Přiznej anonymně!
0
0
Chápu, proč nás medici nemají rádi. Když vstávají do školy, my právníci se zrovna vracíme z kalby.
0
0
0
Vyrušil jsem masturbujícího docenta na WC...
0
1
0
Ve volném čase dělám modeling a chodím na matfyz - před matfyzákami tajím fakt, že se předvádím na mole , aby se na mě nedívali jako na jinou, a v mé branži zase nepřiznávám matfyz - ne že bych se styděla , jde jen o to, že by si každý myslel , že jsem se tam dostala jen přes postel.
0
6
0
pořád si říkám, proč je v profilové fotce slon.
0
4
0
Vztah celé naší katedry (včetně studentů) k jakékoli technice je čistě teoretický (na praxi často chybí odvaha). Dá se to dobře ukázat na jednom připadu, kdy se jednou přednášející překonal a připravil několik slajdů na promítání. Rozhodl se zatemnit učebnu, načež s ním proces elektronického zatahování žaluzií pozorovali všichni studenti jako nějakou atrakci.
0
0
0
Chtěl jsem podpořit svou alma mater, tak jsem si v Celetné koupil triko "Univerzita Karlova". Do měsíce se velikost L změnila na S. Díky, Karlovko, že šetříš na kvalitě a studenty učíš už během studia, že jim jednou bude vidět pupek.
0
0
0
Popravdě nechápu, jak někdo může bydlet na koleji. Sice na ní nemám moc nárok, protože bydlím v Praze, ale co tak slýchávám, je to nic moc. Třeba nechápu, jak vám nemůžou vadit společný sprchy a záchody. Jsem zvyklá být ve sprše tak hodinu a docela mi trvá, než se opláchnu, nemluvě např. o holení... Holit se tak přede všema "tam dole" musí bejt teda žůžo věc, kor pokud tam ty chlupy potom někde plavou po zemi a ucpávají odpad (doma máme sítko, ale odpady ve veřejných sprchách bývají jiné). Společné WC je další věc. Osobně na všechny typy společného WC čůrám seshora, přestože jsem holka. Vysrat bych se mohla jenom na záchodě, který je čistý a udržovaný a hlavně, kde to nešplouchne, pokud to hovno padá dolů. Taky si beru na WC notes a pouštím si k tomu hudbu a bylo by mi trapně, kdyby to někdo viděl, jak tam jdu s noťasem na hajzly. Taky mě zaráží, že vám jako nevadí, že si po velké potřebě nemůžete dojít umýt prdel. Nevím, jak vám, ale mě to celkem vadí... Jsem asi divná.
0
1
0
Rád bych, aby byly v novém zákoně o vysokých školách fyzické tresty za podvádění při zkouškách a závěrečných pracích. Včetně odmítnutí poskytnutí fyzického trestu masochistům.
0
0
0
Mame v rocniku vice studijnich skupin. kdyz jedna skupina zabrala terminy na zkousku, ktere jsme chteli my tak jsem jim napsal, ze pokud se ze SISu neodhlasej, tak je sekretarka vyskrtne. Jen jsem byl tak blbej,ze me nenapadlo, ze ti sprtouni sekretarce budou hned vydesene volat.
0
0
0
Šmíruju svoje vyučující na facebooku. Nejraději koukám na fotky a uvažuju co jsou jejich děti a manželky, ráda taky koukám co veřejně píšou. Prostě mě zajímá, jak moc jsou to "taky lidi"...
0
0
0
Přiznávám se, že jsem jednou podmáznul bonboniérou nejmenovanou učitelku z katedry gymnastiky FTVS kvůli testu z rytmiky....nestydím se za to.....byla to jediná možnost....
0
1
0
Na filosofii pana Kratochvíla jsem pod lavicí pletla rukavice.
0
11
1
SIS UK prej programoval Karel IV.
1
1
0
Sex na půdě fakulty je vzrušující, ale co teprve sex na stole šéfa katedry! Ten pocit, když pak druhý den nesměle klepu na dveře, vcházím dovnitř a s výrazem největší úcty ho zdravím....:)
0
1
0
Nakecal jsem spolužákovi, že pocházím z malé moravské vesnice jménem Přaha. Po týdnu neúspěšného hledání na mapě jsem mu musel říct, že je to jen Praha s háčkem navíc.
0