Přiznej anonymně!
5
1
TSP za mě udělal můj brácha.
0
0
1
Hledá se slečna,čas od času procházející přes lávku na kampusu......pravděpodobně studentka lékařské fakulty nebo Fsps......poznávací znamení:svaly na nohách! --doslova a dopísmene, stylové leginy -- sem jediný, kdo si všiml? Ozvi se.....;)
0
1
2
Jsem pekařka co studuje psychologii!!!
0
0
0
I přes to, jak nesnáším zkouškové, miluji ten vítězný pocit, když vycházím ze dveří fakulty po úspěšné zkoušce.
0
0
0
TV- karate občas pripomínalo výcvik nájomných zabijakov, ale je to jedna z mála užitočných vecí, čo som sa za 2 roky medicíny naučila.
0
10
0
Nazvat školní bufet "krmítko" mi přijde stupidní. Nejsem pták.
0
0
0
Miluju FF MU a jejich stipendia...
0
0
0
Z dívčího záchodu na jedné z budov na Arne Nováka jsem viděla někoho (vyučující/ho), jak si na svém počítači v kabinetu prohlíží přes Google obrázky fotky nahých ženských.
0
0
0
Studenti FI jsou rozhodně nejsou nevychovaní, svého cvičicího uctivě pozdraví i v kotli na deathmetalovém koncertě!
0
0
0
V prváku jsem rozuměla Slovákům jen když mluvili hodně pomalu a v tichém prostředí, poslech slovenštiny pro mě byl náročnější než poslech angličtiny. I po několika letech na MU musím na porozumění slovenským textům vynakládat dost energie a trochu mě štve, že jedny z nejnáročnějších předmětů mého studia jsou vyučovány i mají materiály ve slovenštině.
0
0
0
Srát chodím na FF následovně: v knihovně třetího patra, kabinka blíže ke zdi, je tam nejmíň lidí; v budoově D do třetího patra, protože tam je centrum informačních technologií, a ty lidi fakt nesnáším. Vždycky mě napadne, že po sobě nespláchnu. Na B jsem chodíval dolů do přízemí a bavil se tím, jak je přede mnou zatmavené okno a vidím obrysy holek, co si šli zakouřit. Na L do druhého patra, kabinka vzadu, spousta místa na nohy
0
0
0
Fotbalový souboj univerzit je skutečně vtipná akce..... Loni, když to měla pod palcem MUNIE, tak z té akce vznikl dluh cca 70 000 Kč..... Letos byla akce pro naprostý nezájem lidí a celkovou neschopnost organizátorů akce raději zrušena...... jinak by z toho byl dluh mnohem větší.
0
1
0
S kolegy se bavíme fotkami našich studentů na ISu a v průběhu semestru, jak je poznáváme, se hecujeme, kdo vymyslí trefnější a vtipnější přezdívku.
0
0
0
Opar alkoholu na ceste vlakom z Brna. Cestujúci sú rozdelení na dva tábory. Tí, čo sa bavia a tí, čo sú pohoršení. Chalan s vodkou v ruke, sediaci na zemi, sa pri x-tom otvorení dverí na ne pozrie, namieri ukazovákom a zakričí: ALOHOMORA!
0
0
0
Po cestě do školy si to často rozmyslím a jdu místo toho jen tak někam na jídlo nebo na kafe.
0