Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Můj nejlepší kámoš se na mě vyjebal, teď nikam nechodím, totálně jsem přišel o sociální život který končí tím, že přijdu domů byl vlastně moje všechno vzhledem k tomu že si mě ani nikdo jinej moc nevážil. Pomohl mi z největších depresí a měl jsem s ním alespoň nějakou reputaci před jinýma zmrdama. Takového člověka už nenajdu.
0
0
0
Jsem celkem slušný v nejmenovaných sportovních disciplínách. Fakulta sportovních studií, kde studuji, ale zklamává má očekávání. Nejmenovaní učitelé na mě v prváku tlačili, abych jel reprezentovat Česko na olympiádu. Soutěživost považuji za dětinskou a primitivní a reprezentovat zemi, kde se racionálně myslící a morálně kvalitní menšině nadává do sluníčkářů, dobrotrusů a vlastizrádců, by se mi hnusilo. Reprezentovat ČR by pro mě bylo ponížení, za které bych se styděl. Jenomže kdyby to věděli naši primitivní učitelé, kteří nesnesou ani slovensky psané seminárky (já slovák nejsem) a po každém prohraném fotbale či hokeji mají hejterské narážky na soupeře, tak by mi dělali na škole peklo. Proto jsem se vymluvil na problémy s pohybovým aparátem, i když to nebyla pravda. Spolužačky a spolužáci mé postoje chápou, i když někteří s nimi nesouhlasí. Vidím svoji životní dráhu zkrátka někde výše než dělat na olympiádě ve jménu Čéerstánu nějaké vyskákané jojo.
0
0
0
Ty kokšo, ostravačka Z pRf, pride ti normalne prist na skušku zo sideboobem, že pri ohybe ti vidno aj dvorec bradavky? vED TO JE NA DISCIPLINÁRNÉ KONANIE.
0
0
0
Kuřáci! Zalezte zpátky pod kámen mezi sobě podobné krysáky! Brno je v posledních dnech kvůli kuřáckému terorismu jako hromada zvratků. Až já se naštvu, tak budu chodit po Brně a budu vám típat vaše cigarety o vaše smradlavé hadry. Nebo vaše nedopalky utopím ve vašich půlitrech. ÚCHYLÁK, CO SE OBNAŽUJE A ONANUJE VE KŘOVÍ, JE SLUŠNĚJŠÍ ČLOVĚK NEŽ VY. Jednou vás donutíme přestat kouřit.
0
0
0
Historičtí budovatelé a údržbáři českého národa s tím vším, co k němu patří, se musí obracet v hrobech kvůli tomu, že mě současný systém nechává studovat na Masarykově univerzitě. Protože já se na univerzitě učím, jak intelektuálně pomáhat zakroutit krkem národu a věcem s nim souvisejícím. A nepromarním jedinou příležitost, jak národ a to všechno, co s ním souvisí, likvidovat v přímém přenosu.
0
0
0
Vedoucí katedry Politologie si na vánočním večírku podrbal varlata.
0
0
0
Mel by se upravit text jak imatrikulacniho, tak i absolventského slibu.Obsahuje totiz nesmysly,ktere myslici Individualita nemuze prijmout za sve.Je to jako spatny vtip.Chtit takove veci je protiustavni.Nehodlam ty sliby jakkoliv dodrzovat,a ani se podle nich chovat.Udelali jste sami z toho textu bezcenny canc.Slinty o sluzbe, vernosti a delani cti sve vlasti jsou dechberoucim zpusobem trapne.Nikdo se tim nebude ridit,nikdo.Ostatne ja muzu za svoji vlast povazovat neco uplne jineho,nez by pedela a spol.napadlo.Mejte hezky den,kolegove.
0
0
0
Mám krásné vzpomínky na léta na kolejích na Strahově na začátku tisíciletí. Na ty akce, co byly. S partou jsme cestou do skoly ukazovali fakáče do výlohy obchodu se zbraněmi (ano, když tam byli zákazníci), do kožešnictví jsme chodili křičet, že kožich ností jenom kur.y, chodili jsme do hospod, kde jsme si nic si neobjednali a pak jsme sami odešli a provokovali jsme sekuritacke podlidi v Pařížské i jinde, křičeli jsme na Václava Klause SEXUÁLNÍ urážky na mítingu ODS, na zápase repre jsme fandili soupeři. Alternativní hudba, travka, ayahuasca, extravagantní vzhled, okázalé pohrdání daně platícími šašky. Většina z party z ČVUT má červené diplomy, ale užili jsme si to zkrátka jako na fildě. Ale dnes už jsme někde jinde. Ale nebylo to zlý.
0
0
0
Měsíce jsme se ženou jezdili Brnem a vybírali jsme pro nás vhodný byt. A prohlašuji: jedině severozápad Brna (Komín, Jundrov, Medlánky, Žabovřesky). Nechápu lidií, kteří jdou bydlet na jih a východ Brna, kde pak oni a jejich děti dýchají rakovinu z průmyslu a dopravy, jsou obklopeni problémovými lidmi (a většinou vůbec nejde o Romy, ani o migranty, i když ti jsou tam taky), bezlesá, v zimě smogově zamlžená krajina. Meteorologove říkají, že nejhorší smog je tam dole na jihu, kdežto severozápad má vzduch jako na Šumavě. A většina vysokoškoláků bydlí tam. Kvůli pár korunám jdou lidi bydlet někam, kde se jim a jejich rodinám život a zdraví zkrátí o několik let. Nechápu.
0
0
0
Každej Kuba je teplej
0
0
0
FIT VUT alebo FI MUNI? ďakujem
0
0
0
Včera (21. 6. 2017) jsme v CPS po sobě pokukovali s hrozně hezkým klukem. Měl černé oblečení, černý batoh, a odcházel okolo 19. hodiny. Nevím, jak jinak ho zkusit najít. A ano, lituji, že jsem ho neoslovila.
0
0
0
Díky třem letem studia na FSI jsem poznal padesát odstínů šedi bez toho abych si kupoval lístek do kina.
0