Přiznej anonymně!
0
0
probrečím půlku Lvího krále. Připomíná mi to otce, o kterého jsem přišel.
0
0
0
dívám se na porno a líbí se mi to....vždycky se u toho udělám....
0
0
0
Vím, že tohle je přiznání, ale i když se k ničemu nebudu přiznávat, doufám, že si to přečtete. :) Chtěla bych touto cestou najít jednoho kluka, protože vím, že tohle čte hodně lidí a on by mohl být mezi nimi, nebo by ho někdo mohl poznat na fotce :). Potkali jsme se minulé léto na Krétě. Strašně ses mi tam líbil! Ale v té době jsem to měla celkem těžké, tak jsem se s tebou nemohla seznámit. Celou dobu toho strašně lituju! Jestli tohle čteš a pamatuješ si na mě, dej mi to nějak vědět :) třeba napiš do komentářů, že jsi to ty… něco, podle čeho bych to poznala :) nebo jestli ho někdo pozná, nějaký jeho kamarád nebo kamarádka, řekněte mu to, prosím :) Byla bych za to opravdu vděčná!
0
1
0
Měla jsem kluka který byl o tři roky starší... dvakrát sem s nim chodila a pořád ho miluji je to rok a pořád to v sobě držím... někdy z toho i brečím. Myslím že nikdo nechápe jaké to je
1
3
0
Znáte ten pocit když se vám ,,bugne,, krk a nemůže s ním hýbat na strany? :D Prožívám zrovna teď...
0
0
0
Nesnáším přiznání, která se k ničemu nepřiznávají a následné komentáře typu:"Konečně krásné přiznání, palec hore, ještě existují slušné slečny" apd. Takových holek je milion, ale nejsou tak tupé a pochopily, k čemu PŘIZNÁNÍ jsou! Některé bych klepla slovníkem po hlavě, aby si našly význam slova "přiznat se". Když se člověk k něčemu přiznává, tak je to snad za něco, za co se stydí - proto je to anonymně proboha! To, že jste krásné, že cvičíte, že hrajete pc hry, že jste měly jen tolik a tolik milenců, že jste nikdy nepodvedly, fajn, já vám to neberu, ale .... who cares?? .... takové věci si pište na status, případně do komentářů na téhle stránce, pokud chcete, ať si to lidi přečtou, ale přiznání nechte lidem, kteří se nechtějí jen pochlubit nebo motivovat celé široké okolí ! jo, abych nezapomněla ... je mi 18 let a bez noční lampičky se bojím usnout, děsím se. Když mám odjet někam pryč a nevím, jestli tam mají malou lampičku, tak předstírám, že jsem nemocná a neodjedu.
0
0
0
Jednou jsem dal bráchovi kraťasy ve své velikosti, abych si je mohl půjčovat.
0
0
0
Mám zájem jen o holky, které chodí nebo chodili s kluky ze třídy. Pokud už spolu nejsou nemám zájem. Vím, asi mám úchylku.
0
0
0
Vojtěch Kostura je uplnej magor! :-D Je šarednej jak prdel a jeho mati za bůra mrdaaa :-D
2
1
0
Vyčural som sa jednej babe do skrine :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
1
0
0
mám dá se povedat "bývalýho" se kterým pořád spolu spíme. Mám přítele a on má taky holku. Stretáváme se když se dá a ten sex je úplne boží. Jsem asi docela blbá ale čekám jenom nato že se stou courou rozejde a budem spolu.
0
0
0
Ahoj potrebuju poradit jeden kluk mi furt píše jak mě miluje ale já nejsem do nej zamilovaná a nechci mu ublížit a navíc bydli daleko ale on to asi nepochopí prosím poraďte děkuju :))
0
0
0
Mám trvalý vztah a mám rád normální sex ale líbí se mi i anální. Ale moje holčina to nemá ráda,tak když to děláme ze zadu představuji si,že jí ho strkám do zadku.Kdyby jsme análem završili každou milovačku,byl bych nejšťastnější na světě !
0
0
1
Nejvíce mě dokáže nasrat když vidím jak jeden můj postížený spolužák který vypadá jak nějaký kentaur co má postížené celé tělo vizdvihl bych jeho kreténskou chůzi a ten jeho zderfomovaný obličej který vám vždy při nějakém jeho vlezlém rozhovoru cpe skoro až k vašim ústům má více Like u fotek a více komentářů u fotek ve stylu : sluší ti to, atd. Nechápu to jak někdo může k takové parodii na člověka něco takového napsat. Vraždil bych takové lidi.
0
0
0
Prosííííííím vás, jak mohu zapůsobit na kluka, kterého miluji???
4