Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
V piatok približne o 9:30 som v šaline č.1 v prednej časti videl úplne nádhernú študentku, ktorá mi svojou krásou a nevinným smiechom podlamovala kolená. Vystúpila so svojou kamarátkou na Moravskom námestí a moje predstavy o našej spoločnej budúcnosti a 4 deťoch sa rozplynuli. Potom som si ale spomenul, že nie som o nič menší úbožiak ako plno iných chlapcov na MUNI a nič mi nebráni sa ponížiť a verejne vyplakávať na priznaniach, že mám komplexné fantázie o ľuďoch, ktorých vidím v hromadnej doprave. Tak som si povedal, že dám aspoň takto vedieť dievčatám, že tam vonku sú úplne úbohí chlapci ako ja, čo sme ochotní im podliezať a uctievať ich ako polobožstvo, výmenou za malú šancu, že sa raz konečne dotknú nášho penisu. Dúfam, že moje priznanie dodá odvahu ďalším chlapcom ako ja a spoločne dokážeme kompletne zahltiť stránku priznaní MUNI, lebo som si istý, že presne to je účelom tejto stránky. Zoznamka pre hrdinov.
0
0
0
To, že v CPS je "tichá zóna" pravidelně okupována desítkami lidí řvoucích na celé kolo, jsem si už zvykl, ale co je ku*va tak těžkýho na tom pochopit, že v knihovnách má člověk mlčet a třeba ne: telefonovat, bavit se o sexuálních zkušenostech z minulé noci nebo o tom, jak Kristýna včera dala zkoušku kvůli výstřihu. Nejel jsem z domu sem, abych poslouchal takový plebs debility.
0
0
0
Před přijímačkami TSP, které se konaly v roce 2015 na Pedagogické fakultě, čekala před budovou v pořadí na druhý termín jedna totálně nádherná dívčina, jejíž krása byla tak andělská, že mi málem vypadly oči z důlků. Tímto bych tě chtěl pozdravit a lituji, že jsem tě v tu chvíli neoslovil a nevzal si na tebe kontakt.
0
0
0
V sobotu ráno o siedmej som stretol slečnu v šaline č.12 ktorá študuje na FF a pracuje v Two Faces. Ak si čítaš tento prispevok tak napíš komentár pod príspevok, bohužial som zabudol tvoje meno :(
0
0
0
Na katedře filosofie vyučuje plagiátor.
0
0
0
Chcete-li přežít studium na pajdáku, musíte milovat otvírání dveří, jinak se z toho zblázníte. Například dostat se z ulice do knihovny zabere otevřít a zavřít šestery dveře... šestery!!! ... prostě žůžo! <3
0
0
0
Jednou jsem v areálu FF viděla potkana.
0
0
0
Na pajdáku je zálibou většiny studentů i vyučujících stát ve dveřích a blokovat průchod takovým způsobem, že mezi nimi musí člověk ve spěchu prokličkovat jak Ledecká na olympiádě.
0
0
0
Vystudoval jsem Bc. na ESF, aniž bych pochopil kompletní mechanismus platební bilance.
0
0
0
Dnes jsem si poprvé přehlásila termín zkoušky na později. Jsem ve druháku.
0
0
0
Asi nikdy nepochopím, jak můžou někteří studenti už prvního ročníku PrF klesnout tak hluboko, že před zkouškou veřejně poptávají na facebookové skupině partu lidí, se kterými budou hromadně opisovat na zkoušce. Místo, aby se styděli, ještě se tomu smějí. Jojo děcka, jděte radši sbírat odpadky, možná budete prospěšnější a aspoň nebudete spamovat. Student PrF
0
0
0
Jednou jsem na hajzlech PrF prodal čáru kofeinu jednomu třeťákovi před zkouškou z obchodu za dvěsta s tím, že je to koks. Dostal za C.
0
0
0
Jestli tam konečně nedají výsledky z UMEPU a já budu muset čekat dýl, naseru před katedru. Každy den. Dokud mi nezapíšou výsledek.
0
0
0
Během dvou týdnů zkouškového jsem v csku rankupnul z Gold III na MGE
0
0
0
Studuju na Právnické fakultě a vykám svým spolužákům. Teda vlastně kolegům.
0