Přiznej anonymně!
0
0
Ahoj, miluju jednu holku která mě nejspíš bere jako kamaráda, trávíme spolu každý den večery. Jde o to že jí strašně chci říct co k ní cítím a pozvat jí na oficiální rande. Hlavní je to že ona svým vzhledem hraje 1. ligu (nejde mi o to jak holka vypadá ale o to jak se chová, stojím o to s ní trávit každou minutu volného času) a já jsem pouze nula. Jen mám strach né z toho že odmítne ale z toho že se od té doby na mě bude koukat jinak a přinejhorším se mi vyhýbat. Fakt mi na ní strašně zaléží a nechci to totálně posr.t. Už jednou jsem jí přes FB psal co k ní cítím a ona mi napsala pouze že tohle nečekala, jsem docela citlivej romantik a proto si myslím že by bylo nejlepší jí to říci z očí do očí, odvahu jsem už po x dnech sebral ale jen mám strach že to dopadne spatně a následného ticha.
0
0
0
? ? ?
0
0
0
Nikdy jsem nevyhrál hledání min na úroveň expert
0
1
0
Verím v cestovanie v čase odkedy pozerám Doctora who
0
0
0
ja znam kluka ktery ma za tatu orbittpicuse
0
0
0
Absolveeeeeent!!:D škoda, že už je v podstatě neuvidím, chtěl bych to o nějaký ten rok vrátit.... :(
0
0
0
miluju klip dominiky myslivcový jako já :))
0
0
0
Vždycky, když mi kouří moje holka je jí na zvracení, krká, kašle, nadavuje se a právě to jí vzrušuje. Jednou se mi z ní udělalo špatně a poblil jsem jí hlavu. To jí nabudilo ještě víc a začala mě celího objímat... Od té doby je to moje expřítelkyně.
0
0
0
Strašně jsem se zamiloval do své přítelkyně.Budem spolu teď půl roku a nedávno mi její nejlepší kamarádka mi řekla,že dřiv byla prostě děvka
0
0
0
Nemám rád úplně hubený holky, ale tak akorát :) A hlavně nesnáším, když se oblékají jako laciné děvky. Což je v dnešní době skoro každá.
0
1
0
Chodim žrát na hajzl a srát do koupelny
0
0
0
Občas koukám na fakt tvrdý porno,nejlepší je když je to z 80. let z NDR a hraje tam nějaká suprová buchta s knírkem, to se nemůžu nabažit.A teď to horší-občas poslouchám Lunetic :/
0
0
0
Platí mě za výhružky, vraždy. Už mě to nebaví ale je to moje živobytí.
0
0
0
Jsem gay
0
0
0
je mi 15 a ještě jsem se nelíbal,jsem divný?
0