Přiznej anonymně!
0
0
Na FI mame zenu, co vsem furt ukazuje kozy. Clovek se boji otevrit internet. Otravne...
0
2
0
Jsem od prváku platonicky zamilovaný do jedné kolegyně, občas spolu někam zajdem, ale mám strach, že mě bere jen jako kamaráda :-(
0
2
0
Dal bych zlatou medaili tomu, koho napadlo dát do knihovny prosklené schody. Když je hezký počasí a holky chodí v sukních, tak je občas vidět až do kuchyně. :)
0
1
0
Jakožto medik nesnáším primitivní humor ostatních mediků.
0
1
0
Nevyznám se v ISu.
0
0
0
Nerozumím na Přiznání MUNI hodně komentářům typu facepalm, IMHO, dung, yolo a mnoha dalším přejatým frázím, ale vůbec mi to nevadí!
0
3
0
Studuji Fsps a dnes se mě má drahá matka zeptala zdali jsem se učil, odpověď zněla: "Jistě mami, šel jsem si zaplavat."
0
0
0
Rodičům jsem řekl, že na vysoké škole se bez notebooku neobejdu. Tak mi ho koupili. Ve skutečnosti mi šlo hlavně o to, abych mohl na přednáškách hrát hry.
0
0
0
Bojím se pana Nolče.
0
0
1
když mi přišel dopis o nepřijetí na prava tak sem ho roztrala na male kousky do zachodu a pote sem na nej vykonala potřebu (nebyla sem jen na male) a vše sem nakonec splachla :D byla to uleva
0
0
0
Aktualně z PC haly FI: Který hovado se netrefilo tím giga hovnem do mísy a koplo to do rohu za záchod?
0
0
0
Ahojte, žiadne priznanie, len otázka, či ísť na seznamovák alebo na prvákoviny. Oboje časovo nedávam a miesta sa dosť rýchlo míňajú. Nejaké rady, podla čoho vybrať?
0
0
0
Jsem krásná, chytrá a úspěšná, proto se mě muži bojí oslovit
1
5
0
Z našich doktorandských zásob alkoholu (často obdrženého úplatkem za více bodů do testu) se začaly ztrácet lahvinky. Nejdřív jsme se málem porvali mezi sebou, ale nakonec kolega na kameru zachytil uklízečku. Na oslavu tohoto velkého odhalení jsme se usmířili nad lahvinkou slivovičky, kterou jsme posléze dolili methanolem. Žádný další alkohol v naší úschově už ta zlodějka v životě neuvidí.
0
0
0
Občas jenom tak přidávám nesmyslná přiznání a to ani na vaši univerzitu nechodím.
0