Přiznej anonymně!
1
0
Během února a března 2013 se mi nepovedlo stihnout ani jednou vstát tak, abych došel do studovny před zavírací dobou v 17h...:-(
0
2
0
Jednou během zápočtového testu učitel odešel z učebny. Když se vracel, pro jistotu ještě zaklepal na dveře, aby všichni stihli schovat taháky.
0
1
0
Na zimní pitevně jsem odřezal nervus suralis, protože i bez něj tam bylo nervů až moc...
0
0
0
Jednou jsem usnula v tlumočnické kabině a chrápala vyučujícímu do sluchátek :-D
0
0
0
Děsí mě, že každý, kdo učí češtinu na PdF, má nějakou řečovou vadu. Ještě víc se bojím toho, že to je nakažlivé.
0
0
0
Jednou jsem měl v prvním ročníku u zkoušky odevzdat svou seminární práci. Když ale vyučující flashku, na které měla seminárka být zasunul do počítače a otevřel ji, byl na ní pouze "erotický film" s Miliónovou Ester L.. Od zkoušky jsem nakonec odešel s dvojkou díky tomu, že jsem tu seminárku měl ještě zálohovanou na mailu.
0
0
0
Když se při přednáškách nudím, kreslím si do sešitu komixy, které se týkají probírané látky. Příběh o sv. Klimentovi už má asi pět dílů :D
0
1
0
Jednou jsem nastavil na plochu školního počítače v počítačové místnosti lechtivý obrázek. (LF)
0
0
0
Ukradnul jsem z univerzitní knihovny pár knih.
0
0
0
Na gauči na katedře germanistiky se dá krásně vyspat. Škoda jen, že už sundali tu ceduli "Nespěte nám tady".
0
0
0
Na seminárky (i všechny tomu podobné typy prací) vždy záměrně uvádím datum vypracování "o něco starší", přitom vše honím na poslední chvíli den před odevzdáním....
0
0
0
Referent studijniho oddělení PdF je osoba na pravém místě. Není ochoten přiznat chybu a popřípadě vědomě lže. Není schopen odpovědět na dotaz a když se argumentačně dostává do úzkých, je neochotný a arogantní. Vůbec se nedivím špatné pověsti této fakulty, mají v tom nepořádek a ještě jsou sprostí.
0
0
0
Mám doma histologický preparát, který se mi připletl do pouzdra na cviku. Radost mi nezkazil ani fakt, že je mi k ničemu.
0
0
0
Po příchodu do studovny jsem své jméno zapisoval v hebrejštině.
0
0
0
Hned po první přednášce z psychologie osobnosti jsem byla velice potěšená, že moje kombinace pedagogika-psychologie má nulové uplatnění.
0