Přiznej anonymně!
0
0
zdar kdyby někdo našel lumii v černým koženým obalu a byl by ochotnej mi jí vrátit tak pokoj 014 A kolej nebo dejte vědět na face (https://www.facebook.com/venca.balek.9) :D:D
0
0
0
Přes ty prázdniny jsem zapomněl jaké je to utrpení být v těch učebnách bez wifi. Ale hned první cviko mě to připomělo, když učitel řekl ať jsi stáhneme materiály ze stagu.
0
0
0
Přidal jsem kamaráda z medicíny do skupiny UPCE, prý to je mnohem lepší, než sledovat "Svět neúspěšných"
0
0
0
Lituju všech studentů, co nastoupí až letos. Už nikdy nepoznají Dědka, který v květnu nakonec opravdu skončil. Život na UPCE bez něj prostě nemůže být považován za život na UPCE!
0
0
0
Je zajímavé, co jsem dřív slyšel od kamarádů, nyní i slyším v práci, když srovnávají chemickou fakultu tady na UPCE a VŠCHT v Praze, tak prostě absolventi chemičky v Pardubicích jsou jen vysokoškolský odpad, zatímco mít VŠCHT už něco znamená. Na první pohled povrchni srovnání, ale na druhou stranu to není daleko od pravdy, když pozoruju, jací případi můžou udělat státnice, zatímco na VŠCHT by možná nemuseli mít šanci ani na půl roku.
0
0
0
Jednou jsem byl na zajímavé přednášce, na kterou mě vzal kamarád. Nebyla vůbec k tématu toho předmětu, ale tím jak ta přednáška začala mě úplně odrovnala. Učitel si do počítače připojil flashku a hledal přednášku mezi hromadou porna.
0
0
0
V téhle republice je to bída i s vysokoškolským diplomem. Celkem mě zaráží, že si v dnešní době více vydělávají lidi s výúčákem než vysokoškoláci. A to nepatřím mezi absolventy filozofické fakulty což je o to ještě horší...
0
0
0
Nestačí, že to tu nenávidím od prvního dne. Ještě jako bonus mi z lednice zmizí jídlo na skoro celý týden a ani nemám šanci se v klidu vysprchovat, protože někdo potřebuje ukojit svý touhy ve vedlejší kabince, viď?
0
0
0
Vychcal jsem se z okna ze 7. patra kolejí.
0
0
0
Mám slušný studijní průměr včetně technických předmětů, jsem spíš za lepší studentku a studium mě docela baví. Ale co mě baví ještě víc je SEX, kterýho je na VŠ tak o milion % víc, jak na střední. :D Mám ráda svou školu, ale ještě víc neustálej sex! :-p
0
0
0
Někdy pouštím na youtube nahlas krásné písničky na kytaru. Potom se nenápadně procházím po chodbách s obalem od kytary :)
0
0
0
Nikdy nevím, jestli ti, co 2x opakují zkoušku, ke které jsme si předem nasdíleli podklady, si dávají repete z blbosti nebo proto, aby nebyly výsledky učitelům podezřelé... ?
0
0
0
Studuju jen kvůli titulu... a neskonale se bavím. Chcete mít excelentní výsledky? Pojměte školu jako absurdní drama, výsledek zaručen. :)
0
0
0
Na upce nejsou žádné slušňačky :D
0
0
0
Děkuji muzikantům, zpěvákům, hudebníkům a všem těm, kteří 29. 6. mezi kolejemi A a B mi příjemnili poslední večer na kolejích v tomto AR. A nemyslím to ironicky, opravdu to bylo velice příjemné, mnohonásobně lepší, než obyčejné zahraniční hity, které hrají ze všech rádií. Ještě jednou - díky :) Ps: doufám, že nějaký šťoural mi opraví chyby :D
0