Přiznej anonymně!
0
0
Jednou jsme z oken K4 házely vajíčka kolemjdoucím pod nohy... Někteří z nich pak asi museli prát kalhoty :D
0
0
0
Učitelům na ZSF říkáme jmény z Harryho Pottera. Některé je opravdu dobře vystihují. Ta nejvyšší je Voldemort
0
0
0
Moc rád chodím na oběd do Menzy. Minimálně pětkrát denně se tam zamiluju.
0
0
0
Vždycky když jdu přejedená z menzy, děkuju v duchu tomu, koho napadlo udělat v AK výtah. :)
0
3
0
Nikdy jsem si nezapamatoval jména spolužaků, 90% z nich jsem oslovoval Jé-no-čau nebo Hele-prosím-tě.
0
0
0
tak hlavně, že máme nové chodníky! :)
0
0
0
Když chcete, vidíte opisovat každýho kdo to dělá, nelze to skrýt, záleží jen na nás jak moc to studentovi dáme sežrat :D
0
2
0
Na jedné nejmenované akci jsem poznala kluka fakt byl boží, řekli jsme si svá jména, psali jsme si a já měla pocit, že by z toho mohlo i něco být. Asi po 14 dnech onen mladík předstoupil před mojí ,,třídu" s tím, že je náš nový vyučující. Když četl naše jména málem mě omývali, byla jsem celá rudá a pomalu jsem nemohla ani stát, zírali jsme na sebe jako dva idioti a má kamarádka měla neskutečný záchvat smíchu. Snažím se dělat na jeho přednáškách, že tam jakoby nejsem.
1
1
0
Když mi hořelo ve zkouškovým za zadkem, ukradl jsem z knihovny poslední knížku s červeným proužkem, i když jsem věděl,že se z ní někdo učí. Ale pak jsem ji tam zas vrátil.
0
0
0
Po 10 měsících na škole furt nechápu proč jsou na Uranu sály průchozí, když nikdo stejně druhý vchod (který bývá blíž WC) neodemyká.
0
2
1
S kámoškou jsme si to rozdali ve druhém patře akademické knihovny u schodů na střechu.
0
0
0
Baví mě poslouchat historky o tom jak bakaláři ze zemědělky neumí zlomky a po semestru elektroniky neumí nakreslit tranzistor
0
1
0
Téměř celá fakulta ví, jak jeden z docentů poskytuje soukromé doučování své oblíbené studentce na koleji. Myslím si tedy, že je nadále zbytečné, aby za ní z důvodu větší anonymity stále chodil po schodech.
0
0
0
Dávno na K1 jsme na chodbě v zimě našli na zemi netopýra. Chopili jsme péče o něj a radostně jsme hýkali, když se vylétl na chodbu vyvenčit. Kamarád jej krmil pinzetou červíkama, když tu jej jednou kousl. Dostal strach, aby nedostal vzteklinu, a tak šel k lékaři, jenž mu napsal: "Dostyčný byl pokousán netopýrem. Netopýr je skoro domácí, bydlí na kolejích".
0
0
0
Nesnášim delfíny!
0