Přiznej anonymně!
0
0
Zkoušel jsem cígo šlukovat nosem. ..Už to nikdy neudělam.
0
0
0
Miluju, když můj konečník nadávkuje poslední hovno tak precizně, že se nemusim utírat.
0
0
0
Ztratil jsem učebnici do dějepisu. Neměl jsem ho asi půl roku, dozvěděl jsem se že máme odevzdávat učebnice, tak jsem ten dějepis ukradl učiteli. 3:)
0
0
0
Dnes jsem byl venku s kamarádem a jeho holkou, moc se mi zalíbila, usmívala se na mě a představila se, dokonce vědela mí jméno, tak jsme se bavili, pak se mě zeptala, jestli chodím do stejný školy jako ona a kamarád, protože mě neviděla. Moc se mi zalíbila, ale mám pocit že u ní nemám vúbec žádnou šanci, ona má ráda spíš futbalisty a tak, a na druhou stranu nechci zklamat kamaráda.
0
0
0
Jsem kluk, ale mám dotaz na holky. Mám holku a když si myslim, že jí něco sere, tak se jí zeptám, co se děj. Ona odpoví, NIC. Ale je to takové to zamrdané NIC, ze kterého slyšíte, "samozřejmě, že se něco děje a ty se mě n to teď ještě ptáš?" nebo to připadá jako "běž někam a už se mě na nic neptej, zy všechno můžeš TY!" Proč sakra neřeknete na rovinu co se děje? Nesnášim to, fakt nenávidim tuhle vlastnost! Dělá to jenom moje holka nebo nejsem sám? :)
1
4
0
Mám radši hezky oplácané holky.... Ne extrémy samozřejmě, ale třeba 80kg apod. mi přijde ideální.... Líp se ta postava objímá a lépe se s ní hraje [Yeah You Know]... Je mi teprve 16, ale našel jsem jednu úžasnou holku, která mi vyhovovala jak vzhledově, tak chováním, ale po 8 měsících přišla nevěra z její strany... Ranilo mne to... Teď už sám žít celkem zvládám, ale děsně mne děsí, že již nenajdu holku s tak krásnou postavou, já jsem dost stydlivý, ale umím se otrkat :P Ale skutečně mám strach, že takovou holku, která bude tak hezká [už třeba jen postavově] nenajdu :(
0
1
0
Vždycky jsem byl ten hodnej kluk kterého holky (ne)chtějí.. Ale před pár měsíci mi došla trpělivost. Něco se ve mě změnilo. Poslal jsem do píče všechny ty svoje holky které mě nanápadně strčily do friendzone a měly mě jako kamaráda. Nečekaly to (vždyť byl vždycky tak hodnej!) a dost jim to ublížiilo. A já měl z toho dobrej pocit.. Na všechny ostatní holky jsem začal bejt drzej, dělat trapný sexuální narážky. Díky tomu se mi podařilo sbalit zadanou holku na sex. Co se s ní dělo dál, je mi fuk. Nejde mi o lásku..jen o sex. A musim říct že ho mám teď víc, než kdy jindy. A to ani nevypadám jako drsňák, nemám svaly apod. Určitě je zde spousta kluků co to čte a řekne si, že by to chtěli taky dokázat. Je to jednoduché - mít koule. Nebojte se, že ztratíte kamarádky. Dostanete za to něco lepšího ;)
1
0
0
To už tady lidi chcou pochvalu za to, že nepodvádějí?
0
0
0
Nesnáším fotbalisti! Holčičky to jsou .. 0% Testosteronu v koulích ! Box ? To je sport!
0
0
0
Vždycky když nemůžu usnout strčím si prst do zadku a pak to olíznu. Nebo to cumlám jak lizatko mňamina :3 PS:skuste
0
0
0
v 19 panic damy ktera na mne vlitne :D
0
0
0
Vždy když souložím se svou holkou a udělám se, neusnu ať jsem sebrvíc unavenej a povídám si s ní, protože nechci být ten pokrytec co se udělá a usne a taky proto, že ji nejvíc miluju :***
0
0
0
Milujem Líviu
0
0
0
Rozdal jsem si to z dvojčaty . A pak sem zbalil trojčata . Ale já jsem dvojčatatofil !! Tak sem šel A rozdal jsem si to z dalšíma dvojčatama .. Ale všechno to byly kluci ..
0
0
0
Mám krásnou dokonalou holku..je moje první a už jsme spolu rok. Nikdy jsem ani nepřemýšlel že bych ji podvedl! Ona je jen moje..niky ji nechci ztratit. Nemaluje se ani nic takového a stejně je nádherná...takových už moc není. A já s ní chvi za každou cenu zůstat dokonce života <3 Miluji Tě
0