Přiznej anonymně!
0
0
Ahoj, asi jsem hodně divná ale je mi patnáct a ještě jsem neměla kluka co kluka ani jsem žádnýmu nedala pusu jako opravdovou (pusu na pusu). Prostě si nepřipadám nějak přitažlivá, taky mám nadváhu asi 10 kg. Je to normální? Asi moc není když já se za to stydím, se spolužákama jsem hrala flašku a dostala jsem otázku kolik jsem měla kluků a já řekla ze 2 i když jsem neměla ani jednoho
0
0
0
hyperhydroza
0
0
0
Každá Natálka ppotřebuje svého Míšu
0
0
0
A
0
0
0
Je mi 16 a mám takovou úchylku. Pokaždé, když jsem v nějaké šatně, pozoruji ostatní ženy jak se svlékají a představuju si jak mi cpou svoje kalhotky na obličej a přitom si jí honí.. Potom jdu vždycky na záchod a tam si to udělám. Většinou se u toho vůbec nekontroluji a schválně při tom vzdychám, aby mě bylo slyšet. Vzrušují mě ty pohledy ostatních žen když vylezu z kabinky.
0
0
0
Mela sem 4 mesice pritele... Ale on mel 6 mesicu jinou holku... Se mnou se rozesel bez duvodu... Vo by jste udelali vy holky, kdyby vam to pritel udelal?
0
0
0
Mám to strašně ráda, a ráda si to rozdám při každé příležitosti. Moc lidí to o mě neví, hlavně né můj přítel. Hlavně mu není divné proč jsem pořád unavená :DD tvrdím mu že jsem chodila se dvouma klukama, ale neřekla jsem nikdy s kolika jsem spala. Sex mám každý den v týdnu se 3-4 osobama.
0
0
0
Čau jak mám přemluvit přítelkyni do trojky? Rád bych ji si nechal vybrat kluka a pak ji sni ošu*al. Poradí někdo jak jí to navrhnout?
0
1
0
Jednou jsem si šla za učitelem opravit známku. Chvíli jsme se bavili a pak jsem mu ho vykouřila. Od té doby mám 1 z biologie.
0
0
0
koukam na porno je mi 13 je to normalni
0
0
0
Jsem 12 léta holka a skoro všichni od nás že třídy kouří a chci za školu je to normální?!! Já teda jako ne
0
0
0
Mám ráda jednoho kluka, hraje fotbal a já kvůli němu začala posilovat po 2 měsíců posilování jsem zjistila že mám větší svalí než on a fakt si s ním moc ráda povídám chatuju a tak mém ho moc ráda
0
0
0
Mám o několik let staršího kamaráda, který mi všechno kupuje, miluji když mě pořádne vyšuká na zadních sedadlech v aute PS: má Audi PS: nejsem zlatokopka Holka 16 let
0
0
0
Učitelka mi snědla svačinu a když jsem jí to řekla, tak odpověděla, že to bylo za trest...
0
0
0
Jednou jsem si do kalhot do rozroku dala banan a předstírala že mám penis
0