Přiznej anonymně!
6
2
Nesnáším ty ČVUT hejtery, kteří mají debilní kecy typu " ČZU je škola po uroven" ČZU je strašně lehká škola" Tak si to pojďtě vyzkoušet naučit se na všechny ty poznávačky, zápočty..Já myslím, že by Vám ještě zklaplo. Myslíte si že ČVUT je střed vesmíru ale já Vás vyvedu z omylu - není! Jsem ráda, že mohu ČZU studovat, protože lepší přístup učitelů ke studentům nikde nenajdete. Ani na tom vaše slavným ČVUT!
0
0
0
V pátek zkouším semínka a klasy. Obor PAA a mám v plánu to všem dát, neboť na mé cvičení chodí samí chytří lidé..
0
0
0
Nedoporučuji ochutnávat vzorky semen (nejen) polních plodin v A320 - nejsou zrovna čerstvé.
0
0
0
Jednou jsem rano vstaval na cviceni, na kterem jsem byl asi jen 3 x a byla polovina semestru, podival se na netu kde to mam a co vlastne mam a v kolik...jdu tam a cestou zapomenu cislo dveri, na fakulte to, jak se jmenuje predmet a nakonec i na ktere katedre to je...tak jsem se chtel jeste nekoho zeptat, ale nevedel jsem vlastne na co, tak jsem sel zpet na kolej spat.....:D
0
0
0
Leze mi na nervy jak při zkouškovém většina lidí (zejména holky) tvrdí, že se na zkoušku učí den nebo dva... a pak zázrakem dostanou za jedna a prej měly štěstí :D a ještě víc nechápu lidi, co jim tohle věří... :D
0
0
0
na školu jsem šel vlastně jen proto, abych si tam našel nevěstu, ale protože tam jsou všechno víceméně "nány" tak mi nezbývá než to aspoň dostudovat..
0
0
0
Přiznávám se k tomu, že mám velkou chuť za sebe na některé zkoušky poslat nějakého náhradníka. Jenže taky přiznávám, že sem pěknej posera. Už to někdo z vás nebo vašeho okolí někdy prubnul? PŘIZNEJTE SE!!!:D (a poradte mi jak to udělat!)
0
0
0
Mam vystudovaného Ing. na PEFce a nemohl jsem najít uplatnění v oboru, na více než polovině pohovorů se mi vysmáli při zjištění, že mám vystudovanou tuto školu, dalších X firem mě odmítlo už při zaslání životopisu se slovy "lepší nemít vysokou než mít PEF na ČZU".. Takže pokud máte ještě možnost a jste na PEF nebo na Technice,tak utíkejte jinam, nebo skončíte na stejné pozici jako kdybyste vysokou neměli. (Agro a další fakulty co na ČZU skutečně patří jsou uplně jiný level v budoucím uplatnění ;))
0
0
0
Vzrusuje me když se muj pritel před sexem neumeje a ja mu olizuju pochcany ud:-*
0
1
0
Když občas vidím tady tyhle výlevy, tak se docela stydím, že jsem absolvent ČZU...
0
1
0
Zkoušku ze Statistiky jsem celou opsal. Dostal jsem nejvíc bodů z celé skupiny... :D
0
0
0
Se spoluzackou jsme nenavideli povinnou ucast na Etapach. Vzdy jsme premysleli jak nejlepe po anglicku zmizet. Spousteli jsme si pres zitky, maskovali za kere a utikali pryc. Jednou jsme si takhle sibalsky oddychli na ujizdejici lodce z Troji na Podbabu. Bohuzel jak lod odplouvala mel na nas paradni vyhled cely nas kruh vcetne pana docenta. Tentokrat Mission Impossible ... :D
0
0
0
Občas když sedím v bufetu na FŽP vezmu si párátko,které ocucám a vrátím ho zpátky mezi nepoužité....
0
0
0
Pytlíčky na poznávačku semínek jsem měl z vlastních zdrojů.
0
1
0
Vyhodily mě po prvním semestru. Doma to zjistily až po 1 roce, protože jsem byl každý den namazanej jako bych do ty školy pořád chodil.
0