Přiznej anonymně!
0
0
Jsem doktorand na FFUK a baví mě u přijímaček flirtovat s uchazečkami o studium. Jelikož jsou všechny vystresované (nebo si myslí, že jim to pomůže), jsou milé, smějí se mým vtipům a tváří se zaujatě, když jim dávám rady do života (studia). Připadám pak důležitý a moje ego sahá až ke stropu.
0
3
0
Fascinuje mě, jak ke kolegovi na ústní zkoušky chodí pouze samé blondýny v minisukni. Musím zjistit, co učí...
0
0
0
Vedl jsem v zimním semestru cvičení a teď se ke mně dostaly výsledky ankety. Jeden student napsal: "Pan XXX má koule!" Smál jsem se půl dne :D
0
2
0
Dostala jsem bé ze zkoušky za to, že jsem přinesla bábovku a rozbrečela se před docentem.
0
0
0
V prváku jsem si neuvědomil, že jsem na vysoký a na přeplněný přednášce se přihlásil a zeptal, jestli můžu na záchod. Doteď si ze mě lidi dělaj srandu :(
0
3
0
Studuju Geografii na PřF. Většina lidí, kterým jsem to kdy řekl, mi odpovědělo: "Aha, mapy a tak vid? A co z tebe potom bude?" Sakra, geografie nejsou JENOM mapy a tak! (Ale vlastně můžu být rád, že si pod slovem geografie alespoň něco vybaví. Babička si do dneška myslí, že můj obor nějak souvisí s polygrafií).
0
5
0
Při inauguraci v Karolínu jsem si připadal jak ve Velké síni v Bradavicích.
0
3
0
Na Švehlově koleji se většina holek chodí sprchovat do pánských sprch. Od té doby jsem se začal sprchovat každý den...
0
1
0
Vzala jsem do školy potkana, proběhl celou řadou lavic a sežral spolužačce svačinu. Pak se zase vychovaně vrátil ke mně do ledvinky.
0
1
0
Při státnicích se mi rozepl knoflíček u halenky, takže komise, z velké části mužského složení, mohla obdivovat moji podprsenku. Stalo se to hned na začátku, jako by nestačily ty nervy ze samotný zkoušky. Nejdřív jsem se snažila to nenápadně zakrýt, když to nešlo, omluvila jsem se a knoflíček si zapla. Nakonec jsem státnice udělala, doufám, že to nebylo jen kvůli tý halence. P.S. Vím, oproti jiným přiznáním je toto jen slabý odvar, ale na rozdíl od mnohých ostatních, toto se opravdu stalo :-)
0
1
0
Po pár týdnech na vysoké jsem narazila na jednoho svého učitele v tramvaji. Moc jsem si přála, aby si mě nevšiml, protože bych ho musela pozdravit a bavit se s ním. O rok později jsme se stejně náhodně střetli v metru a dokázal mě tak okouzlit nenucenou konverzací, že se mi povedlo přejet o několik stanic. Od té doby si nemůžu pomoct a při nastupování se musím rozhlédnout, jestli tam zase někde není.
0
1
0
O jednom z vyucujich sem zistil ze je to zena az kdyz otehotnela.
0
1
0
Když jsem si v prváku poprvé vyplňoval index, byl jsem tak nervózní, že jsem si nevšiml, že pod fotkou je "Podpis studenta" a místo toho jsem četl "popis studenta". Nevěděl jsem, jestli tam mám psát jaké vlasy apod., tak jsem tam krasopisně tiskacím napsal svoje jméno. Skoro jsem to trefil...
0
3
0
V seminárce jsem úmysleně nepoužila určitá data jenom proto, abych nemusela hledat, jak odcitovat kapitolu z knížky od více autorů.
0
7
1
Hlásím se na matfyz a doufám, že tam potkám nějakou inteligentní a hezkou slečnu :) Najít hezkou problém nikdy nebyl ale hezkou a k tomu chytrou, to už docela jo. Jsem naivní nebo mám konečně šanci potkat dívku svých snů, která na mě nebude čumět jak péro z gauče, když se jí zeptám na bázi nějakého prostoru nad tělesem C?
8