Přiznej anonymně!
0
0
Můj přítel má někdy přehnaný humor. Většinu času to je, když se mi blížej krámy. Mám chuť mu dát do držky za to, co občas vysere z tlamy. Asi mu dám kalendár s vyznačenýma dněma, kdy může mluvit a kdy ne.
0
0
0
Chodím s jedním mužem už docela dlouho a nemůžu se od něj citově odpoutat. Tenhle vztah mi hodně škodí psychicky i fyzicky. Přeju si, aby mu někdo dal do držky.
0
0
0
Stále mi chybí můj bývalý, ikdyž už mám nového přítele. Asi bych se měla cítit provinile, ale každý večer doufám, že až se probudím bude vedle mě ON.
0
0
0
Baví mě leštění starých vojenských měděných knoflíků. Jo a baví mě vojenská historie, a lítat a hrát si třeba na parašutisty z druhé světové nebo na legionáře.
0
1
0
Poslední dobou se bavím hodně s holkou do které jsem se zamiloval a ona se na mně urazila nevím z jakého důvodu ale já jí miluju.Moje Danielka
0
0
0
Je mi 14 a ještě jsem se nelíbala nejsem divná?
0
0
0
Roman si veroniku absolutne nezaslouzi
0
0
0
vždycky, když jsem někde na veřejných záchodech, tak schválně načůrám na prkýnko, aby si tam do toho někdo sednul :D
0
1
0
Ahoj, hledám blondýnku, co má na Tinderu napsané cca toto: "Hledám něco vážnějšího. :) Miluju sport, hrozně ráda chodím do fitka. Ale jídlo je nejvíc. Muž by měl být sportovně nadaný. Tak se neboj a napiš". Dal jsem ti superlike, ale nevím, zda Tinder ještě vůbec používáš. :) Ozvi se prosím na email: hledam.princeznicku@seznam.cz R.
0
0
0
Postříkal sem svoji přítelkyni když spala, chtěl sem to zkusit, vzbudilo ji to a jen zamrčela a ráno mi řekla že to bylo divný :) udělal to taky někdo nebo je to divný?
0
0
0
Jsem divná, když nevím, co to je '' vlhká třináctka''?
0
0
0
Vždy, když vidím, něco erotického, chtěla bych to zažít taky.
0
0
0
Terko,jestli toto čteš, dávám ti poslední šanci..tak něco dělej. Tvá BFF.. prosím,zverejnete to, děkuji
0
0
0
Pomáhám kámošovi sbalit holku, do který jsem vlastně zabouchlej. Dneska jsem ještě zjistil, že mi ta holka chce dohodit svojí kámošku. Nevim jestli nesnáším je, nebo sebe :D
0
0
0
ahoj Mám kluka a jsem už dlouho zamilovaná do jeho bratra nevím jak se to stalo nemůžu za to já ani von nikdy jsme spolu nic ne mně li z ničeho nic jsem se zamilovala nevím co dál skrývám se předním aby jsem na něho mohla zapomenout prosím poradí te mi ?
0