Přiznej anonymně!
Aktualizovat
1
0
Studují v Brně na FF.Předtím jsem bydlel na vesnici.Nejprve jsem byl v šoku , jak spolu špatně vycházejí mladí a staří cestující v MHD.Brno mě už hodně otrkalo.Teď mě to poslouchat baví .tolikrát jsou to opravdu perly.
0
0
0
Ahoj,touto cestou hledám studenta medicíny MU,který má každé pondělí praxi na Interní kardiologické klinice (IKK B)ve FN Brno Bohunice ,bude to nejspíš student 3.ročníku
0
0
0
Poprosil by som toho radoby Gotta, ktory kazdy vecer skrieka dedinske choraly na cely A3 blok na Vinarkach, aby s tym prestal.
0
0
0
v novém gluten-free vegan no GMO BIO bufetu na ESF mi začlo chutnat sojové latté na místo normálního. Brzo z nás všichni budou vegani, to byl určitě plán !!! jo a majonóza do bagety je teda hodně vegan/glutenfree/bio #bringbackbufet #BBB
0
0
0
Nechápu, proč absolventi magisterského studia na fakultě informatiky dostávají titul magistr, i přesto, že je informatika oborem s technickým zaměřením.
0
0
0
Milá Pedagogická fakulto MU, buď nám nevytvářej tak debilní rozvrhy, při kterých musíme čekat 3—4 hodiny na další předmět, nebo zajisti víc prostoru pro čekání na Poříčí 7 a 9. Místnost RUV je permanentně zamluvená, případně tam probíhá nějaká akce, ale je na ní asi tak deset lidí, což je — vzhledem k velikosti místnosti a počtu míst — opravdu směšné. Respirium se taky nedá pořádně používat, protože i tam probíhají předměty. U zbylých stolečků se vždy jeden člověk roztahuje po celé ploše, takže ani tam se nedá usadit. Jak teda máme pracovat a studovat, když není kde?? Kdyby se aspoň dalo usadit v některé z učeben, ale to ne. Strach o zcizení židlí a lavic, které by si studenti propašovali pod mikinou, je asi příliš velký.
0
0
0
PrF je hrozne neprijemna a skareda fakulta.
0
0
0
Baví ma, ako majú ubytovatelky hrdo pred svojimi menami Bc.
0
0
0
Univerzitní kampus, moderní budova, stamilionové investice, laboratoře a plno dalších super věcí. Ovšem hajzlpapír je tu nejlevnější, který nesaje, ale jen roztírá.
0
0
0
Je OK odevzdat laboratorní protokol napsanej v ComicSans?
0
0
0
Pro koho jsou na FI MUNI na každém poschodí sprchy?
0
0
0
musím říct, že opravdu chápu stěžování a problémy studentů, kteří chodí do CPS. Před pár dny jsem tam musela zajít, protože jsem nutně potřebovala na pc a na byt bych to nestíhala. Všude plno a v každé řadě byly minimálně 2 počítače, u kterých měl kdosi skripta, poznámky a kdesico dalšího roztahané po celém stole a ale u toho stolu nebyl. Nicméně nakonec jsem chytla pc po jedné slečně, co odcházela. Vedle mě si po chvíli sedla nějaká holčina. Byla jsem v CPS tak hodinu a během té hodiny slečna vedle odešla, aby se tak za 20 minut minimálně vrátila s kafem.
0
0
0
Tvl, ten Viktorin je moc. Nevim, na co si hraje, ale sedět u něj každej čtvrtek tři hodiny na psychopedii je za trest. Stačilo říct, že si potřebuje pohonit ego, ne si hrát na výuku. Chtěla bych ho vidět v reálným životě. Asi hodně smutnej pán.
0
0
0
Chtěl bych sbalit jednu učitelku z geografie, ale nevím jak na ní.. Zeptat se jí narovinu jestli nechce? Bylo schůzek, kino ale nevím jestli to chudák pochopila, jsem marnej..
0