Přiznej anonymně!
0
0
Přesně za 19 dní odevzdávám diplomku. Ještě nemám nic naměřeno.
0
0
0
nejhorší, když holka nazývá analytiku "anála" zas tak špatně na tom naše škola snad neni...
0
0
0
mám doma hnusnou koupelnu tak občas chodím do sprchy vedle BS9
0
0
0
Rád po večerech na Vloze tluču do topení.
0
0
0
štve ma, že na primáte pri hodnotení vyučujúcich ukazuje, kto daný príspevok napísal.... v ojedinelých prípadoch mám totiž chuť do hodnotenia napísať niečo ako "ma sexi zadok" alebo "dala by som si povedať"....to môže dosť zavážiť, keď si niekto vyberá, ku komu ísť na cviká, no nie???
0
0
0
IRITUJÍ MĚ BLBKY, CO NEPOZNAJÍ OBSAZENÉ/VOLNÉ WC a buď pořád klepají na obsazené nebo naopak stepují ve frontě před prázdnými, a tak jsem jim na dveře nejnavštěvovanějších toalet na béčku vytvořila SEMAFORY. Zámek svisle - volno, zámek vodorovně obsazeno. (Uznávám, že to není pravidlo pro všechny toalety, ale snad aspoň na těchto už bude jasno).
0
0
0
Termín na bakalářku za dva dny..... pořád mě utěšuje, že když nechám pevný disk přepsat náhodnými daty, tak tam někde vznikne něco odevzdatelného :D
0
1
0
Některý holky z potravin jsou fakt moc hezký. Ale strašně pitomý. Ale osobnost se nešuká, takže dobrý.
0
0
0
Vyspala jsem se s profesorem matematiky =) Byl úžasnej
0
0
0
Vortexování citlivých míst přes ruku dokáže být velice příjemné :3
0
2
0
Po rozkliknutí webu školy, hore, druhý obrázok zľava - tie dve sú moje "exspolužiačky", ktoré školu opustili po prvom semestri. Ale hlavne že ich tváre tam sú ako vzor vzorných študentov!
0
0
0
... kurnik naucil som sa moc chlastat od svojich sefov na vscht... Teraz ked sefujem na zapade ja, tak volim chlastanie namiesto opravovania prac mojich studakov...
0
0
0
Nesnáším řidiče co v 6 ráno troubí před Volhou jak kreténi snad 10 vteřin dlouho !
0
0
1
Většina z těch, co jsem na škole poznal jsou fajn lidi, ale strašně mě s**e, jak jsou chemici namyšlení. Skoro všichni se chovají, jaky by ostatní školy byly podřadné a jen VŠCHT byla něco extra. ČZU jsou pro ně hnojaři, jejichž titul nemá žádnou cenu, matfyzáci jsou pro ně ubožáci, kteří si nikdy neštrejchnou, právníci zbohatlické děcka, které mají jen vlivné rodiče atd. Uznávám, že na chemii je asi třeba trochu "lepší" hlavu, ale v prváku by měli zavést v laborkách chlazení vlastního ega. Stydím se, když se mí spolužáci povyšují nad jiné studenty a přitom se chovají jak burani.
0
3
0
"Naučím se to ve vlaku" je největší lež mého života.
0