Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
neprijali ma na podnikateľku. Je šanca, že ma vezmú na odvolanie?
0
0
0
Znamí se ptají na studenty MU,které 6.rokem učím. Říkám:Zlepšuje se to,ale hodně jich je zkažených z domu.Autoritativně socializovaní z nevzdělaných rodin jsou nejhorší.Zhouba studentů v ČR je v tom, že si neuvědomují"studentskou idenitu".Identifikují se s kdejakou blbostí,co jim doma vtloukli do hlavy,například s národem,ale nedokážou říct proč a neuvědomují si,že mají víc společného se studenty ve světě,než s nějakým českým dělníkem,vojákem nebo podnikatelem(ti mají zájmy protikladné a studenty nenávidí).Přijímají kecy tupé společnosti,že musí být vděční za možnost studovat,nevnímají,že existuje morální povinnost a samozřejmost zajistit jim vzdělání,že na to mají práva a nároky.Jistě,že v chudých zemích není VŠ běžná,ale antielitářské sebemrskačství studentů v ČR je zrůdnost.Úcta, loajalita k status quo,autoritám, tradicím+normálnosti zajistí,že jim mainstream celý život bude kakat na hlavu.Je to popření ideálu studenta buřiče a rozvraceče"zevnitř",který riskuje v boji za lepší svět.
0
0
0
Jako odborný asistent na PrF žasnu,jaké ovce nám tam studují.Před 70 lety by tito"studenti"říkali: "Gabčík s Kubišem jsou mrtví? Dobře jim tak.Zabili nám pana protektora a to je přece zakázané.To se přece nesmí."Systém právnického vzdělávání mě štve.Nabiflovat se.Bez přemýšlení.A stejně tak i v životě.Naučili vás jako cvičené opice,že na zkoušku se chodí v obleku.A to se přece musí respektovat?Proč?Přece proto! Ale proč, pane profesore?Sakra, říkám přece,že proto!A kdo nebude tuto výsostně logickou zákonitost respektovat,toho vyhodíme ze zkoušky a možná i z univerzity.Samostatným myšlením si Božskou Tradici rozvracet nedáme.Nezáleží na intelektu a vzdělání, jde jen o to dělat lízacího pejska něčemu, co se náhodou uchytilo a s čím se nesmí polemizovat.A všichni si hezky kopnout do těch,kteří nenásledují slepě Tradici.Železná pěst tradicionalistického lidu už si s nimi poradí a rozdrtí je.Proč? Protože proto! Hlavně o tom nediskutovat!
0
0
0
Nesetkala jsem se s větší kopou blábolů, než je filozofie. Filozof je u mě člověk, který nic neumí, v podstatě ani nic neví a cpe ostatním své nesmyslné myšlenky, které nemají žádnou oporu v realitě ani využití v našem bytí. Kdyby šel radši makat, udělá líp...
0
0
0
V zari nastupuji na Masarycku- Pedagogickou Fakultu, ale byl bych rad, kdyby se MU prejmenovala. Masaryk ma na sobe pochybne skvrny. Odmitl udelit milost nekolika odsouzenym LGBTQ+ a kdyby nerozbil Rakousko-Uhersko, tak to by se behem nekolika desitek let stalo vzorovou demokratickou lidskopravni a multikulturni zemi.A mozna by dnes ve Vidni dnes nebyly desetisice fanousku Erdogana a Daesh- Islamskeho statu. Take mi vadi,ze Masaryk dopustil uchylne nacionalisticky Zakon na ochranu republiky. Mozna kdyby za prvni republiky nejednali s Nemci v Sudetech z pozice sily, nebyla by ani 2.s.v. Je to jen moje hypoteza. Karlova univerzita je na tom jeste hur. Je pojmenovana po uchylnem vrahounovi Zidu a LGBTQ+.
0
0
0
Měl jsem pětkrát Božku, deset František a pět Emmiček. Najednou.
0
0
0
Ti řidiči MHD začínají byt horši a horší. Člověk stojí na zastavce oznaçené že po 22 hodině na znamení, mává na řidiče jak debil už z dálky ale řidič protože už jede o 5 minut pozdeji si zastávku projede a veselempomračuje dál. A vám zbydou jen oči pro pláč protože další spoj vám jede za hodinu, bydlíte přes celé Brno a ráno začínáte zase v 6 s vidinou že doma budete nejdřív ve 24. A není poprvé co se mi to stalo.
0
0
0
Nerozumím těm, kterým se zamlouvá nějak pomlouvat FaVU. Kritizovat mohou asi jen ti, kteří absolvovali leda tak výtvarku na základce (ti lepší asi i na střední). Umění není o tom jen načmárat nějakou postavu nebo udělat koláž. Dokonce o tom umění ani není. Ale musí v tom něco být, nějaký otázka, skrytý symbol, nějaká schovaná reakce na nějaký problém etc. Ať si každý zamete před vlastním prahem s bakalářkama a diplomkama, jak se říká: hoď kamenem, kdo je bez viny. Takže, kdo si může hodit kamenem? Kdo z vás nezapomenul ani na jednu citaci, nemá v práci jakoukoliv chybu, etc.? To není jako nakreslit barák nebo naplánovat stavbu mostu, to jsou všechno věci přes kopírák, ale umění musí být originální, v jinotajech.
0
0
0
Docela by se mi líbilo, kdyby se z kampusu Brno-sever udělalo hezké místo pro trávení volného času. Celý areál by byl v jednotném stylu (cesty, osvětlení, lavky, značení...), kde by bylo spoustu laviček a zeleně, kde by se o volných hodinách dalo učit. Místa s veřejnými grily a posezením pro různé setkání. Hezky značené cesty a jednotlivé lokace kampusu. Třeba i sochy od studentů, různé zajímavosti a fakta o VUT po "hlavní cestě" od FSI k FP. Potom by se tím mohlo VUT pěkně reprezentovat. Jsem pro pěkné prostředí od kolejí PPV až po FSI.
0
0
0
Mám rád právní rady "právníků" z prváku...
0
0
0
Miluju Anežku.chci jí obejmout dát jí pusu,pozvat jí na večeři.zabásnit.7.b p.stu
0
0
0
Mám břišáky:-) ale bohužel ze špeků :'(
0
0
0
Milé ženy a děvčata, chtěl bych vám říct, že ne všichni muži jsou hovada. I my máme city a zasloužíme si důstojné zacházení. To, že jsme chlapi ještě neznamená, že s námi můžete jednat jako s kusem hadru. I my jsme raněni a bolí to. Nevím, zda-li ještě někdy budu schopen mít vztah. Mé bývalé přítelkyně se na mně podepsaly způsobem, že nevím, jestli mám sílu něco někdy znovu začínat. A přitom tolik toužím po vlastní rodině...
0
0
0
Kdykoli je zkouškové, tipuji, kteří spolužáci vyletí a zaznamenávám si správné tipy. Přemýšlím, že bych si otevřel sázkovou kancelář...
0
0
0
Stydím se za to, že mám pedagogickou a nechápu, jak odtam někdo může vyletět nebo třeba jen neudělat zkoušku...
0