Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Myslel jsem, že jsem potkal životní lásku na první pohled. Tak drochu panenská, i tak trochu dráždivá. Jenže mé zalíbení vyprchalo jako vůně pracího prášku ze slipů, co člověk přes zimu zapomene v zahradním altánku. Ptáte se kdy a proč mé zamilování skončilo? Mé zamilování skončilo, když mi již podruhé přišla do hodiny pozdě.
0
0
0
Myslel jsem, že jsem potkal životní lásku na první pohled. Tak trochu panenská, i tak trochu dráždivá. Jenže mé zalíbení vyprchalo jako vůně pracího prášku ze slipů, co člověk přes zimu zapomene v zahradním altánku. Ptáte se kdy a proč mé zamilování skončilo? Mé zamilování skončilo, když mi již podruhé přišla do hodiny pozdě.
0
0
0
Jeden náš asák pravidelně souloží ve své pracovně... Nejspíš dokonce s různými osobami... Celkem dost to ruší běžný šum na chodbě...
0
0
0
Kdo má originál tohoto meme mravenečníka: Klud do piče, fyziku II jsme dali. Ať ho nahraje do komentářů. Díky
0
0
0
Můžete mi prosím pomoci najít jednoho kluka, se kterým jsem si povídala v nemocnici, ale nevzala jsem si na něj kontakt? Jmenuje se Jindra, hraje florbal, je mu 16 a bydlí v Benešově nebo někde blízko tam. A to je vše, co vím nebo si myslím, že my kdysi říkal, děkuji! :)
0
0
0
Hrozně mě láká sex s jednou doktorantkou na FIMce. Její iniciály jsou AV
0
0
0
[FAST] Ten blbý pocit, když se učíme v matice něco, co nezná ani strýček Google, ani WolframAlpha :(
0