Přiznej anonymně!
0
0
Hajzl, co vykrádá na našem patře ledničku, má takový štěstí, že nevím, kdo on je, co mi už poněkolikáté ukradl něco z mých zásob. Jinak by dopadl špatně...
0
1
0
Někdy mě zdraví lidi o kterých si jsem jistej, že je neznám, a pak zjistím že už s nima chodím půl roku na nějaké cvičení. :-)
0
0
0
Strašně mě štve, když je UPCE party, a jsou tam i 16 leté pipiny..
0
0
0
Vždy, když jsem slyšel "Hergot, chlape jedna sakramentská..." měl jsem chuť dotyčného prohodit oknem.
0
0
0
Nelíbí se mi nová podoba univerzitních stránek...
0
0
0
Byl jsem vokouknout při přijímačkách budoucí prvačky. Nehorázně se na ně těším. Chci jich ulovit co nejvíc.
0
0
0
Nehrát WoW tak mám čas na učení a plnění jiných povinností i během semestru...
0
0
0
Na záchodech na Áčku jsme měli předchozí dva týdny takovej komunistickej toaleťák. Každej si odtrhl jen to co potřeboval a zbytek tam nechal pro další lidi. To se jen tak na kolejích nevidí.
0
0
0
Už nevím, jestli z dělání praktické části mé diplomové práce mám mít nervy anebo se tomu jen smát. Za prvé musím měřit na "podomácku" vyrobené aparatuře (spíš drátama pospojované sestavy přístrojů) a po měsíčním měření dlouhodobého experimentu se mi jen potvrzuje, že výsledky budou totální fiasko. Aparaturu na kvalitní měření sice máme, ale nechápu, proč se vedoucí bojí to tam dát. Vedoucího zajímají jen výsledky, ale jak je pochybné měření, to už tolik neřeší. Jak říkám, jaká aparatura, takové výsledky a potažmo diplomka. Za druhé další část experimentu musím dělat na aparatuře, která je tu jenom jedna a přednostně je na ní holka ve čtvrťáku, která má ještě rok času na diplomku, ale já už jen pár měsíců, ale to já neovlivním, to závisí na tom, jak se dohodnou doktorandi, co nás vedou. Za třetí, aby to ve škole lépe fungovalo, měli by se ve vedení udělat nějaké čistky.
0
0
0
Často když jdu na konzultaci nebo zapsání známky do indexu musím se podívat na tabulku, s informacemi a fotkou, jak ten kantor vlastně vypadá..
0
1
0
Pokud profesor řekne, že daná semestrální práce není něco, co by se zvládlo napsat za noc - beru to jako výzvu.
0
0
0
Nedostal jsem se na VŠE, UK, ČVUT, VUT a tady zářim. Není něco špatně?
0
0
0
Věřím že UPCE FEI je mnohem lepší než konkurence, například dnešní úroveň VUT a podobných vtipů, co žijou z historie..
0
0
0
Chodím do menzy jenom proto, abych mohl očumovat hezký holky. Kvůli jídlu už to dávno není.
0
0
0
Když jsem si s jistým panem docentem domlouval e-mailem náhradní termín ústní zkoušky a jako odpověď mi přišlo "Zdravým vás, přiďte kdy koliv o konzultacíh (stejné jako v ZS)" uvědomil jsem si, že upce asi nebude tou nejvýběrovější školou v republice
0