Přiznej anonymně!
0
0
Jednou jsme absolvovali seminář v hospodě
0
0
0
Učitelce na němčinu jsem "omylem" zatajil 6 let svého studia němčiny, abych mohl jít do skupiny o úroveň níž, protože jsem na ní dutej jako bambus a potřebuju zopakovat základy pod dohledem odborníka.
0
0
0
Nesnáším nejmenovanou studentku PF UJEP (netřeba jmenovat)!Občas mám pocit, že si svou roli studentky spletla s rolí proděkankou pro studium. Její reputace je známá i na ostatních fakultách. Myslím si, že nejsem jediný, koho její přehnaná aktivita sere...že spí s vyučujícíma to je jedna věc, ale že i donáší, to už mě fakt vytáčí! Sere se do věcí, který se jí ani netýkaj...a každej se s ní baví jen kvůli materiálům...jen tak dál a bude tě nesnášet každý :)
0
0
0
Do školy jsem chodila pouze na testy a zkoušky. Rodičům a kamarádům se přitom tvrdila, že vůbec nestíhám a nemám kvůli škole na nic čas.
0
0
0
Nejmenovaná kantorka na KBO si během cvičení odskočila na WC, po chvíli se vrátila, ale za ní vlál toaletní papír, který měla zastrčený za kalhotami. Nikdo se jí neodvážil říct pravdu...:-D
0
0
0
Při zkoušce z dětské literatury jsem si měla vybrat otázku z rozložených papírků přede mnou, vyučující se otočila k počítači, tak jsem si pár papírků přečetla a pak si vybrala tu otázku,kterou jsem uměla...
0
0
0
Udělal jsem 90% ústních zkoušek tak, že jsem řekl jednu větu a zbytek zkoušky jsem jen kýval na souhlas.
0
0
0
Vždycky jsem měla lepší pocit, když jsem na zkoušku byla doopravdy připravená. Brala jsem to tak, že VŠ studuji kvůli sobě, svému vzdělání a ani trochu pro někoho jiného. Titul sice může na první pohled vypadat zajímavě, ale nic neznamená. Důležitý pro mne bylo naučit se vhledu do oboru, který jsem si vybrala, protože mne upřímně zajímal. Myslela jsem si, že tohle je normální - k tomu se nyní přiznávám.
0
2
0
Už pět let jsem stále zamilovaný do své první lásky. Ona mě nesnáší, protože si myslí, že si z ní utahuju.
0
0
0
Moje znalosti nabyté při studiu na UJEPu za dva roky bych sepsal na jednu A4ku. Kolik stránek byste potřebovali vy?
0
0
0
V prváku jsem se šel omylem vyčůrat na dámské záchody.
0
0
0
Někdy si na cvičení nevezmu batoh, po 10 minutách předstírám odchod na WC a už se nevrátím.
0
0
0
Vždy, když jdu ve škole na velkou, tak po sobě nespláchnu. Vlastně ani nevím proč. Ale dělám to už od přijímaček.
0
0
0
Na kolejích jsme líné vynášet odpadky. Necháme je jezdit ve výtahu tak dlouho, dokud je někdo neodnese. Bůh žehnej kolejbábám a uklizečkám!
0
0
0
Někdy v roce 2006 jsme se ve VŠ řádně opili a po vyhraném zápasu ve fotbálku na sebe naskákali tak, že jsme povalili tu zídku, která stávala u posledního boxu. myslím, že v té době byla čestvě postavená. Všechny svědky jsem uplatil jedním pivem aby nás nepráskli.
0