Přiznej anonymně!
1
0
Jednou jsem si knížku, která byla pouze prezenčně, půjčil tak, že jsem ji v knihovně vyhodil z okna na nádvoří. Teď díky těmto stránkám vím, že pro píště stačí trocha alobalu.
0
1
0
Jsem beznadějně zamilovaná do kluka z vedlejšího pokoje. Bohužel je to jeden z těch, co žádné city asi ani nemají.
0
2
0
Vytvořil jsem si parkovací kartu UPOLu, abych mohl parkovat před školou, i když na to nemám jako student nárok. (Nejsem zaměstnanec univerzity...) Nikdo si toho nikdy nevšimnul....
0
0
0
Naše třída byla v prváku o přednáškách tak strašně hlučná (zřejmě zvyk ze střední), že kolikrát nebylo vůbec slyšet přenášejícího. Mu to evidentně nevadilo, ale já jsem si připadala jak v mateřské školce.
0
2
0
Trpím panickou hrůzou ze schodů na PřF.
0
2
0
Při zkouškovém pravidelně předstírám jak strašně moc se učím, abych měl od všeho a všech klid a jenom se dívám na seriály a na filmy.
0
0
0
Dnes jsem četl článek na Novinkách, že největší psychopaté jsou ředitelé, právníci a novináři. A pak sem si uvědomil, že mám na právech spolužáka, co už předtím studoval žurnalistiku.... No jestli on někdy bude ředitel.... :D
0
0
0
Během zkouškového jsem se naučila vařit nejméně 30 nových receptů.
0
0
0
Sere mě, že než se u předzápisu dostane řada na prváky, už jsou všechny "dobré" předměty zabrané.
0
0
0
Pro ukončení jednoho předmětu, jsme dostali za úkol zpracovat nějaký odborný článek a poslat ho vyučujícímu na mail. Ostatně jako vždy, i tentokrát jsem si to nechala na poslední chvíli, a tak těsně před půlnoci jsem úkol rychle dopisovala, abych jej mohla poslat. Jenže při přikládání přílohy jsem se omylem překlikla a místo úkolu, jsem vyučujícímu poslala milostný dopis, určený mému bývalému, ve kterém jsem mu psala, jak hrozně mi chybí, že mi zlomil srdce, a že mě už nebaví se přes něj dostávat nezávazným sexem. Dopis bohužel neobsahoval žádné oslovení ani přesnější údaje, takže to vypadalo, že je dopis určený tomu vyučujícímu.
0
6
0
na přijímací pohovor jsem přišla opilá....byla jsem pochválena, oceněna plným počtem bodů a přijata ke studiu
0
4
0
Studuji prezenčně, ale mám pocit že jsem dálkař…
0
1
0
Za 3 roky studia jsem ještě nepřešel přes první ročník. Na příští rok už mám taky pro jistotu podanou přihlášku.
0
0
0
máme za úkol napsat seminární práci týkající se případové práce s klientem a pomocí teoretických přístupů vypracovat návrh intervence. vybrala jsem si alkoholka a léčím ho pomocí elektrošoků... názorem konzultanta práce si nejsem jistá, zřejmě mi ale doporučí, abych místo na škole přenechala lidem, kteří se na sociální práci hodí více.
0
1
0
V 1.semestru jsem se v laborkach z chemie bala,aby vyucujiaci nevidela muj nevydareny produkt, tak jsem si ho nasypala do igelitky a odesla s nim dom.
0