Přiznej anonymně!
0
0
Před začátkem studia na VŠ mi každý říkal, jak je vysokoškolský život skvělý. Budu prý poznávat nové lidi a mít hodně sexu. Zatím jsou to nejhorší roky mého života, protože s dívkami mluvit neumím a ostatní nerozumí mému stupidnímu humoru, jako kamarádi, které mám od dětství. Kromě toho má aktivita mimo zkouškové období je téměř nulová. Jsem podle vás ztracená existence?
0
2
0
Cestou do školy jsem vyšlápla pořádný lejno, nevšimla si toho a roznesla ho po celém schodišti až do 4. patra ve staré na mládeži. Libá vůně se nesla budovou celý den...
0
0
0
Již několik let ryji do lavic název své oblíbené skupiny The Mars Volta
0
0
0
Zatim nebyla zkouška, u který bych nepodváděl...chci to zkusit i na státnice :-D
0
0
0
Není nad to, státnicovat z pedagogiky volného času, když za celé studium pedagogiku volného času nemáme :D
0
0
0
Po budově na Mládeži se pohybuje týpek, co moc rád pozoruje holky. Ale ne nějak nenápadně - prostě si poblíž vás stoupne a zírá, občas za váma i chodí. Nevím, co studuje, jestli vůbec na škole studuje. Bojím se ho.
0
0
0
Na přednáškách se dobře obchoduje s trávou.
0
0
0
Jednou jsem si na přednášce tak uprdla, že i ptáci za oknem co seděli na stromě, uletěli.
0
0
0
Už odmala jsem měl sadomasochistické choutky, a tak při rozhodování o svém dalším uplatnění logicky vyhrála nejmenovaná cizojazyčná katedra.
0
0
0
Nosila jsem kantorům sfalšované omluvenky od lékaře, protoze jsem měla podezření, že si je ani nepřečtou. Dodnes na to nikdo nepřišel.
0
0
0
Se svým spolubydlícím jsme vyhazovali odpadky pouze 2x za semestr, při tom druhém vyhazování jsme dokonce museli pod balkon na koleji přistavit dva kontejnery.
0
0
0
Jednou jsem na zahrádce na Hnátě potkal holku jednoho známýho. Byli jsme už celkem nakalený, ale přesto jsme už jen spolu šli kalit vedle Replaye do nonstopu (ke Draganovi). Potom jsme šli na K1 a rozdali si to v nejvyšším patře u výtahu. Když jsme byli v nejlepším, tak ten známý tý holce volal kde je....
0
0
0
Dnešní veřejné vysoké školy vychovávají přísně účelově. Absolventi s IQ tak 80-90 již nesmí být schopni myslet a chápat, ale musí být ještě schopni poslušně sloužit Systému vyvolených.
0
0
0
Jedna profesorka hrozně smrdí, snažím se sedat co nejdál....:(
0
0
0
jsem hrdý na svoji školu
0