Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
mama,mia
0
0
0
smrdi ti mama
0
0
0
jezis si ho tady obcas honi
0
0
0
TADY SMRDI SMRT . . . . Ne, tady smrdi TVOJE MAMA
0
0
0
michal je kokot
0
0
0
Už zítra školní pařba souboj univerzit!:) https://www.facebook.com/events/1675700012526065/
0
0
0
Nevíte co mám dělat když mi z penisu sama od sebe začne týct bíla tekutina?
0
0
0
priznam
0
0
0
Jednou jsem chitila krámy a to jsme byly zrovna na horách a jeden kluk mi to chtěl slízat.. ješte furt na to vzpomínam jak to bylo skvělé. Určitě doporučuji když máte krámy tak si je nechte vylízat :).
0
0
0
Každé ráno vstanu a přemýšlím, které přiznání napsala moje drahá polovička, občas se i udělám
0
0
0
Čau, chci se zeptat, zda mi při štěpné reakci hrozí nějaké velké nebezpečí i přesto, že užívám dost vysoké dávky jodu včetně ochranného obleku. Díky.
0
0
0
Když mi bylo 17 tak se mi líbil jeden stršně pěknej učitel, ale měl manželku. Dělala jsem všechno proto aby se s ní rozvedl, když se mi to povedlo tak se se mnou vyspal ve svým kabinetě a čekala jsem s ním dvojčata. Teď jsme jedna velká šťastná rodinka.
0
0
0
Co mám dělat když se mi líbí kluk co má holku?
0
0
0
Na Brno se snesla tma a já nasedla snad poprvé v životě do autobusu č. 67 směr NC Královo pole. Dveře se zavřely a z amplionu se ozvalo: "Příští zastávka Slovanské naměstí". Zatrnulo ve mně. Ten hlas byl ženský... ten hlas patřil bývalé hlásičce! Po dvou letech! Na Brno se snesla tma a ke mě promlouval hlas ze záhrobí. Adrenalin vystoupal na level sto. Jela jsem až na konečnou a koukala převážně do temných zákoutí... lepší jak kino
0
0
0
zoufale dřepím zde ve Scale a přemýšlim jestli to byl opravdu dobrý nápad zapsat si uměnovědný biograf jakožto laciné 4 kredity
0