Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Jeden by řekl, že s koncem akademického roku a odubytováváním studentů bude na kolejích menší bordel, ale opak je pravdou. Ode dneška budu všechno řešit přes vrátnici a když to nepůjde jinak, klidně přes PČR.
0
0
0
Po dvou letech studia PdF mi psychiatr diagnostikoval gynofobii.
0
1
0
Líbí se mi jeden kluk z oboru Český jazyk a literatura. Jestli není mimo, tak už to jistě zaregistroval. Tohle je jeden z dalších způsobů, jak na sebe upozornit. Bojím se ti napsat.
0
0
0
Ahoj. Zdravím všechny, kteří studují v rámci programu Fyzika na Přírodovědecké fakultě. Vy jste skuteční, prvotřídní a špičkoví odborníci, kteří to budou vědět. Myslíte si, že je uskutečnitelné cestování v čase?
0
0
0
Není nad to zamilovat se do novýho spolubydlícího o zkouškovým. Když už zvládám učivo alespoň pročítat, tak v něm nacházím prazvláštní dvojsmysly. V životě mě učení takhle nevzrušovalo. Trochu mě děsí představa, jak se s tím budu vypořádávat u zkoušky...
0
0
0
V piatok približne o 9:30 som v šaline č.1 v prednej časti videl úplne nádhernú študentku, ktorá mi svojou krásou a nevinným smiechom podlamovala kolená. Vystúpila so svojou kamarátkou na Moravskom námestí a moje predstavy o našej spoločnej budúcnosti a 4 deťoch sa rozplynuli. Potom som si ale spomenul, že nie som o nič menší úbožiak ako plno iných chlapcov na MUNI a nič mi nebráni sa ponížiť a verejne vyplakávať na priznaniach, že mám komplexné fantázie o ľuďoch, ktorých vidím v hromadnej doprave. Tak som si povedal, že dám aspoň takto vedieť dievčatám, že tam vonku sú úplne úbohí chlapci ako ja, čo sme ochotní im podliezať a uctievať ich ako polobožstvo, výmenou za malú šancu, že sa raz konečne dotknú nášho penisu. Dúfam, že moje priznanie dodá odvahu ďalším chlapcom ako ja a spoločne dokážeme kompletne zahltiť stránku priznaní MUNI, lebo som si istý, že presne to je účelom tejto stránky. Zoznamka pre hrdinov.
0
0
0
Ošukala bych půlku stavárny.
0
0
0
To, že v CPS je "tichá zóna" pravidelně okupována desítkami lidí řvoucích na celé kolo, jsem si už zvykl, ale co je ku*va tak těžkýho na tom pochopit, že v knihovnách má člověk mlčet a třeba ne: telefonovat, bavit se o sexuálních zkušenostech z minulé noci nebo o tom, jak Kristýna včera dala zkoušku kvůli výstřihu. Nejel jsem z domu sem, abych poslouchal takový plebs debility.
0
0
0
Před přijímačkami TSP, které se konaly v roce 2015 na Pedagogické fakultě, čekala před budovou v pořadí na druhý termín jedna totálně nádherná dívčina, jejíž krása byla tak andělská, že mi málem vypadly oči z důlků. Tímto bych tě chtěl pozdravit a lituji, že jsem tě v tu chvíli neoslovil a nevzal si na tebe kontakt.
0
0
0
V sobotu ráno o siedmej som stretol slečnu v šaline č.12 ktorá študuje na FF a pracuje v Two Faces. Ak si čítaš tento prispevok tak napíš komentár pod príspevok, bohužial som zabudol tvoje meno :(
0
0
0
Na katedře filosofie vyučuje plagiátor.
0
0
0
Chcete-li přežít studium na pajdáku, musíte milovat otvírání dveří, jinak se z toho zblázníte. Například dostat se z ulice do knihovny zabere otevřít a zavřít šestery dveře... šestery!!! ... prostě žůžo! <3
0
0
0
Jednou jsem v areálu FF viděla potkana.
0
0
0
Na pajdáku je zálibou většiny studentů i vyučujících stát ve dveřích a blokovat průchod takovým způsobem, že mezi nimi musí člověk ve spěchu prokličkovat jak Ledecká na olympiádě.
0
0
0
Vystudoval jsem Bc. na ESF, aniž bych pochopil kompletní mechanismus platební bilance.
0