Přiznej anonymně!
0
0
Můžete mi prosím pomoci najít jednoho kluka, se kterým jsem si povídala v nemocnici, ale nevzala jsem si na něj kontakt? Jmenuje se Jindra, hraje florbal, je mu 16 a bydlí v Benešově nebo někde blízko tam. A to je vše, co vím nebo si myslím, že my kdysi říkal, děkuji! :)
0
0
0
Jsem teď už s manželem 12 let, milujeme se, máme dítě, dům, spokojené manželství. Teda až na sex, on je s ním spokojený, vždy si jej chválí, miluje jak mu to dělám. Jenzě na mě pak už nějak nezbyde čas a po třech minutách vždy slyším - promiň. Mluvila jsem s ním o tom, bez reakce. Dřív (4 roky zpět) byl sex skvělý, ale teď je to pouze jeho potěšení. Navíc, já chci sex tak dvakrát týdně a on tak jednou měsíčně, hrozně zpohodlněl. Mi to jako mladé ženě chybí. Už několik let mě uhání jeden krásný kamarád na sex s ním, nebo na trojku ještě s dalším klukem, nechci podlehnout, nikdy jsem ho nepodvedla, ale jsem taky jenom člověk. Objektivní názor?
0
0
0
Adame mam tě ráda víc než kamaráda ty tele moje K.
0
0
0
Každá Viktrorie tě musí obejmout❤ označ jí
0
0
0
Ráda poslouchám song 10. 4. 98 od Freescoota.
0
0
0
Kluci ve škole se mě zeptali jestli vím co znamená -spát na veverku-, ale já nevím, a byla bych ráda aby mi někdo vysvětlil co to je. Pak se mě ještě zeptali jestli takhle spím, a já odpověděla že ne, a celá třída se mi směje. Tak mi to někdo prosím vysvětlete
0
1
0
Napsala jsem klukovy, on sice odepsal, ale nikdy nenapsal první, co mám dělat?
0
0
0
Mam neuvěřitelnou slabost pro muzikál Chicago
0
0
0
ahoj holky s moji BFF mame problem kamaradime se s holkou co nam porad lze neporadili by jste mi jak ji to mame rict abychom ji neurazili
0
0
0
Strašně lžu. Nejen svému okolí, ale hlavně sama sobě. Tak dlouho se o něčem přesvědčuji, až opravdu uvěřím, že to tak bylo. Někdy už nevím, co je realita a co pouhá lež.
0
0
0
Je mi 14 a pravidelně mám ráno v kalhotkách brouzdálko. Poradíte prosím co s tím?
0
0
0
Chtěla jsem studovat medicínu, ale mám problémy s chemií
0
0
0
Máme ve třídě jednu holku, která je taková děvka. Chová se tak i oblíká. Už nás to štve. Kluci po ní slintají, není divu když má prsa a zadek. Nic jinýho ty debily nezajímá. Nechápu co si ta holka myslí. Teď je možná za hvězdu, ale co bude dělat až bude starší?? Všichni si ji budou pamatovat jako tu děvku co si od kluků nechala líbit všechno... Nikdy neměla pořádný vzah, ať byla s kým koli tak mu šlo akorád o to jak vypadá. Stojí o ni jeden bezva kluk, kterej jí má rád srdcem a né očima. Ale ten ji nezajímá, dokud ji nebude ošahávat jako ostatní tak ji zajímat nebude.
0
0
0
Sem ráda, že jsem tě poznala Adélko☺ my girl❤️ V.
0
1
0
Někdy mám pocit, že klukům jde jenom o sex, a kvůli té myšlence bych si nejradši našla asexuála nebo impotenta v mém věku. Takoví kluci pod dvacítku ale asi neexistujou.
0