Přiznej anonymně!
18
0
Jednou jsem se zapomněla přejmenovat uloženou seminárku a profesorovi odeslala soubor "nekonečná kravina na dějiny"....
0
0
0
Fascinuje mě, že v každý UK menze mají jinej recept na mrkvový salát.
0
1
0
Místo toho, abych poradila spolužákovi při testu, jsem mu řekla, že nevím, přestože jsem věděla. Strašně jsem potřebovala na záchod a on mě zdržoval.
0
0
0
Když mám udělat seminárku na základě knížky, knížku nepřečtu a sesumíruji to z několika starších seminárek nebo referátů. Pak se musím smát, když mi dají plný počet bodů a odepíšou, že je vidět, jak knížce rozumím.
0
4
0
v nacpaném vlaku si prohlížím fotky z parazitologie aby si lidé odsedli .... funguje to
0
0
0
O některých mých spolužácích z medicíny si myslím, že by bylo lepší je naučit žoglovat a vystupovat s nimi v cirkuse, než aby z nich byli doktoři.
0
2
0
Do Celetné chodím ráda vchodem přes Karolinum, protože se cítím před těmi skupinkami turistů co si to fotí hrozně důležitě :D
0
0
0
Z některých oken pánských záchodů přírodovědecké fakulty je krásně vidět do oken těch dámských, co jsou naproti ve dvoře. Ještě pěknější výhled je z oken některých kateder!
0
1
0
Když jsem si v prváku poprvé vyplňoval index, byl jsem tak nervózní, že jsem si nevšiml, že pod fotkou je "Podpis studenta" a místo toho jsem četl "popis studenta". Nevěděl jsem, jestli tam mám psát jaké vlasy apod., tak jsem tam krasopisně tiskacím napsal svoje jméno. Skoro jsem to trefil...
0
5
0
Přiznávám, že mě zaráží, jak velká část mých spolužáků se absolutně nesnaží přivydělat si při studiu nějaké peníze, obzvlášť když do školy chodí tak třikrát týdně. Mě taky rodiče samozřejmě finančně podporují, ale nedovedu si představit, že by mi nevadilo, že na veškeré moje výdaje za kávičky a pivečka jdou prašule z jejich kapsy, když mi je jednadvacet a jsem fyzicky i mentálně víceméně při síle..
0
4
0
Po vstupu na Přf se výrazně snížily moje nároky na muže
0
2
0
jednou mi kamarádi na pitevně dali do kapsy od pláště uřízlé ucho
0
0
0
Vyměním světlá "esíčka" za tmavá. Zn.: Dlouhodobá spolupráce vítána.
0
1
0
myslím, že gay učitelé jsou zapotřebí, aby se vyrovnala pozitivní diskriminace studentek... bohužel se nedají moc poznat (včetně mě)
0
1
0
Dělám především to co mi radí učitelé a vůbec se nestarám o to, jak to dělají ostatní spolužáci. Se studiem nemám žádné problémy.
0