Přiznej anonymně!
0
0
Jsem ve třeťáku a půl roku jsem si dělala zálusk na jednoho prváčka na fildě. Když jsem se tedy oblékla na danou situaci co nejlépe to šlo, abych mu posléze udělala návrh, odmítl to s tím, že už pár měsíců má přítelkyni. Upřímně jsem záviděla té holce, jakého chararaktera má. Pak jsem si řekla, že ho přeci jen nějak získám a ona odejde jako poražená. No.. prohrávám 0:3.
0
1
0
Holky na ekonomce jsou velmi krásné, ale když promluví je mi do breku
0
1
0
Odjížděla jsem na terénko a nechtělo se mi z odpaďákem do popelnice, tak jsem jedinkrát vyhodila odpadky do odpaďáku na kuchyňce. Po týdnu jsem se vrátila na kolej a zjistila, že paní uklízečka mi v pytli našla účtenku z menzy, přilepila mi jí na dveře a pytel dala před dveře a ten tam týden smrděl... Jsem se pak styděla, jak mi to pani uklízečka natřela, bod pro ní.
0
0
0
Podala jsem si přihlášku na magisterské studium a volali mi, že jsem poslala poplatek o 1000 Kč více. Měla jsem napsat o vrácení přeplatku. Pak se zjistilo, že ta 1000 byla ještě z přihlášek na bakalářské studium.
0
1
0
Ráda šmíruju kluky na pánských záchodkách!
0
0
0
Studuji obor, který mi je do života naprosto k ničemu.
0
0
0
Čtu Přiznání všech univerzit jenom proto, abych se nemusela učit........:-)
0
1
0
Kdyby jsem potkala toho chlapce, co se dnes producíroval "na Adama" v tělocvičně, tak ho podle obličeje vážně nepoznám. Btw někdo si u K4 v keři zapomněl podprsenku.
0
1
0
Vždycky mě naštve když mám školu od osmi a musím v šest ráno odejít z hospody.
0
0
0
Vždycky mě štve, když jdu kolem kolejí a někdo se mi snaží vnutit ten nový studentský časák a já musím předstírat, že jsem si nechal peněženku na koleji nebo že jsem cizinec a nerozumím česky...
0
1
0
Ceý 3 roky jsem to měl těžce v pr..li
0
1
0
Všechny zkoušky na bakaláři, včetně státnic, jsem dal na první pokus. Bez podvádění.
0
2
0
Na jedné nejmenované akci jsem poznala kluka fakt byl boží, řekli jsme si svá jména, psali jsme si a já měla pocit, že by z toho mohlo i něco být. Asi po 14 dnech onen mladík předstoupil před mojí ,,třídu" s tím, že je náš nový vyučující. Když četl naše jména málem mě omývali, byla jsem celá rudá a pomalu jsem nemohla ani stát, zírali jsme na sebe jako dva idioti a má kamarádka měla neskutečný záchvat smíchu. Snažím se dělat na jeho přednáškách, že tam jakoby nejsem.
1
0
0
Člověk si v klidu krmí racky z okna koleje, dojde mu chleba a najednou vidí, že patro pod ním hází taky! This is war!
0
0
0
Posledních pár dní, místo abych pracovala na seminárkách, raději pročítám jedno přiznání za druhým... a čakám na další... a fakt mě to baví!!!
0