Přiznej anonymně!
0
0
Když jsem nastoupil na LF, slyšel jsem historku jak jedna medička zavraždila druhou. Bohužel to nebyla historka.
0
1
0
Díky MUNI znám všechny hospody v okruhu 3 km.Vždycky potkávám stejné lidi a s některými se již znám.Dělají to co já "jsou na přednášce"
0
0
0
Vždy keď som v ústrednej knižnici na Arne Nováka, narazím tam na takého postaršieho pána, ktorý vysedáva za počítačom s mega slúchadlami a brúzda po internete a sleduje všeljaké dokumenty a spravodajstvo a čojaviem čo ešte. Nechcem nikoho diskriminovať, ale ten pán dosť páchne a nosí si so sebou stále takú cestovnú tašku s množstvom vecí... a neviem teda ako sa k tomuto postaviť, lebo očividne pôsobí ako bezdomovec, ktorý získal kohosi učo s heslom a má prístup na šudentský internet. Mne by sa vlastne páčilo, keby všetci bezdomovci takto narábali s voľným časom (miesto chlastania) .. ale naozaj sa tam kvôli smradu občas už nedá sedieť.
0
0
0
Sry za "nepřiznání", ale paní na studijním mě děsí natolik, že se prvně zeptám radši tu. O prospěchový stipko se musí nějak žádat (konkrétně přf)? V dokumentu na isu je výše, kdy vzniká nárok, ale jak to probíhá už ne.
0
0
0
zavidim spolužiakom ktory si veci do školy tlačia u rodičov v práci/ u seba v práci/ u priatela v práci...a ja za to vyhadzujem ťažké prachy
0
0
1
Je možný v ISu někde najít, kolik lidí z ročníku vypadlo? Případně s nějakou statistikou? Potřebuju si zvednout ego.
0
1
0
Po úspěšných státnicích jsem utíkal do menzy, abych si stihl dát oběd za nižší cenu, než mě ukončí studium.
0
0
0
Na kampusu v budově 10 dole u laboratoře organiky svého času uklízela velmi milá paní uklízečka. Pravidelně stavěla na schody barikádu z odpadkových košů, abychom tam náhodou nešli. Chtělo to odvahu, ale párkrát jsme se jí to pokusili vrátit - např. jsme dolů sjeli výtahem a prošli kolem ní po schodech nahoru. Jednou jsem na ni bafla ze dveří šatny, na to jsem obzvlášť hrdá :D (Nevíte někdo - je tam ještě?)
0
0
0
Strašně ráda si čtu přiznání MUNI. Občas se fakt nasměju :D
0
0
0
Miluju ty dnešní komunisty :*! Místo kapitalistů bojují proti všudypřítomným xenofobům a rasistům. Studují/studovali FF nebo FSS. Jejich jediná možná pracovní pozice je nějaká neziskovka, napojená na stát nebo EU dotace. Jsou hodně vidět na fcb, protože narozdíl od Tebe na to mají spoustu času. Na jejich profilu můžeš vždycky najít nějakou fotku Che Guevary. Moc bych těm lidem přál nějaké normální pracovní místo, aby je ty hovadiny přešly. McDonald´s by jim určitě prospěl, aspoň by se setkali s doopravdickým světem. Z auly FSS, kaváren a stážích v neziskovkách toho moc nepoznají...
0
0
0
Na výukovém sále v pátém patře stomatologické kliniky u sv. Anny jsem asi deset minut naháněl vosu Cognoscinem bez většího zájmu ze strany kohokoliv z vyučujících. Nakonec jsem ji dostal.
0
0
0
Doufam, ze to nebyl nekdo od nas z MUNI, konkretne nejaky prasak z FI... https://www.novinky.cz/krimi/431101-mladik-chtel-potaji-natocit-sprchujici-se-studentku-na-kolejich-v-brne.html
0
0
0
Hoci som už vo 4. ročníku, stále nerozumiem, čo znamená POT. A prečo nás vždy upozorňujú ,,Žádný další POT nezpracováváte!"
0
1
0
Když mám depresi, projíždím počty přihlášených/přijatých na můj obor abych si zvýšila sebevědomí kolik lidí jsem porazila.
0
0
0
Sice nepíšu přiznání, ale snad mi to odpustíte :) ráda bych se příští rok hlásila k vám na LF, proto se ptám mediků - jak jste se připravovali na přijímačky, ze kterých knih jste se učili? Litujete rozhodnutí studovat LF, rozhodli byste se teď pro jiný obor? Díky! :)
0