Přiznej anonymně!
1
0
Nikdy jsem neviděl film Matrix!
1
0
0
Když jsem viděl poprvé svou holku tak bych se radši udělal do psa. Naštěstí teď už je to moje máma.
0
0
0
Určitě jste už viděly jak se kluk s klukem a holka s holkou líbají spousta lidem to vadí. A proč vlastně láska je láska taky jste měly některou věc, zvíře nebo osobu v oblibě. Já osobně jsem bisexuál a jsem na to hrdý tak až začneš někomu nadávat do homosexuála a podobně tak se laskavě zamysli.
0
0
0
Rád si "hraju" na Rakousko-Uhersko...
0
9
0
Nesnášim hudbu v pornu.
3
0
0
Myslel jsem si, že sem prase, úchyl a dement... Ale od tý doby co je tahle stránka vím, že jsem úplně normální... :D
0
0
0
Mám kámošku, Tak před dvěma měsíci jsem jí začal ignorovat, protože je to psychopat. Vyhrožovala, že se zabije a furt a furt. Už mě to sralo, řekl jsem si, že to už nebudu poslouchat. Potkala jednoho kluka(taky můj kámoš), chodí spolu, on o ní má takovej strach a ona stejně dělá píčoviny. (Podřezává se) Tu holku bych poslal na léčení.
0
0
0
Včera za mnou přišla moje 15 letá sestra a řekla at ji zaučim v sexu co mám dělat? je mi 18
1
0
0
Neznášam keď sa mi postaví na kúpalisku...musím čakať vo vode jak pako, dokým sa ukludní... -_-
0
1
1
Neholím si rozkrok, už tam mám pěknou divočinu... .3
0
18
0
Od svých pěti let spím se svým medvídkem... je mi 19... nestydim se za to!
0
0
0
Vždycky večer si otevřu okno (mám pokoj v posledním patře a střešní okno) a koukám na hvězdy a pouštím si nějaký smutný písničky.Jak tak koukám na hvězdy a poslouchám tu hudbu představím si perfektní vztah s nádhernou holkou a díky tomu propadnu depresím a brečím. Jakožto kluk se za to docela stydím. Nevím jak to vidíte vy holky, třeba vám to přijde roztomilé. Já sám o tom raději s přáteli nemluvím.
0
0
0
Je mi 36 jsem ředitelem na ZŠ a už jsem si schválně nechal po škole několik deváťaček abych se s nimi vyspal u nich ve třídě.
1
2
0
Moje přítelkyně je plnějších tvarů. Cvičí se mnou už dlouho a začíná se zpevňovat, ale mně to vadí. Miluju její postavu, není nic lepšího, než jí pořádně zmáčknout boky. Vychrtlý holky se mi nelíbí, jsou to namyšlený krávy. Přítelkyně je úžasně skromná přitom tak nádherná, ale to o sobě neví.
0
1
0
Vždycky, když jedu v MHD, představuju si, že se stala nějaká katastrofa a uvízli jsme, že nás nemůže nikdo najít. Vybírám si vždycky holky, se kterýma bych píchal.
1