Přiznej anonymně!
0
0
Pri zapoctovem testu jsem vesla do tridy a moje reakce byla: "Co to sedi za katedrou za bezdomovce?" Za mnou se ozvalo: "To garant predmetu, ty kravo!" ... na prednasce jsem nikdy nebyla, takze se nedivte, ze nejsem na takove zjevy zvykla...
0
0
0
při nástupu na výšku si člověk myslel, že přijde mezi už celkem inteligentní lidi, ovšem tohle mínění bylo zabito hláškou uveřejněnou paní uklizečkou na nástěnce KFG, aby slečny nekálely na záchodech odpadkových košů
0
0
1
Dnes 26.5. v case asi 4:12 se v dost opilem stavu doplazim na koleje, jdu si zapalit k oknu a doprovazi me u toho zvuky blijiciho cloveka bud z druheho nebo prvniho patka...tudiz velmi hlasite! :D doufam, ze je mu ted lip ;)
0
0
0
V prvním zimním semestru bych na každé zkoušce nebo zápočtu nadýchal a přesto jsem úspěšně prošel.
0
3
0
..miluju tu vstricnost kateder, jake nepreberne mnozstvi predmetu mi nabidnou, ktere si stejne zapsat nemuzu, protoze je neotevrou..
0
0
0
Ani jsem netušila, že je na OSU tolik holek na holky. Lepší školu jsem si ani nemohla vybrat :-P
0
0
0
V prváku jsem se hrozně piplal s protokoly do cvik fyziologie, dostal jsem 0 a 1 bod. Po těchto neúspěších sem se na to vysral, vždy jen překopíroval tabulku která vylezla z měřícího přístroje a komentáře a závěry některého z předchozích studentů, které se cvičení ne vždy týkaly. Od té doby jsem měl vždy plný počet bodů...
0
1
0
Zanedlouho končím třetí ročník na FF a ještě jsem nikdy nebyl ve studovně, ani v univerzitní knihovně.
0
0
0
Fakt mě štve volba člověka, který má být novým děkanem na PřF, je to zlý člověk, mstí sem lidem, kteří nemají nic společného s jeho zlobou a ještě jeho politika vedení je ostuda celé Ostravské univerzity. Bohužel opět krok zpátky. Kéž by si to přečetl a trochu se nad sebou zamyslel. Je mi ho líto.
0
0
0
V elektronickém indexu se mi objevil zápočet za předmět, který jsem nikdy neabsolvovala. Když jsem nastoupila znova do prvního ročníku, předmět jsem si nechala uznat vedoucím katedry.
0
1
0
Opravdu je studium češtiny v kombinace s občankou tak těžké, jak tady už pár lidí napsalo? o.O
0
0
0
jediná výhoda odstaveného systému je ta, že nechodí spamy o recipročních aktivitách.
0
0
0
Letos jsem ještě nebyl na přednášce.
0
0
0
Jednomu nejmenovanému profesorovi se během přednášky postavil, tak musel narychlo zadat náhradní samostudium a opustit učebnu. Dvakrát během semestru.
0
0
0
Přírodovědecká fakulta je naprostý odpad. Obor aplikovaná informatika má s informatikou společné tak akorát písmena v názvu. Oraganizace a probírané učivo připomíná horší verzi střední průmyslové školy kde se člověk dozví tak akorát že ve škole člověka nic nenaučí protože tomu nikdo nerozumí.
0