Přiznej anonymně!
3
0
Ve škole se vymlouvám na práci a v práci na školu.
0
1
0
Přes semestr se do portálu přihlašuji výhradně jen za navštívením záložky s názvem Jídelníček menzy UTB.
0
0
0
Zjistil jsem, že Bermudský trojúhelník se nachází na informacích na U2...mizí zde obaly na index, indexy samotné a ani dokumenty nejsou výjimkou...
0
0
0
Po hodině a půl jsem dopočítal příklad. Neodvážil jsem se pak studentům říct, že jsem v druhém řádku udělal chybu.
0
0
0
Když se mě moje spolužačka ptá na něco ohledně školy, vždy odpovídám ano. Ale nikdy nevím, na co se mě ptala:D
0
0
0
E-Learning na UTB-FAI.... smutnééé
0
2
0
Jednou jsem přesvědčil 20 páťáků na FT, že jsem doktor, i když jsem ještě neměl hotové ani bakalářské studium.
0
1
0
Upřímně si myslím, že si prostřednictvím přiznání tak akorát střílíme do vlastních řad. Přestože jsou příspěvky anonymní a nepoužívají se v nich žádná konkretní jména, je poměrně často jasné, o koho se jedná a věřte nebo ne, dotyční vyučující nejsou zase tak hloupí, aby jim to nedošlo- čemuž často dopomůžou komentáře k příspěvkům (a ty už anonymní nejsou). A i kdyby se v nich sami neidentifikovali, tak si spoustu příspěvků můžou i tak brát osobně a na základě toho studentům následně zatopit - kliknout na "to se mi libí" totiž zvládají krom studentů, také zaměstnanci a vyučující UTB, takže mají slušný přehled o našich, často jen rádoby, vtipných přiznáních. Nehledě na to, že jim zde v neposlední řadě dáváme často návody na to, co dělat, nedělat a na co si dávat pozor. Možná by bylo fajn se napřed pořádně zamyslet nad tím, co se zde chystáte zveřejnit, než to uděláte. A teď nejde o nějakou snahu moralizovat, ale spíš upozornit, že si tady můžeme osobně podřezat větev pod vlastním zadkem.
0
1
0
Před vstupem do univerzitního fitka by se měl člověk nechat pojistit. Existuje totiž veliká pravděpodobnost, že mu něco samovolně upadne na hlavu,nohu,...nebo se pod ním něco rozpadne. Zatím to vypadá, jako bychom měli bilaterální dohodu se Severní Koreou o výměně posilovacích strojů.
0
0
0
Za celých 5 roků studia ve Zlíně jsem nepotkal dívku, kterou bych dokázal milovat. Teprve před rokem jsem potkal tu nejlepší, nejhodnější a nejkrásnější slečnu z FHS. Zamiloval jsem se, a i když to nebylo vždy harmonické, vzdy jsme spolu vse zvladli. Udělal jsem mnoho chyb, které už bych nikdy neudělal. Nejvíc, čeho jsem se bál bylo, aby náš vztah dokázal vydržet stres a nedostatek času díky tomu, že já letos dělal Ing. a slečna Bc. Bohužel, 3 týdny před státnicema jsem dostal kopačky, a vím, že svou životní lásku jsem našel ve Zlíně,a nikdy už nebudu nikoho tak milovat. Nesmírně všeho lituji. Jsem sice Ing., ale se zlomeným srdcem. Poučení z toho, važte si svých protějšků, když je ztratíte, budete nenávidět jen sami sebe:( 4ever your D.
0
0
0
Teprve po veřejném "přiznání" svých spolužáků, kteří pravděpodobně jenom chodí onanovat do knihovny nebo krást toaletní papír za 2 Kč, se opravdu stydím, že studuji na UTB.
0
1
0
Když se kantor zeptá s vážným výrazem ve tváři, zda nekolují varianty testů z loňska, dívám se mu do očí a upřímně odpovídám " NE " !
0
1
0
Nalepil jsem žvýkačku pod lavici snad ve všech učebnách.
0
6
0
První týden na kolejích jsem zvracel z oken, zeblil celou fasádu a usnul ve sprcháči, a to jen proto, že jsem pražák, co poznal opravdový moravský sklípek a trochu slivovice. Tož dobré to bylo!
1
0
0
Zlín a UTB je mi nejspíš souzeno. Před dvěma lety jsem opustila FaMe, kde jsem nedostudovala ani prvák. Teď se vracím znovu v plné síle na FHS :D
0