Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Štve mě, že když se snažím na FF najít nějaký předmět o našich západoslovanských předcích, všude jsou jenom samí Rusové a Ukrajinci a o nás nic
0
0
0
Propásl jsem odhlašování od zkoušky o 5 minut a jsem v prdeli.
0
0
0
V reakci na přiznání o opisování v posluchárně... Chlastali jsme snad ve všech posluchárnách FSS a nevím, že by na základě toho vyhazovali. Ačkoliv, musíš to správně citovat.
0
0
0
Zkouškové nevyšlo podlé plánu a zkazilo mi plán příprav na státnice, na které mám teď asi 10 dní. Potřebuju buď povzbuzení, že se to pořád dá stihnout, nebo skleničku jedu.
0
0
0
Děkuji člověku, který dal v budově K k automatům na rozebrání několik ještě zalepených DVD. Pustit si uprostřed zkouškového film s Alanem Aldou a Michaelem Cainem byl ten nejlepší způsob prokrastinace. Děkuju! <3
0
0
0
Strašně mě fascinuje paní, co prodává v lékařském knihkupectví na kampusu, celou dobu se tváří jak kraken a potom, co se na ní člověk snaží usmát a chovat se mile, protože se říká, že to má asi těžké, tak se tváří ještě více nasraně... Začínám uvažovat, jestli k tomu má opravdu důvod nebo si chce jen soutěžit s krakenem (Jedna hodná paní doktorka z histologického ústavu)
0
0
0
Baví se medik se studentkou zubního lékařství a říká: „ Nechápu co se 5 let učíte o 32 zubech".... Ona odpoví : „ Však je tam ještě 20 dětských!"
0
0
0
Připadá mi ostudné chtít po studentech poplatky za promoci (!). Na jednu stranu chápu snahu univerzity získávat finanční prostředky všemi cestami, na druhou stranu mi připadá značně trapné chtít po studentech peníze v jejich poslední den na akademické půdě.
0
0
0
Nejlíp se brečí na dívčích záchodech na pedagogické, na patře kde je vchod na hřiště. Try it :)
0
0
0
Prohlížení sylabu pro navazující magisterské studium na ESF ve mně budí myšlenky na sebevraždu.
0
0
0
Když opisuji u testu v posluchárně, tak jsem hrozně paranoidní ohledně kamer. Je moje paranoia oprávněná?
0
0
0
Moc se mi líbí, jak se IS zmenil z neprehledne hruzy v neprehlednou hruzu, do ktere si ale muzes nastavit kytickove pozadi <3
0
0
0
Jsem zcestovalý, otevřený všem národnostem, volič Topky, ale po večeru v CPS bych klidně hodil hlas Pitomiovi. A zřídil ještě jednu CPS. Spešl pro erasmáky. Aby tam mohli dělat bordel na chodbě, dělat si z ní domácí kancelář a taky po 3 hodinách nepřítomnosti mohli sjet toho, kdo jim zabral stůl, na jehož židli přece nechali batoh, aby jim tam někdo nesedl, zatímco budou na večeři/kafíčku/v kině...
0
0
0
Jako opravář na studentských kolejích Masarykovy univerzity musím říct, že je celkem běžné to, že studenti mívají na pokojích různě na postelemi, ve skříních a jinde zastrkané láhve už od pohledu s močí, když se jim v noci nechce na záchod (i na pokojích, kde jich bydlí víc pohromadě). Ale překoná je hravě student právnické fakulty z Olomouckého kraje, který podle lidí z koleje je takový svalnatý sportovní šamponek oblíbený u žen a na facebooku mívá pravičácké statusy. Spravovali jsme topení a on za postelí měl v plastové mističce v průhledném plastovém obalu utaženým tkaničkami ke sportovním botám pravé nefalšované...no, zkrátka hovno jako dospívající yorkshirský teriér.
0
0
0
Včera v kampuse, kolem 13. hodiny, byla nalezena 8GB paměťovka, a přiznám se, že byla následně celá prohlédnuta a nic zajímavého na ní nebylo - fotky ze ZOO, fotky mimina, její fotky. Patří slečně, která má zřejmě ruské kořeny. Pokud slečna chce kartu zpátky, nechť dá vědět v komentáři :)
0