Přiznej anonymně!
0
0
Helenu v krabici si beru hlavně kvůli poslední straně...pak ji vracím
0
0
0
Pod falešným jménem "správce pan Švestka" jsme v 1-2h. ráno volali kolejním telefonem studentům a požadovali od nich, aby zkontrolovali tok vody v koupelně, když se studenti vrátil ke sluchátku, poslali jsme je zkontrolovat vodu na záchodě, když se opět vrátili, tak zkontrolovat, zda teče i teplá a na konci jsme se zeptali, zda mohou zkontrolovat, jestli je u nich voda také mokrá.
0
0
0
Pro ukončení jednoho předmětu, jsme dostali za úkol zpracovat nějaký odborný článek a poslat ho vyučujícímu na mail. Ostatně jako vždy, i tentokrát jsem si to nechala na poslední chvíli, a tak těsně před půlnoci jsem úkol rychle dopisovala, abych jej mohla poslat. Jenže při přikládání přílohy jsem se omylem překlikla a místo úkolu, jsem vyučujícímu poslala milostný dopis, určený mému bývalému, ve kterém jsem mu psala, jak hrozně mi chybí, že mi zlomil srdce, a že mě už nebaví se přes něj dostávat nezávazným sexem. Dopis bohužel neobsahoval žádné oslovení ani přesnější údaje, takže to vypadalo, že je dopis určený tomu vyučujícímu.
0
3
0
Horší hranolky než v menze jsem v životě nejed, ale stejně si je občas k něčemu dávám v domnění, že už třeba budou lepší - zatím jsem se nedočkal.
0
0
0
Tomu kdo zařídí, aby na Neředíně byl bankomat nechám postavit oltář a po zbytek svého života ho tam budu chodit uctívat a nosit obětní dary.
0
1
0
Moje spolubydlící spí s právníkem. Je to strašny prase. Přijde v 9 večer, vyspí se s ní a za 2 hodiny odchází za mojí kamarádkou,se kterou spí do rána. Obě to o něm již vědí, ale neřeší to.
0
0
0
Kdo nikdy nezapomněl ISIC na tácku v menze, jakoby v menze nikdy nebyl.
0
2
0
Pokaždé, když vidím, jak si to někdo nakráčí na zkoušku v obleku a na nohách má pohorky nebo teď v létě tenisky, chce se mi brečet ...
0
0
0
Kontroluju výsledky zkoušek ve stagu, přestože na žádný výsledek nečekám, a to jen z toho důvodu, že tajně doufám, že se učitel přepíše a dá mi tam známku! :D
0
0
0
Má tu někdo jakékoliv informace ohledně night clubu Kleopatra, nacházejícího se na Neředíně? >.<
0
2
0
Mám panickou hrůzu z prodavačky v Bille. (Mořic) Když přerovnáná zboží, nebo prochází kolem tak divně chrčí, vibruje a mám pocit, že má nějakou psychickou poruchu. Mám opravdu strach tam nakupovat.
0
1
0
Kvalitní humorné přiznání zamítnete, ale trapné píčovinky zveřejníte. Jste marní.
0
0
0
Na studovně jsem byla celkem devětkrát. Osmkrát z toho kvůli sexu a jednou na vodní dýmku.
0
0
0
Lístečky ze studijního hážu do papíru, i když se nedají recyklovat.
0
1
0
Jednou jsem si na WC na FF nevšimla, že je zklopené víko od mísy... Celou dobu jsem se divila, proč to čůrání zní tentokrát tak divně; až když sem zkončila, došlo mi, že mi to skoro zaplavilo boty. Myslím, že uklízečky jsem ten den nepotěšila…
0