Přiznej anonymně!
0
0
Každý den si musím dát hamburger v bufetu na FASTce. Je ták moc dobrý. A to držím redukční dietu :)
0
0
0
Vypojuju kopírky nebo kiosky abych měl volnou zásuvku na svůj notebook..;)
0
1
0
Jednu zkoušku jsem dělal už 6x a pořád ji nemám.
0
1
0
Jednou jsem se na kolejní akci opil a vyspal se slečnou. Pak se jí už nikdy neozval. Byla to dokorantka. Další semestr jsem ji dostal jako vyučující zápočtového předmětu. Tento předmět jsem udělal až na třetí pokus, na 51 bodů. P.S.: Obsah učiva jsem znal i pozpátku ještě před semestrem.
0
0
0
k občasnému uvolnění používáme s přítelem WC pod aulou... 100% soukromí, ještě jsme tam nikoho nepotkali . . . :D
0
0
0
Při písemce v Fyz. jsem vůbec nevěděla oč jde. Do té doby než se mně nejmenovaný doktorant zeptal jestli jsem slečna nebo paní.Když jsem řekla slečna tak jsem měla plný počet... :D
0
1
0
Vždycky když sedím v kabince na WC, mám u toho na nohou notebook s připojením na internet.
0
1
0
Mám úctu k učitelům, proto se radši vyspím doma než na jejich přednáškách ... bohužel si to říkám každé ráno už 5 let a zásadně mě mí spolužáci vidí ve škole až odpoledne.
0
1
0
Mám rád letní zkouškové, jelikož si nemusím hledat žádný seriál na zabavení. Bohatě stačí MS v ledním hokeji.
0
1
0
Všichni mí přátelé mají přítelkyně, jen já mám kocovinu.
0
0
0
močil jsem opilý ve výtahu
0
1
0
Zásadně nechodím na přednášky. Nejsem žádný flákač, ale připadá mi to jako zbytečné plýtvání časem. Jen opapouškují skripta.
0
0
0
Jednou jsem se se spolubydlou vykalili a došli na pokoj někdy k ránu. V tu chvíli se tam současně nacházel náš spící ex-spolubydlící který měl poruchy spánku. Začali jsme dělat bordel a završili to tím že jsme na pc pustili vánoční koledy které hrály nahlas celou noc. Jediný kdo je ale poslouchal byl ex-spolubydla protože my usnuli během 5ti minut.
0
1
0
Vážený pane inženýre, velice mě štve, že jste s námi v klubech nejlepší kámoš, a pak nám na cvičeních a u zkoušky dáváte jasně najevo, kam patříme. Vaše Ovce.
0
0
0
Již druhý semestr se odhodlávám napsat jedné z doktorantek na chemii a někam jí pozvat, bohužel jsem zatím nenašel odvahu, i když na ní jde vidět, že by ho tam vyloženě chtěla...
0