Přiznej anonymně!
0
0
je síce sobota večer ale já se zasrane nudím :D
0
0
0
jsem holka.
0
0
0
Mám piercing v klitorisu a skoro pokaždé, když jedu na kole, tak mi zajistí skvělý orgasmus.. Miluju to. Holky, všem vám to doporučuju
0
1
0
Neumím parkovat.
0
2
0
Miluji hry jako GTA a Mafie.
1
1
0
Když jdu kadit, beru si sebou notebook.
0
0
0
Právě sem si spočítala moje skore co se týče kluků-sexu. Je mi 20 let a zastavila sjem se u čísla 33... Zajímavé je, že nejvíce sem "skorovala" vždy, když jsem byla zadaná Když kluka nemám, nemám ani potřebu sexu s jinými... sem divná... budete mi nadávat do kurvy, tak klidně...
0
0
0
Loni, když mi bylo 16 jsem se vsadila s kámoškou, že když se vyspí s třídním, přestanu si holit nohy dokud mi nebude 18. Těším se na příští narozeniny!
0
3
1
Všichni chlapy jsou ze mě v posteli úplně hotový jen proto, že ráda kouřím, polykám a jsem nahoře. Holky, můžete mi říct, co jako děláte, když jim pak stačí tak málo?
2
0
0
Je mi 20let a nesnáším svého otce, už sem i uvažovala že bych ho zabila. Dokonce jsem si i nabila zbraň...nemám zbrojní pas. Jsem normální?
0
0
0
Jáký holky z Jičína ven like? :D
0
0
0
pomooooooooc!!!! je mi 12 a z mušličky mi teče podivná lepkavá hmota!
0
0
0
Jen protože mám dítě v 16 tak ze mě moje nejlepší kamarádka udělala kurvu ...
0
1
0
ZÝTRA JEDU DO PRAHI NANÁKUPI. NEVÝTE NĚKDO JESLI TAM JE FANSHOP, VEKTERÍM SY MŮŽU KOUPYT TRYČKO S JUSTINEM BIEBEREM? DĚKUJY. ANNA, 11 LET.
0
0
0
nehorázně mě baví vyjebávat s klukama. dávat jim falešné naděje a pak je poslat do prdele. jsem čubka :)
0