Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Přiznávám, že mou hlavní náplní času jakožto superšprta, není se učit, ale učit ostatní, především teda hezké holčiny, aby tou školou vůbec nějak prolezly.
0
0
0
Mám v počítači uložené přihlašovací údaje do ISu.
0
0
0
Já se nevzdám!!! Dokud bude možnost používat sarý is, tak ten nový hnus nezapnu!!!
0
0
0
kureci steak cafe de paris v menze na moravaku za 60 Kc? niekomu musela solidne prepnut cez skuskove :D
0
0
0
Když teď nad tím tak přemýšlím, myslím, že jsem šla na MUNI hlavně díky tomu, že má fungující Přiznání. Lidi, pište sem, protože číst ty příspěvky a vědět přesně, jak se dotyčný pisatel cítí a o čem mluví je asi jeden z nej pocitů. Že v tom nejsme sami. (no jo, já vím, že se některým těm příběhům nedá věřit vždycky na 100 %, ale minimálně bývají vtipné - svým nechutným způsobem...) (tenhle příspěvek nebyl zaplacen adminem) (ale měl by být)
0
0
0
Dneska jsem potkal v 50tce, asi cca před půl 4 holku svého života, modrý kabát s kožešinou kolem krku, černé kozačky, krajkové silonky a šaty.. Normálně nemám problém holku oslovit ale teď to vážně nešlo a převelice toho lituju.. Nemohl jsem oči odtrhnout. nenajdeš se náhodou?
0
0
0
tak si zrovna prohlížím fotky z plesu Fektu, všichni si tam hrají na strašný intelektuály a odborníky, ale tak polovina chlapů tam asi neví, že se u saka zapíná jen horní knoflík :-D
0
0
0
V celém svém životě jsem nezkouknul tolik filmů, jako poslední 2 týdny před státnicemi.
0
0
0
Bude ještě někdy fungovat Pitevna?
0
0
0
Víte, proč nemáme na VŠ jarní prázdniny? Protože bychom si během nich mohli vystudovat ekonomku.
0
0
0
Někdy při zkouškovém prokrastinuji natolik, že si čtu i rady budoucím prvákům na online.muni.cz...
0
0
0
Při návštěvě Právnické fakulty mě zaujal tamější časopis PrímaLEX. Jako jo, došlo mi, co to znamená, pořád ale nechápu, proč by někdo pojmenovával časopis stejně jako značku nátěrů.
0
0
0
Přerušil jsem studium ač jsem věděl že ho nikdy nebudu dokončovat. Za použití všemožných výmluv (více či méně relevantních) jsem se dostal na poměrně slušnou dobu přerušení a ještě poslední půl rok úspěšně bojoval s tím, aby mi studium bylo ukončeno. Jeden by neřekl co všechno jde uhrát a ostatním doporučuji to stejné.
0
0
0
Strojaři, nezapomeňte!
0
0
0
Informatika na Muni nebo na VUT? Prosim o objektivní názory
0