Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Já bych zase zrušila některé arogantní mediky přesvědčené o své všeobecné prospěšnosti. Ach, vy jediní jste naše spása!!
0
0
0
Zrušil bych celou FF, FSS a FSPS a hned by studenti mohli jezdit levněji a přitom by smysluplné vzdělání bylo dostatečně dotované. Hejty očekávám, ale pokud nevidíte, že ti lidi nemají absolutně žádné uplatnění, lžete sami sobě. Možná ještě žurnalisti a fyzioterapeuti, ale zkuste si někdo najít práci pro absolventa oboru Katalánský jazyk a literatura.
0
0
0
Zkouškové máme za rohem, doporučte mi prosím levného a dobrého psychologa....
0
0
0
Šla jsem na žurnalistiku s chutí psát. Teď když vidím noviny, chce se mi brečet. Nudná, ubíjející, rutinní práce. Prý vtiskněte tomu originalitu. Haha, to totiž moc jde s tím sucharským jazykem co nás nutí používat. Vyplivne to ročně 120 lidí co umí strojově používat bolestně omezenou slovní zásobu. Diplom k hovnu.
0
0
0
Jestli ta erasmácká individua, která sedávají v CPS, zvládají studovat medicínu, tak je mi srdečně líto blízkovýchodního zdravotnictví.
0
0
0
Odkedy je na ESF ten nový bufet, celé prvé poschodie smrdí ako ta bageta čo predávajú.
0
0
0
Učitelka mi zkazila prezentaci svým požadavkem na zapracování trapných obrázků.
0
0
0
Vážená knihovno, nechci být touhle cestou nevděčný, ale kolektivně je potřeba vám sdělit pár připomínek ohledně provozu knihovny. Za prvé - katastrofální regulace teploty v okrajových místech knihovny v tzv. sklenících. Nyní (v zimním období) je zde velice chladno, v létě naopak přetopíno. Za druhé - opět v okrajových částech knihovny, slabý až téměř žádný wifi signál, což je opravdu velice obtěžující v době, kdy již existují silné routery. Za třetí - obracím se na všechny neohleduplné studenty, kteří nerespektují nebo jim nedochází, že v knihovně má být klid a ne povídací kroužek. Opravdu povídat si mezi studenty, kteří se učí, je velice nevhodné až drzé, tak se prosím nad tím zamyslete a v případě nutnosti si povídat táhnětě ven. A v poslední řadě doporučuji demontovat turnikety, které jsou neustále porouchané a sdržují obousměrný průchod. A jako bonus dodávám, že by pracovní doba mohla být non-stop nebo min. do 23:00 hodin. Kromě těchto drobností maximální spokojenost. P.A.
0
0
0
"Milujem" tu osobu co na Tvrdkach v spolocnych kupelniach chodi a v procese sprchovania otvara dvere a zapina ventilator... dik tvle! lebo ked je clovek premrznuty po celom dni a chce sa poriadne vyhriat tak nie je nic lepsie nez stretnut niekoho kto mu tam pomaly okno otvori... nechapem co ta tak sere, ze v p.r.a.z.d.n.e.j. kupelni je teplo a para na 5 minut. Viem ako sa dvere otvaraju a aj ako sa pouziva ventilator (vzdy ho pri odchode zapnem) tak dpc mi uz dopraj konecne tu super horucu sprchu lebo si ta pockam ked sa pojdes spchovat a pustim ti studenu vodu na hlavu... alebo ti ju rovno pocuram je to jedno. hestegHateFree
0
0
0
Představuju si, jak zabíjím tu ošklivou laborantku z histologie, nebo po ní alespoň hážu mikroskopy. Na škole jsem nepotkal člověka, co by byl větší osina jak ona.
0
0
0
Není tady nějaký tým, co by hledal spoluhráče na volejbalový turnaj 8.4.? Jsem kluk, hraju blokaře a občas se strefím do balónu
0
0
0
Kdo je sakra ten týpek, který neustále pozoruje lidi na ESF? Chodí sem a tam a prohlíží si fakultu, jako kdyby chtěl spáchat trestný čin!
0
0
0
Ďakujem menzám SKM, že ma za tie roky neustáleho zdražovania naučili variť si na intráku <3
0
0
0
Proč jsou tří lůžkové pokoje na Kounicové o tolik levnejší než dvoulůžkové?
0
0
0
Miluju, když si pár minut po začátku přednášky snažím vykutat nějaký nástroj na psaní a vytáhnu si tak akorát tužku na oči...
0