Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Tomu blbovy z podnikatelky. Ani v mm by tvůj pláč neměl smysl. Btw. I s malým kašpárkem se dá hrát velké divadlo ale jenom na malém jevišti.
0
0
0
Nikdy jsem neslyšela nikoho z FP říct, že bychom to měli těžší, než na ostatních fakultách, spíš naopak. My jsme si toho vědomi, to jenom vás to zjevně sere, že to tady pořád někdo vytahuje. :)
0
0
0
Nevíte, jestli se někdo stará o ty dvě erární kočky na dvorku PedF? Dneska jsem si s jednou hrála přišla mi dost zbídačená. Při tom na začátku semestru byla docela v pohodě. Bylo by moc blbý ji prostě ukrást, dovézt k veterináři a pak zase vrátit?
0
0
0
Už mě nebaví poslouchat tady ty hejty na podnikatelku. Většina z vás tu nikdy nestudovala a bylo by pro vás zřejmě překvapením, že tu existují i obory, které vyžadují vyšší IQ, než mají vaše penisy po ránu. Zahrabte se zpátky do výkresů a vylezte, až budete mít rozumné argumenty.
0
0
0
PrF, Soudní lékařství: Vy, dámy (blondýny), které tam vždycky žvaníte na celou posluchárnu, snažte se, prosím, aspoň šeptat. Fakt rušíte.
0
0
0
Dost mi vadí, že FF má na rozsáhlé stavební práce, ale neumí si zaplatit úklid... dámské záchody v přízemí budovy B2 smrdí tak odporně, že by se i bezdomovec poblil. Na záchodech věčně není mýdlo a světlo je na čidlo, které v kabince není, takže člověk, co není Superman, si nestihne ani vyměnit tampon a pak hledá telefon kvůli troše světla. To už jsou lepší záchody ve starých budovách. Hlavně že jsou ty záchody nový!
0
0
0
Před pár dny tu byl příspěvek pro holky (ladies loving ladies), holky napište se do komentáře a sčuchnem se a zformujeme muni spolek
0
0
0
V ISu by mohli vedle burzy seminárních skupin zavést i burzu akademických titulů...
0
0
0
Ve škole si dávám na oběd vždycky jen kuře s rýží. Jím tam jen dvakrát týdně, ale je zajímavé, kolik názvů a příchutí může obyčejné kuře mít.
0
0
0
Máme tu na MU nějaké skauty?
0
0
0
Líbí se mi jeden profesor z FSS, který dělá do politiky. Jo a dala bych si s ním říct.
0
0
0
Na MyFreeCams nám právě jedna obyvatelka kolejí vysílá živě. Ještě zjistit pokoj!
0
0
0
Vždycky když na kolejní FB skupině nějaká holka něco chce, tak se vždycky nejdřív dívám na její profilovku, abych věděl, jestli má cenu pomáhat.
0
0
0
po půl roce jsem vyrazil do menzy v napjatém očekávání, zda-li se něco změnilo... a skutečně - posral jsem se z toho již za 30 min. což považuji za rekord SKM
0
0
0
Menza na moravaku... Jediné chutné jídlo, osmička, smažený řízek mi přijde že za poslední 2 týdny se hrozně zhoršil, dřív býval vevnitř takový šťavnatý a teď je uvnitř suchý a zvenku mastný jako... Nějaké nápady kam chodit na jídlo místo tedy této menzy? :/
0