Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Udelal sem za den 2 zkoušky takovym zpusobem , že sem si koupil 0,5l pet lahve a na místo složeni daného napoje sem vlepil okopírovanou otázku, kterou sem zmenšil na 35%. Pokaždé když sem ji opsal tak sem delal ze zrovna dopijim a vložil ji do cestovni tasky. Při te prilezitosti sem vytahl další. Ucitel a učitelka si davali strasne zalezet jak nas kontrolovali, ale ja s tim neskutecne vyjebal. :-D :-D :-D
0
0
0
Polovina doktorandů jsou zakomplexovaní panicové, pokud nemáš kozy a kundu a nechodiš jak vandrák, tak ti dokážou znepříjemnit zkoušku (zápočet) tak, že ji nedaš i když ví, ze víš vic než on..
0
0
0
Párkrát jsem za projekt/test dostala od profesorů plný počet i když to ve skutečnosti bylo sotva na minimum (přičemž plný počet v těch konkrétních případech nedostal nikdo :D) je fajn být holkou na FEIce
0
0
0
Během dnu otevřených dveří jsem v budově FEI našel ležet na zemi 1000Kč . Tomu, kdo mi peníze poskytl, chci moc poděkovat za zaplacený oběd a cestu domů.
0
1
0
Ani jeden semestr jsem si nezapamatoval rozvrh a nazáčátku každé hodiny se ptám, co to vlastně máme za předmět. Jediná nevýhoda je, že si každý den musím nosit všechny sešity.
0
1
0
to, že máme předměty jako jsou algoritmy, nebo elektrotechnika sice moc nechápu, ale ok beru to .. Určitě není na škodu mít základy i z ostatních oborů. Ale že jsou tyto předměty kurevsky těžký a vyhazuje se na nich. A odborný předměty, který mají přímou souvislost s mým budoucím zaměstnáním jsou ty nejjednodušší .. tak to už vážně nechápu :) nemělo by to být naopak ? a když už mě vyhodí ať je to na něco, co doopravdy studuju ?
0
0
0
Jeden pan docent po hodnocení zápočtového testu řekl: "Ha, pro skupinu B jsem udělal asi moc lehký test, ze skupiny A to nemá nikdo" Můžete jít.
0
0
0
Vždycky když jedu na kolejích ve výtahu s nějakou holkou tak si představuji jak se výtah zasekne a já ji pořádne vopíchám.
0
0
0
Kdysi jsem chtěl mít 2 měsíce školy a 10 měsíců prázdnin. Po vstupu na výšku se mi to splnilo.
0
0
0
Bylo mi oznámeno kamarádkou z EkF, že FBI je nejjednodušší fakulta na VŠB. Chtěl bych ji vidět jak levou zadní udělá Fyzikální chemii, PBS II. nebo kdysi dávné Algoritmy a datové struktury!
0
0
0
Kedysi som si myslel, že na vysokej škole bude hodnotenie závisieť na vedomostiach a inteligencii. Tunajší učitelia ma veľmi rýchlo vyviedli z omylu. Známka závisí v prvom rade na tom, ako sa učiteľ vyspal, akú má náladu a či má daného študenta rád.
0
0
0
Každý školní týden zahajuji pokládáním kabele na NA (pokaždé v téže kabince). Nevím proč,ale mám pocit,že mi tento rituálek přináší štěstí.
0
0
0
Nevíte někdo kde se poděl ten bezdomovec, který sedával před rektorátem?
0
0
0
Znáte Ajsek? Jsme banda studentů, kteří se kvůli sexu opíjejí na akcích s prvačkami a ony se rády nechají, přidejte se... :D
0
0
0
V té reklamě pro ty inovace jak tam je náš superpočítač mě vždycky děsně nasere, že ta buchta nezávírá dveře !
0