Přiznej anonymně!
0
0
Štve mě, že když se snažím na FF najít nějaký předmět o našich západoslovanských předcích, všude jsou jenom samí Rusové a Ukrajinci a o nás nic
0
0
0
Propásl jsem odhlašování od zkoušky o 5 minut a jsem v prdeli.
0
0
0
Přiznávám, že to bude akce jak má být a Muni musí být u toho! https://www.facebook.com/events/1675700012526065/
0
0
0
V reakci na přiznání o opisování v posluchárně... Chlastali jsme snad ve všech posluchárnách FSS a nevím, že by na základě toho vyhazovali. Ačkoliv, musíš to správně citovat.
0
0
0
Zkouškové nevyšlo podlé plánu a zkazilo mi plán příprav na státnice, na které mám teď asi 10 dní. Potřebuju buď povzbuzení, že se to pořád dá stihnout, nebo skleničku jedu.
0
0
0
Děkuji člověku, který dal v budově K k automatům na rozebrání několik ještě zalepených DVD. Pustit si uprostřed zkouškového film s Alanem Aldou a Michaelem Cainem byl ten nejlepší způsob prokrastinace. Děkuju! <3
0
0
0
Strašně mě fascinuje paní, co prodává v lékařském knihkupectví na kampusu, celou dobu se tváří jak kraken a potom, co se na ní člověk snaží usmát a chovat se mile, protože se říká, že to má asi těžké, tak se tváří ještě více nasraně... Začínám uvažovat, jestli k tomu má opravdu důvod nebo si chce jen soutěžit s krakenem (Jedna hodná paní doktorka z histologického ústavu)
0
0
0
Baví se medik se studentkou zubního lékařství a říká: „ Nechápu co se 5 let učíte o 32 zubech".... Ona odpoví : „ Však je tam ještě 20 dětských!"
0
0
0
Připadá mi ostudné chtít po studentech poplatky za promoci (!). Na jednu stranu chápu snahu univerzity získávat finanční prostředky všemi cestami, na druhou stranu mi připadá značně trapné chtít po studentech peníze v jejich poslední den na akademické půdě.
0
0
0
Nejlíp se brečí na dívčích záchodech na pedagogické, na patře kde je vchod na hřiště. Try it :)
0
0
0
Ktery predmet je snazsi: PB152 Operační systémy nebo PB153 Operační systémy a jejich rozhraní?
0
0
0
Prohlížení sylabu pro navazující magisterské studium na ESF ve mně budí myšlenky na sebevraždu.
0
0
0
Jsou na FI nějací furries?
0
0
0
Když opisuji u testu v posluchárně, tak jsem hrozně paranoidní ohledně kamer. Je moje paranoia oprávněná?
0
0
0
Štvou mě lidi, co se snaží upozornit svojí falešnou sebediskriminací na to jak jsou hrozní outsideři a jak je nikdo nemá rád. Mluví o tom, jak být introvert je to nejlepší na světě, ale zároveň o tom mluví jako o nejhorším stupni společnosti (No prostě ze sebe dělají "cool chudinky"). Také pořád sdílí statusy o tom jak nedělají nic jiného než že si čtou knížky od rána do večera, u toho poslouchají soundtrack Harryho Pottera a pijí kafe/víno. Guess what, tyhle věci dělá velká skupina lidí, jen se tím nechlubí.
0