Přiznej anonymně!
0
0
Jednou jsem chitila krámy a to jsme byly zrovna na horách a jeden kluk mi to chtěl slízat.. ješte furt na to vzpomínam jak to bylo skvělé. Určitě doporučuji když máte krámy tak si je nechte vylízat :).
0
0
0
Každé ráno vstanu a přemýšlím, které přiznání napsala moje drahá polovička, občas se i udělám
0
0
0
Když mi bylo 17 tak se mi líbil jeden stršně pěknej učitel, ale měl manželku. Dělala jsem všechno proto aby se s ní rozvedl, když se mi to povedlo tak se se mnou vyspal ve svým kabinetě a čekala jsem s ním dvojčata. Teď jsme jedna velká šťastná rodinka.
0
0
0
Co mám dělat když se mi líbí kluk co má holku?
0
0
0
Nenávidím všechny, kteří si z mých prsou dělají polštář.
0
0
0
nesnáším kluky kterým řeknete že je milujete a oni to na vás hrají taky a potom vás odkopnou jak krávu
0
0
0
Miluju Dominika, ale on holku má... Co s tím??? Mám to vzdát???
0
0
0
Tyhle páry by měli být spolu ... Izabel + Vojta Klára + Matyáš Káča + Tonda Krista + Ondra Daniela bude navždy sama protože je Piča žárlivá
0
0
0
V hlavě se potýkám s myšlenkou, že "muži" se dělí na dvě skupiny. Ta záporná: "Mám malý penis, ale budu se snažit dohnat si ego jinde." A ta záporná: "Mám, - myslím si, že mám velký penis - nemusím si (už teď jsem nejlepší) dohánět ego jinde."
0
0
0
9.9.2016 <3 nejlepší den, tak krasně jsi se na mě usmál. <3 nějakou dobu jsme si ještě psali, ale byla sem blbá a nedala ti šanci. Místo toho na to přišel můj přítel a zaroveň tvůj "kamarád". Od té doby mě máš za malé dítě, ovšem já na tebe pořád musím myslet :( <3 ozvy se prosím :(
0
0
0
Kluci nesnažte se holku měnit k obrazu svému proti její vůly! A pokud se o něco takového budete snažit nedivte se že se s vámi ta dotičná osubka rozejde. To platí i pro vás holky nesnažte se měnit svou druhou polovičku.
0
0
0
Nějak jsem po vánocích nepřestala s přežíráním a přes leden mi strašně narostlo břicho. ať si oblíknu cokoliv, je strašně vidět jaký mám na břiše velký špek. Jsem na sebe naštvaná jak moc jsem se vyžrala. Předtím jsem byla fakt hubená. Ale vůbec se mi nechce s tím žraním přestávat (miluju jídlo....) a nejhorší je, že se mi začalo líbit jak měké to břicho mám a ráda si s tím špekem hraju a mačkám ho.
0
0
0
Ráda bych poprosila o radu. Chtěla bych sbalit o tři roky mladšího kluka, kterej mi několikrát pomohl, ale vždycky se to nějak pokazí. Naposled jsem to vzala vážně, když mi donesl opravenej noťas. Sestra ho poslala za mnou do pokoje, kde jsem mu nahá otevřela. Myslela jsem si, že aspoň něco zkusí nebo že zpanikaří a já to převezmu, ale s nim to ani nehlo a choval se jakobych byla oblečená a začal mi ukazovat, jak mi ho zryhlil pomocí nějakýho sdd. Už jsem tak trochu bezradná, takže cením každou radu. (I blbou) Fakt se s ním chci vyspat.
0
0
0
Pohádala jsem se s člověkem kterého miluji... Nejhorší bolest...
0
0
0
Wodd up girlz Kdo me vykouri
0