Přiznej anonymně!
0
0
Myslíte že mi na rekre uznají nějaký předměty z FM? :D aneb #ctyrirokyvprdeli
0
0
0
Víte, proč nemáme na VŠ jarní prázdniny? Protože bychom si během nich mohli vystudovat ekonomku.
0
0
0
Ten pocit, když ti při tahání indexu z náprsní kapsy omylem vypadne obálka s Masaryky na nový kola. Ještě že jsem dostal za jedna, jinak bych to asi neobhájil.
0
0
0
Zdá se mi to, nebo je první semestr sejto? Nebo je to tak pořád? :D
0
0
0
S harcovskíma holkama je to hrozně jednoduchý. Stačí mi jít jednou do týdně na tancovačku a o zábavu na noc, mám postaráno, dvakrát jsem ulovil i mezi erasmačkami.
0
0
0
Na MyFreeCams nám právě jedna obyvatelka kolejí vysílá živě. Ještě zjistit pokoj!
0
0
0
Udivuje mně jaký jsou některý holky na Harcově bitches. Když se chceš normálně pokecat tak vycouvaj, protože čekaly kdo ví co a za chvíli lezou po nějakejch blbcích nemluvě o těch zadanejch i nezadanejch!
0
0
0
V žitě jsem nedávno viděl hodně pěknou černošku cca: 2 týdny zpátky. Neznáte ji někdo? Byla tam ještě s asi 6ti dalšími erasmáky. Navíc žito zdražilo: 29 za blbýho kozla je zlodějina!
0
0
0
Chtěl bych zažít swingers akci na áčku.Frčí to ještě?
0
0
0
Pálím pravidelně v parku nad budovou G. Někdo kdo se chce přidat?
0
0
0
Víte, proč je letos na Harcově tolik lidi na přistýlkách? Protože každý Erasmák má sólo pokoj... Ať žije Harcov! ;)
0
0
0
Jako vážně?! Co se s těmi hospodami stalo? Jídlo v Žitě je naprostý humáč za nepřiměřenou cenu. Škoda že současní prváci nezažijí Harcov tak, jak jsme ho znávali dříve.
0
0
0
Docela dlouho jsem slýchal o zanzu, docela jsem se těšil, až pujdu do prváku, že se tam podívám, no a je to tu, jdu do prváku a pry je to tam zavřené, neví někdo proč?
0
0
0
Zdravím. Potřebuji pomoct najít krásnou Rusku... Dnes, v úterý 12. 9. jsme zhruba kolem 21. hodiny byli s kámošem běhat kolem přehrady. Potkali jsme ji na chodníku směrem od Textilany k přehradě. Šla do kopce a ptala se nás jestli jsou dál tím směrem světla, nebo je tam tma (použila slovo "temno"). Na odpověď zda mluví anglicky odpověděla, že skoro ne. Celou dobu měla ten nejnádhernější úsměv, který jsem v životě viděl. Díky tomu mi dělalo sakra problém vzpomenout si alespoň na základy ruštiny, které mám. Pokud se Vám třeba vrátí spolubydlící ruského původu, zkuste se jí prosím zeptat, zda nešla kolem přehrady a neptala se lehce pomatených Čechů :-). Musím se s ní ještě potkat! Ruštinu už piluji... Je to životně důležité! Předem díky.
0
0
0
Co za stvoření to tu na A po nocich pravidelně vyřvává? Nejsou náhodou rodiče sourozenci?
0