Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Jednou mi můj aktivistický spolužák po cestě trolejbusem zase vnucoval socialismus, když se v podstatě podřekl, že „Socialismus je na vzestupu ve všech zemích, kde ješte nebyl.“ A musím vám říct, že jeho mají taky rádi všichni, kdo ho ještě neznají. :D Pusu H. S.
0
0
0
Zjistil jsem, že i odhalený plagiátor může být na mu profesorem.
0
0
0
Až udělám státnice, tak si založím neziskovku (asi na integraci cizinců). Věřím, že to bude třeba. A že si taky přijdu na fajn peníze od sponzorů. Na rozdíl od spolužáků chápu nové výzvy.
0
0
0
Během bakaláře jsem dokázal vystudovat s červeným diplomem, napsat 2 odborné články, chodit tři roky na dobrovolnou praxi a udělat si certifikát na angličtinu B2... Sice jsem spal přes každý semestr max. 4-5 hodin denně, ale ať mi nikdo netvrdí, že to nejde... :-D
0
0
0
Desi mne mezilidske vztahy na katedre sociologie. Lide, kteri mají rozumet spolecnosti, mají vic problemu nez spolecnost.
0
0
0
Vzdy sa perfektne pobavim na originalnych a vtipnych komentaroch nasho oblubeneho psychologa.
0
0
0
Baví mě neustálý pláč doktorandů z humanitních fakult, že tam není na nic peníze. Zkuste začít publikovat něco užitečného (pokud to na vašich oborech vůbec jde) a peníze budou a nebudete muset závidět užitečnějším oborům.
0
0
0
Nemůžu si pomoct, ale při ústních zkouškách mi často hlavou probíhají představy, jaký by asi byl zkoušející v posteli. Představa většinou koresponduje s hodnocením zkoušky. (Takže i ty zlý si na zkoušce užiju)
0
0
0
Tolik jsem se snažila vymyslet něco vtipného, šokujícího a zajímavého, ale zdá se, že jsem uvnitř mrtvá.
0
0
0
V červnu jsem na balkoně kolejí MU viděla opalovat se slečnu bez vršku. Lidé venku chodí a(i cizí muži!)můžou vidět její bradavky. Šla jsem jí upozornit, že je na ní vidět, ale bylo jí to jedno! Dokonce bradavky měla opálené. Asi to nedělala poprvé. Byla upozorněna, že kazí pověst MUNI a jen se tomu smála. Napsala jsem na vedení SKM, ale dělají mrtvého brouka. Dívka, která by si mohla mít leckterého mládence, ale takhle se sama haní. Či Brno ji zkazilo? Z mladých lidí smutno. Přijde vám to normální a slušné? Pan prezident Zeman podporuje referendum, a tak jsem jedno založila. Prosím, sdílejte odkaz, hlasujte a ukažte, že morálka žije! http://fans.vote/vote/ACpbc9WM5HI/zenske-bradavky-nepatri-na-verejnost/je-normalni-a-spravne-aby-zeny-mely-nezakryte-bradavky-kdyz-je-mohou-videt-cizi-muzi
0
0
0
Teplí medici jsou největší zlo. Kluci, pokud chcete kluka, hlavně se vyhněte medikům, jsou to největší hajzlové a nezaslouží si nikoho. S jedním jsem chodil a ještě teď je mi z toho na zvracení.
0
0
0
Při svých skromných návštěvách CPS jsem zjistil, že 98 % procent lidí tam jsou medici. Co tam dělají? Vždyť Bohunice jsou lán cesty, to nemůžou studovat doma a musí se táhnout přes půlku Brna, aby seděli u internetu?
0
0
0
Musím si trochu pohonit ego. 19. 7. jsem byla v CPSce a prošla jsem kolem dlouhé řady prváků, kteří tam šli na focení. Byl to příjemný pocit, jen tak kolem nich projít. Podobný pocit mívám i na studijním, když přejdu celou tu řadu až skoro ke dveřím, kde se za někoho zařadím a pak v průměru do dvaceti minut zase tu řadu míjím zpátky a pryč.
0
0
0
V Brne som bol raz v živote a to na odborovom teste z angličtiny. Pri čakaní kým sa test začne som sa zaľúbil do každej ryšavky ktorú som tam videl
0
0
0
Miluji všeuměly co si stáhnou vzor smlouvy na XY z internetu a pak se plácají po rameni, jak ušetřili 2 000 a jak by taky mohli dělat právníka, když je to tak snadné. Pak se někteří z nich se svým smluvním protějškem pohádají a poslední z nich nám za zastupování v kanceláři nechal 186 000. (Což by vůbec nebylo nutné, kdyby nebyl hamižný a nechal si tehdy za ty dva litry udělat neprůstřelnou smlouvu na míru.) A tak jsou to paradoxně právě ti, kteří by si pro korunu nechali koleno vrtat, díky kterých mají začínající advokáti „co žrát“. <3
0