Přiznej anonymně!
1
0
Na první hodině jsem své studenty seznámil s doc. Zlem (via ČVUT) jako se svým pedagogickým vzorem. Bavím se tím, jak si myslí, že si dělám legraci...
0
0
0
Jsem ráda,že se na UK z většiny předmětů tolerují taháky.
0
0
0
Žít UK! :-/
0
0
0
Navštívil jsem dámské záchody. Byl jsem však naštvaný, když jsem viděl popsané zdi, protože na pánech byly všechny nápisy odstraněny.
0
0
0
Za letních veder se mi nechtělo opustit chladnou kancelář. Bylo asi půl sedmé večer, takže jsem zavřela dveře a otevřela na youtube Supersonik Elektronik a ve vedlejším okně jakousi praštěnou online hru. Uprostřed střílení barevných duchů za zvuku toho omračujícího opusu vešel do kanceláře ředitel katedry, kterého zajímalo, jestli tady ještě někdo je.
0
0
0
Z matfyzáckých přednášek: "To je takzvaný sendvič. Zkuste ve trojicích, je to hodně příjemné"
0
0
0
O nadcházejících zkouškách nevím vůbec nic, přesto se jich nebojím.
0
0
0
Ten pocit když na přijímačky na medicinální chemii přijdete úplně high, přiopilý a bez kalkulačky... kouknete na net a hodnocení 60/60. Tak se asi brzy uvidíme lásky!
0
0
0
na fildě je taková spousta hezkejch holek... nechcete si tam udělat něco jako seznamku?
0
0
0
Keď som pri vstupe na zahr.oddelenie minul vo dverách fakt peknú holku v Middle-Earth minišatách skoro som aj zabudol načo tam idem;)) Taký zázrak sa vidí len na FFUK;) A nie raz:))
0
0
0
Z vlastních poznámek: Švábi - vydrží téměř VŠE
0
0
0
Od té doby, co někdo v kabinkách na pánských záchodech v Celetné a na Palachovi píše různé hlášky o šnecích, si vybírám k defekaci pokaždé jiný záchod. Říkám tomu záchodová turistika
0
0
0
Mám vážné obavy, že psaní diplomky mi může znechutit vzpomínky na celé studium VŠ. Nejsem doufám jediná, (a nemám doufám pravdu)? #LetsGetItOverWith
0
0
0
Nesnášim na medicíně skupinové šílení před každou zkouškou.Člověk by čekal že ve vyšších ročnících to zmizí,ale naopak mám pocit že to vykrystalizovalo čistý šprty.
0
0
0
na FF se nehorazně šnupe! :D ne že by mi to vadilo
0