Přiznej anonymně!
0
0
Vždycky když si hraji na letadlo co bourá do skály.
0
0
0
Trávím prázdniny kreslením a malováním poníků.
0
0
0
Když se poprvé zamilujete opravdu silně, tak doufáte, že to nikdy neskončí. Ale jednou příjde ta chvíle, kdy se s vámi partnerka rozejde. A věřte že hůře kdo to bude brát je chlap!
0
0
0
Je tu kurva aj nejaký slovák/slovenka ? :D
0
1
0
Ne ze bych nemela rada sex. Jen ho tak casto nevyhledavam. Mam problem s tim jak vypadam. Nejsem extremne tlusta. Jen mam vetsi brisko a boky. A stydim se za svoje telo. Nevim co mam delat, abych spala s klukama casteji a neresila jak vypadam.
0
0
0
Sem tam jedu po Brně autem, když potřebuju něco nebo někoho odvézt. Jezdím podle předpisů, když je někde 60, jedu 60 apod., používám na rozdíl od 95 % řidičů dokonce i blinkr, pouštím lidi na přechodě, nemám potřebu dělat nikomu myšky a necpu se na prázdným parkovišti mezi jediná dvě přítomná auta. A tak by mě zajímalo, jestli jako je v Brně a okolí nějaký dvojí metr...? Protože když jedu (obvykle třeba od Modřic do centra po Vídeňské) na silnici v levém pruhu 80, jelikož je tam 80 značená na každých pár metrech, vždycky mě nějaký kokotko zezadu problikává dálkama (někdy uhnu, když chci stejně zabočit směrem k Hornbachu). A jasně, určitě všichni spěchají do nemocnice, protože umírají, když se pak do toho auta dívám a jede tam sám řidič, typicky mobilem u ucha a pak pár metrů přede mnou kličkuje mezi autama jak debil, samozřejmě bez blinkru. Moje otázka nakonec tedy zní: Jaké auto si mám pořídit, abych se mohl na silnicích taky chovat jako kokotko? :)) (Krom sanitky apod. pls)
0
0
0
Jsem v tak hlubokm friendzone ?e znm i jeho rodi?e :/
0
1
0
Když jsem po sexu a jdu domů od přítele, tak hodně chlapů se na mě kouká. Mám ještě z toho co jsem vyváděla rozzářené oči, narůžovělé tváře a sytější odstín rtů. Někdy dělám, když chci vypadat líp, že si oči trochu víc rozzářím visinem, dám si řasenku, poplácám po tvářích a pevně stisknu rty. Prostě smažím se alespoň zčásti docílit toho, abych vypadala jako po sexu :) Vypadám tak mnohem líp než, kdybych se malovala :)
1
0
0
V zimním semestru jsme uhlíkem od vodnice propálili díru do koberce (a docela velkou). Když se předával pokoj na konci ZS, tak jsme to uhráli na to, že to zaplatíme až na konci letního. Jenže na letní semestr jsme se nastěhovali rovnou na párovku. To kolejbába nevěděla, že v tomhle pokoji jsme ten den naposledy :D :D
0
0
0
Když jsem byl ještě malej tak jsem ho rád strkal do vysavače, jednoho dne mě načapala segra, potom to vše řekla, do teď jsem za uchyla :(
0
0
0
Jednou jsem jednomu klukovi utekla. Během sexu. Prostě jsem se zvedla a odešla. Přímo. Uprostřed. Akce.
0
0
0
Štvou mě studenti, kteří neustále dokola na FB stránky píšou dotazy, na které je už tisíckrát odpovězeno na Krajtě. Používejte Krajtu!
0
1
0
.
0
0
0
Nesnášim předehru. Miluju spontánní rychlej tvrdej sex bez jakýhokoliv zdržování romantickejma blbostma a půlhodinovýho hlazení, líbání atd..
0
0
0
Docela pravidelně spím se svým klukem když mám své dny. Jsem děsně nadržená a ho to strašně rajcuje. Nejužasnější sex v mem životě! :->
0