Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
[FAST] Ten blbý pocit, když se učíme v matice něco, co nezná ani strýček Google, ani WolframAlpha :(
0
0
0
Hrozně mě láká sex s jednou doktorantkou na FIMce. Její iniciály jsou AV
0
0
0
Můžete mi prosím pomoci najít jednoho kluka, se kterým jsem si povídala v nemocnici, ale nevzala jsem si na něj kontakt? Jmenuje se Jindra, hraje florbal, je mu 16 a bydlí v Benešově nebo někde blízko tam. A to je vše, co vím nebo si myslím, že my kdysi říkal, děkuji! :)
0
0
0
Kdo má originál tohoto meme mravenečníka: Klud do piče, fyziku II jsme dali. Ať ho nahraje do komentářů. Díky
0
0
0
Jeden náš asák pravidelně souloží ve své pracovně... Nejspíš dokonce s různými osobami... Celkem dost to ruší běžný šum na chodbě...
0
0
0
Myslel jsem, že jsem potkal životní lásku na první pohled. Tak trochu panenská, i tak trochu dráždivá. Jenže mé zalíbení vyprchalo jako vůně pracího prášku ze slipů, co člověk přes zimu zapomene v zahradním altánku. Ptáte se kdy a proč mé zamilování skončilo? Mé zamilování skončilo, když mi již podruhé přišla do hodiny pozdě.
0
0
0
Myslel jsem, že jsem potkal životní lásku na první pohled. Tak drochu panenská, i tak trochu dráždivá. Jenže mé zalíbení vyprchalo jako vůně pracího prášku ze slipů, co člověk přes zimu zapomene v zahradním altánku. Ptáte se kdy a proč mé zamilování skončilo? Mé zamilování skončilo, když mi již podruhé přišla do hodiny pozdě.
0
0
0
Jsem teď už s manželem 12 let, milujeme se, máme dítě, dům, spokojené manželství. Teda až na sex, on je s ním spokojený, vždy si jej chválí, miluje jak mu to dělám. Jenzě na mě pak už nějak nezbyde čas a po třech minutách vždy slyším - promiň. Mluvila jsem s ním o tom, bez reakce. Dřív (4 roky zpět) byl sex skvělý, ale teď je to pouze jeho potěšení. Navíc, já chci sex tak dvakrát týdně a on tak jednou měsíčně, hrozně zpohodlněl. Mi to jako mladé ženě chybí. Už několik let mě uhání jeden krásný kamarád na sex s ním, nebo na trojku ještě s dalším klukem, nechci podlehnout, nikdy jsem ho nepodvedla, ale jsem taky jenom člověk. Objektivní názor?
0
0
0
Pan profesor Tučník z FIM by se mohl naučit používat změny v rozvrhu. Nejedu 2 hodiny autobusem na jediný cvičení co mám, abych si na dveřích učebny přečetl, že cvičení odpadá.
0
0
0
Nechápu, proč Jančura zaměstnává do autobusů obézní stewardky, které pak celou cestu lidem sedícím v uličce pravidelně bourají svými olbřímími prdelemi do ramen. Nechutné.
0
0
0
Všechni milujeme akci Academic restaurant "erotické středy". Děkujeme paní kuchařce za krásně naaranžovaného skřivana :D
0
0
0
Opravdu žasnu nad rychlostí a plynulostí internetového připojení v knihovně, ať jde o JČU wireless nebo Eduroam, až mě to ohromuje...
0
0
0
Nechápu proč nedělají v menze (pizzerie mozzarella) každý den smažený sýr a když tam je tak je vyprodán do pár hodín. Hlavně, že je tam každý den “super” steak.
0
0
0
Anonymně se přiznávám, že chodím na hokej Masaryčky, jen abych mohla pozorovat hokejisty. Příští zápas hrajeme 28. 11. doma s Olomoucí. Holky, přijďte se podívat! Stojí to za to!
0
0
0
Chtěl bych holku která má extra thicc stehýnka. :)
0