Přiznej anonymně!
0
0
Poslala jsem na tuto stránku přiznání, jak jsem při cestě do školy zakopla a před zástupem lidí si nabila držštičku. Zamítli mi to. Mám radost, protože asi všichni nejsou svině, co se smějí cizímu neštěstí, jako já.
0
0
0
Už čtyři roky tvrdím paní na vrátnici, že příští týden tu ISIC kartu budu mít. Ale nebudu.
0
0
0
Jednou jsem se v hospodě trochu víc opila a moc se mi zalíbil malinký roztomilý pivní tuplák, tak jsem ho velmi "nenápadně" a ve spěchu schovala do batohu. Zůstalo v něm však trochu piva naspod. Došla jsem s tím batohem domů a zapomněla na něj. Druhý den jsem šla s batohem do školy a jelikož jsem spěchala, ani jsem ho nezkoumala. Ve třídě jsem si chtěla vybalit věci na hodinu a jak jsem otevřela batoh, tak na mě dýchl pěkný pivní smrad. Vytáhla jsem jsem sklenici se zbytkem piva a koukala jsem na ní jako puk. Zpozoroval to vyučující a hodně zmateně se mě zeptal, co to má být :D. Na to jsem nebyla schopná odpovědět. Tak jsme se tomu jen zasmáli.
0
0
0
Zápočet z italštiny jsem dostala jen pod slibem, že se na ff už nikdy neukážu (studuji na přírodě).
0
0
0
Ono je možná na FF problém najít chlapa, který by vyhovoval vašim požadavkům, ovšem daleko větší problém je se k němu nějak přiblížit, když už ho najdete :-D :-D
0
1
0
pravidelně svačím ve studovně a poté nohou nenápadně shrnu drobky pod někoho jiného, abych nebyl podezřelý
0
0
0
Je mi do breku pokaždé když vidím vypsané termíny zkoušek
0
0
0
Dělám si taháky nejen kvůli úspěšnému napsání testu, ale čím dál více už pro tu radost, že opisuju učiteli přímo pod nosem
0
0
0
Ani po pěti letech studia na FF nikdy nevím, ve kterém křídle třetího patra je moje hledaná učebna.
0
0
0
Neznášam študijne oddelenie LF OSU! Sú tam ľudia, ktorí vôbec nepomáhajú študentom a nie sú schopní komunikovať a riešiť problémy! Taktiež náš portál stojí za vrece hnoja. Myslím, že by sa to dalo urobiť určite omnoho prehladnejsie!
0
1
0
Jednou jsem do své seminární práce doprostřed odstavce napsala úryvek z Harryho Pottera. Seminární práce byl schválena.
0
2
0
Přednášející všechny šokoval, když nenašel nic, čím by smazal bílou tabuli.... počal si zouvat boty a stahovat fusekli...
0
0
0
Nechápu umístění odevzdané vysokoškolské práce v sekci "Plagiáty". Vypadá to, jako by všechny práce studentů byly jen bezcenné blafy zkopírované z netu.
0
0
0
Seminář z historie FF u nás vedl jeden pan doktor, který mi přišel opravdu velmi atraktivní. Pokaždé, když jsem chtěla v hodině odpovědět na otázku a on se na mě podíval, zčervenala jsem a vypadla ze mě věta na úrovni prvního stupně základní školy. Při zápočtovém testu nás samozřejmě pozoroval, jestli neopisujeme, a já z toho byla tak mimo, že jsem test neudělala. Dvakrát.
0
1
0
Moje čeština je tak zvláštní, že když jsem odevzdal úkol, tak vyučující, word ani internetový slovník si nevěděli rady, jak moje slova přeložit do spisovné formy.
0