Přiznej anonymně!
2
0
Jednou jsem si na přednášce pouštěl porno,a o pár řad přede mnou seděla slečna která v tomto pornu hrála.
1
1
0
Když jdu po schodech ve velké aule, připadám si jako tříleté dítě nebo jako pajdavý důchodce.
0
2
0
Studium na Vš mi vzalo 5 let života...avšak na druhou stranu mi dalo 30 kg nadváhy, hemeroidy, rozedmu plic, ztvrdlá játra a 2 moc pěkná polední menu v modrých deskách :-P
0
1
0
Slyšel jsem bývalého děkana PřF, jak kálí na toaletách ve všebořickém hypermarketu.
0
0
0
Na přednáškách vyhledávám osamocená místo na pohodlné posazení a rozložení věcí i po dalších stolcích. Velmi mi pak vadí lidé, kteří si přisednou poblíž, ale skrývám to a přátelsky se usmívám. Uvnitř však pukám vzteky.
0
0
0
Chtělo se mi na velkou a již bych to nestihla na záchody na mládeži. Proto jsem se vykálela na parkovišti nad Budovou CN a ani se neměla čím utřít. Doufám, že mě u toho nikdo neviděl, hrozně se za to stydím.
0
0
0
Miluju se procházet po škole a za den potkat moje tři bejvalky :D
0
0
0
Když už jsem si zvykla, že se nám nadává do blbců a debilů, že je neustále shazováno naše sebevědomí, tak mi jeden vyučující nabídl že mi za sex dá zkoušku. Neopřela bych si o něj ani kolo!
0
0
0
Každý den jezdím do školy a ze školy stopem
0
0
0
Až u obhajoby jsem zjistila, že má vedoucí mou práci nikdy nečetla. Mělo mi dojít, že dle posudku četla jen úvod a závěr. Navíc u prezentace neposlouchala. Chudák oponentka oproti tomu měla mou práci nastudovanou.
0
0
0
ica
0
0
0
na jedné hodině měla slečna referát, který byl nudný. Vyučující během něho usnul. Poté se probral, poškrábal se na varlatech a spal dál. Pak mi vynadal, že příliš hlasitě bouchám do klávesnice od notebooku.
0
1
0
Pokaždé, když jdu do (z) nové budovy a projdu vstupem k počítačům, tak se vší silou dupnu na kovový práh, který dělá docela bordel a koukám kolik holek se otočilo. Bohůžel ikdybych na tom skákal nepřetržitě 30min., tak se nikdo neotočí!!
0
0
0
Ve čtvrtém patře nové budovy je hned proti schodišti místnost (u pánského WC), na které je napsáno něco jako: "Neklepejte, vyčkejte příchodu sestry (stráže)!" Často tam vysedávají nejací počítačníci, tudíž nepředpokládám, že je pro uklízečky. Nevíte, co to je?
0
0
0
Na konci prváku jsem slíbil učitelce že se budu pilně učit a připravovat na každou její hodinu v druháku, jen aby mě pustila ke zkouškám, ve druháku jsem se u ní už vůbec neukázal a bojím se tam k ní jít :(
0