Přiznej anonymně!
0
0
Škola je tak silná, jak je silný její nejslabší článek = studijní oddělení
0
1
0
Během devadesátiminutové přednášky s kolegou většinou 85 minut řešíme, jestli bychom radši osouložili spolužačku A či B, potažmo A či C, B či C atd.
0
0
0
Na hodině filosofie náboženství jsme s kamarádem a kamarádkou vypili celou flašku Ballantinky a navíc jsme ve čtvrthodinových intervalech chodili ve dvojici kouřit na záchod.
0
0
0
Odměnou za studování na UJEP mi bylo 40 kg navíc..
0
0
0
Na 90% předmětů se opravdu učím a nikdy jsem neměl koule na použítí taháku...
0
0
0
Kolegyni, která nám v dobré víře přenechala klíč od pokoje na koleji, abychom jí zalévali květiny, jsme den před příjezdem všechno na pokoji slepili nebo aspoň přelepili izolepou - včetně kytary, sprchy, záchodového prkénka a klíčové dírky.
0
0
0
Nikdy jsem nechápal, proč je UJEP tak špatně hodnocen mezi vysokými školami. Pak jsem poznal jak to chodí na FSE a pochopil jsem.
0
0
0
Občas by se mohli přiznat i učitelé, třeba když zapomenou na zápočtový test, a studenti pak čekají a nikdo nepřichází. :-D
0
0
0
Kluci z tělovýchovy a sportu stojí za hřích!
0
0
0
Díky slepotě jednoho z profesorů katedry sídlící v horních patrech budovy jsem udělal státnice napoprvé, titul je můj. Místo otázky 14 si všiml jen té 1. U 14 bych vyhořel, takhle to za otázku č. 1 to bylo za dva! A to asi jen proto, že jsem si celou dobu myslel, že to nemůže být možné a nemyslel na nic jiného. Díky!
0
0
0
Studuji na PF 7 měsíců a mám prázdný index.
0
0
0
Napsali jsme příručku "jak sbalit studentku UJEPu" a někde jsme ji tam zapomněli. Byl to výsledek roční práce a chození po barech a tělocvičnách. Kdyby ji někdo měl, napište. Odměna vás nemine.
0
0
0
Kolem 5 ráno jsem se s kamarádem vracela na kolej K2. On ovšem na koleji nebydlel. Pohádali jsme se s kolejbabou. Následně jsme šli před kolejní radu :) A mě z koleje vyhodili. Pobavilo mě když mi přeceda kolejní rady jednou přivezl pizzu.
0
0
0
Na koleji vynáším odpadky tak, že je odnesu do mezipatra.
0
0
0
ČEkala jsem že na vysoké škole najdu nějakého inteligentního a hezkého chlapa, opak byl pravdou. Asi stoji za řeč říct, že studuji na FF.
0