Přiznej anonymně!
0
0
Dnes jsem se přidala ke gangsterům, co kradou toaleťák ve škole ...... na koleji došel no.....
0
0
0
Obsah této stránky tvoříte vy prostřednictvím http://priznej.cz/uhk ! Tak kdo bude první? :)
0
1
0
Moje vysokoškolské desatero: 1. Užívej si spolužaček 2. Užívej si spolužaček 3. Užívej si spolužaček 4. Užívej si spolužaček 5. Užívej si spolužaček 6. Užívej si spolužaček 7. Užívej si spolužaček 8. Užívej si spolužaček 9. Užívej si spolužaček 10. Dostaň se do dalšího ročníku ať si můžeš užívat spolužačky
0
0
0
První den pobytu na vysoké školy jsem neměl ještě místo, kde složím večer hlavu. Byl jsem natolik zoufalý, že jsem uvažoval, na jaké lavičce složím večer hlavu (nebo dokonce i na které policejní služebně). Ale štěstí mi přálo. První hodina a první spolužák, kterého jsem potkal, mi nabídl privát, 5 minut od školy. Od té doby dělám vše na poslední chvíli :)
0
0
0
vždycky se skoro pobleju, když vidím gramatické schopnosti našich studentů.
0
2
0
Prodlužuju si knížky z knihovny co nejdéle to jde, jen proto, že jsem líná jít je vrátit.
0
1
0
Studuji na přírodovědecké fakultě a každý rok se hrozně těším na zimu, až vše živé a zelené chcípne pod vrstvou sněhu.
0
0
0
Nesnáším aktivisty !
0
0
0
Občas se chodím koukat před budovu FIM, abych zjistil, že na tom se svým vzhledem nejsem až tak špatně :D :).
0
0
0
Nejstresujícím obdobím je pro mne přihlašování cvik a pak stejně na půlku nechodím
0
0
0
Stále čekám na výsledky přijetí na Systematickou biologii a nic. A to nám na přijímačkách říkali, že se to objeví na internetu tak do týdne. Ten už uplynul a ono se to tam ještě neobjevilo.
0
0
1
Mám pocit, že lidé co nedají ČVUT či VUT jsou do Hradce na FIM a pokud ani to nedaj, tak dostudujou na PdF nebo v Pardubicích.
0
0
0
Docela mě štve to, jak při přednáškách ZMI jeden nejmenovaný docent píše písmem o velikosti mravence... Ani na tom plátnu to není k přečtení, i když sedím ve třetí lavici
0
0
0
Studovala jsem evakuační plán budovy A podrobně proto, abych mohla napsat šílenou povídku o tom, že áčko napadl gang ozbrojených upírů a osazenstvo univerzity (hlavně konkrétní vyučující a personál) jej museli vlastními silami bránit. Proklínala jsem jen kachličky. Na nich by ta krev asi nechutně klouzala.
0
1
0
Po roce na koleji jsem si při odevzdávání pokoje uvědomil, že nevím, jak se jmenuje můj spolubydlící...
0