Přiznej anonymně!
1
0
Na přednáškách z matematiky se zásadně nedívám na hodiny. Mám strach že by se čas mohl úplně zastavit.
0
0
0
Přišel jsem na písemnou zkoušku, na kterou jsem se vůbec neučil, o hodinu později a místo vyhození s nadávkami mi učitel velkodušně řekl, ať mu pohlídám třídu a mezi tím si můžu psát test. Všechno jsem si našel na notebooku a zaklapl ho asi minutu před jeho příchodem. S vědomím, že mám zkoušku se mě zeptal, kdy půjdu na ústní, o které jsem samozřejmě vůbec nevěděl. S tím, že mě vyhodí jsem si zjistil jen jednu věc. Když se mě na danou problematiku zeptal, málem jsem se mu tam rozesmál. Dostal jsem za C :-)
0
0
1
Jsem správkyně skupiny prváků všcht na facebooku. Když je mi smutno, či mě někdo naštve, začnu vás, myslím ty, kteří se mi nelíbí, nebo trapně komentují každý příspěvek, vyhazovat. Jednu slečnu jsem dokonce i zablokovala. Velmi si svoji moc užívám. Kdybych spravovala Přiznání, vyházela bych i vás, zbylé trapáky. A kdo tohle bude trapně komentovat, toho taky vyhodím.
0
0
0
Chodím do školy hlavně začátkem zimního semestru, dokud jsou ve škole fajn hezký holky ;-) později už nejsou hezké a nebo nejsou fajn :-D
0
0
0
Většinou mě to pobaví ale jindy mi naopak lezou mi na nervy ty čvuťácký nemotorný paka co jdou při cestě z metra tak blbě, že překáží všem okolo. Moje přesvěčení je, že tyhle lidi mají 'dar' překážet tak se zdá, že na čvut jsou asi v tomto smyslu 'obdařeni' všichni :-D
0
0
0
Nikdy jsem nevyhodil žvýkačku do koše, ale lepil ji pod lavice o cvíkách i přednáškách.
0
0
0
Mám žhavě erotický sny o jednom nejmenovanym sexošovi z analytiky !!!
0
0
0
Dávám si spoustu předmětů, který nemají nic společného ani s mojí fakultou. Prostě mě zajímaj a baví...
0
0
0
Vždycky s klukama na přednášce hledáme nejošklivější holku. Je to složitý, protože si většina holek konkuruje.
0
0
0
Na VŠCHT už chodím 3 roky a stále mi uniká smysl továrního komínu uvnitř budovy B (je vidět nalevo z BI a BII). Asi je to pozůstatek uhelné kotelny. Učitelé by mohli vyhrožovat prvním ročníkům, že pokud neudělají zkoušky, tak jim(i) pořádně zatopíme.
0
0
0
Achjo, to bude zas respirium narvané v zimním semestru prváků,že si nebude kde sednout..
0
0
0
bydlím na Strahově, mám to tam ráda a nestydím se za to ;) Volha je totiž od školy sakra daleko
0
1
0
Těším se, až dopíšu bakalářku, abych konečně mohla pozavírat těch asi milión oken v prohlížeči.
0
0
0
Jen na VŠCHT si stále určití jedinci musí dokazovat kdo je lepší, přitom dohromady v reálným životě neni použitelnej nikdo z nich..
0
0
0
Proč jsou na naší škole obory jako syntéza a výroba léčiv nebo forenzní analýza? Dyť ti lidé,co to studují nenajdou žádné uplatnění! Teda léčiváře bych ještě skrz prsty akceptoval,ale forenzka?
0