Přiznej anonymně!
3
0
Rád si ráno púšťam pesničky, čo má spolubývajúci nastavené ako budík. Samozrejme nahlas.
0
3
0
Baví mě vyprávět nelékařským studentům nechutné detaily z piteven, i když se to dělat nemá.
0
0
0
Při prezenci na prvních hodinách předmětů si píšu jména holek, abych je mohl najít a stalkovat na Facebooku.
0
0
0
Ten pocit když na přijímačky na medicinální chemii přijdete úplně high, přiopilý a bez kalkulačky... kouknete na net a hodnocení 60/60. Tak se asi brzy uvidíme lásky!
0
14
1
Jednou jsem postavil zaškrtávací test, tak že všechny správné odpovědi byly za "a" . Nikdo neměl plný počet bodů a polovina musela test opakovat.
3
2
0
Před mnoha lety se mi v prváku moc líbil mladý štíhlý černovlasý asák, co vedl praktika, byl to čerstvý absolvent. Tak moc se mi líbil, že jsem se rozhodla zůstat pracovat na fakultě. Happy end se nekonal, každý máme svůj spokojený život. Dnes jsme kámoši a on dosud netuší, jak hodně mi tehdy ovlivnil život.
0
1
0
Nemám náladu bavit se s lidmi ve společných prostorách koleje (umývárna, kuchyňka), a tak předstírám, že neumím česky. Zabírá to.
0
1
0
Upřímně řečeno, svůj strach ze zkoušky jsem překonala jenom díky tomu, že se mi strašně líbí ten 48 letej profesor. Byl milej a vtipkovali jsme, hned bych ho vojela.
0
1
0
Tykají si mezi sebou studenti na vysokých školách? Nerada bych byla za blba až tam budu chodit...
0
1
0
Diplomovou práci jsem dopsala ve dvě v noci v Tlustý Koale.. ráno jsem to nesla na studijní, protože byl poslední den pro odevzdání.
0
2
0
Nesnáším, když mi kolegové z ročníku během přednášek koukají přes rameno a dívají se z nudy na to, co dělám na svém notebooku. Poté, co jsem na truc začala v hodinách hrát online hru pro malé Američanky, kde si uživatel může pořídit své stádo barevných poníků ve stylu "my little pony", kupovat jim designové podkovy a lak na kopyta, toho do týdne všichni nechali.
0
1
1
Už půl semestru vykrádam jídlo v lednicích na své koleji. Někdo ale nedávno napustil své jídlo projímadlem a pořádně mě vytrestal ... projímadlo jsem už také koupil, nejvyšší čas na pomstu!
0
1
0
Vzrušuje je mě referentka pro můj ročník na studijním oddělení 1.LF, proto mám taky zapsaných tolik volitelných předmětů.
0
1
0
Falšuji podle vzoru známky ze zkoušek a podpisy zkoušejících ve svém indexu. Na studijním mi prochází zapisování do SISu bez problémů. Těžké zkoušky prostě zásadně neabsolvuji. A za chvíli půjdu k magisterských státnicím.
0
0
0
Mám černé svědomí, když zalžu vyučujícímu o splnění povinné četby nebo podvádím u zkoušky z volitelného předmětu. Bože, já jsem tak pitomá.
0