Přiznej anonymně!
0
0
V téhle republice je to bída i s vysokoškolským diplomem. Celkem mě zaráží, že si v dnešní době více vydělávají lidi s výúčákem než vysokoškoláci. A to nepatřím mezi absolventy filozofické fakulty což je o to ještě horší...
0
0
0
Po měsíci (začínalo se 9.4.) 'nainstalovali' WiFi na kolejích na Áčku.
0
0
0
Kolika holkám ještě psal a posílal svoje videa z posilky?
0
0
0
Moc děkuji jedné milé slečně, která mě v 4:15 z Dýdý s radostí vzala na kolej a dala mi 2 rohlíky a smetanito ! PS : Ta stovka mi pak chyběla na tágo.
0
0
0
Nestačí, že to tu nenávidím od prvního dne. Ještě jako bonus mi z lednice zmizí jídlo na skoro celý týden a ani nemám šanci se v klidu vysprchovat, protože někdo potřebuje ukojit svý touhy ve vedlejší kabince, viď?
0
0
0
Vychcal jsem se z okna ze 7. patra kolejí.
0
0
0
Mám slušný studijní průměr včetně technických předmětů, jsem spíš za lepší studentku a studium mě docela baví. Ale co mě baví ještě víc je SEX, kterýho je na VŠ tak o milion % víc, jak na střední. :D Mám ráda svou školu, ale ještě víc neustálej sex! :-p
0
0
0
Někdy pouštím na youtube nahlas krásné písničky na kytaru. Potom se nenápadně procházím po chodbách s obalem od kytary :)
0
0
0
Nikdy nevím, jestli ti, co 2x opakují zkoušku, ke které jsme si předem nasdíleli podklady, si dávají repete z blbosti nebo proto, aby nebyly výsledky učitelům podezřelé... ?
0
0
0
Studuju jen kvůli titulu... a neskonale se bavím. Chcete mít excelentní výsledky? Pojměte školu jako absurdní drama, výsledek zaručen. :)
0
0
0
Na upce nejsou žádné slušňačky :D
0
0
0
Děkuji muzikantům, zpěvákům, hudebníkům a všem těm, kteří 29. 6. mezi kolejemi A a B mi příjemnili poslední večer na kolejích v tomto AR. A nemyslím to ironicky, opravdu to bylo velice příjemné, mnohonásobně lepší, než obyčejné zahraniční hity, které hrají ze všech rádií. Ještě jednou - díky :) Ps: doufám, že nějaký šťoural mi opraví chyby :D
0
0
0
Chodil jsem na dopravku, vystudoval jsem jeden z nejtěžších oborů na UPCE vůbec. Jak tu poznamenal hlupáček z Fildy, co prý studuje strašně těžké jazyky, nebavilo by ho hrát si s mašinkama. Mě to bavilo, a tak vydělávám 50 000 v čistém, umím perfektně technickou němčinu a díky tomu spolupracuji s těmi nejlepšími v oboru. Tak si seber svých upocených 15 000 co si vyděláš díky Fildě a jdi si nadávat někam jinam, protože o Tebe nikdo nikde nezakopne.
0
0
0
Víceméně všechny předměty se mi zdají lehké, avšak jediný problém mám se skripty. Buď žádný nejsou, profesoři je splácali za pět minut, takže tam není nic, nebo je tam toho naopak strašně moc, zbytečně rozepsaný. Hlavně všude nacpat řecký písmenka, derivace, integrály (opravdu, mnohdy naprosto zbytečně), aby to vypadalo chytře. Člověk to pak radši hledá na netu, kde co stránka, to jiný fakt na to samé téma, takže si vyberte. "Doporučená četba" je vtip, sem tam ty knížky najdu na uložtu, a opět, co publikace, to jiný pojetí, jiný značení veličin, všecko jinak. Profesor pak na vás na zkoušce chce něco o čem na přednáškách ani ve skriptech nebyla zmínka. Já se pak vykašlu na to učení ne proto, že by to bylo těžký, ale kvůli tomu, že mě nebaví tohle hledání.
0
0
0
Lidi zavírejte ty dveře na záchody není nic lepšího než jít po chodbě a slyšet jak někdo hraje sólo na záchodovou mísu a HLAVNĚ dámy pokud jste tak neschopné umýt si hlavu večer než dete spát tak si jí prosimvás aspon ráno nefénujte tak aby to musela slyšet celá budova. Není nic lepšího než slyšet v 6 ráno fén který pak jede ještě hodinu
0