Přiznej anonymně!
0
0
Já k vám na školu půjdu už kvůli tomu, že ty přiznání mě stále dostávají.
0
1
0
Nestihla jsem zhubnout do plavek. - Zaplatila jsem si dvojnici, která za mě u paní Kubalčíkové zaplavala limit - sbohem, povinné plavání!
0
0
0
Dělala jsem to s botou. Baťova nebyla.
0
0
0
Tahle stránka funguje! Včera jsem se dal do řeči se spolužačkou na téma intimnosti v knihovně... A během chvilky jsme se schovali v kabince na WC. Tímto zdravím krásku z FHS a omlouvám se za nenapsané řádky bakalářky!
0
0
0
Mohl by někdo poradit, která kolej je nejlepší ? Kde je největší komfort a zároveň prdel ? :D Vzhledem k tomu, jaké informace UTB udává, tak jsem jakožto prvák docela v hajzlu. :D
0
4
0
Během 5 let jsem lovila na různých fakultách. Na FT jsem nerozuměla, na FAME jsem se ztratila, na FAI jsem nemohla nikoho vybrat, na FHS byly jen holky, jen na FMK chtěli souložit všichni, ještě ke všemu naráz.
0
1
0
Adminky mi blokly všechny moje příspěvky, jestli tohle projde, tak se posraly v knihovně:D
0
0
0
Jednou mně tak rozčílil automat s jídlem co máme na U1, že jsem si v něm pak koupil tu nejlevnější tyčinku co tam byla a než se stihla uzavřít ta přihrádka, tak jsem tam prostrčil papírek s nelichotivým vzkazem zaměstnancům menzy.. To je aspoň zpětná vazba..
0
0
0
Nejen kvůli tajemníkovi Ústavu managementu a marketingu stojí za to ráno vstát a jít do školy, ale i ředitel Ústavu podnikové ekonomiky je velký fešák :-).
0
1
0
Místo toho, abych se učila na zkoušku.. Hraju Solitera..
0
0
0
neučím sa ako by som sa mal a hanbím sa za to
0
3
0
Někteří učitelé jsou zmatenější než já. A to je co říct.
0
1
0
Miluju, když někteří učitelé vykládají: "To je moje přednáška" ... a pak ju najdu na googlu pod jiným jménem a div se i z jiné vysoké,.. :-D
0
0
0
Přiznám se, že už pomalu šetřím na automat na kafe na U5. Bez naší pomoci už asi nikdy nezmizí cedulka MIMO PROVOZ.
0
0
0
Od poslední zkoušky se jen poflakuju a nic užitečnýho nedělám a do září ani dělat nebudu!!!
0