Přiznej anonymně!
0
0
Když jsem měla první týden čas mezi přednáškami, řekla jsem si, že se zajdu podívat do univerzitní knihovny. Tak jsem si ji vyhledala na mobilu na mapách google, ale ty mě poslaly místo na Poříčí 31a na Poříčí 1a, takže jsem zabloudila do nějakého sídliště. Nakonec jsem po výrazném čichovém zážitku u pivovaru vylezla na Mendlově náměstí, tak jsem si zrovna zašla potvrdit oranžovou kartičku na slevu na autobus. Vlastně to byla celkem příjemná procházka.
0
0
0
Cordon Blue z FI mi už leze i ušima
0
0
1
Přiznání MUNI? Jenom nuda. Ovce ozvi se :)
0
0
0
Nechápu, proč všichni 'ponižují' FF. Mé studium tam mi dává zabrat víc, než práva.
0
0
0
Od kedy som na kolejích, nekúpil som jedinú rolku toaletného papieru. Vždy som ukradol spolubývajúcemu.
0
0
0
Chuck Norris vyplnil předmětovou anketu.
0
0
0
Studuju práva a fakt mě serou lidi, kterým když řeknu, co studuju, tak řeknou, jak děsně nesnáší právníky. Asi si tím léčí nějaké své komplexy. Jakoukoliv takovouto konverzaci s nimi končím slovem CHUDÁCI v nejrůznějších kontextech. Pak mě děsně baví pozorovat, jestli jim došlo, proč jsem to slovo použila :D
0
0
0
Je pravda, že jsem nikdy nebyla zvyklá se učit, nepotřebovala jsem to - dobrá paměť a poslouchání na hodinách - ale potom přišel první semestr na vysoké škole a já se seriózně topím a netuším, jestli jen dělám málo úkolů, cvičení a dalších záležitostí... nebo na to zkrátka nemám hlavu. Vím, že spousta lidí by mi teď řekla, že všechno je možné, když se budu dostatečně snažit, že bych si měla najít partu, se kterou se na to podíváme společně a že jsou mnohem těžší obory než můj, ale já bych asi jen potřebovala vědět, že nejsem jediná, komu bude hloupé jít na opravný termín, kdo by nezvládl první semestr, kdo by zkazil nějaké ty testy v jeho průběhu... a že nejsem jediná, kdo to prostě na první pokus tak nějak nezvládá.
0
0
0
Místo učení se na zkoušku si na facebooku hledám profily učitelů
0
0
0
Ahoj ešte raz, ďakujem za odporúčanie intraku, poradíte ešte do akého spolku sa zapojiť?
0
0
0
Po cele Pravnicky fakultě chodí nějací maníci v kravatach nebo tričku s nápisem wannabe PPŽŽ. Teď jen čekám kdy začnou běhat nazí na náměstí a zpívat koledy. Kde se mužů zapsat?
0
0
0
Medicína mi vzala iluzi, že se dá fungovat i bez kávy...
0
0
0
Na přednáškách vždy koukám lidem před sebou do noťasů a čtu si jejich konverzace na fejsbuku.
0
0
0
Celé mé studium se dá shrnout v tomto obrázku.....:
0
0
0
Moje spolubydlící na koleji tu má plno věcí ze 3 obřích kufrů, které jí stojí u postele, ale to je to jediné, co jsem z ní zatím viděla. Ještě se tu neobjevila. Jediné, co mě na tom štve, je, že v ledničce má pár věcí, které se sice zatím zjevně drží, ale opravdu nevím, jak dlouho ještě...mám strach, že když jí ty věci vyhodím, tak jednoho dne přijede a bude je po mně chtít zaplatit s tím, že jsem jí to určitě snědla.
0