Přiznej anonymně!
0
0
Má už někdo hotový úkol do Matematických základů nebo si troufnete odevzdat prázdný papír?
0
0
0
Chtěla bych se hlásit na antropologii na PřF, ale nevím, jestli zvolit Brno či Prahu. Jak se vám studuje v Brně? Studujete k tomu ještě nějaký obor? Děkuji za rady.
0
0
0
Cvičil jsem na cvičení úplně jinou látku, než na přednáškách. Nikdo si mi to netroufl říct a tak jsem na to přišel až na konci semestru.
0
0
0
Moje spolubydlící studuje Právo v Brně. Je na celoživotku. Na studium a jiné výdaje si vydělává sexem s odpornými chlapy, ale oficiálně se spolužačkám chlubí, že dělá modeling. Je ze Slovenska.
0
0
0
Logistiku a přepravu ve čtvrťáku jsem nedal (a poté se na MUNI z dalších důvodů vykašlal...). Dnes vlastním logistickou firmu, zaměstnávám okolo 170 lidí a MUNI mě žádala o přednášku.
0
0
0
Nemám rád studenty práv, moc si o sobě myslí a mají neustálou potřebu se s ostatními hádat a chovat se arogantně. A to říkám jako student práv. Těším se, až na tam odstátnicuji a tuto sortu lidí opustím. A rád!
0
0
0
Strašně mě přitahují štíhlé studentky s termohrnky. Nevím proč, ale termohrnek je pro mě signálem chytrosti a inteligence. Ve studovně si sedám vždy poblíž nějaké takové.
0
0
0
Fandím legendárnímu studentovi lékařské fakulty, aby už konečně dostudoval.
0
0
0
V prváku jsem chodila s naším vyučujícím - byl to namyšlený idiot, což jsem jako prvačka neodhalila hned, ale až za pár týdnů. Ovšem vcelku racionálně jsem s rozchodem počkala než mi dal A ze zkoušky :)
0
0
0
Dost mi vadí, když někdo na zkoušce neví, co znamená sudá a lichá. Vážně je tak těžké se naučit dvě česká slova? Párnou a nepárnou si pamatuju od té doby, co jsem to poprvé slyšel..
0
0
0
Ve studovně PdF by konečně mohli opravit ty krytky zásuvek, kde si připojujeme notebooky. Vždycky mám strach, že mě to zabije.
0
0
0
Jednou jsem nestíhala (ach ta prokrastinace) a deseti stánkovou práci do jednoho nejmenovaného předmětu jsem psala týden před odevzdáním. Dopadlo to tak, že jsem od druhé stránky zoufalstvím popíjela. Druhý den jsem se sice probudila s řádnou kocovinou, nicméně práce se po menších úpravách dala použít. A pak že alkohol při problémech nepomáhá.
0
0
0
Bojím se, že když přiznám, co ze školy kradu, tak už to na mne nezbude.
0
1
0
Vyspím se s klukem, který dostane na komentář k tomuto přiznání nejvíc lajků.
0
1
0
Porad mam lehkou paranoiu, ze "nekdo nekde" vi od koho jednotlivy prispevky na Priznani jsou.
0