Přiznej anonymně!
0
0
pri cteni vetsiny umrtnich oznameni vyucujicich mam radost.
0
0
0
Veľmi sa to bojím priznať, ale aj ja potrebujem pomôcť s dotazníkom k bakalárskej práci. Na koniec som dal aj suchý vtip v nádeji, že tým niekoho presvedčím, nech to vyplní. https://goo.gl/forms/oCKsANkWu9nXt4W32
0
0
0
V Rudolfinu jsem potkana kluka, který jako kdyby z oka vypadl jedenáctému Doktorovi. Dodnes nevím, zda to byla náhoda, ale cosplay. Vyměnili jsme si však velmi vědoucí pohledy. Dodnes nevím, co se honilo hlavou jemu.
0
0
0
aligator
0
0
0
To je vtipne tu cist o tom jak je czu vlastne narocna skola...:))nejvtipnejsi je, ze to rikaji ti kteri chodili jen tam a tak nemaji zadne srovnani cili objektivita nula... Ale presto je to tak:).. ja zde zkusim pridat jeden peispevek ktery by mel mit vahu protoze je na rozdil od vetsiny ostatnich objektivni.. 1 rok jsem stravil na czu tf.. splnit lim na postup bylo primitivni a clovek se ani nemusel moc ucit.. ja uz v letnim semestru vedel ze chci zkusit jinou skolu a i pres to jsem to dal.. na uk je to o necem jinem.. nesrovnatelne narocnejsi.. predstava ze mi bude stacit na jednicku nebo dvojku jedna noc pred zkouskou jako na czu je velmi naivni..:)na jednicky a dvojky potrebujete tyden aspon 12 h denne..objem uciva nekolikanasobne vetsi.. a narocnost nekterych zkousek je rekl bych az prehnana.. (mluvim o predmetech ktere maji uspesnosti kolem 30%).. ja musel hodne zabrat abych prvak dal.. czu da kazdej dement.. uk ne.. trocha objektivity..
0
0
0
Milí studenti, pokud máte dojem, že SIS je nepřátelský jen vůči vám, mýlíte se. Vůči nám, akademickým pracovníkům, se chová mnohem hůř.
0
0
0
Studuji medicínu a strašně nerad to veřejně přiznávám. Všude akorát čtu, jak jsou lékaři zlí, protivní, bohatí a lakomí, líní a že houby vědí, porodníci že chtějí jen to nejhorší pro mamky a jejich novorozence, že se o pacienty nestarají a jsou nešikovní atd. Všechny takové řeči, ačkoliv teprve studuji, mě docela uráží, protože si myslím, že to je házení do jednoho pytle. Navíc začínám být paranoidní a myslím si, že když řeknu, že studuju lékařství, automaticky si lidi o mně budou myslet výše zmíněné.
0
0
0
Vždy když vidím vycházet z labin ubrečenou slečnu, je mi jasné, že zkouší Řezáčová s Hanušem. Jen nechápu, že je to furt tak baví si hrát na mistry, když kolikrát při přednáškách říkají naprostý nesmysly a ani se nenechají opravit. Nominoval bych je na nejarogantnější pár UK.
0
0
0
Jsem gay
0
1
0
Na první hodině jsem své studenty seznámil s doc. Zlem (via ČVUT) jako se svým pedagogickým vzorem. Bavím se tím, jak si myslí, že si dělám legraci...
0
0
0
Jsem ráda,že se na UK z většiny předmětů tolerují taháky.
0
0
0
Žít UK! :-/
0
0
0
Navštívil jsem dámské záchody. Byl jsem však naštvaný, když jsem viděl popsané zdi, protože na pánech byly všechny nápisy odstraněny.
0
0
0
Za letních veder se mi nechtělo opustit chladnou kancelář. Bylo asi půl sedmé večer, takže jsem zavřela dveře a otevřela na youtube Supersonik Elektronik a ve vedlejším okně jakousi praštěnou online hru. Uprostřed střílení barevných duchů za zvuku toho omračujícího opusu vešel do kanceláře ředitel katedry, kterého zajímalo, jestli tady ještě někdo je.
0
0
0
Z matfyzáckých přednášek: "To je takzvaný sendvič. Zkuste ve trojicích, je to hodně příjemné"
0