Přiznej anonymně!
0
0
Mám celkem rozsáhlý problém s tím že mám malého hasiče, navíc nejsem zrovna hubenej a tak při prvním sexu sem byl rád že sem se aspoň dotknul, , vyřešil jsem to tak že jsem vždycky ten dole. :)
0
0
0
Hudbu na záchode púšťam až vtedy, keď som dobre usadený
0
0
0
Chtěl bych osobně poznat admina přiznaní kluků i holek.Protože.větší idioti na světě snad nemohou být.Vše co je zde je z oblasti Science Fiction a správci těchto stránek nezralí pubertáci co si zaslouží max kopačku mezi nohy.
0
0
0
Líbí se mi postarší dámy 60 a víc a hrozně mě vzrušuje představa, že mě takováhle starší samice pořádně zmlátí a potom si to rozdáme jako za mlada... Jenže když jsem o to požádal svojí babičku, úplně s naší rodinou přerušila kontaky... Co myslíte jsem divnej?
1
0
0
Moje holka se se mnou rozešla jen proto aby se to nikdo nedozvěděl.
0
0
0
Miluji svoji přítelkyni, strašlivě moc, dělám pro ni první, poslední ale bojím se, že někdy půjde na nějakou akci a tam jí v opilosti někdo svede nebo jí ztratím..
0
0
0
Každý z nás měl alespoň jednou v životě období, kdy chtěl od všeho utéct ( od práce, přátel, prostě života, který vedl) a začít znovu s čistým štítem. Období, kdy občas přemýšlel , zda by si vůbec někdo všiml, že tu není nebo jestli by to celkově zasáhlo jeho okolí...Proč to píšu? Příjde mi že vše co dělám, vše co se kolem mě děje je jen nemastné neslané přežívání - práce stojí za nic, aktivity s přáteli pomalu halí prach a roste jen nechuť, zlost, otrávenost... ani už nevím jaké to je, být milován, mít tu někoho pro koho jste ten nejdůležitější člověk... Myslel jsem, že konečně přišlo světélko naděje - v práci je dívka do které jsem zamilovaný , na začátku to bylo hezké přátelství, rozuměly jsme si, vše bylo parádní...nyní jsou v tom city z mé strany které bohužel nejsou opětovány.. nejsem kluk, kterého by chtěla a nechce mi ublížit..jenže ted už to nemůže být jako dřív, citím jak se ode mě odtahuje, vše je jinak..ztrácím ji..o to víc ted cítím svojí zbytečnost..vše se opakuje dokola.
0
0
0
Už mě totálně štve jak každý měsíc máme problém vyjít s penězi. Dělám všechno proto, aby jsme se měli líp. Dřu jak mezek snažím se mít co nejlepší výsledky, abych byl i řádně ohodnocen, ale stále je to málo. Furt koukat na to, jestli si danou věc můžu dovolit nebo ne. Ještě, že mám pár přátel, kteří mi pomáhají. Práce v mém okolí je těžké sehnat. To samý platí na ženský. Jdou jenom po penězích a jakou má kdo káru. Věřím, že ta 13 byla nejsmolnější rok a ta 14 bude lepší!
0
0
0
Začal týden a já jsem celý týden bez marihuany...Celý týden bez kámoše...a celý týden nevím co budu dělat....A celý týden bez cigár...můj kamarád je můj sponzor a už mu dlužím za tu trávu a cigára a všechno alespoň 10 000 a nevím jakm u to mám oplatit když nemám peníze......Ale...nejsem gay ano!
1
0
0
Miluju Iwku :-D
0
0
0
Někdy mi začne stříkat jeste predtím než si začnu honit...
0
0
0
Jednou jsem si tak strašně uprdl že mě moje holka poslala do prdele a už nikdy se mnou nepromluvila :/
0
0
0
... nemusím barbinky a pipiny vseobecne takový ty trapky co si o sobe myslej .. normální holky neexistují ty už vymřely takze když se holka blíží k normálu je pro me bohyni kazda to má v ocich takže neoblbne
0
0
0
Kvůli holce bych přestal kouřit a začal bych se sebou něco dělat!
0
5
0
Při milování s dívkou, kterážto vypadala přesně jako Scarlett Johanson jsem jí neustále odmítal políbit na prsou, neboť po celém těle měla takové ty jemné chloupky. Na dotaz, proč ji nepolíbím někde na těle jsem to už nevydržel a odpověděl jsem, že se tady rozhodně nehodlám dávit chlupy jako kočka!
0