Přiznej anonymně!
0
0
Automat na Bezručce mě nesnáší. V dobách největšího hladu nikdy nevypadne jídlo, ale zlomyslně se zasekne. Tímto gratuluji všem, kteří po mně k tomuto automatu šli, určitě se najedli i za mě.
0
0
0
Každý semestr se přihlásím do několika Céčkových tělocviků, ale nikdy tam doopravdy nechodím. Vlastně nemám tušení, kde je v Opavě tělocvična :D Párkrát mi ty kredity fakt dali :D
0
0
0
Každý čtvrtek po klubu chodím do školy a mám značně naváto. Po semináři se uvelebím na tom nejzadnějším záchodě, zkrátka každý čtvrtek ve škole seru či bleju a samozřejmě chodím dozadu, aby to nešlo slyšet.
0
0
0
To by mě zajímalo , kde jsou na OPF ty studentky, co by se tak rády nechaly ''ohnout'' kdekoli ve škole. Podle těchto přiznání jich bude dost!
0
0
0
Když vidím jednoho nejmenovaného učitele, mám chuť z něj servat oblečení a na místě ho osloužit
0
0
0
na OPF když učitel neproškrtátvá docházku tak se zpětně dopisuju :D
0
0
0
Úspěšně dostudovat? Hlavně nedat najevo, že student má i vlastní názor!
0
0
0
Jednou jsem se dostal nějakým nepochopitelným nedorozuměním z kalby rovnou na přednášku. Posadil se ožralý před katedru a usnul v sedě. Neřekl mi ani půl slova jen si liboval, že tam vůbec někdo zavítal..
0
0
0
vytopil jsem po kotniky sprchy na Ečku při takové udalosti ve dvou ;)
0
0
0
na kolejich se me jednou pokusila znasilnit jedna spoluzacka, ubranil jsem se, byla ale tak hnusna, ze mam z toho do dnes nocni mury
0
0
0
Někdy si tady připadám jak Alenka v říši divů, protože lidi tu nejsou schopní si nic udělat sami! Mateřská škola hadra fakt! ;)
0
0
0
Mám sto chutí napsat stížnost na ministerstvo školství na jednu nejmenovanou vyučující, která započítává absenci ve státní svátky!!
0
0
0
Když jsem poprvé navštívila Jam, po dvou hodinách jsem odešla po čtyřech až na Hradeckou bez půlky zubu a spolubydlící s odřeným nosem.
0
0
0
Metodický pokyn? klidně se tím otřete na záchodě, v podstatě tam nic nevyčtete, na všechno se musíme ptát! Jdeš za sekretářkou, která ti povětšinou vše ochotně vystvětlí, ale s čím si neví rady, pošle tě za vedoucí, co řekne vedoucí? Nastudujte si to, je to v metodickém pokynu!
0
0
0
na Slezské jsem prostě nepotkala sexy kluka, kterému bych dala....to je strašné!!!:D
0