Přiznej anonymně!
0
0
Je mi 15 a mám nevlastní sestru, které je 18. Poslední měsíc mě začala bezdůvodně kopat do koulí kdykoliv má příležitost. Dává si pozor, aby to nikdy neviděli naši. Dost to bolí, ale ona z toho má akorát srandu. Vůbec nevím proč to najednou začala dělat a co dělat aby přestala. Určitě to ale nechci žalovat našim. Poradíte?
0
0
0
Jak to tu tak čtu, tak jsou zde samé děti,co řeší hovna. Dospějte a neřešte sračky, teprve potom budete štastní!
0
0
0
Každý den poslouchám písničky od Lil Peepa.
0
0
0
Je mi 19 a strašně mě vzrušuje dámské spodní prádlo.. Několikrát jsem ho ukradl z balkonů a pak si za to napráskal vařečkou na zadek a při tom si představoval jak mě ty ženy chytili při krádeži a potrestali mě sami. Hrozně rád si oblékám kalhotky, chodím v nich třeba spát a nebo se opiju a chodím v nich ven. Schválně se ohýbám před cizími ženami, aby to bylo vidět a když se mi zasmějou, hned mi z toho houpne a představuju si, jak mě osloví, odhalí a nařežou mi na zadek! ..
0
0
0
mám holku ale poslední dobou pořád koukám na gay porno a prohlížím si gify jak gayové mrdají a na jejích velké ocasy a strašně mě to vzrušuje ta představa že mě někdo s pořádným ocasem vymrdá a další mi strká pořádného do tlamy az mi tečkou sliny z huby a dávím se jím
0
0
0
Nehorázně mě poslední době serou rodiče, absolutně nemají v ničem pravdu a když je na to jakkoliv upozorním dostanu seřváno.... Pak musím držet hubu jinak údajně dostanu. Nemluvím s nima povrchně, sprostě ani nijak neslušně, jsou nasraní sotva příjdou z práce, fakt bych jim to rád někdy natočil a pustil záznam jak se chovají.
0
0
0
Jak urazit holku alá dizajnér? Kdyby jsi byla ve Photoshopu, víš která funkce rozhodně nejsi? Inteligentní objekt.
0
0
0
Za dobu co mám přítelkyni jsme měl více holek než za celou dobu předtím :/ ( jsme s polu 2 roky a je mi 23)
0
0
0
Nejlepší, co se mi kdy stalo, se stalo nečekaně. Potkal jsem tak svoji nejlepší kamarádku, která je pro mě spíš jako sestra a i svoji lásku. A jsem za to vděčný.
0
0
0
Miluju Petra, ale je to kok*t
0
0
0
Jsem na kluky a líbí se mi krásní mladí namakaní muži,ale nikdy jsem to nikomu nedokázal říct.Holky jsem měl nějaké,ale nikdy jsem si snimi nerozuměl i když mi vyčítali,že jsem jako model,když se chci stále fotit.Mám i nafoceno mnoho fotek a rád se fotím v prádle a mám rád nahotu.Jen je nemohu nikde zveřejnit ani před našimi,přesto bych se rád ukázal a bavilo by mě,kdyby mě někdo i fotil.Mým problémem je pouze,že jsem moc hubený.Také denně cvičím,ale stále to není znát.Docela závidím těm svalnatým klukům s pekáčem.Asi to bude chtít ještě čas a více na sobě zamakat.
0
0
0
Je normální když holka, kterou miluju mi honí, ale nuudelam se u toho ?
0
0
0
Prosím, co se více vyplatí? Iphone 6s 128GB nebo Iphone 7 32GB?
0
0
0
Ahoj jsem divný, když mě na holkách vzrušují ponožky? Miluji, když má holka na sobě černé, bílé, nebo třeba růžové kotníčkové ponožky. Ještě na základce jsem si fotil nožky jedné spolužačky co nosila právě černé kotníkové ponožky a doma nad tím honil. Jiná spolužačka nosila jen bílé ponožky a neměla přezuvky tak se jí hned zašpinily a to mě vzrušovalo hrozně moc. Chci se zeptat zda bych s tím měl něco dělat nebo je to ok. Btw. líbí se mi i zadečky jen si taky dokážu vyhonit i nad ponožkama. Díky
0
0
0
Můj kamarád balí holku chová se k ní krásně... A ona běž do prdele! :D
0