Přiznej anonymně!
1
0
Se spolužačkou o přednáškách chlastame lahváče, nebo krabičáky a zajídáme to Romadurem :-D
0
2
1
Jeden nejmenovaný učitel lexikologie je pankáč uvězněný v těle vědce.
0
2
3
Na UHK jsem se přihlásila jako čerstvě rozvedená máma se třemi dětmi. Měla to být moje porozvodová terapie, něco, co mě přinutí se zvednout a jít dál :-) Po šestnácti letech klasického života maminky jsem byla dost vyplašená, příliš zodpovědná, ztrémovaná :-) Přijali mne bez problémů a po prázdninách mě čekal jiný život. Bohužel jsem se v jejich průběhu vybourala na kole tak, že jsem přišla o čtyři horní zuby. Na můstek jsem si musela počkat, až se rána uklidní a dostala jsem prozatímní nasazovací zubance :-) Noc před odjezdem na první přednášky jsem nespala, promítala si mapu Hradce v hlavě, jízdní řády vlaků... trefím tam, kdo tam bude, co bude, nebudu za blbce? Samozřejmě jsem zaspala, na poslední chvíli doběhla v pět ráno na nádraží k vlaku, nastoupila... a zjistila, že nemám svoje krásný náhradní zuby :-) Vystoupila jsem další stanici, došla domů pěšky, jela dalším vlakem (už se zubama) a přišla samozřejmě pozdě... :-) Nic se nestalo a za půl roku jsem byla už úplně jiný člověk
0
0
0
štve mě že většina prvaček jsou zadaný
0
0
0
Znám fintu, jak se v ISITu přihlásit rychleji na cvičení. Funguje to perfektně.
0
0
0
Jsem jediná, pro kterou jsou všechny knihy učebnice a ne skripta?
0
0
1
Admini Přiznání UHK recyklují stará zamítnutá přiznání. Objevily se mi tu už dvě, která byla předtím zamítnuta.
0
1
0
Studuji na přírodovědecké fakultě a každý rok se hrozně těším na zimu, až vše živé a zelené chcípne pod vrstvou sněhu.
0
0
0
Nevyšly mi kredity, proto musím na podzim znovu do prváku. Přihlášku jsem poslal poslední den až ve druhém kole a zaplatil jsem poplatek dva dny po termínu. Žádný problém, jsem zpátky na UHK!
0
0
0
Štve mě, že na FIM je v zimě teplota skoro pod bodem mrazu a v létě zase teplo jako ve skleníku, že by se tam daly pěstovat okurky... nebo tráva. Třeba taková J1 - raději nepůjdu na přednášku (bohužel), než abych musel čichat nemyjící se a potící se studenty. Předpokládám, že tam je klimatizace, kterou, doufám, někdo někdy zapne... :)
0
0
0
Miluji dvojčata Efl***vic, z FIMky, mají krásnou postavu a obličeje tvořené pro mužovy potřeby. If u know what I mean :)) A.
0
0
0
V zimních měsících (potažmo v březnu) silně postrádám skříňky s přezůvkama...
0
0
0
První den pobytu na vysoké školy jsem neměl ještě místo, kde složím večer hlavu. Byl jsem natolik zoufalý, že jsem uvažoval, na jaké lavičce složím večer hlavu (nebo dokonce i na které policejní služebně). Ale štěstí mi přálo. První hodina a první spolužák, kterého jsem potkal, mi nabídl privát, 5 minut od školy. Od té doby dělám vše na poslední chvíli :)
0
0
0
Mám to „štěstí“ bydlet letos s jedním z doktorandů z UHK. Podle jeho hygienických, sociálních a dalších návyků soudím, že jeho rodiče vyhodili omylem dítě a vychovali místo toho placentu.
0
0
0
Je sranda že existují tací, kteří vyhází všechny zkoušené v jeden den z jedné otázky a nepřemýšlí že je třeba někde chyba...
0