Přiznej anonymně!
0
0
Nesnáším,když se na Hladnovských kolejích sprchuju, někdo spláchne na záchodě, ve sprše tím pádem začne téct horká voda,a mně to popálí (v lepším případě) celé záda :)
0
0
0
TY ZASRANEJ CURAKU VOLE PICO ZDRZUJES TU FRONTU VOLE
0
0
0
Všichni doma mi říkají že by jim vadil v Ostravě smog. Mě spíš vadí když po týdnu vyleze slunce.
0
1
0
Na první zápočtový test mého bakalářského studia jsem šel s tím, že je přede mnou něco významného a otvírám si tím novou životní etapu plnou úspěchu a štěstí. Cítil jsem ve svém životě konečně jakýsi pocit výjimečnosti, který jsem do té doby nepoznal. O všechny iluze jsem přišel, když před učebnou několik partiček, nezávisle na sobě, vytáhlo láhve tvrdého alkoholu, které kolovaly davem studentů a zmizely rychleji, než jsem si stihl uvědomit, že tyhle tři roky budou zase stejná kupa hnoje, jako roky předchozí...
0
0
0
neskutečně mi pijou krev tělocvikáři! Chtěla bych potkat nějakého, který seminárky vypracovává sám, na zkoušky se učí a ví, kde má co být...:-/
0
0
0
Uvažuju o Erasmu v Raciborzi. Mám to skoro stejně daleko a Ostrava už mě nebaví.
0
0
0
Seminář povinného předmětu, vyučující po pěti minutách rozmýšlení o tom, jak podat následující látku říká: "Já jsem vlastně jen o hodinu před Vámi, chichi..."
0
0
0
Mám plné zuby "dam" ze studijního na FF. Otevírá se mi kudla v kapse pokaždé, když si jdu pro potvrzení o studiu. Ochota nulová, přístup ke studentům naprosto příšerný a dle jejich povýšeného chování by jeden čekal, že jsou všechny minimálně doc., případně vymyslely lék na rakovinu.
0
0
0
Přišla za mnou do práce nějaká slečna z OSU, že dostala nějakou otázku od oponentky BP a že to chce zkonzultovat s někým z praxe. Tak jsme se tak bavily a pak jsem se jí zeptala, jak dělala výzkum k BP. Odpověděla mi, že výzkum nedělala. Zeptala jsem se jí tedy, jak došla k závěrům, které uvádí v diskuzi v BP. Odpověděla mi, že to v podstatě vypsala z knížek. To myslíte vážně, že na OSU není potřeba k bakalářce dělat výzkum (či jakoukoliv jinou praktickou část)?!?! Že na OSU se bakalářský titul dostává jenom za to, že člověk něco opíše z knížek?!?!?! Že stačí v podstatě napsat trochu delší seminárku a člověk je Bc.?!?!?!
0
0
1
Dnes 26.5. v case asi 4:12 se v dost opilem stavu doplazim na koleje, jdu si zapalit k oknu a doprovazi me u toho zvuky blijiciho cloveka bud z druheho nebo prvniho patka...tudiz velmi hlasite! :D doufam, ze je mu ted lip ;)
0
0
0
Využívám okno nad Voliérou k experimentům, při nichž plivu na hlavy nic netušících studentů a čekám na jejich reakce. Zatím zaškrtávám následující kolonky: a) student zrakem hledá ptáka, který ho pokálel b) student natáhne ruku a zkoumá, jestli prší c) student si jen zkontroluje své vlasy pohmatem d) žádná reakce - slina pravděpodobně dopadla do piva.
0
0
0
Nechápu jak se polovina mé třídy mohla vůbec na ten obor dostat...někdy se na ně dívám a říkám si jak můžou být tak hloupí a přesto udělat ty příjmačky
0
1
1
Chtěla jsem mít štěstí u zkoušky při výběru otázek, tak jsem snědla čtyřlístek, který jsem našla. Nenapadlo mě, jak lépe to štěstí trvale vstřebat.
0
0
0
Na imatrikulaci jsem nešel, i přes všechno ujišťování lidí, že je povinná. A udělal jsem dobře, nemusel jsem slibovat něco, co bych ani dodržet nechtěl.
0
0
0
Jednou ve druháku jsem šel místo přednášky se dvěma spolužačkama na oběd. U východu ze školy jsem potkal další dvě spolužačky, které na danou přednášku šly, a říkám jim zvesela: "Pozdravujte (tady má následovat jméno přednášejícího, řekněme XY)." No a za slečnami se ozvalo "XY je tady. Nashledanou, pane kolego." Přednášející šel metr za slečnama a já si jej vůbec nevšiml. Všechny čtyři zúčastněné spolužačky se mohly smíchy po... no a paní na vrátnici mi ještě říká: "To byla trefa, co?" Ať žijí trapasy...
0