Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Neznášam ľudí, ktorí neobjavili čaro slúchadiel a myslia si, že ich spolubývajúci majú náladu a chuť počúvať rovnakú hudbu ako oni. Alebo že majú vôbec nejakú chuť niečo počúvať... Je to najvyššia forma arogancie. Najhoršie je, že keď to musí človek opakovať každý deň, tak sa sám cíti ako debil. Prestaňte s tým!
0
0
0
Omylom som si cez burzu objednal rizoto. Aj som ho tam vrátil ale teraz ak si ho nikto nezoberie tak zaň budem platiť. Tak si to niekto zoberte
0
0
0
Seznámila jsem se s přítelem přes seznamku v ISu.
0
0
0
Párkrát jsem byl svědkem situace, kdy starší člověk provokativně stál nad mladými, přestože jinde byla volná místa. Perlou všeho byla nedávná situace, kdy na České nastoupila do šaliny starší paní. Sice byla jinde volná místa, ale požádala, celkem slušně, mladého muže, sedícího na sedačce za řidičem, zda by ji pustil sednout. Vstal i se svou slepeckou holí.
0
0
0
Nenastavila jsem si novou (narozeninovou) verzi ISu!
0
0
0
Plánuji sebevraždu vedoucího mé práce.
0
0
0
Občas, když vyhazuji studenty od zkoušky, se bojím, aby si na mne někde nepočkali a nezbili mne.
0
0
0
UHK týden v Lidlu
0
0
0
Docela dlouho jsem slýchal o zanzu, docela jsem se těšil, až pujdu do prváku, že se tam podívám, no a je to tu, jdu do prváku a pry je to tam zavřené, neví někdo proč?
0
0
0
Mohl by mi někdo, prosím, vysvětlit, jak funguje objednávání jídla přes internet pro menzu na Moravském náměstí? Co pro mě platí, když si jídlo objednám předem, resp. do kdy ho musím vyzvednout? Jak to celé funguje? Děkuji nějaké dobré duši.
0
0
0
Zdravím. Potřebuji pomoct najít krásnou Rusku... Dnes, v úterý 12. 9. jsme zhruba kolem 21. hodiny byli s kámošem běhat kolem přehrady. Potkali jsme ji na chodníku směrem od Textilany k přehradě. Šla do kopce a ptala se nás jestli jsou dál tím směrem světla, nebo je tam tma (použila slovo "temno"). Na odpověď zda mluví anglicky odpověděla, že skoro ne. Celou dobu měla ten nejnádhernější úsměv, který jsem v životě viděl. Díky tomu mi dělalo sakra problém vzpomenout si alespoň na základy ruštiny, které mám. Pokud se Vám třeba vrátí spolubydlící ruského původu, zkuste se jí prosím zeptat, zda nešla kolem přehrady a neptala se lehce pomatených Čechů :-). Musím se s ní ještě potkat! Ruštinu už piluji... Je to životně důležité! Předem díky.
0
0
0
Kdyby nebylo mých spolužáků z Prf, nikdo by mi nelajkoval a nekomentoval veškerou aktivitu na fb. #milujemepravnickyhumor #prf #lifestyle #tidementisiudelajisranduuplnezevseho #jsmedivni #kdonechodinapravajakobynebyl
0
0
0
Tak jsem se dostala do prváku, hurááá.
0
0
0
Myslím si.že nechtěným údělem každého mladého člověka,hlavně študáka v Brně. je být sprdnut rázným nevrlým seniorem.
0
0
0
Neprijaty z kapacitnych dovodov znie sice dobre. ale pravdou je ze su to napisane prijimacky na polovicny pocet bodov. takychto uspesnych riesitelov je vela. A oni medzi nimi proste spravia ciaru - so Slovakmi alebo bez.
0