Přiznej anonymně!
0
0
Štve mě, když profesoři nutně chtějí kdejaký referát/seminárku dostat vytisknutý, a pak na dveřích od WC jsou vylepené nápisy: "Šetřete papírem, buďte EKO!"
0
0
0
Jedné noci jsem nesl obrovskou reklamní desku na svůj pokoj. Zastavil mě pan vrátný a chtěl po mně kolejku. Jelikož jsem s ním už měl několik problémů, odmítl jsem mu jí ukázat a začali jsme se prát. Zatím jeho kolegyně volala policii ČR. Po chvíli přetahování jsem uznal sílu soupeře a abych utekl z jeho objetí začal jsem předstírat epileptický záchvat. V tu chvíli mě vystrašeně pustil a začal zjišťovat kde mám léky. Poslal jsem ho do mého pokoje a začal utíkat. I přesto, že byl tlustý mě opět dohonil. V té chvíli přijela Policie a já okamžitě vystřízlivěl a převzal iniciativu. Policie dala za vyučenou vrátnému a já šel spát. Bohužel zprávu o konfliktu si sepsal a podepsal vrátný sám. Následovalo podmíněné vyloučení, které jsem měsíc na to proměnil na nepodmíněné.
0
0
0
Za celých šest let svého pobytu na kolejích jsem nebyl ani jednou v Zanzibaru..
0
0
0
Jednou sem přišel do školy pod vlivem THC, abych mohl odprezentovat semestrální projekt se svým opilým kolegou.
0
1
0
Absolvent mechatroniky: "jak to funguje?" Absolvent filosofie: "proč to funguje?" Absolvent ekonomiky: "kolik to stoji?" Absolvent rekreologie: "dáte si to s kečupem nebo hořčicí?"
0
0
0
asi sem dneska nasla toho nejlepsiho a nejlip vybavenuho muzskyho na celym harcove!
0
0
0
Všiml jsem si, že už na Husovce nepotkávám mistryni kyselého ksichtu paní Ří***u. Že by ji šoupli konečně někam k plotně, abychom nemuseli na ten její kyselej ksicht koukat, když nám podává jídlo? Jestli jo, zaplať pánbůh. :-)
0
0
0
Zatímco moji spolužáci používají taháky a chytré telefony, já při testech a zkouškách používám mozek. Když si mi pak stěžují, že "tohle jsme na přednášce neměli a on se mě na to při zkoušce zeptal", v jejich hlouposti je podporuji a bavím se tím, jak se jdou za vyučujícím hádat, jestli to na přednášce bylo nebo nebylo. Když pak od něho odcházejí jako blbci, mám skvělý pocit :-)
0
0
0
Milé TULítko, mám takový problém. Všichni v rodině jsou inženýři, jen já jsem zvrhlík a vystudoval jsem medicínu a fyziku. Teď na mě rodiče tlačí, abych se stal i inženýrem, jinak že mi prý vyhodí moji sbírku céček. Co z kombinovaných oborů na TUL je dost náročné na to, aby se mi spolužáci z matfyzu nesmáli?
0
0
1
Pravidelně se svým spolubydlícím stříkáme sperma a pliveme kolegům z druhé buňky do jídla.. zatím si nestěžovali..
0
1
0
Nikdy nemůžu mít respekt k učitelům, kteří jsou jen o pár let starší než já. Nejradši bych je zdravila "čau".
0
1
0
Chtěl bych na Harcově najít opravdovou známost, možná snad i vic. Nevím proč ale mám tušení, že je to trošku nereálné, buď tu kámen pr.. cihlu nebo jsou ty fajn holky zadaný :D ... student EF
0
0
0
Při státnici jsem si vytáhl docela dobrou otázku. O svém úspěchu jsem vůbec nepochyboval. Něco málo jsem si k ní na potítku napsal, ale po zbytek dlouhý půlhodiny jsem si na ten papír kreslil různý obrázky. Nejdřív slušný, ale pak i dost sprostý. Potom mně řekli, že mám jít za dveře, že si mě zavolají. Vzal jsem si svý papíry a chtěl odejít, když v tom mně někdo řekl, že ty papíry tam musím nechat, že se na to vždycky dívají. Při zkoušení jsem vůbec nechápal, proč na mě byli tak zlí. Vůbec je nezajímaly správný odpovědi. Při závěrečným hodnocení mně předsedkyně komise řekla, že příště jim nakreslím určitě něco hezčího.
0
0
0
Jsem ten, kdo letos na podzim dotáhl na Harcov kapavku. Tímto se omlouvám všem, kterým jsem způsobil nějaké komplikace
0
0
0
Dlouho sem myslel, že je mým rekordem v podivnostech, že sem splnil zkoušku z 5 kreditového předmětu dřív než zápočet. Trumfla to událost, ve které sem přišel naučenej na zkoušku za 4 kredity a vyučující mi sdělila, že podle stagu sem to už splnil, takže mi dá jen známku a můžu jít.
0