Přiznej anonymně!
1
0
Hrozně mě baví situace, když se na semináři strašně nudím, tak jdu jakože na záchod a na chodbách narážím na své bezcílně bloumajíci spolužáky ze semináře (kteří taky před nějakou dobou odešli na záchod).
0
1
0
Někdy do seminárních prací schválně vpisuju nejrůznější hlouposti, abych zjistila, jestli je vyučující vůbec čtou. Zatím na to nikdo nepřišel.
0
2
0
Když jsem ukončoval ubytování na koleji, při odchodu jsem z okna vyhodil židli a vzal si jí na nový byt
0
0
0
Rozvrh a termíny zkoušek si nezapisuju podle toho, jak by se mi to nejvíc hodilo, ale podle toho, kde je nejvíc pěkných spolužaček
0
1
0
Mou zálibou je všímání si prsteníčku levé ruky u učitelů mužského pohlaví. Vedu si speciální sešitek, ve kterém mám v levém sloupečku napsáno jméno vyučujícího a v pravém znaménko plus nebo mínus (značící to, zda je dotyčný okroužkován nebo ne) :)
0
2
0
Chodím na střední a když se mi nechce do školy, tak chodím na přednášky na UPOL. Kupodivu si nikdo ničeho nevšiml
0
1
0
Každé zkouškové si nadávám, proč jsem na tu medicínu lezla...a to mě to nejhorší teprve (možná) čeká...
0
2
0
Jednou jsem totálně ožralý vlezl na pokoj a lehl si do postele. Na tom by nebylo nic zvláštního krom toho, že jsem byl v cizím pokoji a v cizí posteli. Až se mi do rukou zapletla podprsenka, uvědomil jsem si, že je někde problém.
0
3
0
Nevím co všichni mají proti té chudince Prokrastinaci, tak například já jsem jí vždy vděčná za perfektní úklid pokoje.
0
2
0
Vylévám použité genotoxiny rovnou do výlevky a doufám, že v kanalizaci nejsou žádní krokodýli, kteří by mohli zmutovat.
0
2
0
Při zkouškovém pravidelně předstírám jak strašně moc se učím, abych měl od všeho a všech klid a jenom se dívám na seriály a na filmy.
0
0
0
máme za úkol napsat seminární práci týkající se případové práce s klientem a pomocí teoretických přístupů vypracovat návrh intervence. vybrala jsem si alkoholka a léčím ho pomocí elektrošoků... názorem konzultanta práce si nejsem jistá, zřejmě mi ale doporučí, abych místo na škole přenechala lidem, kteří se na sociální práci hodí více.
0
1
0
Štve mě, že musím psát všechny přiznání na VUT a MUNI, protože na UPOLu mi admin všechny zamítne.
0
2
0
Pokaždé, když vidím, jak si to někdo nakráčí na zkoušku v obleku a na nohách má pohorky nebo teď v létě tenisky, chce se mi brečet ...
0
1
0
Nikdy jsem nespala s žádným spolužákem (ani spolužačkou) nebo učitelem (či učitelkou). Napravím to až dostuduji, teď na to není čas.
0