Přiznej anonymně!
0
0
Nesnáším, když si profesor/ka na přednášce nevezme mikrofon!!!
0
1
0
Ze školy si neodnáším vědomosti, ale neurózy z děsné týmové "spolupráce".
0
1
0
Děsí mne kolik lidí na přiznání ČZU pomlouvá ČVUT. U nás na ČVUT se o ČZU vůbec nikdo nebaví! A to prý stojí za Prahou jen kousek. Je to jako další naše fakulta
0
3
0
Myslete si co chcete, ale ja fakt MILUJU Suchdol. Za celych pet let jsem ani na vterinu nemela pocit, ze jsem si spatne vybrala skolu.
0
0
0
Po přečtení některých přiznání se cítím trapně, protože jsem ještě neměla sex v areálu ČZU a ani jsem se neudělala na záchodech v SICu.
0
2
2
Přidal jsem si Priznani ČZU na facebook, abych se občas pobavil co zajimaveho kdo kde vyváděl, ale místo toho tu v každým druhým příspěvku čtu zoufalou obhajobu že ČZU není špatná škola a jak je to tam těžký! O tom přece tahle stránka není!!
0
0
0
Po 6 letech na FAPPZ není den, kdybych prošel až do 4 patra a nepozdravil se s 1 prof., 1 doc., 2 Ph.D., 1 Ing, sekretářkou katedry mé diplomové práce a nějakým kámošem co zrovna udělal magisterské státnice a bláhově si myslí, že ho kariéra u akademiscké obce uživí. Cítím se pomalu jako součást místního inventáře:)
0
0
0
Za celých pět let studia, co jsem na CZU, jsem nikdy nevěděla, kdo je rektorem univerzity a děkanem fakulty a přijde mi divný, když se někdo diví, že to nevím :-)
0
0
0
Štve mě, že stačí málo a pak se z toho vyklubou 3 předměty bez zápočtu a člověk ztratí rok opakováním ročníku.
0
0
0
Ahoj, nezná někdo takovou kudrnatou holku s růžovým PUMA batohem? Asi je z prváku, ještě jsem jí neviděl :D :D Díky moc!
0
0
0
Ukradly jsme s kamarádkou na záchodě toaleťák, protože nemáme peníze na vlastní.
0
0
0
V pondělí ráno jsem jel poloprázdnou 147. Asi nikdo na 3/4 na 9 nejezdí a všichni chrápou.
0
1
0
vždycky slintám, když vidim ty kluky, co jezdí do školy na motorce. obzvlášť dneska ráno ten na harley :3 mmm víc takových, prosím!
0
1
0
komu, alespoň jednou spláchnul na toaletách v přízemí u hlavního vchodu FAPPZ záchod uprostřed činnosti LIKE! :D
0
1
0
Vyhodily mě po prvním semestru. Doma to zjistily až po 1 roce, protože jsem byl každý den namazanej jako bych do ty školy pořád chodil.
0