Přiznej anonymně!
1
0
Keď som bol v knižnici prvýkrát stratil som sa cestou zo záchodu k stolu, pri ktorom študujem. Odvtedy tam na záchody nechodím, lebo sa bojím, že sa znova stratím.
0
3
0
zkouškové období si užívá ze všeho nejvíc můj přítel =) má ode mě povolení neomezeného hraní všech různých počítačových her :)
0
2
0
Při praktických cvičeních na pitevně dostávám pravidelně hlad a neovladatelnou chuť k jídlu.
0
2
0
Nějaký zaručený tip na "drogy" na myšlení? Příprava na státnice ze mne udělala absolutně vypatlaného člověka, který stojí s odpadky v ruce a přemýšlí, kam ten bordel z koše asi utekl...
0
2
0
Když jsem ukončoval ubytování na koleji, při odchodu jsem z okna vyhodil židli a vzal si jí na nový byt
0
0
0
U peprných přiznáních čtu komentáře a tipuju, kdo z komentujících jej mohl napsat!
0
0
0
Pokaždé, když se objevím ve škole, tak první místnost, do které vstoupím je záchod !!!
0
1
0
Štve mě, že musím psát všechny přiznání na VUT a MUNI, protože na UPOLu mi admin všechny zamítne.
0
0
0
Všichni mají UIS jenom my mame STAG :(
0
1
0
Ačkoliv nejsem studentem UPOL, chodím občas s kamarády na přednášky, stravuji se v Menze a zdarma přespávám na kolejích.
0
0
0
Jednou na koleji v Chválkovicích u mě přespával přes víkend můj přítel. V noci jsme se vraceli z hospody a já byla děsně nadržená. Ale na pokoji spala moje spolubydlící, tak jsem svýho chlapa zatáhla do kuchyňky a nehorázně jsme si to rozdali na malym rozvrzanym stole. (Většinou je přes celou chodbu slyšet i když si tam jen někdo vaří vodu v rychlovarný konvici.) Vrzání toho starýho stolku a můj křik z bláznivý slasti musel bejt slyšet ve všech patrech. Šťastní jsme se vrátili do pokoje, kde jsme zjistili, že moje spolubydlící šla nakonec spát ke kamarádce..
0
1
0
Baví mě hledat v pracovních listech do cvičení pravopisné chyby a červeně opravené je pak odevzdávat učiteli.
0
1
0
Zcela zbaven smyslů jsem pod "výhrůžkou" dal zkoušku studentce FZV, která argumentovala tím, že počtvrté potratí, když jí to nenamažu aspoň za "3".
0
1
0
Po třech letech v Olomouci znám cestu k fakultě, na Dogu a Patnáctky a tím moje znalosti lokality končí
0
0
0
Na jedné oslavě narozenin jsme rozvíjeli nápad nadopovat přísného a náročného vyučujícího marihuanovými koláčky, abychom snáz udělali zkoušku. K realizaci nedošlo, bohužel bohudík.
0