Přiznej anonymně!
0
0
miluji sex v przdnym metru B vecer od 22.00.
0
0
0
Karlovo náměstí,vstup do metra,tak jsem si chtěl koupit picu a colu a že prej mi ji musí k vůli EET otevřít, že prodávají rozlejvanou.Prece já si ji mohu otevřít,kdy budu chtít a účet jsem nedostal,jak to teda vlastně je?
0
0
0
Praha je špinavé město plné feťáků, bezďáků, mafiánů. Jsou tam pouze pokrytečtí lidi, kteří vám přejí příjemný den a za zádama vás jenom pomlouvaj.
0
0
0
my dick is big
0
0
0
Chodim srat nad tunel rajske zahrady a je to bozi
0
0
0
Sakra lidi nespamujte :-) :-) :-) :-)
0
0
0
jsem admin
0
0
0
Nejdokonalejší a nejkrásnější je Eliška
0
1
1
Je mi neuvěřitelně blbě z lidí co si furt dělají srandu ze Zemana ohledně nedávnýho incidentu že v rádiu řekl pussy (tedy se špatnou výslovností "pasy") a potom na plnou hubu řekl co to znamená ... dobře moderní generace jsou hodně angličtináři takže asi vědí co to znanená a jak se to tedy vyslovuje SPRÁVNĚ ale z toho že to náš prezident řekl tedy špatně, tak z toho se můžou úplně posrat .. vzpamatujte se vy hovada Zeman sice není lepší jak Klaus ale kdyby tu byl Švarcík ani si nedokážu představit jak by tenhle stát dopadal dál ...
0
1
0
Když v létě pochlastávám venku v centru, tak chodim na záchod do Marks & Spencer na Václaváku, v nejvyššim patře maj volně přístupný záchody ;)
0
0
0
Od doby co jsem se přistěhoval do Prahy, tak jsem byl přímo u 4 úmrtí (skokani, nehody, ap.) :D Dobrý místo pro fetiš
0
0
0
cecek
0
0
0
sparta buzerantu parta
0
0
0
buzna
0
0
0
na metru andel jsou hnusny hajzly
0