Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Nesnáším léto, 12500 holek odjede z města a není co balit.
0
0
0
Přesně si pamatuji den, kdy jsme se poprvé "potkali". Bylo to před Přírodovědeckou fakultou, kdy ses na mě cestou na Loděnici otočila a pozdravovala mě od holek, které jsme spolu znali. Ale my se navzájem ještě neznali. Pár týdnů nato už ale víc, než bychom i my sami očekávali. Byl to nejlepší rok a půl mého (a snad i tvého) života. Proto nedokážu pochopit, jak dokáže člověk, který miluje toho druhého, obrovsky zradit. A nikdy se za to neomluvit. Ty víš, že tohle je pro tebe. Čteš to. Poznáváš sebe i mě. Nechci, abychom se k sobě vraceli. Jsem šťastný tisíce kilometrů od tebe. Jen čekám jediné - že jednou přijdeš, podíváš se mi upřímně do očí, jako tenkrát před časem, a řekneš "promiň". Asi si nedokážeš představit, jak obrovsky by se mi ulevilo. Chtěl bych ti odpustit, snažím se o to, ale vím, že bez toho slova a pohledu to nepůjde. Když už nemůžeme být šťastní spolu, udělej to aspoň kvůli té minulosti.
0
0
0
Teším sa na moment až raz ukončím štúdium a budem môcť konečne zaradiť komunikace@upol do spamu!!
0
0
0
Tomu kdo zařídí, aby na Neředíně byl bankomat nechám postavit oltář a po zbytek svého života ho tam budu chodit uctívat a nosit obětní dary.
0
0
0
Kdybych měl vyplnit každou anketu z mailů komunikace@upol.cz, nedělám celý letní semestr nic jiného.
0
0
0
Nesnáším "utěšování" spolužáků po neúspěšné zkoušce: "Aspoň to budeš líp umět." S tím bych je nejraději poslal do patřičných mezí...
0
0
0
K smrti me vytaci pravnici obsazujici mista ve studovne Lekarske fakulty, neustale odchazejici na kuracke pauzy -> popripade blouznici po chodbach fakulty, zabirajic mista studentum LF! Existuji vsak take svetle vyjimky divajici se na serialy... Cest vsem vyjimkam!
0
0
0
Když jsem byl v prváku, několikrát denně jsem na STAGu netrpělivě sledoval nové termíny zápisů na zkoušky. Teď sem v páťáku a ze syndromem vyhoření se tam podívám jednou za týden a to až po salvě zděšených komentářů spolužaček.
0
0
0
Ženy na podpatcích jsou největší zlo Přírodovědecké fakulty.
0
0
0
Nechápem, ako je možné, že skoro všetci Česi hovoria o Olomouci v ženskom rode.. Ako, ja viem asi menej ako oni, ale tak je to boha logické, TEN Olomouc! :-D
0
0
0
Nějaká slečna na šmeralkách souloží vždy tak nahlas, že mám podezření, aby to nebylo jen porno moc nahlas .. až na to že to jde z dívčího pokoje
0
0
0
Zdravím všechny studenty fildy! Až pojedu za pár let kolem mekáče jako absolvent skutečné fakulty v mé nové AUDI Q7, tak si k Vám zajdu na nemalej burger.
0
0
0
Já mám jen jednu otázku: ta "aktualizace" STAGu je jen vtip, žejo? (Dělá si z nás někdo prdel nebo tohle fakt vyprodukovali jako vylepšení?!)
0
0
0
Neskutečně mě rozčiluje nový STAG.
0
0
0
Nastupuju do prváku a nemám ponětí, jak napsat seminárku.
0