Přiznej anonymně!
0
0
Zkouškový se chýlí ke konci a já už se těším na začátek novýho semestru - vždyť je tu teď mrtvo! Jasně, kolejní párty jedou pořád, ale chybí mi pořádně tvrďácký akce s metalovým, punkovým či rockovým nářezem. Například prosincový akce U Josefa, to bylo parádní... Ostatní milovníci tvrdší hudby a vyznavači černý barvy, nevíte o nějaký akci? Je cekem jedno, jestli v únoru nebo v březnu. Čím víc, tím líp :-)
0
0
0
Nikdy nevím, který den a čas je nejlepší jít do Klece, tak vždycky skončíme někde jinde. Smutná pravda je ta, že jsem v Kleci dosud nebyl, ale zatím jsem v prváku.
0
0
0
Přiznávám se, že nesouhlasím se sexuálním životem mojí spolubydlící.
0
0
0
Pořád nechápu, jak mi tahle škola pomůže do budoucna :DD
0
1
0
Když mám čas a chci si užít trochu "relaxu", tak si jdu sednout na záchod a surfuju v kabince na netbooku.
0
0
0
Není to nic zajímavého ani šokujícího, ale pro mě užitečného.. chci se zeptat na studium Všeobecné sestry, je to dobrý obor tady v Pardubicích? Rozhoduji se mezi Karlovkou a Pardubicemi, Pardubice jako město se mi líbí více...říká se lae že Karlovka je ale kvalitnější..no nevím...Dík za zveřejnění i odpovědi!!
0
0
0
Sedím na EA a vždycky mi ohlásí, že nemám tento a tento zápočet nebo,že tomu ''nerozumím'' a MUSÍM udělat todleto a támdleto.Tak si říkám: Posouvá mě to co tady dělám? Pomůže mi to při podnikání? Jistě jsou věci, který mě rozšiřují obzory. Vždycky sem si myslel, že na vysoké školy jsou jen chytří lidé (od mala sem to slyšel doma, že jsou na vysokých školách nejchtřejší lidé), ale když se tak podívám, tak jsou sice chytří (většina) ŠKOLNĚ. Je to jen málo lidí, kteří sou podle mého názoru chytří ŽIVOTNĚ, a to je hledání příležitostí, umět se prosadit v životě, porozumět situacím, umět naslouchat, být psychicky silným a najít si pořádnou ženskou;). Mám pocit, že na EA (a nejen tam) jsou 2 skupiny lidí. PRVNÍ: jede na titul, DRUHÁ: sou šprti co se chtějí něco naučit a učí se a myslí si ,že to použijou.. Já se toho moc neučim ze školy a ani nechci. Vytáhl jsem si pro mě pár důležitých věcí. Pro mě je daleko důležitější se učit životem a cestovat po světě. **PŘIPADÁM SI JAK NA POUŤI** a co vy?
0
0
0
Proč zrovna já bydlím na Céčku na patře plný divných lidí....hitler, kuchař a honič, který bydlí s chodičem na jednom pokoji. Miluju když ho potkám jak jde a z ničeho nic se otočí a jde jinam :D
0
0
0
Největší návštěvnost přednášek na FEI je v H2. Polstrované sezení a velké množství zásuvek.
0
0
0
Včera jsem byla na zápisu do 1. ročníku a už jsem měla chuť utéct co nejdál.
0
0
0
Už celkem dlouho bych rád přišel na jednu záhadu... Proč spolubydlo na koleji smrdí, když jde ze sprchy a předtím nebyl vůbec cítit? Už před nějakou dobou jsem ho na to upozornil, ale on si svůj smrad neuvědomuje. Takže potřebuju názory odborníků a nechci slyšet odpovědi typu že používá smradlavý sprchový gel nebo ručník...
0
1
0
Hrozně mě baví chodit na záchody v Áčku!:) baví mě jak tam hraje muzika, tak si tam vždycky potichu zpívám a tancuju jako bych byla na parketě v kleci!
0
0
0
Rád bych dodatečně odpověděl dvěma slečnám, které se mě večer ve středu u Dědy ptaly, pro kolik lidí byla ta litrová flaška broskvičky, Byla pro jednoho :P
0
1
0
Nechápu co to je za kreténa, který soudí lidi podle těchto přiznání. Nemají nárok ani na ukončený základní vzdělání?:D Co to je za blbost, jdi si zvyšovat ego jinam.
0
0
0
Zjistila jsem, že jeden z učitelů IT na dopravce dost špatně troluje na facebookové skupině o pečení chleba. Od té doby nejsem schopná ho minout na chodbě, aniž bych si nevzpomněla na jeho trapnou profilovku z Hvězdné brány.
0