Přiznej anonymně!
0
0
Přiznávám, že mě děsí státnice. Pořád se nedokážu soustředit na učivo a sere mě, že to, co jsem se naučila, tak už neumím.
0
0
0
V testcentru jsem se slečny, která tam zrovna měla službu zeptala, zda se 3 dny, které musí uběhnout od doby, kdy mohu zkusit test znovu počítají jako 3 celé dny a nebo už třetí den mohu test dělat znovu. Podívala se na mě jako že - na co se mě to ptáš a řekla ,,Ježiši, tak to já vážně nevim!'' Že mě to překvapuje, já káča pitomá - jak se můžu ptát na něco, co se týká testcentra zaměstnankyně testcentra? Asi dělníci veku, kteří opravovali silnici, by mi poradili lépe :D
1
0
0
Při nudných přednáškách odejdu jakoby telefonovat, ale ve skutečnosti chodíme s jednou spolužačkou na záchody se sexuálně vzpružit, máme své specifické znamení.
0
0
0
Nikdy jsem ze studijního nevyšla informovanější než předtím. Popřípadě jsem spíš informovala já je.
0
0
0
Chci se dostat na UJAK jen proto, abych chodila na školu na kterou hned tak někdo nemá.... Mimochodem, poctivě jsem si na školné vydělala.
0
0
0
nesnáším lidi, co na to serou celej semestr / případně celý studium a teď před státnicema žebraj o otázky a tvářej se ublíženě, že se nikdo nevyjadřuje. a co hůř, když už se nějakej dobrák najde, tak mu na to řeknou, že to nemůže myslet vážně, že je toho hrozně moc!
0
0
0
Fascinuje mě, jak na "přiznání ujaku" není v podstatě nic vtipného jako na ostatních školách. Objevila se tak akorát stránka o stížnostech či vylejvání srdíček.
0
0
0
Nechápu, proč přednášející posílají nás pro bedničky. My narozdíl od nich musíme po schodech.
0
1
0
Na matematiku jsem chodil pouze abych se zasmál vyučující která měla hrb.
0
0
0
Jsem dodnes přesvědčený o tom, že nás chtěl vyučující potopit před státnicemi jen proto, že jsme ho dovedli přechlastat.
0
0
0
Při studiu na UJAK jsem se naučil jedné dobré dovednosti, a to copywritingu! Překecal jsem vždy někoho ze spolužáků aby mi poslal svou zápočtovou práci a celou jsem ji přepsal svými slovy! Vždy mi to u vyučujícího prošlo a dnes se živým jako copywriter na volné noze...
0
0
0
věřejně přiznávám, že se mi nechce učit :D
0
0
0
Na přednášky chodím vždy zásadně pozdě. To proto, aby každý viděl jaký nový model mám na sobě.
0
0
0
Po první hodině na UJAKU sem si myslela , že moji spolužáci jsou fakt z Marsu . A to jsou o dost starší než já .
0
0
0
Na víkendové přednášky jdu občas ještě opilý.
0