Přiznej anonymně!
0
0
Místo toho, abych dával na cvičení pozor, si čtu všechna přiznání a nehorázně se na nich vařím :)
0
0
0
Zkoušející mi dal zadara známku pod podmínkou, že do jejich budovy už v životě nepáchnu... :D
0
0
0
Mám komplexy z toho že jsem po dvou letech na Technický stejně skončil na PEF.
0
0
0
Ahoj, Sorry ale když ta přiznání čtu opravdu si říkám jaký lidi chodí sem na školu , to si děláte srandu ? Nebo to myslíte vážně ..do doby kdy přiznání neexistovalo sem si myslela ž je to docela prestižní škola ted o tom začínám pochybovat .. docela smutný . A vůbec uvědomujete si kdo to může číst ? ? jen chci přiznat , větinou ta přiznání čtu svým rodičům a jeden z nich na univerzitě pracuje , tak si dávejte pozor ;)
0
0
0
Jsem alergickej na to v.......ý p...e co vyhrálo letošní majáles. Jakmile ho vidim na fotce, nebo dokonce v areálu školy, okamžitě dostanu kopřivku a chce se mi zvracet.
0
0
0
Při rozlučkové destroy párty na koleji jsme kuchli péřový polštář a pak jsme ten bordel ze sebe šli smýt do nádrže před technikou.
0
0
0
Byl jsem na seznamováku ČVUT a tábořili jsme hned vedle seznamováku ČZU. Teď když se chystám přejít na ČZU, tak se bojím seznamováku, protože jeden z účastníků doslova opřel auto o strom, další běhal zfetovanej po střechách chatek a řval "ave caesar" a pravidelný návštěvy policie u jejich chatek mě už ani nepřekvapily.... Váham jestli na ten seznamovák jet :D
0
0
0
Po přečtení některých přiznání se cítím trapně, protože jsem ještě neměla sex v areálu ČZU a ani jsem se neudělala na záchodech v SICu.
0
0
0
planování a řízení projektů jsem dal na první pokus, s tím že jsem měl nedostatečný počet bodů. zkoušející se po sobě, zeptal na 3 otázky, které sem čistě náhodou věděl. Uspokojuje mě vědomí že v mém blízkém okolí není jedinec, který by tuhle zkoušku zatím udělal.
0
0
0
Myslivci na čzu, zamyslete se někteří nad sebou a to hodně.
0
0
0
Už několikrát sme se spolužákem chtěli zjistit čí je to scifi auto s anténama parkující u menzy. Asi někoho kdo odjíždí pozdě, protože zatim vždycky sledovačka skončila pivkama na Farmě a nevim ani jak sme se dostali na kolej, natož kdo s nim odjel... Tahle škola ze mě udělala alkoholika.
0
1
1
U nás na ČVUT si při pomyšlení nad hlupáky z ČZU zvyšujeme sebevědomí :-)
0
0
0
Kvůli předmětům PPD a IZD jsem provozoval s vyučujícím anální sex...
0
2
0
Asi jsem jediný člověk na ČZU, který se alkoholu nebo cigaret nedotkne, jak je rok dlouhý.
0
0
0
Doufám že pan Bígl učí jen VFS:-D myslím že další společný předmět by nepřežil on ani já:-D
0