Přiznej anonymně!
Aktualizovat
1
0
Včera v autobusu č.65 v Medlánkách seděl puberťák.Vedle něho stála důchodkyně slušně ,ale rázně ho požádala. zda li ji nepustí sednout.Borec ji ignoroval.Zničeho nic mu náhle sedla na klín. To byste měli vidět s jakou rychlostí vystřelil.
0
1
0
Nechápu proč jsou ti dnešní důchodci tak protivní a to hlavně v MHD.
0
1
0
Jsem si vědom toho, že to sem úplně nepatří, ale třeba by mi někdo mohl pomoct. V pondělí 11.září jsem na ulici Veveří potkal dívku, kterou bych rád našel. Stalo se tak v cca 15:20 - 15:30 u zastávky šaliny (tam, kde staví 12 ve směru na Červinkovu). Popis dohromady nedám, ale měla dost výrazný poznávací znamení - šla bosa. Než jsem se vzpamatoval, zmizela. Pokud by mi někdo mohl pomoct, jakože asi těžko, byl bych mu moc vděčný.
0
1
0
Vždycky ,když se řekne Kaufland , tak si ihned vybavím agresivní důchodce..
0
1
0
Moje babička byla tanejlepší babička na celém světě.Avšak na mladé a na študáky v MHD byla celkem pes.Hodně jich tam totiž seřvala.Jednou se vracela se mnou dom do Slatiny a hned 8 lidí jí v trolejáku č.33 uvolnilo raději místo.
0
1
0
Když byly v létě tropy. tak jsem v šalině otevřela okno. Ze sedadla za mnou náhle v stala babka a okno zavřela. Ještě měla kecy.Nechápu to.Bylo nad třicet stupňů.
0
1
0
Párkrát jsem byl svědkem situace, kdy starší člověk provokativně stál nad mladými, přestože jinde byla volná místa. Perlou všeho byla nedávná situace, kdy na České nastoupila do šaliny starší paní. Sice byla jinde volná místa, ale požádala, celkem slušně, mladého muže, sedícího na sedačce za řidičem, zda by ji pustil sednout. Vstal i se svou slepeckou holí...
0
0
0
každý Patrik ti musí napsat mega dlouhou slohovku !❤️
0
0
0
Neni nad trapnou chvilku prdnout si v práci před šéfem :D
0
0
0
nesnáším, když bývala začne lhát o tom že je těhotná jen proto aby na sebe upozornila
0
0
0
Pepové jsou nejlepší !! <3
0
0
0
fuck CD
0
0
0
Přijde mi že Lukáš a Petr jsou bráchové i když nejsou. Luki je oproti Petrovi stydlín a Petr je oproti Lukimu rybář ale oba dokážou kecat s holkami do 5h ráno v lese a jsou super ❤️❤️ Děkujeme kluci ❤️ Příště znova !!
0
0
0
Mohl by mi někdo, prosím, vysvětlit, jak funguje objednávání jídla přes internet pro menzu na Moravském náměstí? Co pro mě platí, když si jídlo objednám předem, resp. do kdy ho musím vyzvednout? Jak to celé funguje? Děkuji nějaké dobré duši.
0
0
0
Je mi 16 a už od třinácti spím se staršíma chlapama. Začala jsem s dvacítkou, ale měla jsme i čtyřicátníka a chvíli jsem dokonce vedla vážný vztah s třicátníkem. Kluci do dvaceti mě nezajímají.... prnďové jedni...
0