Přiznej anonymně!
0
1
Jako čerství absoloventi FM cheme po sobě ještě zanechat jeden odkaz. Proto jsme udělali mini dotazník (8 otázek) kde cheme zjisit, zda by byl zájem o nějaké swingers akce. Děkujeme. https://www.survio.com/survey/d/O5A4R8U5Y0N8W9S2U
0
0
1
Jsem pravděpodobně první člověk v historii, co se nedostal na rekreoligii. Tak aspoň ze mě pak nikdo nebude mít prdel :D
0
0
1
Jeden by řekl, že s koncem akademického roku a odubytováváním studentů bude na kolejích menší bordel, ale opak je pravdou. Ode dneška budu všechno řešit přes vrátnici a když to nepůjde jinak, klidně přes PČR.
0
0
0
Celý semestr š*kám dvě holky z jedné buňky aniž by to vzájemně věděly. Jo a láká mě s nima trojka.
0
0
0
Ten pocit, když je tvoje práce označena z Theses jako plagiát... Problém bych viděl v tom, kdyby jako shoda nebyla stránka z čestným prohlášením ale vlastní obsah práce.
0
0
0
Myslíte že mi na rekre uznají nějaký předměty z FM? :D aneb #ctyrirokyvprdeli
0
0
0
Víte, proč nemáme na VŠ jarní prázdniny? Protože bychom si během nich mohli vystudovat ekonomku.
0
0
0
Ten pocit, když ti při tahání indexu z náprsní kapsy omylem vypadne obálka s Masaryky na nový kola. Ještě že jsem dostal za jedna, jinak bych to asi neobhájil.
0
0
0
Zdá se mi to, nebo je první semestr sejto? Nebo je to tak pořád? :D
0
0
0
S harcovskíma holkama je to hrozně jednoduchý. Stačí mi jít jednou do týdně na tancovačku a o zábavu na noc, mám postaráno, dvakrát jsem ulovil i mezi erasmačkami.
0
0
0
Na MyFreeCams nám právě jedna obyvatelka kolejí vysílá živě. Ještě zjistit pokoj!
0
0
0
Udivuje mně jaký jsou některý holky na Harcově bitches. Když se chceš normálně pokecat tak vycouvaj, protože čekaly kdo ví co a za chvíli lezou po nějakejch blbcích nemluvě o těch zadanejch i nezadanejch!
0
0
0
V žitě jsem nedávno viděl hodně pěknou černošku cca: 2 týdny zpátky. Neznáte ji někdo? Byla tam ještě s asi 6ti dalšími erasmáky. Navíc žito zdražilo: 29 za blbýho kozla je zlodějina!
0
0
0
Chtěl bych zažít swingers akci na áčku.Frčí to ještě?
0
0
0
Pálím pravidelně v parku nad budovou G. Někdo kdo se chce přidat?
0