Přiznej anonymně!
1
1
Stydím se, že chodím na peďák, tak radši jen říkám, že chodím na Technickou univerzitu.
0
0
0
Na můj obor byl tak velký nával, že když jsem zaspal první část přijímaček stejně jsem byl přijat, asi jsem génius..
0
0
0
Doufám, že lidi co si vybrečeli zákaz kouření v průčelí budovy S, dostanou do ruky smetáček a lopátku. Díky vaší prozíravosti teď budou vajgly před budovou a vy v tom budete šlapat. Tleskám.
0
1
0
Jednou se fakt naštvu, vezmu kladivo a půjdu zničit tu nezkutečně hučící žárovku v učebně na céčku.
0
0
0
Letos bydlíme s kamarádkou na párovkách v jedné buňce. Můj i její přítel se často vrací až večer, tak spolu chodíme do sprchy a ani jednomu není divné, že na toho svého už nemáme chuť...
0
0
0
Na ukončení jednoho předmětu se měly odevzdávat 2 seminární práce, o kterých měl každý krátce pohovořit na zápočtu. Já sice pohovořila, ale odevzdala jen jednu. Sázela jsem na to,že vyučující to nikdy nečte a druhou práci nikdy neodevzdala.Zatím na to nepřišel...
0
0
0
Při promazávání telefonního seznamu jsem zjistila, že během prvního roku studia na TUL jsem spala s 19 muži...
0
0
0
Odevzdal jsem staženou semestrálku. Následně jsem se na zkoušce pohoršil nad postesknutím si profesora, že dnešní studenti jsou schopni odevzdat cizí, staženou práci, aniž by ji četli! Já jsem ji četl :-)
0
0
0
Pomlouval jsem zdejsi Pedagogickou fakultu, ze zde studujou pouze a vyhradne samy slepice.
0
0
0
Nastupuji do prváku a bojím se jak malej parchant. Jak školy, tak lidí!
0
0
0
To jsem si to jednou takhle pádil ze školy na Harcov s tím, že si v krámku pod menzou koupim několik rohlíků a plátkovej sejra. Jenže sem potřeboval strašně na malou. V okamžiku, kdy se můj močovej měchýř rovnal tenkostenné, řádně natlakované nádobě(strojaři znaj z pružnosti a pevnosti) sem dal nejvyšší prioritu záchodu s tím, že těch pár rohlíků , co tam ještě měli, si koupim až pak. Jenže klučičí záchody byly zamčené (asi nějakej novej druh feminismu...), tak jsem musel, ač nerad, na holčičí. Mezitím tam přišly nějaké dvě slečny. No nechtěl jsem ze záchodu vylézat, abych je nevyplašil, a aby mě neměli za úchyla. Slečny za tu chvíli vyřešili všelijaké problémy ohledně vztahů (asi nějaké psycholožky). Tak jsem počkal až odejdou. Té, co byla ode mě napravo bych jen poradil, ať hodí za hlavu své nevyřešené problémy s otcem z dětství a svému příteli konečně dá. Když odešly, tak jsem konečně vylezl, natruc jsem nechal nahoře prkýnko a šel si koupit ty rohlíky, ty mi ale mezitím vyprodali.
0
0
0
Borec z MatFyzu mi za pětikilo vypočítal zkoušku z matiky na chodbě. V zadání byly mimo jíné matice, kterými se na matfyzu nezabývají ( asi pod jejich úroveň), o to víc sem se divil, když mi na příklady z derivací napsal jen výsledky bez postupů! Přesto to vyšlo! :)) musel jsem se spokojit s dvojkou místo jedničky!
0
0
0
Pravidelně si neberu na FLS do laborek přezůvky a používám erární návleky, i když se to může jen jednou za semestr
0
0
0
Občas se rád bavím močením na lidi ze střechy kolejí.
0
0
0
Když se o těláku nudim, vybírám si kaštánky z prdele
0