Přiznej anonymně!
0
0
Před zkouškou z ústavní práva mi šatnářka, vídící mé "odhodlání" dala za kabát lístek s číslem 1. Dostal jsem jedničku i ze zkoušky a koupil jí balení Ferrero Rocher.
0
0
0
Jestli do konce druháku nesbalim Kubíčkovou tak se asi poseru
0
0
0
Studuji právnickou fakultu ZČU a pokaždé, když jsem v Praze, jdu si sednout s nějakými ÚZtky na chodbu PF UK a předstírám, že jsem tamní student. Jsem tím tak úchylně posedlá, že si dokonce pamatuji, kde má který učitel kabinet.
0
0
0
Chci jít na UK pouze kvůli pseudointelektuálním courám.
0
2
0
Chodím do menzy jen kvůli starému pánovi, který vydává jídlo!
0
0
0
Nezapomenu na zkoušku, kdy mě zkoušející po několika minutách přerušila s tím, že jde na oběd :)
0
0
0
U nas v baraku bydli takovej strasne protivnej chlap. Nikdy jsem nevedel, jak se jmenuje, az kdyz me ve ctvrtaku zacal ucit spravu...
0
0
0
Dělal jsem, že nevím kde a jakou mám hodinu, abych měl záminku oslovovat sympatické spolužačky.
0
0
0
Někdy si při čekání na zkoušku vymýšlím strašlivé zkazky o tom, kdo zrovna zkouší...Není nad to rozptýlit se hysterickými reakcemi některých psychicky labilnějších spolužáků :D
0
0
0
V knihovne si sedam na ochoz tak abych mel vyhled na holky s vystrihama hezky zeshora
0
0
0
Zkoušky a zápočty si vždy zapisuju do 300, protože doufám, že tam něco opíšu.
0
0
0
Když koukám ve 300 na strop, přemýšlím jestli jim došla barva,,,
0
0
0
"Co studuješ?" - "Práva..." - "Jako na Karlovceee, jo?" - "Jj..." - "No to mušíš bejt hustá!" (po chvíli) "Hele, když studuješ ty práva, já mám takovej problém, to určitě budeš vědět..." Od jisté doby raději mezi cizími říkám, že studuju něco, na co není co říct, třeba germanistiku nebo peďák.
0
3
0
Na konci zimního semestru mne v bazénu dost nevybíravě oslovil nějaký uchazeč s přihláškou v ruce, jestli "nevim, kam to má hodit". Slušně jsem mu popsal cestu do dveří č.314 (sekretářka katedry Trestního práva) a jen poznamenal, že musí co nejsilněji bouchat na dveře, že sekretářka špatně slyší.
0
1
0
Šel jsem na práva proto, abych se vyhnul matematice.
0