Přiznej anonymně!
0
0
Když jsem šla v zimním semestru na zkoušku, na škole(budově C) vysela černá vlajka. Rychle jsem vyběhla schody, abych se podívala na nástěnku, jestli náhodou neumřel profesor u kterého jsem měla mít zkoušku... bohužel tam viselo parte někoho jiného :-)
0
0
0
když přijdu do školy, tak jdu jako první na záchod, abych se podíval do zrcadla, jak vypadám
0
1
0
Na zkoušky z historie a archeologie jsem se neučil z doporučené literatury a poznámek, ale z kresleného seriálu Byl jednou jeden člověk.
0
0
0
Ahoj, je tu někdo kdo vystudoval/studuje politologii? chtěl bych se zeptat na pár věcí... :D
0
0
0
Když se k ránu vracím mírně omámený z hospody na koleje, bouchám na dveře cizích bytů a pak zdrhám. Směju se tomu jako puberťák.
0
0
0
Štve mě, že na FIM je v zimě teplota skoro pod bodem mrazu a v létě zase teplo jako ve skleníku, že by se tam daly pěstovat okurky... nebo tráva. Třeba taková J1 - raději nepůjdu na přednášku (bohužel), než abych musel čichat nemyjící se a potící se studenty. Předpokládám, že tam je klimatizace, kterou, doufám, někdo někdy zapne... :)
0
0
0
Do školní knihovny jsem zcela tajně a úspěšně i přes zákaz nošení jídla pronesl Zlaté polomáčené.
0
0
0
Docela mě štve to, jak při přednáškách ZMI jeden nejmenovaný docent píše písmem o velikosti mravence... Ani na tom plátnu to není k přečtení, i když sedím ve třetí lavici
0
0
0
Ještě nikdy se mi na thomsonreuters.com nepodařil najít ani vygooglit odkaz nebo funkce, přes kterou by se daly vyhledávat tam údajně indexované články.
0
8
0
Fakt věřím tomu,že je tak velkej problém zapisovat studentům udělané zápočty a zkoušky ještě ten den, protože to je určitě nesmírně náročné - proto to úspěšně zvládá málokterý vyučující.
0
0
0
Pokaždé si udělám plán toho, co se který den naučím nebo udělám do školy. V životě jsem ten plán nesplnila.
0
1
0
Dostal jsem za A z testu, který jsem napsal jen z poloviny a nepodepsal.
0
0
0
Na UHK mě kvůli známkám nevzali, tak jsem se nechal bez zkoušek přijmout na MUNI...
0
0
0
Vykouřila jsem ho profesorovi, aby mi dal těžkou zkoušku. Dostala jsem Chvalitebně....
0
0
0
Učí mě učitel ze Slovenska, za ty dva roky jsem nepostřehla snahu naučit se mluvit česky, takže jeho výklad je směsí slovensko-českého dialektu. Arogance z něj přímo "cáká" je hrdým občanen Slovenska, ale co jsem slyšela, tak vystudoval v ČR, pracuje/učí v ČR, našel si českou manželku, žije v ČR. Ale jeho Slovensko best of....
0