Přiznej anonymně!
0
0
Mam manzela ktery se kouka na gay porno nepriznal se mi ja ho nacapala slibyl ze uz koukat nebude a ze je 100 procent na zensky jinak by si me nevzal a ze niky nemel nic s zadnym chlapem..... Miluju ho ale nak se stym porad nemuzu smirit
0
0
0
Neumím si oholit nohy bez toho, abych se řízla.
0
0
0
Nechápu, jak holky můžou psát, že podvádí a jak pomlouvaj kámošky a k tomu jsou rasistky a další... Je to ubohé a laciné..!
0
1
0
Pokaždé, když začnu nový vztah, si zakládám email se svým křestním jménem a přítelovým příjmením, jeden nikdy neví, jestli si mě třeba nevezme a ať mi tu adresu nevyfoukne nikdo jiný.
1
0
0
Mám přítele as ním sem přes dva roky,ale jsem bisexualka a strašně toužím po nějaké ženě...přítele miluji ale mám velice často chutě si to rozdat a nebo jen tak se pomazlit s nějakou ženou a dost mi to chybí...
0
0
0
S přítelem jsem jen pro ten zaručeně stálý přísun sexu..Je manuálně zručný, neuvěřitelně sexy a podobně :) Nepodvádím ho, ale neříkám, že občas nemám chuť to udělat.Proklínám se za to, ale je to tak.
0
1
0
Při masturbaci ve sprše, strašně slintám.
0
0
0
Miluji svého nejlepšího kamaráda a myslím si, že jsme si souzeni. Ale už mu to nikdy neřeknu, protože teď má svou holku a je s ní šťastný. A já přiznávám, že mu to vůbec nezazlívám a jsem vděčná za přátelství, který máme, protože nakonec - je možná přátelství i víc než láska, i když mít obojí by nebylo vůbec zlé.
0
0
0
Miluju až víc jak půl roku kluka, který se semnou rozešel. Našla jsem si jiného, ale nezamilovala jsem se..Dala jsem mu kopačky, protože je to pro nás oba takhle lepší. Nevím, co dělat, když stále nejsem odmilovaná od toho prvního, nemůžu se posunout dál..:-(
0
0
0
gooood
0
0
0
Někdy si nechávám dělat orální sex svým psem, má hrubý jazyk a to mě rajcuje.
0
0
0
Jednou jsem místo na holčičí záchody vlezla na ty klučičí, zjistila jsem to až když jsem viděla jednoho pána, který zrovna vykonával potřebu. Na jeho reakci nikdy nezapomenu.
0
0
0
Bylo mi 14, když jsem poprvé spala s klukem... Ne, nemyslím si o sobě, že jsem blbá, děvka nebo tak něco, protože teď je mi 18 a pořád jsme spolu. Prostě jsem to tenkrát věděla, on je moje první láska a miluji ho čím dál tím víc a vím, že s tímto klukem bych chtěla mít dům, psa a dvě krásné děti...a hlavně budoucnost. Nikdy toho nebudu litovat. Pište sem, co chcete. Já jen chtěla říct světu, jak strašně jsme šťastni.
0
0
0
Chci mít otce, kterýho budu mít ráda.
0
0
0
Olizujem sa z kazdym druhym chalanom a nehanbim sa zato. Treba si uzivat!
0