Přiznej anonymně!
0
0
Znám lidi, kteří do školy chodili jen v prváku, teď jsme ve třeťáku a dva roky je potkávám pouze ve zkouškovém období. Nicméně mě pak pořád otravují, ať jim přeposílám seminární práce. Většinou jim jí pošlu, protože mi lichotí, že to mám již uznané a budou to dělat podle mě. Možná jim i trochu závidím, že na to mají ,,koule".
0
0
0
Jedna prednáška v prvom ročníku bola tak nudná, že som si vždy pred jej začiatkom musela dať práska, aby ma bavili aspoň Oggy a švábi, ktorých spolužiačka sediaca predo mnou zakaždým pozerala. Iná prednáška bola tiež nudná, ale na tú som si mohla brať comp aj ja, a tak som si dávala práska aj pred tým a každý týždeň hrávala Super mario bros a spomínam na to, ako na tie najlepšie hodiny, ktoré som v škole zažila.
0
0
0
Na víkendové přednášky jdu občas ještě opilý.
0
0
0
Ted před státnicema mám tolik času :D že jsem shlédla všechny řady Dr. House, takže ted jsem strašně lékařsky chytrá a mohu státnicovat z neurochirurgie :DSRÁT ANDRAGOGIKU :d
0
0
0
Přiznávám, že mě na UJAKu pěkně štvou ty všechny mega diliny, které tam chodí.
0
0
0
Nechápu, proč přednášející posílají nás pro bedničky. My narozdíl od nich musíme po schodech.
0
0
0
Nenávidím ty, kteří v DPP vytváří jízdní řády. Po odpoledních přednáškách jsou všechny tři linky, které u školy zastavují (133, 207, 136), naprosto natřískané. To těm hlupákům nedojde, že tu studují tisíce lidí denně?
0
0
0
Co nejvice se snazim byt v kontaktu s lidmi, kteri do skoly chodi pravidelne a maji vsechny zapisky, ale ve skutecnosti je nesnasim!Sprti!
0
0
0
NA STUDIJNÍM MAJÍ DĚSNÝ BORDEL :D
0
1
0
na pajdák jsem šel proto-protože budu mít jako učitel 3měsíce volna,že si vydělám kulový mi došlo až při první výplatě.......jsem debil.....dobře mi tak
0
0
0
Příští týden státnicuji a nedokáži se nic naučit. Třeba si i k tomu učení sednu a čtu, čtu ... a po deseti minutách zjistím, že do toho sice koukám ale myšlenkami jsem naprosto jinde. Zkrátka před komisi půjdu asi totálně nepřipravený.... Každopádně jestli to udělám a budu Bc. tak se zde pod toto "podepíši" a veřejně přiznám, že jsem Bc. aniž bych vlastně něco věděl.
0
0
0
Fascinuje mě, jak na "přiznání ujaku" není v podstatě nic vtipného jako na ostatních školách. Objevila se tak akorát stránka o stížnostech či vylejvání srdíček.
0
0
0
Celkem dost mě štve, že za pár týdnů máme dělat SZZ a někteří "profesoři" nejsou schopni zapsat zápočet do systému nebo dodat posudky k BP/DP!!! Na vše mají času dost. Za ty prachy bych čekal jiný standard.
0
0
0
Jsem rád že už jsem dostudovaný titul už nikdo nevezme, ale ostatní budou trpět jinde... Mám rád lidské utrpení druhých, zejména spolužáků z Ujak, protože mě baví učitelský pokerface na jejich bezmoc
0
1
0
Na zkoušku jsem donesla zkoušejícímu zákusek, aby žvýkal a nemohl se na nic ptát.
0