Přiznej anonymně!
0
0
Chci si posílat s nějakou pěknou slečnou nudes ale nemám s jakou... můj snap je (thebestvan)
0
0
0
Harynka je nejlepší holka na světě ♥️♥️♥️❤️❤️
0
0
0
Hrozně mě mrzí ,že mě všechno tak mrzí...
0
0
0
Ahoj. Je me 46 let a stalo se neco zvlastniho. Jiz nekolik let asi pet se citim byt zenou. Zatim to resim tak ze si obcas oblrknu neco damskeho a ted si nechavam narust dlouhe vlady. Vubec nrvim jak dal.
0
0
0
Nikdo mě nechce kvůli tomu že mám AKNÉ
0
0
0
Miluju Jarmilu ... Je tak úžasná, překrásná a jiná než ostatní dívky, ale nedá mi šanci :(
0
0
0
Lidi já se z vás poseru když to čtu fakt xD
0
0
0
už mě zase bolí mě prdel...Spadnula jsem ze schodů...
0
0
0
Tohle chci abyste nebrali jako legraci, či nějakou zábavnou zpŕavu. Tohle je naprosto vážná a seriozní přiznání. Ztratil jsem chuť a motivaci žít. Chodím na vejšku, jen kvůli rodině, chodím s dívkou, která mě podvedla a nevěřím ji. Miluji hry, ve kterých jsem na vysokých příčkách, ale rodina včetné přítelkyně mě odrazují od hraní, prý že mě to neuživý. Chodím do práce, u které se snažím vidět budoucnost, ale bohužel ji zatím nevidím. Miluji fotbal, hraji ho již přes 10 let. Bohužel za tu dobu jsem měl nespočet zranění, které mi znemožňují hrát ve vyšší soutěži. Nemam chuť se vracet domů, protože většinou mě čekají jen hádky. Cítím se vnitřně totálně opuštěný, sám. Téměř nespím, protože ve snech umírám, padám do temna či křičím ze spaní o pomoc bližného. Nejspíš to chci skončit, ale zatím jsem k tomu nenašel odvahu. Ve svých 20 letech jsem toho zažil víc, jak devadesát procent mých vrstevníků. Už pro mě nemá smysl téměř nic. Díky že jste to dočetli až sem. A přeji všem krásný den.
0
0
0
Miluji motocross ❤
0
0
0
Michalov maj mal pra.
0
0
0
Ahoj, hledám holku(i kluka je mi to jedno) musí obsahovat: pohlavní orgán, vlasy, žiletku. Je mi 17let požaduji min. o 5let mladší. Děkuji, Hnusný den. V.Adam
0
0
0
Pro slečnu Karolinu..... boží mlýny melou pomalu ale jistě za to ze si dělala ze me blbce podvadela si me a lhala si me a ostatním lidem říkáš jak ja sem ten spatnej a pritom je vše naopak ty přeji jen smůlu a aby sis nasla člověka který te bude podvádět a lhat jako ty mě.... Dal sem našemu vztahu vše miluju te a po 5 létem vztahů stále miluju nikdy sem te nepodvedl ani nelhal ani neudelal nic co by ohrozilo nas vztah nechápu jak sem mohl planovat rodinu, a žádost o ruku udelal sem maximum pro nas vztah a presto je to malo žil sem jen pro tebe a naši budoucnost Jsi jen ulhana a neverna coura a věřím ze se ty bude jen a jen hroutit život.
0
0
0
Chci zasunout
0
0
0
Prdim
0