Přiznej anonymně!
0
0
Myslím, že rektor by měl být apolitický .. studoval jsem na Slezské a nyní se stydím za to, že se prezentuje jako škola, která odmítá našeho pana prezidenta .. ne všichni máme stejný názor .. a na "oficiální FB stránky" školy podle mě tohle nepatří.
0
0
0
Při odchodu z SU na Hradecké sem nechtěl stát frontu, tak jsem to vzal zkratkou přes aulu, šel jsem kolem pultíku a všichni si mysleli, že já jsem profesor, který je má mít na zkoušky (kterého někteří vůbec neviděli) - tomu říkám respekt:)
0
1
0
Střední škola knihovnická vám dá víc, než tříletý bakalářský obor na FPF.
0
0
0
jsem prijat na OPF, ale nevim, kterou kolej si vybrat, jestli je wifina na obou a jak daleko je to do nejblizsi hospody.
0
0
0
Jednou jsem nenápadně od šprťácký kamarádky obšlehla celý průběžák. Zrovna v ten den to nedala.
0
0
0
Stydim se za to, ze jsem studentkou OPF.
0
0
0
Na začátku studia jsem omylem vlezla do pánských sprch, kde se prchovali dva vyučující. Od té doby pokaždé co je potkám, tak se mě ptají, jestli si nedáme společně sprchu.
0
1
0
Na OPF jsem zůstal kvůli tomu, že jsem zapomněl, kdy je zápis na hnojárnu. Když jsem se probral, bylo dávno po zápise. Ta moje lenivost.
0
1
0
Nejvíc mě baví spolužáci z dálkového studia. Pánové okolo pětatřiceti až čtyřicítky, kteří doma mají ženy a někdy bohužel i děti tak to na nás mladé zkouší a myslí že uspějí :o)) Věty typu je mi s tebou moc hezky, mám tě rád, mám tě víc než rád, je mi s tebou krásněji než s ženou.. Pánové, doma máte ženy a děti, ještě byste k tomu potřebovali i svědomí!
0
0
0
Omylem jsem zamkla pracovníka SLU na WC.
0
0
0
Při změně majitele kolejí mi 2x vrátili kauci. Do teď na to nepřišli...
0
0
0
Myslím si, že na OPF se dostane opravdu téměř každý a že úroveň studia dle toho také vypadá. Koneckonců už jsem slyšela, jakým způsobem se tam "studuje". Z toho plyne, že tamní studenty a budoucí absolventy ani neberu vážně a myslím si o nich své. A druhé přiznání: nevím, co je to JAMU, o kterém se tady pořád básní /možná proto, že jsem dálkař/.
0
0
0
Často sedávám na chodbě a předstíraným zaujetím četbou maskuju, že pozoruju zadky a prsa kolemjdoucích studentek. Často je to koneckonců to nejpozoruhodnější, co lze na FPF spatřit.
0
1
0
Veškeré dobré iluze o vedoucím naší katedry jsem ztratil na první přednášce v prvním ročníku, když prohlásil, že ve wordu nejsou tabulátory.
0
0
0
Jednou jsem našla ve švestkovým kompotu v menze třícentimetrovýho červa. Nenápadně jsem ho přemístila sousedce do jejího talíře... no a pak jsem měla druhý oběd zdarma.
0