Přiznej anonymně!
0
0
jednou jsem schválně nakopla jednu s těch koček co se pořád toulají po kampusu
0
0
0
když jsem nastoupila do prváku na svůj bakalářský obor, zděsilo mě zjištění, že asi 99% lidí prodlužuje a že spoustu lidí tam trčí už třeba 7 let... po prváku je už chápu.
0
0
0
na koleji se musím zamykat před uklízečkou, protože furt buzeruje...
0
0
0
V 8rano do nonstopu,V 15 hod Němčina se 13 kousky,neuvěřitelně sem šprechtil:))
0
0
0
Na kolejích v zásadě chodím na pánské sprchy, protože je tam více místa. Můžu se tak po celou dobu sprchování válet na dlaždičkách a nechat si masírovat záda proudem vody.
0
0
0
Po 10 měsících na škole furt nechápu proč jsou na Uranu sály průchozí, když nikdo stejně druhý vchod (který bývá blíž WC) neodemyká.
0
0
0
Na začátku každého semestru jdu pečlivě na všechny přednášky a semináře, abych si poctivě zapsala povinnou literaturu. Zatím jsem žádnou doporučenou knihu nečetla a ani neotevřela.
0
0
0
Bylo tu něco podobného zmíněno o ženách na JČU, tak aby to potěšilo i oko pánů. Na JČU nejsou hezké jen budovy, ale i mnoho pěkných kluků ;)
0
0
0
Ztracená bloudím svým dvojoborem. Asi jsem se sekla v rozhodnutí...
0
3
0
Nikdy jsem si nezapamatoval jména spolužaků, 90% z nich jsem oslovoval Jé-no-čau nebo Hele-prosím-tě.
0
0
0
Na této univerzitě jsem udělal skoro všechny předměty bez toho abych se na ně učil
0
0
0
Fakt mě mrzí, že se přiznání JČU poslední dobou využívá spíše k mezifakultním válkám! Každej obor má něco, čímž převyšuje nad ostatní, proto bych NIKDY nevypouštěla do světa bludy o tom, že studuji ten nejtěžší! Tento způsob zvyšování EGA zdá se mi poněkud nešťastným kolegové!!!
0
1
0
Oponenta bakalářské práce mi dělá můj kamarád, který od letošního roku pracuje na fakultě :)
0
0
0
díky nejmenované učitelce marketingu na EF jsem přestal nosit boty od Bati a začal tuto značku nenávidět
0
0
0
jednou jsem na koleji na svý sousedy zavolal kolej bábu, protože každou noc souložili a slečna u toho opravdu ukrutnutně řvala a já jim ukrutně záviděl! Dostali pokutu - každej za 200 :D
0