Přiznej anonymně!
0
0
S mojou kamarátkou sa poznám 9 rokov, zo začiatku nám téma typu "hovno, sranie" bola trápna. Ako roky išli, táto téma nám bola bližšia. V súčast nosti si rady posielame fotky ako "trónime" na záchode.
0
1
0
Při každym orgasmu si trochu useru.
0
0
0
Pořád se mi vrací kvasinky a to jsem čistotná!
0
0
0
Co jsem přestala kouřit jsem místo cigaret najela na žvýkačky a energy nápoje.Moc teda z cigaret neusetrim :D
0
2
0
Teprve letos jsem ve svých 15 letech poprvé viděla pomádu :D
0
0
0
Som pekná, mam veľké prsia, rozum, a som lesba a som na to hrdá, vždy keď odpálim chalana mam pocit že som urobila dobru vec :)
0
0
0
Štěpáne, chybíš mi... :/
0
0
0
Milujem Nialla Horana . Som ním uplne posadnutá mám ho na pozadí na mobile,tablete aj ntb dokonca som si našla chlapca ktorý vyzerá ako on <3 nialko i love you :-**
0
0
1
nevím proč ale když za mnou na zábavě přijde nějaký neznámý kluk (ještě "líp" když přijde s kámošem nebo kámošema),mám strach se s ním nějak bavit atd protože mám strach že bude chtít nakonec zase jen to jedno
0
0
0
Měla jsem kluka, který se se mnou rozešel už je to dlouho co nejsme spolu a máme oba dva už někoho jiného. Já toho svého miluji, ale někdy zavzpomínám na mou první opravdovou lásku.
0
0
0
Když kouřim mojemu klukovi tak si u toho prstim a oblizuju to.
0
0
0
V restauracích při placení nechávám dýška jen aby se to zaokrouhlilo, někdy je to jen koruna, někdy 9, někdy nic. kolik necháváte vy?
0
0
0
Z představy že moji spolužáci nejspíš mají něco jako penis se mi dělá zle...
0
0
0
Nehorázně miluju hokej a strašně mě serou namachrovaný kokoti, co tvrdí, že holky tomu nerozumí a když mi jednou jeden řekl, ať se jdu radši koukat na Twilight, chytil jí takovou, že vzal druhou o zeď... jo lidi, existujou holky, co rozumí pojmům "zakázané uvolnění" , "vyrážečka" a "betony"...
0
1
0
Keď som mala 16, tak som si prešla anorexiou. 170cm/40kg, trčali mi kosti, vypadávali vlasy, bola som slabá a unavená no aj tak som si stále pripadala tučná. 3 mesiace v nemocnici a nekonečné posedenia u psychiatra ma z toho dostali, ale prežila som peklo. Prečo to sem píšem ? Lebo som do toho padla, keď sa mi v prvom ročníku na strednej smiali, že som tučná (pričom som vôbec nebola, mala som len širšie boky). Chcem tým len povedať, že rozmýšľajte nad tým čo komu hovoríte, lebo slová môžu zabíjať.
0