Přiznej anonymně!
0
0
Mám na kolejích kombo a používám ho m.j. i jako reprobedny. A miluju ten pocit, když pustim nějakej pořádnej metal a ono to je slyšet přes celý patro. Zatim si nikdo nestěžoval.
0
0
0
Milý Ježíšku, protože jsem se pilně učila, přines mi prosím novou spolubydlící. Jako poděkování si můžeš odnést tu stávající.
0
0
0
Retardovaní šotouši mi úplně znechutli studium na DFJP.
0
0
0
Moje spolubydlící mě za ten rok tak štve, že jdu DOBROVOLNĚ z velice příjemnýho a cenově výhodnýho privát bytu na kolej, kde budu bydlet s lidmi co ani neznám... Snad jsem se rozhodla správně a nebudu další rok sdílet místnost s rozmazlenou línou bordelářkou, která si umí akorát stěžovat, vymlouvat se na školu a chovat se jako coura.
0
8
0
Největší šok byl, když se v rohu výtahu na Béčku objevilo hovno, výtah stál v přízemí a nikdo tím nechtěl jet. Pak jdu po chodbě, sděluji to kámošovi a on prej: to je ještě v pohodě, minulej rok dal někdo hovno na vařič v kuchyňce a zapnul ho :D
0
1
0
Jednou jsme si v Lidlu půjčili nákupní košík, vyvezli ho výtahem do patra, hodili do něj závěs ze sprchy a napustili ho po okraj horkou vodu, že si uděláme pojízdný bazén. Kromě toho, že v závěsu byla díra a my tak skoro vytopili patro, nám ho kolejbáby stejně zabavily.
0
0
0
Na přednášku z fyziky na 7 ráno chodím jen proto, že mám k ránu chcaní a pak už nezaberu.
0
0
0
Není možný si najít na UPCE kluka, všude samý umrdanci :)
3
2
0
Totálně zhulenej jsem v noci procházel kolem recepce na céčku. Bohužel pro mě, už minimálně hodinu jsem byl had, takže když jsem se plazil vchodovejma dveřma, kolejbáby si toho všimly a musel jsem jim předložit studentskou kartu. Děkuju svým kamarádům, který mě v tom nechali a smáli se zpovzdálí.
0
0
0
Sedím na EA a vždycky mi ohlásí, že nemám tento a tento zápočet nebo,že tomu ''nerozumím'' a MUSÍM udělat todleto a támdleto.Tak si říkám: Posouvá mě to co tady dělám? Pomůže mi to při podnikání? Jistě jsou věci, který mě rozšiřují obzory. Vždycky sem si myslel, že na vysoké školy jsou jen chytří lidé (od mala sem to slyšel doma, že jsou na vysokých školách nejchtřejší lidé), ale když se tak podívám, tak jsou sice chytří (většina) ŠKOLNĚ. Je to jen málo lidí, kteří sou podle mého názoru chytří ŽIVOTNĚ, a to je hledání příležitostí, umět se prosadit v životě, porozumět situacím, umět naslouchat, být psychicky silným a najít si pořádnou ženskou;). Mám pocit, že na EA (a nejen tam) jsou 2 skupiny lidí. PRVNÍ: jede na titul, DRUHÁ: sou šprti co se chtějí něco naučit a učí se a myslí si ,že to použijou.. Já se toho moc neučim ze školy a ani nechci. Vytáhl jsem si pro mě pár důležitých věcí. Pro mě je daleko důležitější se učit životem a cestovat po světě. **PŘIPADÁM SI JAK NA POUŤI** a co vy?
0
2
0
Upřímně přiznávám, že mi UPCE přijde jako dobrá univerzita a rozčiluje mě, jak hnusně o ní dokážou mluvit její vlastní studenti, kteří tu studují dobrovolně.
0
0
0
Zdá se že jsem pro lidi odpudivý. Kdykoliv se na něco zeptám ve fb skupině fakulty , nikdo mi neodpoví, a to se neptám na blbosti. Přitom téměř všem ostatním se tam ozývají naprosto random lidi na dotazy který tam byly desetkrát a ještě si tam s nima kecaj na 100 zpráv.
0
0
0
Kdybych měla sílu a moc, zruším veškeré třetí zápisy předmětů. Nechápu, jak někdo může studovat EKONOMICKOU školu a přitom nedat na šest pokusů ani ekonomii z prváků a ani matiku. To potom na takové školy ty lidi nemají co dělat - a ke všemu mnoho z nich uvažuje, že bude pokračovat v navazujícím studiu. Ani se pak nedivím, že je FES UPCE jednou z nejhorších státních ekonomických škol v republice, když má takové absolventy.
0
0
0
Byl jsem přistižen, že souhlasně kývám hlavou i při sledování filmu.
0
0
0
I když jsem se učil nebo připravoval na některou ze zkoušek, vždy když se mě někdo zeptá, tak většinou odpovím že jsem se učil den předem jen pár hodin nebo jsem to prostě jen tak lehce opsal. Vyžívám se pak ve zkažených výrazech lidí kteří mě ignorují a ve zkouškovém, pokaždé co je potkám se 1000x zeptají kolik mam kreditů a jestli mam splněno tohle a tohle aby se pak předemnou mohli pochvalit kolik hodin denně se učí a jaky to jsou šikulky :)
0