Přiznej anonymně!
0
0
Jsem z Opavy a na Slezskou bych se v životě ani nepřihlásil.
0
1
0
Veškeré dobré iluze o vedoucím naší katedry jsem ztratil na první přednášce v prvním ročníku, když prohlásil, že ve wordu nejsou tabulátory.
0
0
0
K nekterym zkouskam nemusite moc vedet staci vystrih nebo sukne :-)
0
0
0
Na některé zkoušky přijdu již s předem vypracovanými otázkami na papíře dle testu z loňska. Celou dobu dělám, že něco píšu. Ke konci jen odevzdám přípravu z domu a sleduji, kdy se ve stagu objeví známka A.
0
0
0
Vím, že tohle je přiznání, ale i když se k ničemu nebudu přiznávat, doufám, že si to přečtete. :) Chtěla bych touto cestou najít jednoho kluka, protože vím, že tohle čte hodně lidí a on by mohl být mezi nimi, nebo by ho někdo mohl poznat na fotce :). Potkali jsme se minulé léto na Krétě. Strašně ses mi tam líbil! Ale v té době jsem to měla celkem těžké, tak jsem se s tebou nemohla seznámit. Celou dobu toho strašně lituju! Jestli tohle čteš a pamatuješ si na mě, dej mi to nějak vědět :) třeba napiš do komentářů, že jsi to ty… něco, podle čeho bych to poznala :) nebo jestli ho někdo pozná, nějaký jeho kamarád nebo kamarádka, řekněte mu to, prosím :) Byla bych za to opravdu vděčná!
0
0
0
Z termínu zkoušky se odhlašuji po deathlinu zápisu a vůbec se necítím špatně!
0
0
0
Z karvinského majálesu jsem jela domů značně opilá taxíkem, ve kterém jel shodou okolností i můj učitel informatiky. Ukázal se jako gentleman, když se mi udělalo špatně a podal mi sáček. Nevím, jestli jsem mu byla více vděčná já nebo taxikář.
0
1
0
Myslela jsem si, že na vysoké poznám kluka, ale jsem stydlivá. Nechcete udělat opf seznamka :)
0
0
0
Stydim se za to, ze jsem studentkou OPF.
0
0
0
Hned na jedné z prvních přednášek v prváku jsem zjistila, že ani vysokoškoláci nejsou imunní vůči dětinskému "Kdo přilepil ten chleba na strop?!"
0
0
0
Priznavam ze momentalne nemam spolubydliciho, z cehoz nejsem moc nadseny vzhledem k celkem hezkymu bytu co jsem nasel. Kdyby mel nekdo zajem ..Piste do komentaru :D..ozvu se
0
0
0
Na začátku studia jsem omylem vlezla do pánských sprch, kde se prchovali dva vyučující. Od té doby pokaždé co je potkám, tak se mě ptají, jestli si nedáme společně sprchu.
0
1
0
tak málo kluků máme na škole a když se mi některý začal líbit,tak jsem vždy zjistila, že je teplý... to je tak nespravedlivé... :(
0
0
0
Příjmačky na SLU - hrůza a děs, pouze hrstka hezkých holek a testy úrovně základní školy, dobře jsem věděl proč je Opava až ta "záchranná" volba.
0
0
0
Na FPF, konkrétně ÚHV, se u zkoušky nezjišťuje, co student umí, ale kolik se toho má ještě naučit, aby byl plnohodnotným historikem, i když studuje Učitelství dějepisu a ne Odbornou historii.
0