Přiznej anonymně!
0
0
MUNI by měla zprostředkovat kurzy kritického myšlení pro SKM...
0
0
0
Navštěvuji fakulty MUNI, i když chodím na MENDELU. Procházím se chodbami, bavím se s tamějšími lidmi, využívám jejich služeb, dělám, že sem tam jako doma. Někdy si jdu sednout do nějaké učebny, kde je nějaká random přednáška. Úplně cítím ty pohledy lidí, jak mne v životě něviděli.
0
0
0
Ahoj, není to přiznání, ale... Řekl by mi tady někdo nějaká pro a proti studia oboru Obecná matematika? Chci jít studovat něco s matikou, ale trochu tápu. Díky
0
0
0
Tri sexy študentky filozofickej fakulty hľadajú troch sexi nabijákov. :-D
0
0
0
Ak by nahodou niekto vedel, kde sa nachadza ten mutujuci eunuch z A3, napiste to prosim to komentaru.
0
0
0
V sobotu 20. října bude v klubu Eleven JaroškaFest! Kdo chce vidět opilé profesory a spoře oděné profesorky z tohoto (a jiných ústavů) prostě musí přijít! https://www.facebook.com/events/492390047783384/
0
0
0
Kdy probehne na rektoratu coming out?
0
0
0
Má už někdo hotový úkol do Matematických základů nebo si troufnete odevzdat prázdný papír?
0
0
0
Nepáči sa mi, keď ináč pekné dievčatá nosia v knižnici kde je asi 25 stupňov na hlave zimnú čiapku, ktorá ešte k tomu vyzerá ako kondóm. Je to síce každého osobná vec, ale keď to vidím ta mi z teho kruci po bruchu.
0
0
0
Poprosil by som toho skurveneho eunucha, ktory este stale neprestal kvicat tie svinske hymny, aby s tym co najskor prestal. Zacinam stracat nervy.
0
0
0
člověk by čekal, že na FI bude studovat na programátora a ona ejhle chyba, studuje se na tu učitele matematiky.. ne díky
0
0
0
Chtěl bych sbalit jednu učitelku z geografie, ale nevím jak na ní.. Zeptat se jí narovinu jestli nechce? Bylo schůzek, kino ale nevím jestli to chudák pochopila, jsem marnej..
0
0
0
Tvl, ten Viktorin je moc. Nevim, na co si hraje, ale sedět u něj každej čtvrtek tři hodiny na psychopedii je za trest. Stačilo říct, že si potřebuje pohonit ego, ne si hrát na výuku. Chtěla bych ho vidět v reálným životě. Asi hodně smutnej pán.
0
0
0
musím říct, že opravdu chápu stěžování a problémy studentů, kteří chodí do CPS. Před pár dny jsem tam musela zajít, protože jsem nutně potřebovala na pc a na byt bych to nestíhala. Všude plno a v každé řadě byly minimálně 2 počítače, u kterých měl kdosi skripta, poznámky a kdesico dalšího roztahané po celém stole a ale u toho stolu nebyl. Nicméně nakonec jsem chytla pc po jedné slečně, co odcházela. Vedle mě si po chvíli sedla nějaká holčina. Byla jsem v CPS tak hodinu a během té hodiny slečna vedle odešla, aby se tak za 20 minut minimálně vrátila s kafem.
0
0
0
Pro koho jsou na FI MUNI na každém poschodí sprchy?
0