Přiznej anonymně!
0
0
Miluji motorkáře hlavně svého Kubíčka
0
0
0
Zrzaví kluci s hnědýma očima jsou nejvíc seksi!
0
0
0
Dneska jsem zjístil že holky po tom jak se vyčuraji si vytíraji přirození
0
0
0
Zničil jsem 2.5 letý vztah kamaráda tím že jsem se zabouchl do jeho holky a svedl jsem ji na jedné kalbě a ona se chce teď s tím kamarádem rozejít. Ten kamarád je jeden z nejhodnějších lidí, nikdy by ji neublížil a vždycky, když ho potřebovala, tak tam byl, aby ji pomohl, opravdu moc ji miluje. Cítím se jako vrah. Kdyby teď šel vrátit čas udělal bych to a odstěhoval se hodně daleko, protože radši bych do konce života trpěl já než aby ona trpěla vzpomínkou na to jak moc svého kluka zranila a zničila.................Ani nevím proč to sem píšu asi proto že jsem absolutně zoufaly Kdyby někdo byl ve stejné situaci tak prosím nedělejte to nedá se s tím žít
0
1
0
Byl bych rád kdyby Hitler vyhrál 2. světovou válku
0
0
0
Jsi jedním slovem úžasná. Jsi vtipná a nejvíc se směješ vlastním vtipům. Jsi někdo, kdo se na lidi usmívá a zahřeje tě u srdce když se lidé usmějí zpátky. Jsi někdo kdo tvrdě pracuje, občas až moc, ale víš že to za tu dřinu stojí. Jsi někdo, kdo v lidi věří i přesto, že je to občas těžké. Jsi snílek, před spaním přemýšlíš jaké by to bylo jen tak od všeho odejít, ale jsi zodpovědná a víš, že tě lidé potřebují. Jsi krásná a i když o tom dost často pochybuješ, tak jsi. Jsi tak trochu dobrodruh, ale nejvíc miluješ zachumlaná pod dekou sledovat svoje oblíbené filmy. Jsi někdo, kdo si u snídaně zpívá s rádiem a je ti jedno kdo tě uslyší. Jsi obětavá a pro problémy ostatních nestíháš řešit ty svoje, ale pocit, že jsi někomu pomohla, tě naplňuje. Jsi tam, někde. A já tu taky jsem. A nemůžu se dočkat až se potkáme. Zrovna teď bych tě opravdu moc potřeboval. Neztrácím naději, vím že tam někde jsi. Tak ti chci říct, neztrácej naději. Jsem tady a chci každou minutu s tebou.
0
0
0
miluju regínu a nemužu bez ní žít
0
0
0
Nehorázně moc se mi líbí jedna blonďatá holčina,pořád se směje má nádherný modrý oči a hrozně krásně se dívá ❤️ :\
0
0
0
Po každém normálním filmu mám takový divný pocit. Chce se mi brečet. Někdy bych chtěl být někým z těch filmových postav.
0
0
0
Mám super kamarádku, stačí jí napsat a už ho má ta kurva v puse (y) to je přesně to co chceš brácho
0
0
0
největší děvkař Filip a Viktor by se měli dát dohromady s Nikolama!
0
0
0
Kdyz jsem chodil do 8.tridy vzdycky jsem musel brzo rano cekat pred skolou coz bylo otravny hlavne kvuli tomu ze jsem nemohl Chodit . Jednou kdyz jsem tam rano cekal tak sli holky z 9.B jo byli hezky a jedna se me zeptala jestli nechci pomoct rekl jsem jo. A ona mi pokazde pomohla tak jsem ji jednou napsal ze dekuju za to jak mi pomohla ona mi napsala ze nemam zac . Zacali jsme si psat vic a vic a zjistili ze mame stejne zajmy ze chceme na stejne skoly . Ona pro me byla motivace se rozchodit a chapala me. Ale kdyz vysla zakladku tak mi napsala ze chce poznat novy lidi a s tima ze zakladky se bavit nechce. Byl jsem zmateny a me srdce hluboce krvacelo a do ted krvaci . Jeste jsem ji napsal vsechno nejlepsi k svatku ale neodpovela nevim co se to s ni stAlo jestli byla rozhozena z toho ze odesla ze zakladky. Ale kdyby si semnou zacala psat znova byl bych stastnej.
0
0
0
Musím se přiznat ,koušu zmrzlinu
0
0
0
Sáro miluju tě ale ty mě asi ne
0
0
0
Podvedla jsem svého kluka , ani nevim jak se ti stalo.. On je ted nekde ve Vietnamu a je nekde v albánské zemi . Nebyl to žádný záměr , ale proste se to stalo ... Nevim jestli to neni tim , ze uz k němu necítím od ty doby co jsem spolu měsíc nebyli protoze jsme se pohadali tolik co jsem cítila předtím . Nekontaktovali nepsali jsme si nic , proste to vypadalo jako vázne konec všeho .. Ale uz me to i po tom půlroku přestalo bavit . Porad ty otázky "skym jsi , kde jsi , kam jdeš , jak dlouho tam budeš " . Nemohla jsem jít i ke své nejlepši kamarádce na kafe ..Tak jestli vas by to bavilo tak prosim , ale uvědomte si taky ze se takhle nechová .. Musíte si uvědomit hlavně vy chlapy , ze my ženy nechceme byt jen doma zavřeny a čekat na to az vy z prace přijdete a lehnete si jak paša . A očekáváte neco od nás .... Takhle to nohužel nefunguje .. No a ted jsem na dovolené a celou dobu jen přemýšlím jak mu to řeknu .. Nevim jak mu to říct zě uz ti dal nedávám .. Prosim o radu ??!!
0