Přiznej anonymně!
1
0
Usnula jsem na přednášce podpírajíc si rukou hlavu. Ale loket se mi na kluzké desce stolu smekl a já se praštila bradou o stůl. Když se na mě celá posluchárna otočila a i přednášející zpozorněl, řekla jsem, že výklad je velmi zajímavý, že mi samým zaujetím vypadla z ruky láhev s vodou.
0
0
0
chodím na ZSF do 2. ročníku a zatím jsem se učila pouze na 1 zkoušku ...jinak všechno jistí taháky a totální štěstí :)
0
1
0
Jestli přijde někomu trapný podzimní Otvírák, tak o Zavíráku to platí dvojnásobně. Kdo má před zkouškami čas a chuť na podobné akce? Já teda ne. Asi proto, že se snažím ke studiu přistupovat zodpovědně.
0
0
0
Do knihovny si chodím prohlížet hlavně kluky z jiných fakult... Z těch pár desítek, co máme na ekonomce, se mi totiž chce akorát tak brečet.
0
1
0
Vždycky, když na fakultu příjdou nový prváci, tak si jednoho vytipuju a do konce roku ho dostanu, ale nebojte nejsem učitelka ;-)
0
0
0
Poté, co se nejmenovaná studentka na právu zeptala, jestli za smrt jejího křečka na kolejích JČU odpovídá provozovatel těchto kolejí, mě tady už asi nic nepřekvapí...
0
0
0
Stále si nemůžu zvyknout na tu "vůni" děkanátu EF. Tam snad vyrábí chemický zbraně...
0
0
0
Jeden můj kamarád usnul na louce u kolejí potom co byl v noci doprovodit kamarádku na kolej. Vzbudili ho až lidi co ráno chodili kolem něj do školy.
0
0
0
Někdy opisuji i při testech, které se nehodnotí a jsou anonymní..
0
1
1
Občas zajdu na přednášku i když nejsem student JČU
0
0
0
Nevím, čím to je, ale na přednáškách z ekologických předmětů vždycky zvlhnu a jsem vzrušená.
0
0
0
V prváku na ZF nám bylo řečeno, že jsme na vejšce a že nebudeme dělat na šk.statku věci, které jsme dělali na střední ( kydání apod. ) první věc co jsme dělali bylo: kydání,zametání, vápnění...jako sorry, ale ta praxe je k ho*nu a myslím si, že celý statek je k ničemu !
0
0
0
Jednou takhle jsme při obědě jsme jedli v menze polívku, když tu na nás vykouknul mrtvej šváb :) Nicméně polívku v menze jíme s chutí dál :D
0
1
0
Vždy když jeden kolega začne vyprávět o nadřazenosti Moravy a moravanů, tak mám chuť na Brno poslat tanky, i když proti Mongolsku vlastně nic nemám.
0
1
0
Než abych zavítal na studijní na pedáku za svou přidělenou studijní referentkou, raději otravuju kámoše na facebooku, zejména ty z jiného oboru (s jinou referentkou pro studium). V některých případech je totiž docházení na studijní s jakýmkoli dotazem či požadavkem pouhou ztrátou času...
0