Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Mám břišáky:-) ale bohužel ze špeků :'(
0
0
0
Každý druhý zoufalec tu brečí že nemá holku,a ten první že nemůže najít tu pravou.Přestaňte vyhledávat ty kurvičk* ... Co můžete čekat od holky,která za rok prostřídá x borců,a k tomu ještě vysává své přítele a rodiče o každou korunu,protože není schopná si nic vydělat sama?!Běháte za nimi a přitom vás jenom využívají.Jste pro ně jenom hračky které jim zvyšují sebevědomí nebo dávají prachy.Vy z nich děláte ten střed vesmíru a ještě se divíte,proč se tak podle toho chovají ? Dnes mají lidi rádi jednotvárnost a laciné věci.Holky,které o sobě říkají že jsou originální a TOP,a přitom jsou jedna vedle druhé úplně stejné.Jak pásová výroba.Pokud budete vyhledávat ty normální holky,a ne tyto běhny,tak si najdete nejen holku,ale najdete třeba i tu pravou.
0
0
0
Zamilovala jsem se do kluka, se kterým chodí moje kamarádka. Včera u nás ve městě byla akce a když jsem šla domů zastavil přede mnou v jeho autě a otevřel mi dveře. Seděla jsem u něj v autě asi 30 minut a bavili se o té kamarádce a o tom jak strašně dlouho už přemýšlí, jestli to s ní má ještě cenu. Skončilo to tak, že mi dal pusu na tvář,řekl mi, že nechápe, kam vymizely všechny takový holky jako jsem já, odvezl mě domů a jel se s kamarádkou rozejít....nevím co mám dělat, pro mě ta pusa znamenala hodně, ale pro něj nejspíš vůbec nic ...
0
0
0
Přiznávám,že trpím primární anorgasmií. Pro ty co neví je to sexuální dysfunkce, při které žena nemůže z fyzických nebo psychických důvodu dosáhnout orgasmu s mužem ani sama. Je mi 20 let, mám vysportovanou postavu, řekla bych, že i příjemný obličej. Prostě nevypadám úplně strašně, jsem se sebou spokojená, ale takhle věc mě ubíjí. Miluji sex snad víc než cokoliv na světě, miluji tvrdý sex s lany, pouty a škrcením a i přes to, že mi dost mužů dopřálo tuto pro některé zvrácenou choutku zvanou BDSM nemám ani ponětí,jak se k orgasmu přiblížit. Sex sám o sobě je pro mě samozřejmě příjemný, užívám si to, ale nějaký pocit uspokojení nikde. Proto sem píšu jestli s tím některá z dam nebo i pánů nemají nějakou zkušenost. Mě už opravdu dochází nápady. Už bych ani nedokázala sečíst kolik hodin jsem strávila nad oblíbeným pornem, příjemnou vanou nebo jen myšlenkami na muže, kteří mě vzrušují, jak jsem se snažila uvolnit a nic nepomohlo. Budu ráda za jakoukoliv radu nebo normální komentář.
0
0
0
Buďte rádi, že se líbíte třeba jen 2 klukům. Není vůbec příjemné se líbit každému druhému a každý ten druhý s vámi chce chodit. Vlastní a velká zkušenost. Věřte mi :)
0
0
0
Sabinky a Pavlínky jsou nejhezčí ❤️
0
0
0
není to moc dávno co jsem se rozešla s klukem, který byl můj první, ale to není hlavní důvod tohohle přiznání... ještě během toho co jsem s ním chodila jsem se zamilovala do svojí kamarádky, takže spala jsem už s klukem ale jsem zamilovaná do svojí kamarádky, která to ví jenže... máš ještě jednu kamarádku která je shodou okolností zamilovaná do stejné dívky takže spolu trávíme dost času většinou mluvením o naší společné "crush" a tím jak spolu trávíme hodně času si nedokážu život bez ní představit a zjistila jsem že jsem zamilovaná do dvou holek najednou a i přesto se ráda podívám na pěkného kluka a s těma holkama se o něm bavíme, asi mi exploduje mozek vůbec nevím co si mám o tom myslet, vůbec se nepoznávám
0
0
0
Sam se zamiloval
0
0
0
Masturbuju několikrát denně Ráno když jdu do školy aspoň 2x Po škole minimálně mam hodinku čas na porno a masturbaci A nakonec celej večer, podle chuti Mám ráda když jsem vzrušená, cítím se pak mnohem líp :))
0
0
0
Založila jsem si účet na wedding planneru, mám tam kompletní seznam hostů, vybrané šaty, účes, boty, výzdobu... a přítel na svatbu ještě nemá ani pomyšlení. Jestli na to přijde, rozejde se se mnou.
0
0
0
Kája miluje Honzu a necjce si to přiznat.
0
0
0
Vladano, jsi πča a karma ti to vrátí. #πce✌
0