Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Tri sexy študentky filozofickej fakulty hľadajú troch sexi nabijákov. :-D
0
0
0
Ak by nahodou niekto vedel, kde sa nachadza ten mutujuci eunuch z A3, napiste to prosim to komentaru.
0
0
0
V sobotu 20. října bude v klubu Eleven JaroškaFest! Kdo chce vidět opilé profesory a spoře oděné profesorky z tohoto (a jiných ústavů) prostě musí přijít! https://www.facebook.com/events/492390047783384/
0
0
0
Má už někdo hotový úkol do Matematických základů nebo si troufnete odevzdat prázdný papír?
0
0
0
Poprosil by som toho skurveneho eunucha, ktory este stale neprestal kvicat tie svinske hymny, aby s tym co najskor prestal. Zacinam stracat nervy.
0
0
0
Chtěl bych sbalit jednu učitelku z geografie, ale nevím jak na ní.. Zeptat se jí narovinu jestli nechce? Bylo schůzek, kino ale nevím jestli to chudák pochopila, jsem marnej..
0
0
0
Pro koho jsou na FI MUNI na každém poschodí sprchy?
0
0
0
Je OK odevzdat laboratorní protokol napsanej v ComicSans?
0
0
0
Baví ma, ako majú ubytovatelky hrdo pred svojimi menami Bc.
0
0
0
Milá Pedagogická fakulto MU, buď nám nevytvářej tak debilní rozvrhy, při kterých musíme čekat 3—4 hodiny na další předmět, nebo zajisti víc prostoru pro čekání na Poříčí 7 a 9. Místnost RUV je permanentně zamluvená, případně tam probíhá nějaká akce, ale je na ní asi tak deset lidí, což je — vzhledem k velikosti místnosti a počtu míst — opravdu směšné. Respirium se taky nedá pořádně používat, protože i tam probíhají předměty. U zbylých stolečků se vždy jeden člověk roztahuje po celé ploše, takže ani tam se nedá usadit. Jak teda máme pracovat a studovat, když není kde?? Kdyby se aspoň dalo usadit v některé z učeben, ale to ne. Strach o zcizení židlí a lavic, které by si studenti propašovali pod mikinou, je asi příliš velký.
0
0
0
v novém gluten-free vegan no GMO BIO bufetu na ESF mi začlo chutnat sojové latté na místo normálního. Brzo z nás všichni budou vegani, to byl určitě plán !!! jo a majonóza do bagety je teda hodně vegan/glutenfree/bio #bringbackbufet #BBB
0
0
0
Poprosil by som toho radoby Gotta, ktory kazdy vecer skrieka dedinske choraly na cely A3 blok na Vinarkach, aby s tym prestal.
0
0
0
Ahoj,touto cestou hledám studenta medicíny MU,který má každé pondělí praxi na Interní kardiologické klinice (IKK B)ve FN Brno Bohunice ,bude to nejspíš student 3.ročníku
0
0
0
Hrozně moc mě zajímá medicína ale chodím na jinou fakultu. Je nějaký předmět kam bych mohla semtam přijít, kde se ztratim mezi ostatníma a nikdo se mě nebude na nic ptát? Co třeba nějaká historie lékařství? Ale upřímně cokoli by bylo fajn.
0
0
0
Chtěla bych založit spolek pro asociály. Jenže protože jsem tak asociální, nedokážu do něj najít další členy.
0