Přiznej anonymně!
0
0
Moc se mi líbí přístup některých učitelů na této škole. Mají vše totálně na háku. Nejvíce se mi zamlouvá posílání seminárních prací přes email. Stačí poslat prázdný dokument, do kterého naklikáte pár nesmyslných písmen nebo čísel a čekat, až se vám na stagu objeví splněno. Ať žije lenost ! :)
0
0
0
Pořád slyším zvěsti o natáčení filmů 18+ na jednom z bloků, ale už nikde nepíšou jak se zařadit mezi účinkující. Docela mě to začíná štvát :D
0
0
0
Je opravdu ubohé jak někteří vysokoškoláci opovrhují lidmi co dělají ve fabrikách. Mnozí z nich nemají ještě ani titul tudíž nevědí co budou sami jednou dělat a vypouštějí z pusy hlášky typu ,,pokud jednou ovšem nechceš skončit jako ocas na směny na páse". Važte si trochu víc lidí co dělají rukama bez nich byste neměli ani co do pusy ;) S pozdravem student TUL
0
0
0
podporuje mě fakt že kdyz udělal nějaký profesor tu to školu tak ji musí zákonitě udělat i vůl jako sem já :D
0
1
0
Když jsem přišel na přednášku z informatiky, nebyl jsem si jistý, zda jsem správně, protože se nedostavil jediný student.
0
0
0
Když jedu výtahem na B, pozoruji se v zrdcadle, mačkám si beďary a šťourám se v nose...
0
3
0
"Samsink iznt klír... obdžykt...načuraly... józ...rýly....rónk...p'tikjul'..stRongyst...trý dájagrams...ňůtrl... p-p-s"... toto není vtip.. to je "anglická" výslovnost některých učitelů!
0
0
0
Nesnáším hlídače v esko clubu!!Jednou budou čumět až jim vše vrátím!!
0
0
0
Zajímavé, jak každý na přiznání píše, jak chlastá, souloží a sere na školu. Pak to na té TUL vypadá, tak jak vypadá... Kdyby si dotyční místo stěžování radši otevřeli skripta místo piva... Já studuji, pracuji (vydělávám fakt dost), stavím dům (zatím bydlím na kolejích), živím nové auto a přitom všem mám červený diplom z Bc. (FS) a čeká mě Ing., též aspiruji na červený diplom. Přitom funguji jako vrstevníci (je mi 26): souložím, chlastám, ale s rozdílem, že jsem zodpovědný vůči sobě a dokážu chytit možnosti za pačesy, namísto remcání a psaní přiznání, jak to na TUL stojí za prd. Proto jsem tam, kde jsem a dost lidí mě nesnáší (díky za to!). Úroveň českých vysokoškoláků je neskutečně nízká, hlavně na TUL. Došel jsem k názoru, že to jsou lidé, co prostě nechtějí makat... Přitom stačí chtít a jde to samo... A pointa? Lidi zamyslete se nad sebou a začněte se chovat jako studenti vysoké školy!
0
0
0
Mléko na koleji si ohřívám tak, že ho dám do umyvadla a na 20 minut na něj pustím proud horké vody. Nechci ho přece připálit na plotně.
0
0
0
Nejlepší učebna z těch který jsem na TUL navštívila je pro mě E9, jediná posluchárna, která má na každém místě pod stole elektrickou přípojku. Na hodiny tam jsem si chodila převážně nabít počítač....
0
0
0
Jedna záchodová. Vadí-li vám ten smirkový papír, který je po všech záchodech na TUL, choďte vykonávat potřebu na rektorát (budova IC - dříve zvaná "Konopiště"). Toaleťák tam je měkčený. #radost_kadit_tady
0
0
0
Milé TULítko, skutečně na tobě studuje tolik troubů, kteří jsou schopni vzít i očividnou smyšlenou hovadinu vážně a ještě se rozčilovat? Já si snad vážně tu medicínu i matfyz vystuduju, abych jim udělal radost.
0
0
0
Cvicici na fyziku pan K**c je fakt fesak !
0
1
0
o víkendu se doma děsně narvu a pak celý týden hladovim
0