Přiznej anonymně!
Aktualizovat
1
0
Napsala jsem klukovy, on sice odepsal, ale nikdy nenapsal první, co mám dělat?
0
0
0
Mam neuvěřitelnou slabost pro muzikál Chicago
0
0
0
Kluci ve škole se mě zeptali jestli vím co znamená -spát na veverku-, ale já nevím, a byla bych ráda aby mi někdo vysvětlil co to je. Pak se mě ještě zeptali jestli takhle spím, a já odpověděla že ne, a celá třída se mi směje. Tak mi to někdo prosím vysvětlete
0
0
0
Ráda poslouchám song 10. 4. 98 od Freescoota.
0
0
0
Každá Viktrorie tě musí obejmout❤ označ jí
0
0
0
Adame mam tě ráda víc než kamaráda ty tele moje K.
0
0
0
Jsem teď už s manželem 12 let, milujeme se, máme dítě, dům, spokojené manželství. Teda až na sex, on je s ním spokojený, vždy si jej chválí, miluje jak mu to dělám. Jenzě na mě pak už nějak nezbyde čas a po třech minutách vždy slyším - promiň. Mluvila jsem s ním o tom, bez reakce. Dřív (4 roky zpět) byl sex skvělý, ale teď je to pouze jeho potěšení. Navíc, já chci sex tak dvakrát týdně a on tak jednou měsíčně, hrozně zpohodlněl. Mi to jako mladé ženě chybí. Už několik let mě uhání jeden krásný kamarád na sex s ním, nebo na trojku ještě s dalším klukem, nechci podlehnout, nikdy jsem ho nepodvedla, ale jsem taky jenom člověk. Objektivní názor?
0
0
0
Můžete mi prosím pomoci najít jednoho kluka, se kterým jsem si povídala v nemocnici, ale nevzala jsem si na něj kontakt? Jmenuje se Jindra, hraje florbal, je mu 16 a bydlí v Benešově nebo někde blízko tam. A to je vše, co vím nebo si myslím, že my kdysi říkal, děkuji! :)
0