Přiznej anonymně!
0
0
Často se tvářím namyšleně a agorantně, ve stylu, že mám všechno na háku a jsem moc spokojená, vypadám, že můžu mít na každým prstě 10 kluků, ale ve skrytu duše jsem velmi citlivá, toužím po hezkém vztahu s normálním klukem a všechno hrotím, akorát to nedávám najevo.
0
0
0
Někdy když si čtu přiznání, tak jsem nadržená xD
0
0
0
Priznávám se ze kdyz mám menstruaci tak schvalne meho kluka svádím a provokuji a hraji se mu s ním aby dostal chute a pak me chtel ojet a ja se jen na nej podivu a reknu ne! mám kramy a on se jen tak smutne podive.. :/ :D Ale néé miluju ho je uzasny.. :) A on to ví strasne moooc se máme radi a nikdy za nic na svete bych ho nevymenila ani nepodvedla! No co.. co se skadliva to se rado mívá ne? :)
0
13
0
Při sexu občas myslím na výsledky Ligy Mistrů.
0
0
0
Přítelovi jsem neřekla, že jsem panna... On to nepoznal, jen říkal ať se uvolním a užívám si to... Nebolelo to a ani mi netekla krev...
0
0
0
mám přítele který mne 3x podvedl .. když nebyl se mnou byl s jinýma.. ty holky jsem si postupně vychutnávala.. jemu jsem odpustila protože, ten kdo miluje dokáže odpustit. Ano myslíte si jaká jsem p*** ale nenávidět dokáže každý no odpustit to chce odvahu .. jen nevím jestli si to ten ko**t zaslouží ..
0
0
0
Chci se zhulit nebo ožrat, abych o sobě nevěděla.
0
1
0
Nedávno jsem šla asi v 5 večer po ulici za známou a pak jsem se chtěla ujistit, že mám na sobě všechno upravený. Zrovna jsem byla pod lampou, když jsem viděla, že mám na tričku pavouka, tak jsem začla řvat a sundala jsem si tam bundu i tričko, abych toho černýho hajzla setřepala. Pak jsem ještě kontrolovala podprsenku jsetli náhodou není tam. Pak jsem se oblíkla a už jsem tam došla :) Doufám že mě při tom nikdo neviděl, a že to nikdo nemá natočený a že se pak nenajdu na youtube
1
0
0
Nesnáším kvasinkovou infekci
0
0
0
Koukám se na růžovku ! a nestydím se za to !
0
0
0
Strašně mě vzrušuje Arthas a Illidian z World of Warcraft, vůbec si nedokážu vysvětlit proč.
0
0
0
Poslední rok na střední mě začal přitahovat náš učitel AJ kterému je 47 let. Je víc sexy než kdejaký mladý kluk.
0
0
0
Vstávám moc brzo a stejně nestíhám! :D je to tím ,že nevím co na sebe!
0
0
0
Vzrusuji me nemecti vojaci, esesaci, policajti z urny, zbrane a posloucham metal...
0
0
0
jenou sem spala s mym klukem a on mi tam uděal dítě. Nejdřív jsem ho vzala pánvičkou do hlavy protože děti nesnášim..ale pakto ve mě přeplo na mateřskou lásku a to dítě jsem si chtěla nechat tak sem mu posílala jídlo.. prostě sem si do pipinky vložila např chleba s máslem.! ale pak jsem přišla na to že dítě jí jinak ;) tak sem tam zaala lít sunar..jenže horkej!!a to dítě se uškvařilo :'( ve mě to přoplo zmateřský lásky a děti zase nesnášim.. takže jesi mi zase nějakej idiot uělá dítě tak ho tou panvi vemu víc!!!!
0