Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Přijde mi že Lukáš a Petr jsou bráchové i když nejsou. Luki je oproti Petrovi stydlín a Petr je oproti Lukimu rybář ale oba dokážou kecat s holkami do 5h ráno v lese a jsou super ❤️❤️ Děkujeme kluci ❤️ Příště znova !!
0
0
0
Veronika Králová je piča !!!
0
0
0
Jsem si vědom toho, že to sem úplně nepatří, ale třeba by mi někdo mohl pomoct. V pondělí 11.září jsem na ulici Veveří, v Brně, potkal dívku, kterou bych rád našel. Stalo se tak v cca 15:20 - 15:30 u zastávky šaliny (tam, kde staví 12 ve směru na Červinkovu). Popis dohromady nedám, ale měla dost výrazný poznávací znamení - šla bosa. Než jsem se vzpamatoval, zmizela. Pokud by mi někdo mohl pomoct, jakože asi těžko, byl bych mu moc vděčný.
0
0
0
Mafia 3 - zasraná píčovina, která ani nefunguje. Nejdřív jsem zkusil neorigo. Rozeběhlo se to. V prrvní cutscene měl hl. hrdina kravatu půl metru od těla. Když jsem jel kus autem, spadlo to. Takhle asi třikrát. Vymazal jsem to. Včera, po půl roce, jsem to koupil (za 250,-, nejrychlejší pád ceny, co jsem kdy viděl). Stahuju těch posranejch 45GB. Pustím to, vyskočí ta tabulka - start - spadlo to. Takhle asi pětkrát. Vypnu firewall, zase nic. Přeinstaluju, zase nic. Tlak mám teďka tak vysokej, jako kurz bitcoinu. Takže, VY ZKURVENÝ EMERICKÝ VÝVOJÁŘI, POŠPINILI JSTE JMÉNO LEGENDY, DOUFÁM, ŽE VÁS POSTAVÍ KE ZDI A POSLEDNÍ CO USLYŠÍTE, BUDE "PALTE". Kdyby byl Vávra mrtvej, což díky bohu není, otáčel by se v hrobě. Teď si musím dát na uklidnění betu Kingdom Come: Deliverance.
0
0
0
Rád bych se tu svěřil se svou největší životní chybou. Jako malej sem se přejídal. Řeknete si, že je to blbost, ale později to vyůstilo v šikanu na škole, posměšky od holek a tělocvik byl pro mě peklo. Dneska mám zničené klouby a trpím bolestmi kvůli kyselině močové. Dnes nemůžu pořádně sportovat, jen minimálně, bolesti mi to nedovolí. Za jídlo jsem utratil hromadu peněz, úplně zbytečně. Dneska dělám na recepci, protože mi bolesti kolen a kotníků nedovolí dělat manuální práci, za kterou bych mohl mít dvojnásobný plat. Neberte prosím dětskou obezitu nebo obezitu obecně na lehkou váhu. Udržujte se v dobré kondici a neřešte své problémy jídlem. Sport a pohyb je radost, proto ti, co máte problémy s přejídáním, vyřešte to co nejdříve a v co nejnižším věku, později už to nepůjde a způsobí vám to mnoho problémů, které si nyní možná neuvědomujete.
0
0
0
Je špatné když mi je 15 chodit s 13kou ?
0
0
0
Samotnýho mě s*re, že je to stránka na přiznání ale co se dá dělat.. jednoho dne jsem totiž byl dost mimo po 2. hodinovém čekání v Brně v dětské a co se nestalo.. když došlo konečně na řadu, tak jsem v hlavě měl jen myšlenky na to co nejrychleji vypadnout, ale šel jsem na rentgen a tam viděl mladou hezkou, nevím jestli vůbec plnoletou sestřičku.. jako mohl jsem s ní promluvit tam, ale v hlavě běžela celou dobu strategie na to co nejrychleji konečně zmizet.. proto bych byl strašně rád, kdyby holka, co byla jako sestřička (asi na brigádě) na rentgenu č.2 kolem poledne v pátek 28.7. , napsala sama sem do komentářů nebo kdokoliv kdo by o někom takovým věděl jí to řekl.. bylo by to super, snad budu mít štěstí.. (mimochodem byl jsem tam s klíční kostí a holka si zrovna trochu popletla strany.. ale vůbec se jí nedivím :D)
0
0
0
Nemam co hrat .Chci se zabit .PS: Miluju Kotataka
0
0
0
Gratuluji Applu k jeho revoluční technologii rozpoznání obličeje. Menším detailem je jen to, že Samsung má tuto tehnologii už několik let. :)
0