Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Miluji všeuměly co si stáhnou vzor smlouvy na XY z internetu a pak se plácají po rameni, jak ušetřili 2 000 a jak by taky mohli dělat právníka, když je to tak snadné. Pak se někteří z nich se svým smluvním protějškem pohádají a poslední z nich nám za zastupování v kanceláři nechal 186 000. (Což by vůbec nebylo nutné, kdyby nebyl hamižný a nechal si tehdy za ty dva litry udělat neprůstřelnou smlouvu na míru.) A tak jsou to paradoxně právě ti, kteří by si pro korunu nechali koleno vrtat, díky kterých mají začínající advokáti „co žrát“. <3
0
0
0
Kam se člověk na MU hne, tam nějaká levicová fetka. Kéra, dredy, náušnice v nose. A to mluvím i o vyučujících!
0
0
0
Existují právě dvě pohlaví.
0
0
0
titul PhD mám napsanej akorát na mojí průkazce nezaměstanýho
0
0
0
Študujem informatiku a priznávam, že ma už unavujú tie všadeprítomné kampane za ženy v IT, pozvánky na codecamps a prednášky len pre ženy (to naozaj!) a podobné agendy. Potom to vyzerá, ako "chránené dielne". A nie je to preto, že by som trpel komplexami, alebo "mizogýniou", naopak, príde mi to že to ženy skôr degraduje a robí z nich niekoho, kto sa nedokáže sám prihlásiť na fakultu na ktorú chce a vyštudovať ju. Ak chce niektorá študovať IT, ale "hanbí sa, pretože to je chalanský odbor", tak je asi blbá, ak to mám takto narovinu povedať. Toto nie je problém len MUNI, stačí sa pozrieť na youtubový kanál VUT. Radšej tie peniaze dať na skvalitnenie vzdelávania pre všetkých študentov a nerobiť takúto nezmyselnú propagandu, ktorá nikomu nepomôže. Verím, že veľa žien to cíti podobne. Mňa by to na ich mieste urážalo.
0
0
0
Moc se mi nelíbí zdejší přiznání, takže vás všechny vyzývám: poďte dělat příští semestr trošku bordel a postněte to sem - napište básničku na záchody, vyhoňte se do květináče nebo dejte vyučujícímu před pracovnu zapálenej pytlík s hovínkama. Představivosti se meze nekladou ;)
0
0
0
Miluju svoje rodiče za to že mě nenutěj jet na nějakej pojebanej tábor. Díky
0
0
0
Dívka (opakuju, DÍVKA), která bude mít u komentáře k tomuto příspěvku nejvíce lajků bude pozvána na kafíčko, nebo na co bude chtít mnou (osoba mužského pohlaví) :D
0
0
0
Nerozumím tomu, že si každý doplňuje kredity takovými předměty jako Vikingové a Skandinávští polárníci, kde získané znalosti moc velké praktické upatnění nemají. Proč si nedat něco smysluplného a užitečného jako třeba Managing personal finances nebo Základy financí apod. na ESF, případně něco na PrF? Protože jsou všichni líní a znamenalo by to povinnost dělat i něco jiného než jen klikat v ELFu.
0
0
0
Nejlepší honeni je s rukavicemi
0
0
0
Dostala jsem se z platiny v LoLku :)
0
0
0
Moje holka mi nechce ukázat vagínu neboť jí prý má hnusnou a bojí se, že když mi jí ukáže tak se mi už prý nebude líbít? Co jí na to mám říct? Podle toho co jsem viděl na videích co mi poslala akorát tak jde vidět jak má delší pysky. Jaký názor na to máte vy? Neboť já stím tedy nemám žádný problém.
0
0
0
Nejsem vůbec vděčný, že mi stát či poplatníci z daní (většina z nich je stejně opovrženíhodná lůza) platí studium. Je to jejich povinnost odškodnit mě za to, že jsem mezi nimi musel do nynějška žít.
0
0
0
Kuba je průmkařskej k*kot
0
0
0
Miluju když holka blbne a není to žádná dámička.
0