Přiznej anonymně!
0
0
Jednomu nejmenovanému profesorovi se během přednášky postavil, tak musel narychlo zadat náhradní samostudium a opustit učebnu. Dvakrát během semestru.
0
0
0
Myslela jsem si, že oplzlí profesoři jsou jen na střední. Omyl, první rok na LF mě přesvědčil o opaku.
0
0
0
Největší trest na světě je, když musíte na studijní oddělení LF. Co si to jako dovolujeme, že se jich chceme na něco zeptat v úřední den, v úřední hodinu ... Máme přece ten skvělý portál, kde přece najdeme vše, co potřebujeme - během chvilky!
0
0
0
Ten nepříjemný pocit, když jdete vykonat potřebu a zjistíte, že nemáte toaletní papír v kabince...poté zjistíte, že ani se*oucí kolega vedle nemá taky
0
0
0
Po obědě v MENZE někdy příbor oblížu tak, aby vypadal naprosto čistě, a nepozorovaně ho vrátím zpět mezi ostatní příbory.
0
0
0
právě končím třetí ročník na FF a ani jednou jsem nebyla ve Voliéře. Připadám si trapně "šprťácky", tak raději spolužákům říkám, že tam chodím pravidelně... popravdě ani nevím, kudy se tam leze.
0
0
0
Ono je možná na FF problém najít chlapa, který by vyhovoval vašim požadavkům, ovšem daleko větší problém je se k němu nějak přiblížit, když už ho najdete :-D :-D
0
1
0
Chodím na WC ve škole, abych nemusel kupovat toaletní papír na kolej...
0
0
0
Svoji první jedničku ze zkoušky jsem dostala až ve třetím semestru zpukaná jak paprika
0
1
0
Občas se cestou do centra projdu skrz fakultu i když nemám školu abych vypadal důležitě.
0
0
0
Seminář povinného předmětu, vyučující po pěti minutách rozmýšlení o tom, jak podat následující látku říká: "Já jsem vlastně jen o hodinu před Vámi, chichi..."
0
0
0
Kdybych nebyl gay, tak pozvu paní ze studijního oddělení na kafe - je moc milá.
0
0
0
Policisté ČR byli na Hladnově jenom jednou. Akorát v tu dobu byla párty na našem pokoji. Náhoda samozřejmě.
0
0
0
neskutečně mi pijou krev tělocvikáři! Chtěla bych potkat nějakého, který seminárky vypracovává sám, na zkoušky se učí a ví, kde má co být...:-/
0
1
0
Ve dvoře FF žije v popelnici bezdomovec. Párkrát jsem ho navštívil.
0