Přiznej anonymně!
0
0
Studuju tu 3. rokem a nevím co je to TESTCENTRUM.
0
0
0
Zkoušky na gymplu měly větší úroveň než na ujaku.
2
0
0
Jestli mě dokáže něco opravdu nakrknout, tak když sedím za dívkami, kterým neujde ani jeden slide bez toho, aby si ho vyfotily mobilem. Kde jsme? V Las Vegas?
0
0
0
Po první hodině na UJAKU sem si myslela , že moji spolužáci jsou fakt z Marsu . A to jsou o dost starší než já .
0
0
0
Chci se dostat na UJAK jen proto, abych chodila na školu na kterou hned tak někdo nemá.... Mimochodem, poctivě jsem si na školné vydělala.
0
0
0
Nakonec mám docela i rád/a zkouškové období. Jsem totiž v té době nejoblíbenější člověk z kruhu!(pošli mi poznámky, napiš mi seminárku)A ne, nejsem šprt, jen mě tahle škola baví :)
0
0
0
Při psaní emailu vyučujícímu kvůli konzultaci jsem mu zkomolil jméno. Při konzultaci jsem dostal jeho 30 let stará Pravidla českého pravopisu, ať se doučím vyjmenovaná slova.
0
0
0
Nesouhlasím s příspěvkem níže pode mnou. UJAK studuji druhým rokem obor SPPG-vychovatelství a nemyslím si, že by zkoušky neměly úroveň. Učit se musím a zápočtové práce píšu poctivě a mnohým spolužákům se stalo, že museli zápočtovou práci předělávat anebo šli na opravný termín zkoušky. Není to tak, že zkoušku udělá každý!!!
0
0
0
U zkoušky jsem si prdnul a za chvilí to začalo být cítit za půl minuty jsem odcházel s jedničkou.
0
0
0
Ano v každé učebně je zamřížovaný projektor. Větsinou i fungujou. Bohužel ale skoro všude chybí rolety na oknech. Takže jsme takhle jednou dostali pytle na odpadky a lepenku, a půl hodiny jsme lepili pytle na okna, abychom si mohli zatemnit a začít tak s "plnohodnotnou" výukou.
0
0
0
Příští týden státnicuji a nedokáži se nic naučit. Třeba si i k tomu učení sednu a čtu, čtu ... a po deseti minutách zjistím, že do toho sice koukám ale myšlenkami jsem naprosto jinde. Zkrátka před komisi půjdu asi totálně nepřipravený.... Každopádně jestli to udělám a budu Bc. tak se zde pod toto "podepíši" a veřejně přiznám, že jsem Bc. aniž bych vlastně něco věděl.
0
0
0
Přiznávám, že znám termín promocí. Přiznávám, že tuším, že vedět to je naprosto k hovnu, jelikož nedám státníce v řádném termínu. Z čehož plyne přiznání, že se na státnice neučím a hovno umím. Z zčehož plyne přiznání, že jsem děsný lempl :D
0
0
0
Nesnáším spolužačky (hlavně z východní a jižní Evropy), které si o hodinách lakují nehty a nevraživě koukají po českých holkách, které bouchají zápisky do počítače. Poznávacím znakem "exotických" slečen je silný make-up,protažené oční linky pomalu až k uším a obří kruhové náušnice.
0
0
0
Studijní na UJAKU: Nikdy nevyjdu informovanější než jsem tam šla.
0
0
0
NA STUDIJNÍM MAJÍ DĚSNÝ BORDEL :D
0