Přiznej anonymně!
0
0
Taky vám Ahmedi hážou šprcky do záchoda, nebo je jen ten můj takový prasco?
0
0
0
Mám chuť zabít toho, kdo na Přírodovědu vybíral lavice a stoly. Vsadím se, že to byl skřítek! #BoliMeZada #TakyBySiMelUzitHousera
0
0
0
Má tu někdo jakékoliv informace ohledně night clubu Kleopatra, nacházejícího se na Neředíně? >.<
0
0
0
Zajímalo by mě, jak se jmenuje admin z Fantasy cz/sk, prej je na UPOL na archeologii. Konečně bych měla někoho na pokec!
0
0
0
Jaký je podle vás nejlehčí céčko? Jelikož kredity nestačí, času je málo a "základy kriminologie" a "antickou mytologii" už mám, začínám si mírně zoufat, že další takhle luxusně flákací předmět už nenajdu!
0
0
0
Kombinace předmětů na pedagogické fakultě mě někdy jako budoucího matikáře vyvádějí z míry. A to ti vychovatelé ke zdraví mají brát stejné peníze jako my?
0
0
0
Všichni, se kterými jsem mohla chodit, ale nechodila, skončili na UPOL. Co to?? :D
0
0
0
Je tu nějaká studentka, která je zároveň na mateřské? Dá se to zvládnout?
0
0
0
konfdcvnirx n j f
0
0
0
Nesnáším léto, 12500 holek odjede z města a není co balit.
0
0
0
Přesně si pamatuji den, kdy jsme se poprvé "potkali". Bylo to před Přírodovědeckou fakultou, kdy ses na mě cestou na Loděnici otočila a pozdravovala mě od holek, které jsme spolu znali. Ale my se navzájem ještě neznali. Pár týdnů nato už ale víc, než bychom i my sami očekávali. Byl to nejlepší rok a půl mého (a snad i tvého) života. Proto nedokážu pochopit, jak dokáže člověk, který miluje toho druhého, obrovsky zradit. A nikdy se za to neomluvit. Ty víš, že tohle je pro tebe. Čteš to. Poznáváš sebe i mě. Nechci, abychom se k sobě vraceli. Jsem šťastný tisíce kilometrů od tebe. Jen čekám jediné - že jednou přijdeš, podíváš se mi upřímně do očí, jako tenkrát před časem, a řekneš "promiň". Asi si nedokážeš představit, jak obrovsky by se mi ulevilo. Chtěl bych ti odpustit, snažím se o to, ale vím, že bez toho slova a pohledu to nepůjde. Když už nemůžeme být šťastní spolu, udělej to aspoň kvůli té minulosti.
0
0
0
Teším sa na moment až raz ukončím štúdium a budem môcť konečne zaradiť komunikace@upol do spamu!!
0
0
0
Tomu kdo zařídí, aby na Neředíně byl bankomat nechám postavit oltář a po zbytek svého života ho tam budu chodit uctívat a nosit obětní dary.
0
0
0
Kdybych měl vyplnit každou anketu z mailů komunikace@upol.cz, nedělám celý letní semestr nic jiného.
0
0
0
Nesnáším "utěšování" spolužáků po neúspěšné zkoušce: "Aspoň to budeš líp umět." S tím bych je nejraději poslal do patřičných mezí...
0