Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Se*e mě, jak skoro každý, kdo studuje něco ohromně "chytrého" a "užitečného" typu medicína nebo různé technické obory, si myslí, že je něco víc, než studenti humanitních oborů. Neustále čtu hejty na FSS, že je to samý sluníčkář a levičák a že se tam studují zbytečné obory a stejně budou všichni nakonec smažit hranolky. Problém ale je v tom, že studenti oborů, které jsou založeny na exaktním myšlení sami nejčastěji uvažují naprosto pragmaticky. Takoví pak často nejsou schopni si uvědomit, že nejsou nejdůležitější výsledky, ale samotná cesta k nim. Že existuje taky něco, jako duševní bohatství a že není všechno důležité jenom to, co můžete změřit, vidět, napsat na papír nebo vzít do ruky. Ano přesně tak, studuju FSS, titul z mého oboru mi nepřinese vůbec žádnou profesní výhodu. Lidé, kteří mají jen maturitu, pracují na stejných pracovních pozicích za stejné peníze. Získám ale to, co bych na technických oborech hledal marně - novou perspektivu v myšlení a nadhled. Haters gonna hate in...
0
0
0
Těším se na nástup do školy. Hlavně na přednášky Mgr. Papiežové Vejvodové.
0
0
0
Asi fakt na těch posměšcích o kvalitě FSS něco bude, vzhledem k tomu, že můj nejužitečnější a nejpoužívanější zdroj informací je /pol/ na 4chanu.
0
0
0
Hnusí se mi neustálý rasismus ve veřejnoprávních médiích. Nemám nic proti tomu, když za pachatele trestného činu označí „bělošský gang“. OK. Je to gang a je složený z bělochů. V pořádku. Ale když něco prokazatelně spáchá černošský či Romský gang, jde najednou o „skupinu podezřelých“ a fotky/videa z místa činu si člověk musí dohledat sám. Toto je zjevný případ z posledního týdne, těch méně jednoznačných projevů dvojího metru je několik denně.
0
0
0
Ahoj, už dlhšie hľadám spriaznenú dušu a stále som ju nenašiel. Tak som sa rozhodol, že to skúsim aj tu. A ak sa smiem aspoň z časti predstaviť, aby si mala tušenie s kým máš tu česť, tak ja som programátor s citom pre umenie. Popravde, umenie je pre mňa velmi doležitou častou života. Preto aj rád kreslím a fotím… Ak som ta zaujal, tak mi napíš: function.randomize@gmail.com
0
0
0
Dnes mi studentka Fss řekla, že když muž přiměje ženu ke styku podvodem, například lží o svém příjmu, jde o znásilnění. To mě celkem odrovnalo. Musím uznat, že jde o velice šedou zónu a lze o tom polemizovat, ale v jejím vyjádření jsem našel dva zásadní problémy. 1) Proč zrovna muž ženu? Proč nepoužila např. „někdo někoho“ nebo „žena ženu“? Kde je ta jejich kýžená rovnost? A proč použila za příklad zrovna finanční příjem? Jakože muž vydělává a žena mu za to poskytuje své tělo? Slečna je asi dost špatná feministka. :D Každopádně, píšu to proto, že mě na toto téma zajímá Váš názor. Například já si myslím, že pokud někdo hromadně lže o svém rodinném stavu, povolání, příjmu apod. čistě s úmyslem druhého jednorázově pohlavně využít, dalo by se o znásilnění diskutovat, protože souhlas byl dán prakticky úplně jinému člověku, než jakým skutečně je. (Téměř nulová prokazatelnost tohoto činu je věc druhá.) Co si myslíte Vy?
0