Přiznej anonymně!
0
0
Hraju LOLko
0
7
0
Iritují mě holky, co pod každým přiznáním kluků moralizují a nadávají do chudáků, ubažáků a podobně. Všechny ty velevážené pipiny bych hodil do jednoho pytle a poslal učit děti do mateřské školky, tam by možná to jejich kázání ještě mělo cenu. Nejlepší by ale bylo, kdyby se angažovaly jen do svých přiznání holek a sdělovaly si tam, čím vším si to dělají! :)
0
8
4
Od malička dělám moderní gymnastiku. Myslím, že jsem nadaný a hrozně mě to baví. Nyní sem chtěl využít mích ohebných schopností a zkoušel sem si ho sám vykouřit. Povedlo se a já se udělal do rajské mé sestry. Snědla to a řekla mámě,že to byla ta nejlepší, co kdy udělala.
0
0
0
Handa je krásná :****
1
0
0
Vždy když si honím začne mě o bolet a nechám toho nemůžu pokračovat jakto? :O :/
0
0
0
Ten pocit když se při sexu poserete..
0
1
0
Předem upozorňuju že vše jsem se dozvěděl až na konci vztahu. Píše se rok 2009 poznal jsem dívku u který jsem netušil že to bude můj životní PRŮSER byly jsme přátelé a po 5 měsících jejího škemrání že chce vztah jsem jí dal šanci vztah začal nádherně až do tý doby než mě odkopla kvůli jinému který jí měl jen na šuk pak přilezla a já jí vzal spět takhle uběhla nějaká doba a opět ta sv..ě mě odkopla kvůli jinému a zas přilezla když zjistila že jí nechce tet se píše rok 2014 a zjistil jsem že je to tu potřetí ale s tím že už o všem vím chodí pařit s kámošema kde tvrdí že spolu nechodíme a pak po kalbě ráno jde ke mně spát a š..at přitom jsi mezitím už vyhlížela nového frajera s kterým jsi psala a domlouvala rande který jí taky odkopne jako ty ostatní dva i přesto že jí ukážu důkazy který jsou 100% pravdivé tak vše popře :D doma řekne že jsem z ní udělal neprávem št..ku a ku..u a ještě se jim doma rozbrečí :D Ani se neomluvila neprojevila lítost bohužel vše se sem nevejde. iniciáli N.V.
0
0
0
Nesnašim Nikol Kloboulovoy
0
0
0
uz to je 3 roky co sa somnou rozisla jedna dodnes ju milujem ale ona otom nevie a myslim si ze by ani nechcela vediet :/
0
0
0
Jsem cholerický sukničkář, prostě chci mít každou holku. Jsem docela hezký a charizmatický díky čemu jsem dokázal zbalit každou holku kterou jsem chtěl. Jednou jsem měl i 5 holek najednou. Stydím se za sebe :/ .
1
0
0
Je mi 25 a ještě nejsem panic.
0
0
0
Každý z nás měl alespoň jednou v životě období, kdy chtěl od všeho utéct ( od práce, přátel, prostě života, který vedl) a začít znovu s čistým štítem. Období, kdy občas přemýšlel , zda by si vůbec někdo všiml, že tu není nebo jestli by to celkově zasáhlo jeho okolí...Proč to píšu? Příjde mi že vše co dělám, vše co se kolem mě děje je jen nemastné neslané přežívání - práce stojí za nic, aktivity s přáteli pomalu halí prach a roste jen nechuť, zlost, otrávenost... ani už nevím jaké to je, být milován, mít tu někoho pro koho jste ten nejdůležitější člověk... Myslel jsem, že konečně přišlo světélko naděje - v práci je dívka do které jsem zamilovaný , na začátku to bylo hezké přátelství, rozuměly jsme si, vše bylo parádní...nyní jsou v tom city z mé strany které bohužel nejsou opětovány.. nejsem kluk, kterého by chtěla a nechce mi ublížit..jenže ted už to nemůže být jako dřív, citím jak se ode mě odtahuje, vše je jinak..ztrácím ji..o to víc ted cítím svojí zbytečnost..vše se opakuje dokola.
0
0
0
Jsem podstatně romantičtější duše, než moje přítelkyně (a vůbec asi většina holek). Vždycky se mi akorát směje. Už se na to vy*eru a budu chtít jen sex, myslím, že tak si mě budou paradoxně holky víc vážit.
0
0
0
Stejně si myslím, že na holkách je nejhezčí tvář a úsměv.
0
0
0
Nejvíc vtipný je, když poslouchám nějakou písničku od Pendulum, Knife praty nebo Prodigy, a na FB se zrovna oběví nějakej erotickej gif, ve kterym zrovna šukaj naprosto přesně do rytmu písničky!
0