonomii. Je to skvělej obor přesně šitej na míru mým schopnostem a znalostem. Až na to, že totálně netušim, jaký to má užití v praxi a k čemu vlastně budu kvalifikovaná, až to dodělám :D
1