Přiznej anonymně!
0
0
Prvním rokem jsem studoval na VŠB. Celkový přístup na OSU se mi zda o mnoho lepší a prostředí na mě působí více sympaticky. Musím říct, že jsem spokojen téměř se vším o mnohem více než kdysi na VŠB. Jedna výjimka tu ale existuje, mladý homosexuální učitel na katedře romanistiky, je pro mě zatím nevysvětlitelným jevem této školy. Neříkám, že je to špatný učitel. Ale když například nechá na tabuli slide o 5 řádcích na 10 sekund a zeptá se, už to máte? My odpovíme ne a on, co tam na těch pár slovech, tak dlouho píšete: to mě vážně dostává.
0
0
0
Nechápu jak se polovina mé třídy mohla vůbec na ten obor dostat...někdy se na ně dívám a říkám si jak můžou být tak hloupí a přesto udělat ty příjmačky
0
0
0
Mám plné zuby "dam" ze studijního na FF. Otevírá se mi kudla v kapse pokaždé, když si jdu pro potvrzení o studiu. Ochota nulová, přístup ke studentům naprosto příšerný a dle jejich povýšeného chování by jeden čekal, že jsou všechny minimálně doc., případně vymyslely lék na rakovinu.
0
0
0
Přišla za mnou do práce nějaká slečna z OSU, že dostala nějakou otázku od oponentky BP a že to chce zkonzultovat s někým z praxe. Tak jsme se tak bavily a pak jsem se jí zeptala, jak dělala výzkum k BP. Odpověděla mi, že výzkum nedělala. Zeptala jsem se jí tedy, jak došla k závěrům, které uvádí v diskuzi v BP. Odpověděla mi, že to v podstatě vypsala z knížek. To myslíte vážně, že na OSU není potřeba k bakalářce dělat výzkum (či jakoukoliv jinou praktickou část)?!?! Že na OSU se bakalářský titul dostává jenom za to, že člověk něco opíše z knížek?!?!?! Že stačí v podstatě napsat trochu delší seminárku a člověk je Bc.?!?!?!
0
0
0
Při zkoušce jsme plynule přešli od problematiky šikany až k análnímu sexu. Dostala jsem za 1.
0
0
0
Někdy když se sprchuju, tak tajně doufám, že přijde nějaká holka, odtáhne závěs, vkročí ke mně do sprchy a začne mě líbal a lízat... Zajímalo by mě jestli i ostatní holky mají takové myšlenky, když jsou ve sprše.
0
0
0
Každý semestr se učím až na poslední chvíli, ětšinou večer před zkouškou a vždy mi to záhadně prochází, když se mě pak někdo, po úspěšné zkoušce, zeptá jak dlouho jsem se učila, lžu že několik týdnů...
0
0
0
Tak se přiznejte, kdo jde letos na Akademický den OSU? https://www.facebook.com/groups/833112966766180/
0
0
0
Výuka na KVV bude od ledna 2016 probíhat na staveništi na Fráni Šrámka, kam se studenti stěhují. Jejich úkoly ponesou název "performance" nebo "land art", ale ve skutečnosti budou pomáhat se stavbou budovy, aby se aspoň s jarním táním dostaly pod střechu.
0
0
0
Dneska (9.10.2015) jsem se ve škole posral.
0
0
0
Na PřF máte hezké vyučující, zvláště jeden doktor je k nakousnutí. Bože, fakt se mi hrozně moc líbí, již od prvního setkání. Ale rozhodně vám nezávidím, protože mít takového vyučujícího asi bych nikdy nezískala titul, protože bych jen přemýšlela, jak ho získat jen pro sebe a vůbec bych neměla čas na studium :) Takže jdu pozdravit své vyučující a budu doufat, že ještě žijí.
0
0
0
smernici rektora v niz stoji "ucitel vypisuje termin zkousky nejpozdeji do 14 dnu pred zacatkem zkouskoveho obdobi" u nas nedodrzuje nikdo... tak bud at nekdo vysvetli rektorovi ze mu na to vsichni serou a funkci rektora uplne zrusi ve style nejvetsi anarchie nebo at rektor zamete s vyucujicimi co nedodrzuji pravidla
0
0
0
Do šatny u menzy si dávám věci jenom proto, že mi ta paní tím svým "Pěkný den" vždycky zlepší náladu.
0
0
0
LF: Přesuňte konečně přednášky z ZZ122! Divíte se, že tam nikdo nechodí?... Ono totiž od 5. řady není pořádně slyšet. Hlavně že máme nový pavilon. Mohli bychom se v něm třeba učit... Nebo byl postaven jenom na ozdobu?
0
0
0
Pěkně mě sere celá lf osu, máme nový pavilon za několik miliónů a žádnou výuku v ní skoro nemám, na zz je pekne nahovno wifi, žádný normální bufet celém areálu, jen rádoby něco co v budově zz připomíná bufet a automaty s jídlem.
0