Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Kdykoli je zkouškové, tipuji, kteří spolužáci vyletí a zaznamenávám si správné tipy. Přemýšlím, že bych si otevřel sázkovou kancelář...
0
0
0
Stydím se za to, že mám pedagogickou a nechápu, jak odtam někdo může vyletět nebo třeba jen neudělat zkoušku...
0
0
0
Před každou zkouškou brečím. I před kolokviem.
0
0
0
Ahojte, viem, že táto stránka je venovaná priznaniam a ja nemám priznanie, ale mala by som otázočku. Má niekto resp. nepoznáte niekoho, kto má skúsenosti s uznaním predmetov na LF MU? Je možné, aby mi uznali aj známku E?Ďakujem vopred za odpoveď :)
0
0
0
Čau, jak je náročná angličtina na dvouoborovym studiu na pajdaku? Dik
0
0
0
Lidi, to s těmi polívkami v menze je kec. Nudil jsem se, přidával jsem hovna na všechny možné anonymní stránky - teď vidím, že to není moc vtipné... Nevěřím, že by někdo něco takového doopravdy udělal.
0
0
0
Může mi někdo z pajdáku vysvětlit jak to, že jeden učitel opraví písemky během 30 minut od odevzdání a jiný na stejně rozsáhlou a početnou písemku potřebuje 7 pracovních (tedy 9) dní? Nevěřím, že existuje tak vytížený člověk, aby si těch 30 minut během tří dnů nenašel. Ten limit je směšně dlouhý.
0
0
0
Na Pajdáku jsem na klučičích záchodech na dveřích jedný kabinky vytvořil anketu s pornoherečkama. Docela se to chytlo. Pokaždé, když jsem šel srát, jsem se chodil kochat něčím, co jsem považoval za můj nejsmysluplnější výkon na týhle škole. Bylo to víc real, než moje celoroční portfolio. Teda do tý doby, než záchody prošly převratným vylepšením, které bohužel zahrnovalo i výměnu dveří. RIP. P.S. Asa Akira jasnej vítěz, as expected.
0
0
0
Ako vybrat peniaze, ktore mam na ISIC, resp. na SUPO? (je mozne ich obojsmerne prevadzat, ciastka je >5K, este studujem a niesom ziaden debilny zamestnanec MUNI)
0
0
0
Základní strategie na bezp. a strategických studiích je vyhodit polovinu lidí u státnic. Nepřipadá mi to normální a považuji to za selhání těch mladých ambiciosních magistrů. Nikdy více!
0
0
0
Jsem celkem slušný v nejmenovaných sportovních disciplínách. Fakulta sportovních studií, kde studuji, ale zklamává má očekávání. Nejmenovaní učitelé na mě v prváku tlačili, abych jel reprezentovat Česko na olympiádu. Soutěživost považuji za dětinskou a primitivní a reprezentovat zemi, kde se racionálně myslící a morálně kvalitní menšině nadává do sluníčkářů, dobrotrusů a vlastizrádců, by se mi hnusilo. Reprezentovat ČR by pro mě bylo ponížení, za které bych se styděl. Jenomže kdyby to věděli naši primitivní učitelé, kteří nesnesou ani slovensky psané seminárky (já slovák nejsem) a po každém prohraném fotbale či hokeji mají hejterské narážky na soupeře, tak by mi dělali na škole peklo. Proto jsem se vymluvil na problémy s pohybovým aparátem, i když to nebyla pravda. Spolužačky a spolužáci mé postoje chápou, i když někteří s nimi nesouhlasí. Vidím svoji životní dráhu zkrátka někde výše než dělat na olympiádě ve jménu Čéerstánu nějaké vyskákané jojo.
0
0
0
Ty kokšo, ostravačka Z pRf, pride ti normalne prist na skušku zo sideboobem, že pri ohybe ti vidno aj dvorec bradavky? vED TO JE NA DISCIPLINÁRNÉ KONANIE.
0
0
0
Historičtí budovatelé a údržbáři českého národa s tím vším, co k němu patří, se musí obracet v hrobech kvůli tomu, že mě současný systém nechává studovat na Masarykově univerzitě. Protože já se na univerzitě učím, jak intelektuálně pomáhat zakroutit krkem národu a věcem s nim souvisejícím. A nepromarním jedinou příležitost, jak národ a to všechno, co s ním souvisí, likvidovat v přímém přenosu.
0
0
0
Vedoucí katedry Politologie si na vánočním večírku podrbal varlata.
0
0
0
Mel by se upravit text jak imatrikulacniho, tak i absolventského slibu.Obsahuje totiz nesmysly,ktere myslici Individualita nemuze prijmout za sve.Je to jako spatny vtip.Chtit takove veci je protiustavni.Nehodlam ty sliby jakkoliv dodrzovat,a ani se podle nich chovat.Udelali jste sami z toho textu bezcenny canc.Slinty o sluzbe, vernosti a delani cti sve vlasti jsou dechberoucim zpusobem trapne.Nikdo se tim nebude ridit,nikdo.Ostatne ja muzu za svoji vlast povazovat neco uplne jineho,nez by pedela a spol.napadlo.Mejte hezky den,kolegove.
0