Přiznej anonymně!
9
0
Rád si vymýšlím hrozně složité latinské termíny, nahlas, sebevědomě a znalecky je prohlašuji a tvrdím, že každý kdo to nezná, je úplný hlupák. Většina našprtaných spolužáků mi to postupně odkýve a někteří si dokonce vzpomenou, že o tom kdysi někde četli.
0
0
0
nikdy jsem nemyslela, že mě na LF během studia naučí jak zabít človeka tak aby na to nikdo neprisel.
0
0
0
Zkazil jsem celodenní práci na praktiku, neboť jsem měl díky své výšce velice dobrý výhled do výstřihu laboratorní partnerky a nedával tak moc pozor na instrukce. Museli jsme proto nahrazovat jiný den, ale nevadilo mi to. Mohl jsem se kochat den navíc.
0
0
0
v prváku na magistru jsem měl matematiku pro přírodní vědy, na třetí pokus jsem opět nedal písemnou část o bod a zkoušející si mě pozval přesto na ústní... řekl mi, že ze mě cítí, že jsem velký matematik akorát dělám často chyby a že mi dá teda za 3
0
19
1
připadám si moc blbej na vědeckou dráhu a zas trochu chytrej na profesionální porno. Fakt nevim, co budu v životě dělat.
3
21
0
Byla jsem objednaná na gynekologickou operaci na dobu, kdy jsme jakožto medici měli mít praxi na gynekologické klinice. Na ten pocit, kdy mi při vstupní prohlídce mezi nohy koukalo 10 spolužáků, nikdy nezapomenu.
1
2
0
Za celú dobu štúdia na MFF UK som mal iba jednu dvojku, inak samé jednotky. Bolo to kvôli tomu, že som na skúšku prišiel v obleku. Skúšajúci mal na svojich stránkach napísané - nechoďte mi na skúšku v obleku!
0
0
0
Chápu, proč nás medici nemají rádi. Když vstávají do školy, my právníci se zrovna vracíme z kalby.
0
1
0
Kolegy právníky z jiných škol jsme zásadně nazývali Umpa-Lumpové
0
0
0
do hodnocení všech předmětů jsem psal, že je lehký, aby to měli ty po mě co nejtěžší. Přestal jsem to dělat v době, kdy jsem předmět opakoval.
0
0
0
Od té doby co jsem se stal asistentem je délka mého zkoušení přímo úměrná kráse studenta.
0
1
0
Jsem rád, že moje přítelkyně nemá nainstalované Leagues of Legends. Kdyby viděla jak často se musím "učit", měl bych docela průser.
0
0
0
Při nejmenované přednášce jsme díky velkému množství z jediné zásuvky na sebe navazujících prodlužovaček, rozdvojek a do nich následně zapojených notebooků vyhodili pojistky.
0
0
0
vždycky mě štvalo, že jsou matfyzáci tak nesmělí!
0
3
0
Jsem rád, že vím, kde je jaká fakulta, hlavně proto, abych mohl jít na záchod, když jsem poblíž.
0