Přiznej anonymně!
0
0
V životě jsem nenaspala tolik hodin jako při studiu na VŠ
0
0
0
Nemám rád určité lidi ve školních skupinách tady na fb. Po třech letech si někteří pořád nejsou schopní zjistit úřední hodiny na studijním. Fakt demence toto.
0
0
0
Metodický pokyn? klidně se tím otřete na záchodě, v podstatě tam nic nevyčtete, na všechno se musíme ptát! Jdeš za sekretářkou, která ti povětšinou vše ochotně vystvětlí, ale s čím si neví rady, pošle tě za vedoucí, co řekne vedoucí? Nastudujte si to, je to v metodickém pokynu!
0
1
0
Za 4 roky na SLU jsem nebyla v Jamu...skutek hodný odstřelu, soudě podle některých příspěvků :D
0
0
0
Jsem gay a doufal jsem, že tu taky poznám nějakého normálního gaye...ale zatím nic...
0
0
0
Úspěšně dostudovat? Hlavně nedat najevo, že student má i vlastní názor!
0
0
0
SLU učí pokoře. Často děláte něco na 120% a stejně jste dřív nebo později zneuctěn, pošlapán, zhanoben..takže se se naučíte udělat něco jako na první pohled krásný dort, který se ale nedá pozřít :D Většinou to projde..a když ne, aspoň to člověka tak nemrzí :D Naučíte se děkovat za kritiku a couvat za to do dveří pozadu v předklonu. Silné povahy z toho vyjdou povzneseny a zoceleny. Avšak téměř každý zažije méně nebo více slabých chvilek zoufalství a znova mu narostou křídla v JAMu ;)
0
0
0
Jednou jsem v JAMu sbalila fakt ošklivého a nudného týpka jen proto, že bydlel kousek odtud a já neměla kde spát.
0
0
0
ráno chodím do školy jen proto, abych si koupila snídani u Ferdy...
0
0
0
Jednou jsem se dostal nějakým nepochopitelným nedorozuměním z kalby rovnou na přednášku. Posadil se ožralý před katedru a usnul v sedě. Neřekl mi ani půl slova jen si liboval, že tam vůbec někdo zavítal..
0
0
0
Na intráku som zásadne varievala z cudzieho jedla. Týmto sa chcem poškodeným ospravedlniť, ale vždy chutilo!
0
4
0
Jestli je jen desetina všech těch přiznání pravdivých, měli univerzitě už dávno sebrat všechny akreditace, učitele povyhazovat a studenty poslat na odvykačky všeho druhu :D
0
0
0
Při poslechu prezidentovy angličtiny jsem si vzpomněl na slovutnou H.M., kdysi lektorku na FPF. Kdo ví, pochopí.
0
1
0
Během prvního semestru na OPF jsem přestal chodit na přednášky. Po čtyřech letech na OPF zřídka chodím na semináře. Nyní se připravuju na doktorské studium, abych předal cenné zkušenosti jak studovat na Vysoké škole.
0
0
0
Na OPF chodím jen balit holky o studium my ani tak nejde
0