Přiznej anonymně!
0
0
Chtěla jsem si svoji diplomovou práci přečíst celou alespoň před odesláním na korekturu, nebo alespoň před odesláním k tisku. Došla jsem k páté stránce. Bezmezně věřím korektorce a odevzdávám něco, co jsem viděla jednou, při psaní.
0
1
0
Líbí se mi, že všude ve zkušebních řádech se píše o situacích "Když se student nedostaví na zápočet, když se student řádně neomluví" ale nikde se už nepíše o tom, co dělat, když nepřijde kantor. Nebo co dělat, když v dubnu stále nemáte uznané kredity za zimní semestr. Nebo co dělat, když na vás kantor sere.
0
0
0
Během cvičení z farmakologie nechala vyučující kolovat příklady lékových forem - tablety, tobolky, kapky, masti, gely apod. Pak musela odběhnout. Spolužák otevřel ukázkový antiprdíkový sirup sytě rudé barvy určený pro děti, přičichl a s prohlášením "Ty jo, to voní jako griotka", ochutnal. A prý to tak i chutná. Než se vyučující vrátila, stihli jsme přípravek společnými silami vypít. (Naštěstí už je to promlčené.)
0
0
0
ahojjj prosim sdílíte nám naši fakultní událost? :) Ahoj! Zveme Vás na tradiční společenský ples Fakulty tělesné kultury, který jako každý rok organizuje třetí ročník Rekreologie. Ples je výsledkem kreativity a organizačního umění rekreologů, letos již 25. ročník! Můžete se těšit na vystoupení všech ročníků rekreologie na téma TĚLO, na živou muziku a na Soutěž o hodnotné ceny. Ples proběhne 23. března v luxusních prostorách NH Collection Olomouc Congress. Tak se těšíme <3 https://www.facebook.com/events/535862983439843/
0
0
0
Předpokládám, že na UPOLu se najdou inteligentní lidé, kteří mi dokážou bez urážek, házení špíny a podobných nekalostí předložit argumenty, proč volit pana Zemana/pana Drahoše ve 2. kole prezidentských voleb. Tak co, zvládnete to?
0
0
0
fyzioterapie na FZV není žádná fyzioterapie
0
0
0
Studuji LF už čtvrtým rokem a doteď cítím výčitky svědomí, že jsem v prvaku na ústní části anatomie část z tech 4 otázek na přípravě opsal z mobilu. Myslím, že bez toho by mě z LF vyhodili a tak to mám na první pokus. Ale ty stresy při opisování... Nicméně mě uklidňuje, že teď z toho víme všichni stejně velké nic.. :D Teď jenom sedavam na studovně a každý rok se pravidelně tiše smeji prvakům, protože anča..
0
0
0
Taky vám Ahmedi hážou šprcky do záchoda, nebo je jen ten můj takový prasco?
0
0
0
Mám chuť zabít toho, kdo na Přírodovědu vybíral lavice a stoly. Vsadím se, že to byl skřítek! #BoliMeZada #TakyBySiMelUzitHousera
0
0
0
Má tu někdo jakékoliv informace ohledně night clubu Kleopatra, nacházejícího se na Neředíně? >.<
0
0
0
Zajímalo by mě, jak se jmenuje admin z Fantasy cz/sk, prej je na UPOL na archeologii. Konečně bych měla někoho na pokec!
0
0
0
Jaký je podle vás nejlehčí céčko? Jelikož kredity nestačí, času je málo a "základy kriminologie" a "antickou mytologii" už mám, začínám si mírně zoufat, že další takhle luxusně flákací předmět už nenajdu!
0
0
0
Kombinace předmětů na pedagogické fakultě mě někdy jako budoucího matikáře vyvádějí z míry. A to ti vychovatelé ke zdraví mají brát stejné peníze jako my?
0
0
0
Všichni, se kterými jsem mohla chodit, ale nechodila, skončili na UPOL. Co to?? :D
0
0
0
Je tu nějaká studentka, která je zároveň na mateřské? Dá se to zvládnout?
0