Přiznej anonymně!
0
0
všichni chlapy slintali po jedné učitelce na účetnictví, snad jí nějaký dobrovolník nechal psaníčko a podržel jí místo ve dveřích.. byla to bohyně všech erotických snů.. ovšem do té doby, co přivedla na hodinu svého malého synáčka..
0
0
0
Na semináři z anatomie po nás vyučující házel kosti (a řval ať si to najdeme v anatomickém slovníku), když jsme neměli páru, kam danou kostičku zařadit...
0
0
0
Ukradl sem v laborce 800ml odměrnej válec a hrozně rád si do něj vařím čaj.
0
1
0
Udělala jsem státnice z literatury a všechny děsný zkoušky aniž bych přečetla víc jak 10% z povinných knih atd.
0
0
0
Nemám rád, když se někde zbytečně svítí. Pokaždé zhasínám na kolejních wc a sprchách (pánských)!
0
0
0
Pravidelně čůrám ve sprše a dneska jsem se trochu i posral... :D
0
4
0
Při oslavě začátku semestru (v hospodě) jsem se seznámil a opil s příjemnou slečnou, která byla starší než já. Po 3 dnech jsem zjistil, že je to moje vyučující na cvičení....
0
2
0
Jeden kamarád jezdí výtahem na PF i když má hodinu v prvním patře jenom proto, aby se mohl učesat ve výtahu ve zrcadle.
0
0
0
Když jdeme po chodbě, vždycky někomu zhasneme světlo ve sprše. Klidně i 5x za sebou. Pak se tomu na pokoji smějeme. Nezlobte se...ale nadávky znějící ze sprch jsou k nezaplacení! :D
0
0
0
Přiznávám, že jsem srab a nevymluvím se u vyučující na pohřeb, abych mohla místo semináře jet předešlý večer do Plzně na koncert mých milých High Gain!
0
1
0
Ceý 3 roky jsem to měl těžce v pr..li
0
0
0
i přesto, že bydlím kousek za Budějcema a nikdy jsem neměla s dopravou větší problémy, emailově jsem se omlouvala ze semináře: "Z důvodu sněhové kalamity nejezdily autobusy.." Absence mi nikdy nebyla započítána. (Letos to bohužel nevyšlo)
0
0
0
Když před FF začaly stroje připravovat místo pro nový chodník, říkal jsem si: konečně se blížíme Západu! Konečně povede tudy, kudy potřebují chodit lidé! Nyní již poloha nového chodníku dostává přesnější obrysy a pesimisty nezklamala: míří sice směrem ke dveřím FF, ale před nimi zatáčí pryč. Lidé si tak opět budou cestu zkracovat přes trávu. Asi to tak muselo být. Nebyl by snad praktický chodník před neprakticky řešenou budovou divný?
0
0
0
Jaro je v plném proudu a dokazují to slečny opalující se nahoře bez u kolejí :)
0
0
0
Ač je fakulta na úvodní fotce moje alma mater, stále nevím, co znamená ten latinský nápis na ní. Neumím si to ani vyguglit.
0