Přiznej anonymně!
0
0
Až na UJEPu jsem zjistila, že jsou na světě hloupější a "blonďatější" lidé, než já :-D
0
0
0
Zamiloval jsem se do nádherné vysoké brunetky studující učitelství pro 1. stupeň zš. V úterý jsme měly spoječně přednášky o umění. Tam jsem se absolutně nemohl soustředit a celou dobu na ní zezadu potupně civěl.
0
0
0
Se třídou jsme se domluvili, že koupíme nejmenovanému učiteli flašku alkoholu a vezmeme ho do hospody. Když se nám to povedlo, všem nám napsal do indexu splněno.
0
1
0
Když na koleji nemám na jídlo nebo na cestu domu, musím vracet flašky od piva, vyskládané v posteli. Naposledy jsem vracel 104 flašek, a myslím že 312,- kč je parádní finanční rezerva :)
0
1
0
Na jednom zápočtu jsem opsal z taháku jiný příklad než byl v zadání. Potom jsem dlouho nadával jakej jsem idiot, dokud se ve stagu neobjevilo započteno.
0
0
0
Dokáží mě naštvat lidé, kteří komentují moje zveřejněné přiznání a řeším dilema, zda-li jim odepsat, či ne.
0
0
0
Nejmenovaný doktorand z katedry historie má opravdu krásnou a sexy tvarovanou prdelku, všechny účastnice historických exkurzí v zahraničí o tom vědí a potají si ji fotily :-)
0
0
0
První věc, co udělám, když dorazím na fakultu je, že je jdu vymočit. Na záchodě se upravím, usměju na sebe do zrcadla, řeknu si, že jsem mačo a tvrdej hoch. Celá procedura trvá tak dlouho, že nikdy nestíhám začátek cvičení nebo přednášky; přijdu vždy pozdě...vymluvím se na špatný vlakový spoj.
0
0
0
„Umění má znepokojovat. Věda vyvolává jistotu.“ Georges Braque Jsem ráda že studuju Fuud.... Zatímco někteří z Vás si na moudré jen hrají, já dělám něco co mě naplňuje, baví a nemusím trávit volný čas nad literaturou která mě nebaví apod....
0
0
0
Stejně tohle vytvořil ňákej školník, aby si pak našel všechny šmejdy co močej do trouby, vypínaj kompy, masturbujou na záchodech, lepí žvýkačky na stoly, stropy.. čmáraj po zdech atd atd. pak se budete divit šulínci B-)
0
0
0
Jsem neskutečně línej, co se školy týče. Jakákoliv činnost spojená se školou jde mimo mě. Za rok bych chtěl jít zrovna na UJEP, ale říkám si jestli mi to stojí za to a nemám radši zkusit v něčem podnikat, když vidim jak je na tom spousta kamarádů i s VŠ...
0
0
0
První věc co jsem udělal se svým indexem byla, že jsem na něm ubalil jointa.
0
0
0
Jeden kluk z Ujepu je pěkně namyšlenej a sobeckej ignorant, který si trapně děá profily na jiná jmena, protože za své se stydi! A pral bych, aby ho potkalo něco zlého! Jako tu slecnu, ktere ublizil, a aby mu jednou došlo,co udělal za píčovinu!
0
0
0
Jednou jsem na zahrádce na Hnátě potkal holku jednoho známýho. Byli jsme už celkem nakalený, ale přesto jsme už jen spolu šli kalit vedle Replaye do nonstopu (ke Draganovi). Potom jsme šli na K1 a rozdali si to v nejvyšším patře u výtahu. Když jsme byli v nejlepším, tak ten známý tý holce volal kde je....
0
0
0
Ve škole jsem poprvé kadil až na UJEPu, do té doby jsem byl jako Finch z American Pie ;-)
0