Přiznej anonymně!
9
0
Pořád nechápu rozdíl mezi napětím a proudem. Už jsem Ing.
0
2
0
Udělal jsem zkoušku z kvantofé fyziky, protože se zkoušející zalekl hloubky mé neznalosti a představa, že přijdu za měsíc znova a budu umět přibližně to samém, ho tak zdrtila, že mě radši nechal projít pod podmínkou, že nikomu neprozeradím, u koho jsem tu zkoušku udělal. Což stále dodržuju :-)
0
1
0
Úmyslně jsem spolužákovi špatně vysvětlil látku před testem, aby nezískal více bodů než já.
0
0
0
Co se týče bakalářky, tak jsem polovinu zkopíroval od kámoše z loňska a tu další polovinu jsem různě zkopíroval z googlu. Bakalářka nakonec za C
0
0
0
Jako začínajícímu doktorandovi mi přišel krásný omluvný mail od jednoho studenta, který se vyjadřoval k jeho nepřítomnosti na cvičení. Po oznámení o hádce s přítelkyní a následném silném opití se s kamarádem (mail byl psán brzy ráno po akci), jsem byl požádán o chlapské pochopení situace a odpuštění absence. Tehdy jsem byl chápavý…
0
4
0
Moje pritelkyne misto toho aby se mnou mela sex programuje.
0
0
0
Po tělocviku se ve sprchách vždy nenápadně dívám ostatním po přirození, i když nejsem bukva.
0
0
0
Přečetl jsem si první příznání, a zjistil, že některé dívky na FITu jsou pěkné mrchy!
0
0
0
Učil jsem se jeden předmět jen proto, že se mi líbila cvičící a chtěl jsem před ní vypadat dobře.
0
0
0
V Technické menze jsem narazil na moravský koláč, který "chutnal", jako by byl naplněn práškem z kyselého šumivého bonbonu. Nedalo se to jíst.
0
5
0
Jeden vyučující nám na seminářích správy předhazoval, že skončíme nanejvýš na stavebním úřadě v Žatci. Mám po škole tři roky a pracuji na stavebním úřadě v Žatci :)
0
0
0
Jednou jsem byla v budove CVUT na nejake soutezi. Fakt dlouho jsem hledala damske zachody. Pak jsem jeste dele hledala holku, ktera by mi mohla ukazat kde jsou (byla prestavka a chodby plne lidi). Nakonec jsem se zeptala nejakeho kluka. Nastesti vedel.
0
1
0
Architekti z fakulty stavební mají v rámci předmětu "Ocelové konstrukce v architektuře" jedno cviko formou praktika na fakultě strojní a zkouší si sváření. Vůbec jsem nepochopil smysl. Připadal jsem si jak naprostej imbecil.
0
0
0
[#FIT] Vždycky udělám progtest hned první víkend a zbývá mi pak spousta odevzdání. A tak si počkám do neděle před půlnocí, kdy to všichni odevzdávaj na poslední chvíli a posílám tam jedno odevzdání za druhým, abych jim udělal ještě větší frontu.
0
0
0
Bohužel je to tak, že MÚVS nikdo nebere vážně :-/ ale co se dá dělat, na to abych dodělal FEL ani FIT fakt nemám :)
0