Přiznej anonymně!
0
0
pres leto mi bude chybet carbon :/
0
2
0
Tajně jsem doufal, že tu stavárnu rozeberou jeřábem úplně.
0
0
1
Jsem správkyně skupiny prváků všcht na facebooku. Když je mi smutno, či mě někdo naštve, začnu vás, myslím ty, kteří se mi nelíbí, nebo trapně komentují každý příspěvek, vyhazovat. Jednu slečnu jsem dokonce i zablokovala. Velmi si svoji moc užívám. Kdybych spravovala Přiznání, vyházela bych i vás, zbylé trapáky. A kdo tohle bude trapně komentovat, toho taky vyhodím.
0
1
0
Největší uznání na škole u mě má laborant ústavu fyzikální chemie se silnými brýlemi, který mě vždycky první hezky pozdraví, i když vůbec netuší, kdo jsem.
0
0
0
V LOCH I se mi nepodařilo odevzdat produkt z osmihodinové Grignardovy reakce, i když jsem ji dělala dvakrát. Pokaždé jsem přišla o produkt před poslední destilací. Poprvé jsem si ho vylila do výlevky, podruhé schodila baňku z topného hnízda. Tenkrát mě nenapadlo výsledný produkt zfalšovat, neměla jsem dost informací, jako teď po čtení Přiznání.
0
1
0
priznávam, že po tvrdej kalbe som zvracala najprv na toaletách v budove B na 3, poschodí...potom v respíriu.dva krát...potom som si šla napísať zápočet z F II a dala som ho na 90 % . kto tvrdí, že chlastať sa nemá?!?!...
0
0
0
štve mě půlka lidí z oboru chemie
0
0
0
Je mi strašně lito, že se zrušilo občerstvení v budově B! Měla jsem moc ráda tu milou ženu, která tam pracovala.Vždy se od srdce usmívala a všem přála hezkého dne. Když jsem ji potkávala ráno, okamžitě se zvedala moje nálada a byla pak dobrá celý den. Nevím, kdo by mohl být z tohoto občerstvení nespokojený? Kdo si mohl stěžovat na rektorátu, v důsledku čehož jím dali výpověď? To není fér! Když ta žena odcházela ze školy, brečela. Je mi strašně lito, když dobří lidé musejí brečet. Pro ty, kteří si stěžovali, ať to bude ostuda! A té ženě přeji všeho nejkrásnějšího v životě, hodně štěstí a úspěchu, kterého zaslouží! Ať se jí bude dařit v jakékoliv činnosti!
0
5
0
Těžko zkoušejícím vysvětlovat, že existuje něco jako zákony o zkouškovém období. 1. ZZO: Entropie kdekoliv v okolí studentů najednou záhadně klesá. 2. ZZO: Dodatkový objem žaludků studentů dosahuje limitních hodnot. 3. ZZO: Systém student + okolí dosahuje nejnižších hodnot Gibbsovy energie na FB. Ze spojených formulací ZZO pak jasně vyplývá, že čas zbývající na učení se limitně blíží nule, čehož důsledkem je dosahování kritických tlaků u zkoušky.
0
0
0
nesnasim kdyz na testu sedim v prvni/druhe rade, prednasejicimu tahne z huby kdyz neco vysvetluje a jeste se pritom usmiva
0
1
0
Zajímalo by me, kterej inteligent vymyslel, ze v indexu se na kazdou stranu musí porad dokola psat jmeno, ak. rok. obor, rocnik.
0
1
0
Na laborkách z anorgány I jsem ze zoufalosti si přečetl tajně z učitelova papíru složení kationtů pro zkumavky, který jsem měl určit a pak jsem po zbytek hodiny šmelil řadu nesmyslných metod, jen abych na konci řekl laborantovi správný výsledek a dostal za 1.
0
0
0
Když jsem se onehdá rozhodovala, co dál dělat, musela jsem se pořádně praštit do hlavy, že mě napadla taková blbost jako jít na VŠCHT. Jsem absolvent, nemůžu najít práci a lituju dne, kdy jsem si podala přihlášku na VŠCHT.
0
1
1
při laborkách z anorgany jsem vylila dvojchroman do výlevky
0
0
0
Pohrdám lidmi z většiny ostatních vysokých škol.
0