Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Pozvracel/a jsem se na přednášce z biochemie při sledování asijského gay vomit porna. Nevěděl/a jsem, že je to možné
0
0
0
Láďa je divnej asistent v laborkách
0
0
0
Už ani xKřeček tu nejde :-(
0
0
0
Ahoj všem! Jsem v maturitním ročníku a rozhodují se, kam podat přihlášku. Uvažuji i o VŠCHT, nicméně se mi toho u vás líbí víc, ale trošku v tom plavu, protože nechci podávat x přihlášek. Samozřejmě se mi líbí - prosim neukamenujte me, forenzní analýza a vím, že by me studium bavilo. Ale jedna věc je, aby mě to bavilo a druhá věc je uplatnění. Proto jsem se chtěla zeptat, jaký obor je dle vás nejlepší a proč. Taky teda přemýšlím o PřFUK, konkrétně obor toxikologie. Tam se mi líbí zase menší počet studentů a co jsem se dočetla, tak i přátelský přístup profesorů k studentům. Je pravda, že u vás na VŠCHT tohle trošku chybí a nebo je to u každého profesora jiné? Děkuju moc za názory.
0
0
0
dobry den kozy ven ja jsem GALANTNI JELEN
0
0
0
dobry den kozy ven
0
0
0
Jsem na VŠCHT již šestým rokem, ale stále jsou na škole a v jejím okolím místa, která pro mě zůstávají opředena tajemstvím. Namátkou: - teprve před rokem jsem se kupříkladu poprvé dostal do prostor jistého nejmenovaného ústavu na půdě áčka a do krystalových sbírek, přičemž jsem měl pocit, jako bych cestou prošel labyrintem a bál jsem se, že se již nevrátím domů k mamince. - rovněž nástavba X pro mě ještě před několika měsíci byl jen abstraktním pojmem, s nímž jsem se setkával na cedulkách po chodbách béčka a teprve nedávno jsem zjistil, že na půdě béčka se nachází zcela nový svět! - a to radši ani nemluvím o tom, že mi trvalo šest let, než jsem vůbec zjistil, že existuje i 4. patro na áčku. - mým hlavním cílem nyní není dokončení doktorátu, ale prozkoumání dosud neprobádaných končin naší školy - zejména obou suterénů. Bojím se však, že narazím na obřího tříhlavého psa a zahynu potupnou smrtí.
0
0
0
Celým studiem na VŠCHT proplouvám zcela bez problémů, sbírám převážně áčka a všechny zkoušky jsem složil na první pokus. Studium sice neflákám, ale rozhodně učení nevěnuji nějaké enormní množství času. Přiznávám, že mi studium na této škole připadá docela lehké a rozhodně na to nejsem nijak pyšný, ani se nad jiné studenty nepovyšuji. Vždycky, když se spolužáci baví o svých neúspěších při zápočťácích či zkouškách nebo o tom, jak se na zkoušku šprtali dva týdny (přičemž já jsem se na ni naučil za týden vlažného učení), stojím vždy stranou a bojím se čímkoliv přispět do diskuze, protože nechci být za namyšleného ko**ta. Nakonec za něj stejně jsem, protože, když se mě tito spolužáci zeptají, jaká byla ta či ona zkouška nebo test, nevím, co jiného jim odpovědět, než "v pohodě", přičemž vzhledem k mým nevalným komunikačním schopnostem ze mě pod tíhou okamžiku vyleze něco jako "To musí dát každej trouba, haha!"
0
0
0
Vždycky, když máme nějakou přednášku s profesorem Strausem, tak mi připadá, že nám přednáší profesor Xavier z X-menů (Patrick Stewart).
0
0
0
Milý kolegové, studium doktorátu není žádný med. Tento těžký úděl a zpackaný život je mimo jiné spojen s pedagogickými povinnostmi, kdy člověk spatří studijní mašinérii i z druhé strany. Takový doktorand se musí naučit zachovat kamennou tvář, kterak vidí svěřence při činnostech, za které by se nestyděl ani oblíbený youtube kanál failarmy. Doktorand musí být též těžký flegmatik a nezaškrtit Vás, co se omylem propíšete testem na začátku laboratoří. V neposlední řadě musí také správný doktorand pít s čajem doporučené množství bromu, zejména pokud je kruh složen výhradně z děvčat, která má něčemu novému naučit. Ale aby to nevypadalo, že si jen stěžuji. Má to i své výhody. Například má každý ústav vyhrazeno takzvané zápočtové kanape pro případy, že výsledky testu/laboratorní úlohy nesedí s požadovaným hodnocením dané studentky.
0
0
0
Najviac ma od VSCHT odrádza pani Brzoňová. Celý život budem ľudí odrádzať od FPBT len kvôli tomu aká je hrozne "príjemná." Už 3x som od nej išla s plačom.
0
0
0
ahoj. nevíte někdo, jak se jmenuje ten "fousáč" na všcht? je to student, hnědé vousy, dlouhé až plnovous a takový zatočený knír jako za rakouska-uherska :D
0
0
0
Skvrny od propisky si chodím umýt do laborky N01 methanolem.
0
0
0
Ráda bych vzkázala pár věcí klukům, kteří tady neustále brečí nad tím, jaké jsou na VŠCHT hrozné holky a namyšlené slepice, co je nechtějí. Nechápu, kde berete "holky na VŠCHT" jakoby to byla nějaké separé skupina, speciální druh. Co mě rozčiluje je, že jste schopní psát, jak jsou hnusné, že si vás dovolují odmítat a že vás "holky na VŠCHT" nechtějí. Pokud je to problém této školy, běžte někam na nějakou párty a nabalujte si holky z VŠE. Ale co mi vadí nejvíc je, že absolutně nemáte schopnost sebereflexe. Kde žijete, že napíšete, že jsou tu holky hnusný, když vás odmítají? Zkuste začít žít tomhle století, snad má kdokoliv právo odmítnout kohokoliv ne?! Taky by se asi chtělo zamyslet nad tím, jaké typy si vybíráte, jestli nemáte prostě špatný vkus. Ne každý si sedne s každým. Plus urážet všechny holky je taky pěkná arogance, co já vidím kolem sebe, tak většina mých spolužaček je jednoduše zadaná. Zkuste začít u sebe, než budete plivat jed po okolí, třeba je opravdu něco špatně s vámi..
0
0
0
Na VŠCHT chodí spousta hezkých a chytrých holek, ale štve mě, jak 99% z nich je zadaných -_-
0