Přiznej anonymně!
2
0
největší šok na VŠCHT pro mě nastal v prváku, když jsem zjistila, že H2SO5 skutečně existuje:-).
0
4
0
fascinuje mě, jak si hromada lidí stěžuje, že všcht je příšerná škola, protože je na ní moc chemie ..zajímalo by mě, kdo jiný by se tam měl hlásit, když ne ti kteří se tu chemii učit chtějí
0
0
2
Se svojí holkou jsem už několikrát souložil na záchodcích ve škole, a to jak v budově B i C. V budově A jsou ošklivý záchody tam s nikým spát nebudu.
0
1
0
Když už někdo opíše většinu písemky a jako jeden z mála nakonec zkoušku udělá, mohl by aspoň tomu, od koho opisoval, poděkovat ;)
0
0
0
myslela jsem, že vysoká škola už není o tom dostat jedničku do žákovské knížky!!!
0
0
0
Ráda bych vzkázala pár věcí klukům, kteří tady neustále brečí nad tím, jaké jsou na VŠCHT hrozné holky a namyšlené slepice, co je nechtějí. Nechápu, kde berete "holky na VŠCHT" jakoby to byla nějaké separé skupina, speciální druh. Co mě rozčiluje je, že jste schopní psát, jak jsou hnusné, že si vás dovolují odmítat a že vás "holky na VŠCHT" nechtějí. Pokud je to problém této školy, běžte někam na nějakou párty a nabalujte si holky z VŠE. Ale co mi vadí nejvíc je, že absolutně nemáte schopnost sebereflexe. Kde žijete, že napíšete, že jsou tu holky hnusný, když vás odmítají? Zkuste začít žít tomhle století, snad má kdokoliv právo odmítnout kohokoliv ne?! Taky by se asi chtělo zamyslet nad tím, jaké typy si vybíráte, jestli nemáte prostě špatný vkus. Ne každý si sedne s každým. Plus urážet všechny holky je taky pěkná arogance, co já vidím kolem sebe, tak většina mých spolužaček je jednoduše zadaná. Zkuste začít u sebe, než budete plivat jed po okolí, třeba je opravdu něco špatně s vámi..
0
0
0
Někdy mě studium na VŠCHT baví tolik, že se bojím o svoje psychické zdraví. Myslím, že jsem workoholik nebo minimálně masochista...
0
0
0
V menze Studentský dům nechávám ubrousky na tácu a nevhazuji je do příslušných popelnic.
0
0
0
Místo chemingů celý víkend hraju počítačové hry a skoukla jsem celou sérii seriálu American horror story. Ať žije prokrastinace :)
0
0
0
Na VŠCHT jsem se naučil, jak vařit pivo, jak vyrobit víno... a jak si to všechno vypít!
0
1
0
Místo učení se během zkouškového dívám na seriály s titulkama. Na prvním pokusu zkoušky pak neumim nic, zato se mi rapidně zlepšila angličtina :D
0
0
0
Je mi strašně lito, že se zrušilo občerstvení v budově B! Měla jsem moc ráda tu milou ženu, která tam pracovala.Vždy se od srdce usmívala a všem přála hezkého dne. Když jsem ji potkávala ráno, okamžitě se zvedala moje nálada a byla pak dobrá celý den. Nevím, kdo by mohl být z tohoto občerstvení nespokojený? Kdo si mohl stěžovat na rektorátu, v důsledku čehož jím dali výpověď? To není fér! Když ta žena odcházela ze školy, brečela. Je mi strašně lito, když dobří lidé musejí brečet. Pro ty, kteří si stěžovali, ať to bude ostuda! A té ženě přeji všeho nejkrásnějšího v životě, hodně štěstí a úspěchu, kterého zaslouží! Ať se jí bude dařit v jakékoliv činnosti!
0
1
0
Jsem přijata, tesim se,ale nervy mam uz ted. Bojím se lidi na koleji, ze jim nepadnu do oka a nebudeme si rozumnet.
0
0
2
Je mi líto lidí, co bydlí na Sázavě a jsou odkázáni na zastávku Volha. Já bydlím na Volze a užívám si možnosti volby mezi Kunraťákem a Volhou.
0
0
0
Od slečen z všcht vůbec není pěkné, že nedávají šanci nikomu krom šoumenů. To se ale dá čekat v situaci kdy je slepic moc pohromadě. Stal se tu ze mě gay. Neviním vás, jen vám to oznamuju. Teď už vami tak pohrdám, k tomu se přiznávám.
0