Přiznej anonymně!
0
0
Přiznávám, že ač jsem se úspěšně dopracovala k titulu Ing., dodnes nechápu, jak jsem některé zkoušky mohla udělat. Měla jsem kolikrát víc štěstí než rozumu. Znovu už bych to asi nedala.
0
1
0
Jsem doktorand VŠCHT, za celých 8 let jsem nezažil kolejní party, nikdy jsem se tu hezky nepobavil i když jsem moc chtěl, nikdy jsem neměl sex s nikým ze školy. Když jsem chtěl situaci změnit, moje okolí mě vrátilo kam si myslí, že patřím. Nejhorší čast mojeho života, těším se až skončí, nechci si to pamatovat a nechci mít s nikým žádný kontakt.
0
0
0
Na naší VŠCHT koleji (Volha) jsem spal se slečnama skoro ze všech pater. Kromě jedničky. Hlásí se nějaká? :D
0
10
0
No nevím pánové, vy tady stále brbláte nad holkama z VŠCHT a přitom… umíte si snad představit ideálnější ženu než absolventku VŠCHT? Na rozdíl od jiných vysokých škol je v průběhu studia vzdělána ve všem, co do budoucího života potřebuje. V laboratořích z anorgány ji naučí pořádně mýt nádobí. Během studia matematiky se naučí, kdy je lepší držet jazyk za zuby. Díky fyzikálce pochopí, že pořádek se sám neudělá, v labech z orgány se zase naučí vařit. Během INGů se stane odbornicí na sušení prádla a ještě vám dokáže v parném létě ochladit pivo. Co byste chtěli víc? Snad jen ta praxe v pipetování pusou by mohla být větší.
4
1
0
Nesnáším, když na přednáškách usnu a od slin se mi rozpijou poznámky...
0
1
0
Nepřipadám si arogantní ani namyšlená jen proto, že jsem nikdy nechodila z žádným spolužákem. To, že mě baví chemie, přece neznamená, že musím s chemikem chodit. Nebo jsem snad prošvihla nějakou úvodní přednášku, kde se to studentkám VŠCHT přikázalo?
0
2
0
Když si vařím kafe, přemýšlím o výparné entalpií a o extrakci. Když vidím sloučeninu, hned přemýšlím, jak jí uvařit, kde a jak se vyrábí. Když zapadá Slunce, přemýšlím o jaderné syntéze. Když mi pění olej na pánvi, přemýšlím o povrchovém napětí kapalin. Myslím na chemií 24 hodin denně a to mě teprve čekají bakalářské státnice..
0
0
0
Obsah této stránky tvoříte vy prostřednictvím http://priznej.cz/vscht ! Tak kdo bude první? :)
0
1
1
Všechno nádobí, které jsme v LOACHI rozbili, jsme potom někomu ukradli.
0
0
0
Všem spolužákům jsem tvrdila, že jsem se na státnice učila týden, přitom jsem se na ně učila měsíc
0
0
0
Při LOCH I jsem odevzdala místo produktu naškrábanou omítku.
0
1
0
Na jedné přednášce padla nádherná hláška: Vzorec uvedený pro zapamatování snižuje atraktivitu učebnice o polovinu, proto zde žádné vzorce pro pamatování nejsou. :D
0
1
0
priznávam, že po tvrdej kalbe som zvracala najprv na toaletách v budove B na 3, poschodí...potom v respíriu.dva krát...potom som si šla napísať zápočet z F II a dala som ho na 90 % . kto tvrdí, že chlastať sa nemá?!?!...
0
0
0
Z jednovrstvého toaletního papíru na záchodě před použitím vždy vytvářím papír dvouvrstvý a tím trvale ohrožuji finanční zabezpečení školy
0
0
0
Studium na VSCHT me zbavilo socialni fobie a vyvratilo domnenku, ze jsem nejdivnejsi clovek na svete.
0