Přiznej anonymně!
1
0
Vsadili jsme se, kolik holek přijde na imatrikulaci v pohorkách (FF)... vyhrál jsem minimálně šest piv, potom jsem se rozhodl, že kamaráda přeci nesedřu z kůže.
0
0
0
Na článek půjčený od profesora jsem nakydala salsu, takže vypadá jak poblitý. Bohužel je to článek z francouzské knihy, která nejde sehnat.
0
3
0
Vrátný nám šel vynadat, že kouříme jointy hned u školy... nakonec si dal pár prásků s náma, prý "byl taky mladej rebel".
0
0
0
Přiznávám se, že do knihovny FF chodím nyní mnohem raději , protože tam potkávám jednoho hnědovlasého sympaťáka studujícího nejspíš umění (dle toho, co čte). Hned je to studium veselejší! :-)
0
2
0
Na seminář nás chodí dvacet, jsem jedinej kluk. Každou nudnou hodinu si představuju obří grupáč s akademickou tématikou.
0
1
0
V kabince na záchodě jedné z fakult UK je na dveřích vypsaná "Petice za lepší hajzlpapír". Podepsaná i jedním z profesorů. Kdo ji zná taky?!
0
0
0
Mám zanedlouho narozeniny a jako na potvoru zrovna ten den žádná zkouška! Minule se mi povedlo tahle zvládnout dva náročné předměty, dostal jsem to jako dárek, aby se neřeklo.
0
0
0
Žít UK! :-/
0
1
0
Jednou jsem schválně pod talíř v menze PŘF nalepil žvýkačku. Za měsíc se mi vrátil stejný talíř se stejnou žvýkačkou.
0
6
0
Baví mě holky při přednáškách o ženské atraktivitě, jak sebou brunety ošívají, když se zmíní blond a zrz barva jako atraktivnější, jak se silnější zamračí, když se jako vůbec nejdůležitější ze znaků zmíní úzký pas v poměru k širokým bokům, jak se všechny úlevně zasmějou, když slyší, že na velikosti prsou nezáleží, ale spíš na jejich samotné existenci, jak začnou závistivě pokukovat po velikostech pozadí a najednou by ho chtěly větší, nakonec jde 170 cm vysoká blondýna z přednášky přešťastná... ale to není nic proti tomu, když zjistí, že nejvíc sexy je rychlá chůze s dlouhými pravidelnými kroky - po přednášce najednou všechny holky někam strašně peláší!
0
12
0
Proklínám přiznání! Před týdnem nám jeden vyučující (už takhle docela sekerník) oznámil: dočetl jsem se, že sem chodíte akorát žrát, srát a šoustat, takže zpřísníme režim!
0
0
0
Po hodině basketbalu jsem nemohl jednu z přítomných dívek po celý zbytek dne vytěsnit z hlavy. Měla totiž opravdu, ale opravdu chlupaté nohy.
0
0
0
U přijímaček na knihovnictví jsme dostali obálku se dvěma testy, s tím, že si každý může vybrat, jaký test vyplní a druhý musí vrátit do obálky. Vtip je v tom, že výsledková matrice je identická pro oba testy a nadpoloviční většina otázek se v obou testech opakuje - ovšem pod různými čísly otázek, což je právě přesně ta výhoda. Stačí tedy znát odpověď třeba i jen na jednu jedinou otázku z celého testu a podle toho se pak u stejného čísla otázky ve druhém testu podívat na správné písmeno odpovědi a následně si příslušnou otázku najít ve zvoleném testu...a tak pořád dál a dál. Buď tedy podceňují inteligenci budoucích studentů anebo je v tom záměr vedení katedry, ať studují hlavně ti co umí vyhodnocovat informace.
0
1
0
Při čekání na zkoušku jsem občas pronesl děsivé zkazky o tom, kdo zkouší. Výsledkem často byla hysterická reakce jedné části čekajících, zatímco druhá část raději rovnou odešla a zkrátila mi čekací dobu
0
0
0
Moje celková příprava na zářijové termíny zkoušek spočívala v tom, že jsem si v knihovně zarezervovala knihu Konec prokrastinace.
0