Přiznej anonymně!
0
0
Rozhodně to neberte jako reprezentativní vzorek nebo nějakou statistiku, ale pátým rokem rád diskutuji se studenty prf a fss (jsem jejich spolužákem) a pokaždé se mi potvrdí stejný vzorec - Když má někdo středové až pravicové názory, rád vám ten svůj sdělí a vy mu zase svůj. Oba jste spokojeni a o něco bohatší, máte nad čím přemýšlet a případně prostor svůj názor změnit. Když má někdo krajně pravicový a nebo jakýkoli levicový názor, nezavře klapačku a bude vás pronásledovat až na práh vašeho domu a pak na vás čekat ve škole, aby se ujistil, že vás o svém postoji přesvědčil a teď už máte stejný. Třikrát ani „Dej mi pokoj, nechci se už o tom s tebou bavit.“ Nefungovalo. Jsou to šílenci.
0
0
0
Se*e mě, jak skoro každý, kdo studuje něco ohromně "chytrého" a "užitečného" typu medicína nebo různé technické obory, si myslí, že je něco víc, než studenti humanitních oborů. Neustále čtu hejty na FSS, že je to samý sluníčkář a levičák a že se tam studují zbytečné obory a stejně budou všichni nakonec smažit hranolky. Problém ale je v tom, že studenti oborů, které jsou založeny na exaktním myšlení sami nejčastěji uvažují naprosto pragmaticky. Takoví pak často nejsou schopni si uvědomit, že nejsou nejdůležitější výsledky, ale samotná cesta k nim. Že existuje taky něco, jako duševní bohatství a že není všechno důležité jenom to, co můžete změřit, vidět, napsat na papír nebo vzít do ruky. Ano přesně tak, studuju FSS, titul z mého oboru mi nepřinese vůbec žádnou profesní výhodu. Lidé, kteří mají jen maturitu, pracují na stejných pracovních pozicích za stejné peníze. Získám ale to, co bych na technických oborech hledal marně - novou perspektivu v myšlení a nadhled. Haters gonna hate in...
0
0
0
Dnes mi studentka Fss řekla, že když muž přiměje ženu ke styku podvodem, například lží o svém příjmu, jde o znásilnění. To mě celkem odrovnalo. Musím uznat, že jde o velice šedou zónu a lze o tom polemizovat, ale v jejím vyjádření jsem našel dva zásadní problémy. 1) Proč zrovna muž ženu? Proč nepoužila např. „někdo někoho“ nebo „žena ženu“? Kde je ta jejich kýžená rovnost? A proč použila za příklad zrovna finanční příjem? Jakože muž vydělává a žena mu za to poskytuje své tělo? Slečna je asi dost špatná feministka. :D Každopádně, píšu to proto, že mě na toto téma zajímá Váš názor. Například já si myslím, že pokud někdo hromadně lže o svém rodinném stavu, povolání, příjmu apod. čistě s úmyslem druhého jednorázově pohlavně využít, dalo by se o znásilnění diskutovat, protože souhlas byl dán prakticky úplně jinému člověku, než jakým skutečně je. (Téměř nulová prokazatelnost tohoto činu je věc druhá.) Co si myslíte Vy?
0
0
0
Ahoj, už dlhšie hľadám spriaznenú dušu a stále som ju nenašiel. Tak som sa rozhodol, že to skúsim aj tu. A ak sa smiem aspoň z časti predstaviť, aby si mala tušenie s kým máš tu česť, tak ja som programátor s citom pre umenie. Popravde, umenie je pre mňa velmi doležitou častou života. Preto aj rád kreslím a fotím… Ak som ta zaujal, tak mi napíš: function.randomize@gmail.com
0
0
0
Hnusí se mi neustálý rasismus ve veřejnoprávních médiích. Nemám nic proti tomu, když za pachatele trestného činu označí „bělošský gang“. OK. Je to gang a je složený z bělochů. V pořádku. Ale když něco prokazatelně spáchá černošský či Romský gang, jde najednou o „skupinu podezřelých“ a fotky/videa z místa činu si člověk musí dohledat sám. Toto je zjevný případ z posledního týdne, těch méně jednoznačných projevů dvojího metru je několik denně.
0
0
0
Asi fakt na těch posměšcích o kvalitě FSS něco bude, vzhledem k tomu, že můj nejužitečnější a nejpoužívanější zdroj informací je /pol/ na 4chanu.
0
0
0
Těším se na nástup do školy. Hlavně na přednášky Mgr. Papiežové Vejvodové.
0
0
0
Když vidím, že vedle mého auta parkuje žena, pozoruji ji dokud nezaparkuje a neodejde. Když vidím, že vedle mého auta parkuje muž, odcházím a důvěřuji mu. Když mi přijde do kanceláře uklízečka, odcházím na oběd, abychom se vzájemně nerušili. Když mi párkrát přišla uklidit uklízečka - Romka, vždy jsem seděl a pozoroval ji. Od té doby, co se po ČR začali pohybovat Arabové, nosím pistoli. Přesto jsem se stal soudcem. Psycholog nic nepoznal.
0
0
0
Nepochopím ty holky, co jsou na badoo. Jdou na stránku, přidají si do popisku, že chtějí randit, k tomu "napiš a poznáš" a když jim člověk napíše, tak ani nejsou schopný odepsat "sorry, seš hnusnej, tebe nechci". Proč tam vy krávy teda lezete, když vám nikdo nestojí ani za odepsání?!! Abyste se pochlubili jak vás váš fotr hezky udělal? Sorry, ale to není vaše zásluha. Všechny si myslíte, že se na vás stojí fronty, ale jednou příjdete na to, že nejste takový jaký si myslíte, že jste. Já si o sobě myslel, že jsem takovej horší průměr a snažil jsem se si někoho najít. Žádná si o mě neopřela ani kolo. Tak jsem zkusil badoo a nefunguje to ani tam. Reálnej život nic, seznamka nic, tak co mi zbývá? A za to všechno můžete vy, vy k....vy s p.....ou mezi nohama.
0
0
0
Jednou mi můj aktivistický spolužák po cestě trolejbusem zase vnucoval socialismus, když se v podstatě podřekl, že „Socialismus je na vzestupu ve všech zemích, kde ješte nebyl.“ A musím vám říct, že jeho mají taky rádi všichni, kdo ho ještě neznají. :D Pusu H. S.
0
0
0
Zjistil jsem, že i odhalený plagiátor může být na mu profesorem.
0
0
0
Až udělám státnice, tak si založím neziskovku (asi na integraci cizinců). Věřím, že to bude třeba. A že si taky přijdu na fajn peníze od sponzorů. Na rozdíl od spolužáků chápu nové výzvy.
0
0
0
Během bakaláře jsem dokázal vystudovat s červeným diplomem, napsat 2 odborné články, chodit tři roky na dobrovolnou praxi a udělat si certifikát na angličtinu B2... Sice jsem spal přes každý semestr max. 4-5 hodin denně, ale ať mi nikdo netvrdí, že to nejde... :-D
0
0
0
Priznavam, ze ma neskutocne stvu komentare nemedikov na medikov. Vase falosne zavery, ze sme 'doleziti' lebo sa stazujeme na vela ucenia, su vyplodom vasho dojmu a nie reality - osobne nepoznam viac zlomenych ludi nikde inde ako tu. Tiez vieme povedat, ze by sme studium na inych fakultach prvdepodobne nezvladli ( pozdravujem matfyzakov), rovnako ako vieme ocenit buduc zamestnania ludi, ktorych pravdepodobne budem potrebovat ( ... aj pravnikov ) . To , ze mame skutocne vela ucenia je stary znamy fakt , z ktoreho sa robia vtipy uz roky. Poznas medika co ma skusky v juni a chodi po svete? Gratulujem, je ozaj sikovny. Ale kazdy sme iny, kazdy mame aj stastia inak podarovaneho. Vadia ti v cps? a ty tam preco chodis? asi tiez preto ze ti viac vyhovuje sa tam ucit, mas tam podporu a ludi co su v tom s tebou. Z medika raz bude doktor, ktory bude raz zachranovat tvoje zdravie, a to rozhodne nie preto, ze by bol namysleny. A vtedy budes za jeho noci v cpske a preucen prazdniny vdacny.
0
0
0
Desi mne mezilidske vztahy na katedre sociologie. Lide, kteri mají rozumet spolecnosti, mají vic problemu nez spolecnost.
0