Přiznej anonymně!
0
0
Za dobu, co tady čtu přiznání, mi vyschl zvýrazňovač. Zkouška je za 8 hodin....
0
2
0
Znám jména číšnic ve všech barech a hospodách v širokém okolí, ale naprosto netuším, jak se jmenuje a vypadá náš děkan FF, natož rektor...
0
2
0
Během pěti let mého studia na FF UP jsem se nestal závislý na literatuře, jak mnozí profesoři navrhovali, ale na kofeinu.
0
0
0
Zkouším, jestli WC mimo provoz jsou opravu mimo provoz. Ve většině případů je to jen dezinformace.
0
1
0
Při psaní bakalářské práce mám svlékací tendence. Začínám oblečená a kočním ve spodním prádle.
0
2
0
některé moje spolužačky prolízají jen díky tomu, že si dělají taháky a opisují co se dá. Budou mít stejný diplom jako já. Nehorázně mě to štve, protože nic neumí.
0
2
0
Tajně miluju vedoucího naší katedry (KZU)
0
0
0
Na Šmeralky už bych nikdy nevlezla! Radši bych spala pod mostem!
0
0
1
Jako student práv pohrdám studenty FF a FTK. Snažím se změnit, ale jejich inteligence a možnost uplatnění mi nedávají na výběr.
0
1
0
Když jsem byla na střední, nechápala jsem všechna ta pozorování zvířat na webkamerách..Teď, při svém prvním zkouškovém, sleduju lední medvědy, včely a taky v estonském krmelci se cítím jako doma..a připadá mi to naprosto samozřejmé.
0
2
0
Témata bakalářské i magisterské diplomové práce jsem si vybírala zásadně podle vedoucích, i když mi témata nic neříkala.
0
1
0
Na chemických cvičeních si dávám led pod tričko. Vzrušuje mě, jak to chladí.
0
0
0
na učení na Mgr. státnice jsem se vybavil kartonem 24ks Monster energiťáků. Mám pocit, že to bude málo. Zvažuji i drogy.
0
0
0
Jednou jsme ve Zbrojce našli magnetický proužek a dali ho kamarádovi do tašky a pak škodolibě sledovali, jak cestou domů zapípá.
0
0
1
Studuju práva a nechci být právník.
0