Přiznej anonymně!
1
0
Na tuto stránku chodím častejšie ako na IS :)
0
0
0
Nikdy neuvěřím tomu, že jsou obory na FSS (jako třeba genderová studia nebo enviromentální studia) tak lehké, jak si někteří lidé myslí.
0
0
0
Štve mě výtah na FSS, který se tváří, že unese 6 lidí a bůhvíkolik kilo, ale když přistoupí pátý hubeňour, už stávkuje a nejede. Nemilé je, když ten pátý člověk hubeňour není a výtah mu to dá nemilosrdně najevo.
0
0
0
Chybí mi týpek, co vyřvával čísla jídel v bufetu na PrF.
0
0
0
Nemám ráda zahraniční studenty, kteří chodí do vyučování v teplákách. To jako když si zaplatí školené, nemají už peníze na slušné oblečení??!
0
0
0
Na celom projekte Přiznání MUNI ma najviac bavia hádky ľudí pod príspevkami.
0
1
0
Ráda kradu ve škole různé laboratorní nádobíčko a taky rukavice, které doma používám na mytí záchodu.
0
0
0
Celý projekt Přiznání smrdí průserem.
0
0
0
Test Studijních Předpokladů není žádný bezvýznamný papír. Ano, vyplývá z něj, jaké studijní předpoklady musíš mít, aby ses dostal na určitou fakultu a ano, to znamená, že některá fakulta vyžaduje studenty s lepšími předpoklady pro studium, než jiná. Všichni to tak nějak uvnitř víme, ale ti z těch lepších nechcou být nenávidění vejtahové a ti z těch horších černé ovce. Proto si to málokdo dovolí říct nebo napsat. (Jak vidno, ani já ne.) Z výše zmíněného důvodu očekávám nulovou popularitu příspěvku a dole v komentářích totální outrage. Ale někdo to říct (byť anonymně) musel.
0
1
0
Na FI jsem vydržel 2 semestry a za celou tu dobu jsem získal jen 1 kredit (z tělocviku)...
0
0
0
Vadí, že když studuju na vysoký, všici automaticky předpokládají, že jsem z gymplu. NEJSEM GYMPLÁK A JSEM NA TO PYŠNÁ!
0
0
0
Jídlo v našich menzách mi nepřijde úplně hrozné... ale co mě fakt irituje, jsou ty papírové kelímky! Pak si připadám jak v nějakém fastfoodu. Navíc je to neekologické a asi i neekonomické, ne?
0
0
0
V CPS jsem seděl vedle chlapce, co si na bazaru vybíral traktor.
0
0
0
Nikdy více velká menza v Campus square, vedení této menzy nehorázně vymetá se studenty, jídla jsou kolikrát stará, to znamená, co zbude, ohřejí druhý den, a absolutně je to netankuje vám to naservírovat na talíř. Z jedné paní u pokladny neskutečně táhne kouř od cigaret. Můj známý měl zde nedávno problém s paní kuchařkou, která mu opakovaně dala na talíř staré hranolky. Sám jsem je chutnal, a věřte, chutnali jak z předchozího dne, prostě hnus. Skončilo to hádkou a vrácením peněz. Takže lidi prosím,,pokud budete mít problém podobný, nebojte se ozvat, dojděte se zeptat, jídlo vyměnit, a neházejte nad tím rukou, že je to dobrý. Není to dobrý, nenechte sebou vymetat, ta menza vydělává takový prachy, že člověk si zaslouží dostat kvalitní dobré jídlo.
0
0
0
V menze na Moravském náměstí jsem ve "svíčkové" našel něco, co připomínalo pubický chlup. Měl jsem opravdu hlad, tak jsem to vyndal a sám před sebou předstíral, že k ničemu nedošlo.
0