Přiznej anonymně!
0
0
Ráda nosím trička s velkým výstřihem (prsa na to mám) a provokuju. Miluju ty nepřítomné pohledy =). Hlavně, když píšeme písemku, já sedím v první lavici a profesor, kvůli nedostatku lavic, posadí spolužáka za katedru. Celou písemku mi hleděl do výstřihu a pak dostal za čtyři =D.
0
0
0
Hrozně se bojím holubů... Když nějakého vidím tak křičím a vzdálenost mezi mnou a holubem musí být nejméně 2 metry! Většině lidí to připadá vtipné
0
0
0
Mám rada zlých chlapcov
0
0
0
Jednou jsem si strčila kartáček do pipiny a pak jsem si s ním čistila zuby... Chutnalo to dobře!
0
0
0
Můj přítel strašně shazuje velikost svého penisu, vždycky mu řeknu že nemá pravdu, ale později při tom, mi někdy připadá jako by měl pravdu. Ale vážně jen občas.
0
0
0
Je mi 25 a zamilovala jsem se do 16leté slečny....
0
0
0
Jedna z mých dobrých kamarádek má kluka, který je blbec a neváží si jí, několikrát jí podvedl. Nechci jí to říct napřímo, ale z náznaků to musela pochopit. Fakt jí lituju, že si to nedokáže připustit, láska je někdy slepá.
0
0
0
Hrozně ráda cvičím (posiluji), každý den nějaké ty kliky, sedy lehy apod. A rozčiluje mě když si kamarádky stěžují jak jsou tlusté a nadávají jak chtějí zhubnout, ale přitom se sebou nedělají vůbec nic jen kolem toho mají kecy! Jestli by opravdu chtěly, tak snad něco dělají ne? -_-
0
0
0
hej lidi taky kradete tužky v ikea? =D já si jich vždycky vezmu tak okolo 50 =D
0
0
0
Vždy když poslouchám rádio a zrovna hraje písnička od zpěváka, ne zpěvačky, tak si v hlavě představuji jak malého ho musí mít, aby to vyzpíval. Pak se lidí divjej že mě nijak nerajcují.
0
0
0
Vždycky když prsím, myslím na toho nejlepšího kluka kterého znám! Ondru <3
0
2
1
Myslím si, že jsem hezká a hodně lidí mi to říká. Nemám kluka a štve mě, že vidím hodně škaredších holek než jsem já s pěknýma klukama.
5
0
0
většina kluků sou větší prinzecny než já :D mam v piči :D
0
0
0
Miluju, když si s někým můžu povídat o sexu a najdu u něj/ní, že má stejné choutky jako já :D PS: jsem bisexuální
0
0
0
Moje seznámení s přítelem je teměř jak pasáž z nejaké knihy - nikdy bych si nemyslela, že takle najdu svou lásku i já: Je mi teměř 20, mému klukovi 26. Seznámili sme se cca před rokem přez net. Dalo bych se říct, že jsem ho "ulovila" já - nakonec došlo na stretko, samozřejmě-plné rozpaku. Brzo sme si ale přišli na chuť a netrvalo dlouho a šla jsem k nemu na víkend. (Bývá na druhé strane republiky) Nijaký vztah sem před ním ješte neměla, takže i na "lámání chleba" si musel chlapeček počkať 3 měsíce až jsem se 100% rozhodla že to udelám (nejsem žádná děvka co se vyspí s klukem po jednom razu! No jo...a významě v tom hrála rolu i moje křesťanská výchova) Když sme do toho již "vhupli" začali sme zkoušeť nové a nové věci - kdybych si thle představila pred rokem, zhrozila bych se, co se to ze mě vyklulo. Teď vesele šukám, kouřím...prostě vše co k opravdovému vztahu patří - a konečne sem pochopila že to je úplne normální a že žádne jebnuté cirkevní pravidla vo vztahu uplatňovat NELZE !
0