Přiznej anonymně!
0
0
Při psaní emailu vyučujícímu kvůli konzultaci jsem mu zkomolil jméno. Při konzultaci jsem dostal jeho 30 let stará Pravidla českého pravopisu, ať se doučím vyjmenovaná slova.
0
0
0
minulý rok nás učil chlap s maturitou, hlavně že měl hromadu starých foťáků
0
0
0
Stalo se mi, že spolužák, do kterého jsem byla zamilovaná mě ve zkouškovém období využil k tomu, abych za něj psala seminárky a dávala mu poznámky. Dokonce i v rámci svého plánu se mnou něco měl, to asi abych si myslela, že to bere vážně. Po konci zkouškového období se mnou však už neprohodil ani slovo. Když to zkusil za další půlrok, přesvědčoval mě, že tentokrát to myslí už opravdu vážně. Měl ale smůlu. A já štěstí. Asi je hodně hloupý, když nedokáže napsat blbou práci. A taky když si myslí, že mu někdo 2x skočí na stejný lep.
1
0
0
věřejně přiznávám, že se mi nechce učit :D
0
1
0
Moje oblíbené místo na UJAKU je budova A přízemí, sednu si vždy do křesla a koukám po těch krásných prdelkách, kterých je u nás požehnaně. Zkrátka ty křela jsou ideální místo honimírů jako já.
0
0
0
Nesnáším šprty, kteří nikomu nepujčí výpisky!!!
0
0
0
V kavárně u školy si kupujeme kafe jen proto, abychom mohly krást sušenky, když je k nám pani otočená zády...
0
0
0
Ve duháku na gymplu jsem za třeťáka z UJAKu napsala esej. Pro nás oba to byla první univerzitní jednička.
0
0
0
Po první hodině na UJAKU sem si myslela , že moji spolužáci jsou fakt z Marsu . A to jsou o dost starší než já .
0
0
0
Přiznávám, že mě děsí státnice. Pořád se nedokážu soustředit na učivo a sere mě, že to, co jsem se naučila, tak už neumím.
0
0
0
Proč ta škola musí být tak daleko? :D
0
0
0
Nesouhlasím s příspěvkem níže pode mnou. UJAK studuji druhým rokem obor SPPG-vychovatelství a nemyslím si, že by zkoušky neměly úroveň. Učit se musím a zápočtové práce píšu poctivě a mnohým spolužákům se stalo, že museli zápočtovou práci předělávat anebo šli na opravný termín zkoušky. Není to tak, že zkoušku udělá každý!!!
0
0
0
Neptejte se, co pro vás může udělat studijní oddělení, ptejte se, co můžete udělat pro studijní oddělení vy!
0
0
0
Nenávidím ty, kteří v DPP vytváří jízdní řády. Po odpoledních přednáškách jsou všechny tři linky, které u školy zastavují (133, 207, 136), naprosto natřískané. To těm hlupákům nedojde, že tu studují tisíce lidí denně?
0
0
0
nejlepší přednáška filozofie v "restauračním zařízení". po pár kouskách se mu i rozuměl.. :))
0