Přiznej anonymně!
0
0
Na OPEfku chodím jen z jednoho důvodu .... kvůli levným obědům
0
2
0
Často se mi stává, že opravím učitele, on se omluví, že ve skriptech je chyba a po hodině mi dojde, že jsem řekl blbost. Ani ti učitelé neví, jak to má ve skutečnosti být ...
0
1
0
Ty letošní rozvrhy muselo na obou fakultách nějaké opilé pako, chápu že univerzita chce ušetřit místo a pro méně početné obory používat menší třídy, ale to, že jsem dneska přišel do třídy s cca 40 lidma a kapacita byla 25 je už trochu moc :)
0
2
0
Na společné přednášky s historiky jsem chodila jen proto, abych se jim mohla smát. Někteří jsou fakt dost divní!
0
0
0
na OPF nám dalí do lavic ve Velkém sále zásuvky na noťasy ať se nenudíme. Každý den hrajeme hru, najdi fungující zásuvku
0
0
0
Jednou se mi podařilo ukrýt se na hodině latiny za promítačku tak dobře, že si mě postarší latinář za celou dobu vůbec nevšiml a já tudíž nemusel odpovídat na jeho otázky a mohl v klidu dospávat kalbu z předešlé noci.
0
0
0
Pomáhal jsem našemu vyučujícímu opravovat testy z daní,když si odskočil změnil sem známé pár výsledků a připsal sem body,aby test zvládla.
0
0
0
Vím, že tohle je přiznání, ale i když se k ničemu nebudu přiznávat, doufám, že si to přečtete. :) Chtěla bych touto cestou najít jednoho kluka, protože vím, že tohle čte hodně lidí a on by mohl být mezi nimi, nebo by ho někdo mohl poznat na fotce :). Potkali jsme se minulé léto na Krétě. Strašně ses mi tam líbil! Ale v té době jsem to měla celkem těžké, tak jsem se s tebou nemohla seznámit. Celou dobu toho strašně lituju! Jestli tohle čteš a pamatuješ si na mě, dej mi to nějak vědět :) třeba napiš do komentářů, že jsi to ty… něco, podle čeho bych to poznala :) nebo jestli ho někdo pozná, nějaký jeho kamarád nebo kamarádka, řekněte mu to, prosím :) Byla bych za to opravdu vděčná!
0
0
0
Na intráku som zásadne varievala z cudzieho jedla. Týmto sa chcem poškodeným ospravedlniť, ale vždy chutilo!
0
0
0
Spousta lidí reaguje, jak kdyby se na těch záchodech nikdy nešukalo.
0
0
0
Priznavam ze momentalne nemam spolubydliciho, z cehoz nejsem moc nadseny vzhledem k celkem hezkymu bytu co jsem nasel. Kdyby mel nekdo zajem ..Piste do komentaru :D..ozvu se
0
0
0
Jsem zamilovaná do jednoho vyučujícího a dělá mi velké problémy se soustředit při jeho výuce, protože si představuju, co pěkného bychom spolu mohli dělat o samotě.
0
0
0
Bakalář na OPF: těžká dřina. Magistr na UTB: Pěkná fraška. A člověk by si řekl, že to bude přesně naopak..
0
1
0
Veškeré dobré iluze o vedoucím naší katedry jsem ztratil na první přednášce v prvním ročníku, když prohlásil, že ve wordu nejsou tabulátory.
0
0
0
Na zkoušky chodím připravená, nemám pak strach a obavy, jak to dopadne (i když jsem ve výsledku hodnocena A-C - 100% příprava neexistuje). U zkoušky sedím v první řadě, aby bylo vidět, že nemám tahák. Ten bych si nikdy nenapsala. Ale proč se přiznávám? Nesnáším ty, co tahák mají, úplně mě zvedá ze židle, když vidím před zkouškou jak si někteří schovávají taháky. A pak když odcházím ze zkoušky, vidím v zadních řadách opisující studenty. Prostě to vážně nechápu, studujeme snad pro sebe, ne?
0