Přiznej anonymně!
4
0
Těším se na výrazy svých studentů, až jim v září řeknu, že si zapsali předmět, který jsem právě otevřel, a nejsou k němu skripta ani jiné materiály. Protokoly budou dělat z každého měření na cviku, a vědomosti na zkoušku naberou jedině na přednášce. Obor je tak specifický, že ty materiály nemají šanci nikde najít. Myslíte, že budu mít na přednáškách plno? Nevěřím :lol:
4
0
0
Doporučuji chodit na termíny zkoušek co nejpozději odpoledne. Protože jen pak může se mi stávalo, že učitel řekl: "12 + 42... to je 74?" s radostí jsem přikyvoval.
0
0
0
Cvičení po pivku v Mirroru, jsou vždy zábavnější. Někdy zjistím, že byly zábavné, až od spolužáků, kteří na tom cvičení opravdu byli.
0
0
0
Jsem na této škole už pátým rokem a stále si neumím přesměrovat poštu na mail, na který chodím denně... Stydím se, že chodím na technickou univerzitu a toto nevím..
0
0
0
Na cviku z TEP za mnou stále chodil cvičící abych mu vysvětlil jak se mi povedlo vyřešit jeho zadání, protože to sám nedokázal.
0
0
0
Až udělám ekonomickou žurnalistiku, budu matematik, statistik, právník, ekonom, sociolog a žurnalista, ani jedno však nebudu umět pořádně.
0
0
0
Při zápisu zápočtu z matematiky mi matikář řekl, že s vystudovaným gymplem nemám na téhle škole co dělat. Prý bych se měla věnovat raději humanitním vědám. Tak jsem se naštvala a zkoušku z matiky pak udělala za 1. (Nejsem na Ekf)
0
0
0
Hornictví jsem udělal diky domácímu chovu hus
0
0
0
Díky VŠB jsem se stala největší opisovatelkou na světě. Co šlo to jsem opsala :P
0
0
0
Na celé EKF je nejpříjemnější a nejmilejší osobou paní z kopírky!
0
0
0
nemám rád, když spolužáci vypadají že tomu rozumí..
0
0
0
Víte o tom, že Maleda a prostory vyhrazené tím plastovým "mantinelem", jsou určené pro zákazníky a ne že si tam přijdete zapařit hry, nebo se 4 hodiny "učit"...
0
0
0
Myslela jsem, že projdu, ale dnešní zkouška mě vyvedla z omylu!!!!
0
0
0
Na cviku z Počítačovej grafiky nám istý nemenovaný profesor pri hľadaní materiálov a domnení, že nie je zapnutý projektor "zabrúzdal" do svojej zložky s pornom...škoda tej rýchlej reakcie z triedy, chcel som nejaké dobré tipy na stiahnutie...
0
1
0
Jen na kolejích se mi poštěstilo najít svoji peřinu a polštář pod oknem mého pokoje.
0