Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Ahoj, asi jsem hodně divná ale je mi patnáct a ještě jsem neměla kluka co kluka ani jsem žádnýmu nedala pusu jako opravdovou (pusu na pusu). Prostě si nepřipadám nějak přitažlivá, taky mám nadváhu asi 10 kg. Je to normální? Asi moc není když já se za to stydím, se spolužákama jsem hrala flašku a dostala jsem otázku kolik jsem měla kluků a já řekla ze 2 i když jsem neměla ani jednoho
0
0
0
Jeden by řekl, že s koncem akademického roku a odubytováváním studentů bude na kolejích menší bordel, ale opak je pravdou. Ode dneška budu všechno řešit přes vrátnici a když to nepůjde jinak, klidně přes PČR.
0
0
0
Jeden kluk z češtiny: Jestli se ti někdo od nás líbí, napiš mu. Ten risk za to možné štěstí stojí.
0
0
0
Lidi, na kterých kolejích muni jsou nejlepší párty nebo alespoň rušné sociální prostředí?
0
0
0
Hned v 1. semestru jsem objevil v Moggisu backdoor jako prase, který umožňuje používat jakýkoliv profil v něm jak studentů tak vyučujících bez nutnosti použít login a heslo. Naštěstí jsem nemusel použít :))) Na ČVUT se mi to samé nepodařilo a to jejich systém určitě byl levnější :)))
0
0
0
Ahoj, nevíte prosím někdo, jak se jmenuje ten kluk, který pracuje v Cinestaru za barem?
0
0
0
Po dvou letech studia PdF mi psychiatr diagnostikoval gynofobii.
0
0
0
Lidi jestli někdy uslyšíte zemětřesení tak to je z toho jak mi vždycky hučí v kládě.Tak se nelekejte.
0
0
0
hyperhydroza
0
0
0
Holky a ženy co rády nosíte minisukně pozor. Dnes jsem byla svědkem dost nepříjemné zkušenosti. Při vycházení z podchodu směrem k Tescu na jezdících schodech "číhá" muž s mobilem co se nebojí vám ho strčit pod sukni. Je to chlap tak 50+ (šedivej), trpaslík (cca 160-165), na zádech mini krosna. Nedělal to poprvý a určitě ne naposledy. Čeká na konci podchodu, vyhlídne si oběť, nalepí se těsně za ni a na schodech a jde do akce.
0
1
0
Líbí se mi jeden kluk z oboru Český jazyk a literatura. Jestli není mimo, tak už to jistě zaregistroval. Tohle je jeden z dalších způsobů, jak na sebe upozornit. Bojím se ti napsat.
0
0
0
Ahoj. Zdravím všechny, kteří studují v rámci programu Fyzika na Přírodovědecké fakultě. Vy jste skuteční, prvotřídní a špičkoví odborníci, kteří to budou vědět. Myslíte si, že je uskutečnitelné cestování v čase?
0
0
0
Není nad to zamilovat se do novýho spolubydlícího o zkouškovým. Když už zvládám učivo alespoň pročítat, tak v něm nacházím prazvláštní dvojsmysly. V životě mě učení takhle nevzrušovalo. Trochu mě děsí představa, jak se s tím budu vypořádávat u zkoušky...
0
0
0
V piatok približne o 9:30 som v šaline č.1 v prednej časti videl úplne nádhernú študentku, ktorá mi svojou krásou a nevinným smiechom podlamovala kolená. Vystúpila so svojou kamarátkou na Moravskom námestí a moje predstavy o našej spoločnej budúcnosti a 4 deťoch sa rozplynuli. Potom som si ale spomenul, že nie som o nič menší úbožiak ako plno iných chlapcov na MUNI a nič mi nebráni sa ponížiť a verejne vyplakávať na priznaniach, že mám komplexné fantázie o ľuďoch, ktorých vidím v hromadnej doprave. Tak som si povedal, že dám aspoň takto vedieť dievčatám, že tam vonku sú úplne úbohí chlapci ako ja, čo sme ochotní im podliezať a uctievať ich ako polobožstvo, výmenou za malú šancu, že sa raz konečne dotknú nášho penisu. Dúfam, že moje priznanie dodá odvahu ďalším chlapcom ako ja a spoločne dokážeme kompletne zahltiť stránku priznaní MUNI, lebo som si istý, že presne to je účelom tejto stránky. Zoznamka pre hrdinov.
0
0
0
Každá Natálka ppotřebuje svého Míšu
0