Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
luňák
0
0
0
Priznávam, že mám obavy zo štúdia všeobecného lekarstva lebo si rada pospím a v noci sa neučím.
0
0
0
Baví mě leštění starých vojenských měděných knoflíků. Jo a baví mě vojenská historie, a lítat a hrát si třeba na parašutisty z druhé světové nebo na legionáře.
0
0
0
Stále mi chybí můj bývalý, ikdyž už mám nového přítele. Asi bych se měla cítit provinile, ale každý večer doufám, že až se probudím bude vedle mě ON.
0
0
0
Hrál jsem teema
0
0
0
Co je pravdy na tom, že na FITu vznikají kodéri a na FI MUNI opravdoví odborníci na IT? :/
0
0
0
Je mi na zvracanie z nového loga muni a ešte viac z ludí, ktorí sa ho snažia obhajovať v presvedčení že ide o umenie. Nech mi nikto nehovorí, že by sa nenašiel šikovný študent našej univerzity, ktorý by logo spravil ovela krajšie a hlavne za menej peňazí.
0
0
0
Chodím s jedním mužem už docela dlouho a nemůžu se od něj citově odpoutat. Tenhle vztah mi hodně škodí psychicky i fyzicky. Přeju si, aby mu někdo dal do držky.
0
0
0
Můj přítel má někdy přehnaný humor. Většinu času to je, když se mi blížej krámy. Mám chuť mu dát do držky za to, co občas vysere z tlamy. Asi mu dám kalendár s vyznačenýma dněma, kdy může mluvit a kdy ne.
0
0
0
Před měsícem jsem byla omrknout s kamarádkou TWO FACES. Toho mladého sekuriťáka jsem měla pozvat na rande. Krásný chlap!
0