Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Za celý život se mi líbilo 5 kluků a jedna holka. Co jsem zač?
0
0
0
Když se nudím nebo mám špatnou náladu, začnu si z legrace projíždět návody pro kluky, jak "zaručeně" sbalit holku. To mě totiž vždycky zaručeně pobaví...
0
0
0
Lukáš je ten nejúžasnější kluk pod sluncem !!❤️ Nejlepší datum 23.7 !❤️
0
0
0
Já bych zase zrušila některé arogantní mediky přesvědčené o své všeobecné prospěšnosti. Ach, vy jediní jste naše spása!!
0
0
0
Zrušil bych celou FF, FSS a FSPS a hned by studenti mohli jezdit levněji a přitom by smysluplné vzdělání bylo dostatečně dotované. Hejty očekávám, ale pokud nevidíte, že ti lidi nemají absolutně žádné uplatnění, lžete sami sobě. Možná ještě žurnalisti a fyzioterapeuti, ale zkuste si někdo najít práci pro absolventa oboru Katalánský jazyk a literatura.
0
0
0
Zkouškové máme za rohem, doporučte mi prosím levného a dobrého psychologa....
0
0
0
Posbírala jsem od kamarádek čísla na kluky a všem jsem napsala, že jsem s nima těhotná
0
0
0
Místo toho abych mrdal přítelkyni, tak se mrdám s protokoly... #milujemeVUT
0
0
0
Zdravím všetkých študentov, ex-študentov ČVUT. Chcel by som sa opýtať na názor vás názor ohľadom koleji ktorú by ste (ne)odporučili a prečo ?
0
0
0
Byl Silvestr 2012 a oslavy probíhaly na jedné chatě. Bylo nás tam asi 15 a jedna holka tam do mě pořád rýpala a já si v duchu říkala, že jestli toho nenechá, ojedu jí starého. No a ona toho nenechala... Slečna se opila jak dělo a usnula ve druhém patře. Přišla moje chvíle. Nedalo mi to moc práce a klátil mě v koupelně na pračce. Byl to krásný pocit, když si k ní potom lehl a dával jí pusinky pusou, kterou mě před chvíli lízal. No co, já byla svobodná, on ne! Taková útěcha pro mě
0
0
0
Chci si posílat s nějakou pěknou slečnou nudes ale nemám s jakou... můj snap je (thebestvan)
0
0
0
Je mi něco málo přes dvacet a ještě jsem s nikým nespala a ani neměla žádný vztah. Jsem uplně normální člověk -hodna, milá, chytrá, nejošklivější také nejsem.
0
0
0
The relationship between your degree and your field of work
0
0
0
(FCH) štve mě, že spolužáci, co si dali přihlášku na FAST nebo FEKT už jsou přijatí i s průměrem horším než mám já. Může mi někdo říct, jestli je přijatý už na FCH (popř. kdy tam posílal papíry pro prominutí?)
0
0
0
Když si přisednete k holce do autobusu na Strahov, neptejte se, jestli neví kdy tam budete! Radši si řekněte o číslo.....
0