Přiznej anonymně!
2
0
Upřímně nesnáším všechny, kteří si myslí, že když si školu zaplatili, nemusí tam chodit a poznámky jim prostě někdo dá a práce za ně někdo napíše. Když už chodím na školu, tak se snad snažím o to, aby mi něco dala ne?
0
0
0
Nakonec mám docela i rád/a zkouškové období. Jsem totiž v té době nejoblíbenější člověk z kruhu!(pošli mi poznámky, napiš mi seminárku)A ne, nejsem šprt, jen mě tahle škola baví :)
0
0
0
Přiznávám, že mě děsně štve, že MUSÍME ke státnicím donést do komise občerstvení. Všichni spolužáci se mohou přetrhnout s návrhy, kdo upeče kachnu, kdo buchty, ale když se optáte na "normálních státních" VŠ, tak nikde po studentech tento catering nechtějí! Dostanou maximálně suchary....
0
1
0
Na matematiku jsem chodil pouze abych se zasmál vyučující která měla hrb.
0
0
0
Dodnes pořádně nevím, co je sémiofejeton, ale dostala jsem z něj za 1...
0
0
0
děcka přiznejte, kdo víte, kdo sedí v komisi pod skrytou šifrou V5..:D
0
0
0
Masturbovala jsem už 5x při hodině.
0
0
0
V budově D si vždycky přijdu jako v bludišti.
0
0
0
Pokaždé mě na chodbě UJAKu pozdraví jménem někdo, koho jsem v životě neviděl. Já v poslední moment na pozdrav odpovím a tvářím se, jako že mám vše pod kontrolou.
0
0
0
Při studiu na UJAK jsem se naučil jedné dobré dovednosti, a to copywritingu! Překecal jsem vždy někoho ze spolužáků aby mi poslal svou zápočtovou práci a celou jsem ji přepsal svými slovy! Vždy mi to u vyučujícího prošlo a dnes se živým jako copywriter na volné noze...
0
0
0
Fascinuje mě, jak na "přiznání ujaku" není v podstatě nic vtipného jako na ostatních školách. Objevila se tak akorát stránka o stížnostech či vylejvání srdíček.
0
0
0
V testcentru jsem se slečny, která tam zrovna měla službu zeptala, zda se 3 dny, které musí uběhnout od doby, kdy mohu zkusit test znovu počítají jako 3 celé dny a nebo už třetí den mohu test dělat znovu. Podívala se na mě jako že - na co se mě to ptáš a řekla ,,Ježiši, tak to já vážně nevim!'' Že mě to překvapuje, já káča pitomá - jak se můžu ptát na něco, co se týká testcentra zaměstnankyně testcentra? Asi dělníci veku, kteří opravovali silnici, by mi poradili lépe :D
1
0
0
Přiznávám, že mě děsí státnice. Pořád se nedokážu soustředit na učivo a sere mě, že to, co jsem se naučila, tak už neumím.
0
0
0
Občas mám pocit, že se tu ve škole najdou lidi, který pomalu ani neuměj číst a taky si myslím, že by lidi co tu pouštěj tak neuvěřitelný kraviny z úst měli preventivně profackovat za každou kravinu co vyblejou
0
0
0
O hodinách chodím masturbovat na záchod... praktikovala jsem to už na gymplu a nestydím se za to :P prostě se pak líp soustředím O:-)
0