Přiznej anonymně!
0
0
Miluju již naplněný Edison zápočty. I když nevím jak jsem k nim přišel.
0
0
0
Jeden doktorant na laborky z fyziky nosi v laboratornim plasti po kapsach salamy,koblihy,rohliky a klobasky :D,je to celkem zabavna podivana
0
0
0
Nesnáším napětí, když jdu přes Maledu na Novou aulu. Mám pocit, jako by mě každý špehoval.
0
0
0
Dnes se mi zdálo o státnících.....
0
0
0
Grilovali jsme na střeše spojovačky mezi kolejemi B a C, přišli i pozvání učitelé. Akce skončila tím, že spolužák pozvracel nějakým prvákům hlavy u vchodu do A:)
0
0
0
Šoustal jsem v geologickém pavilónu v zimě jak tam nikdo nebyl úplně v posledním patře, docela fajn místečko. 3 čísilka a důkladně vymalovaná světnička. Spokojenost a adrenalin :-).
0
1
0
Vážený pane inženýre, velice mě štve, že jste s námi v klubech nejlepší kámoš, a pak nám na cvičeních a u zkoušky dáváte jasně najevo, kam patříme. Vaše Ovce.
0
5
0
už věřím tomu, že učení na zkoušku zabere týden - přečtu 5 stran a usnu....
0
0
0
Chci spát se svým spolužákem ! servala bych z něj šaty i kůži (EKF)
0
0
0
Spletl jsem si učitelku s uklízečkou. Vyhodila mě z cvika. Musel jsem změnit učitele.
0
0
0
Dodnes neumím programovat, ikdyž jsem udělal předměty jako ZP a ALG...
0
0
0
Mal som opravný test zo sieťovej analýzy a teórie grafov. (Operačný výskum). Teória grafov bola bezproblémová no príklad zo sieťovej analýzy mi nevišiel a mne bolo čím ďalej tím jasnejšie, že letím zo školy (nevychádzali kredity). Keď mi dotyčná vyučujúca povedala aby som prišiel ku stolu zo svojím vypracovaním, už mi bolo všetko jedno. Najprv kontrolovala teóriu grafov, ktorá bola správne. Ako vša išila siahnúť po teste zo sieťovky, mne z úst vybehlo: "To nemusíte ani opravovať" vyučujúca: "prečo?" ja: "pretože som doma prepočítal všetky príklady zo sieťovky a je to proste primitívne". Vyučujúca bez pozretia na moje vypracovanie napísala na papier 7/15 (minimum) a ja som odišiel z úplne nevysvetlitelným pocitom.
0
0
0
Pokaždé, když ráno na přednášce zapínám notebook abych pustil prezentaci k přednášené látce a vidím, že se notebook místo standartního najíždění operačního systému probouzí z hibernace, odpojím kabel vedoucí k projektoru abych zkontroloval, že mi tam neběží žádné porno a doufám, že v hluku ještě nezačaté přednášky se ztratí příslušný zvukový doprovod.
1
0
0
Stalo sa mi už tri krát,že som nebol na skúške a v edisone som mal,že skúšky vykonané :D a dve dokanca za jedna :D a som Ing :D
0
0
0
Po přečtení příspěvků zde, mi asi začíná být líto, že jsem ještě nebyla oblažena žádným spolužákem na půdě fakulty. O:)
0