Přiznej anonymně!
0
0
Byl jsem spoluautorem "toho žlutýho nápisu" na WC ve 3. patře muhehe :D
0
0
0
Vypustil jsem obsah svého měchýře z okna bubenečské koleje přímo před její hlavní vchod.
0
3
0
Zjistila jsem, že normální lidi při sobě nenosí vždy alespoň dvě pravítka a taky, že když dostanou v šatně ... třeba číslo 7, tak se jim nevybaví, že je to pěkný prvočíslo, nebo u čísla 169 druhá mocnina 13. Trápí mě to.
0
9
0
Dodnes jsem nepochopil proc jsou na FELu damske zachody.
0
0
0
Vhodná přiznání tlumočím přítelkyni jako své zážitky. Nemá totiž facebook a já ji chci vidět se smát.
0
1
0
zcela hotová po zkoušce z deskriptývy na FA jsem usedla do vlaku. Vedle mne si sedla spolužačka, co měla velký problém dodělat gympl a sdělila mi, že jede ze zkoušky z matematiky na Paed.F. UK a že dostala dvojku. Svět není spravedlivý.
0
15
1
Dveře v MHD zásadně otevírám doubleclickem...
0
2
0
Když jsem jedno horké letní dopoledne hlídal studenty při písemné zkoušce, všiml jsem si nestandardního taháku u jedné studentky. Jsem jako doktorand zvyklý na ledacos, ale aby měla studentka tahák napsaný černým fixem přes celá svoje odhalená záda, maskovaná jen svými dlouhými vlasy a student za ní z něj opisoval vždy, když projdu kolem a budu k nim zády, to mě překvapilo. Nechal jsem tuto dvojici písemku dopsat a nenahlásil jsem to garantovi předmětu. Chtěl jsem si počkat, jak oba známkově dopadnou. Ona to napsala a on NE!!!!
0
0
0
Diplomku jsem odevzdal o týden dříve před nejpozdějším termínem odevzdání. Byl jsem všude za blázna, protože jsem byl první.
0
10
0
Mamka mi dodnes dělá svačinky do školy.
2
1
0
Přemluvil jsem přítelkyni, aby se mnou šla na přednášku na FIT, jen proto abych se mohl bavit tím, jak rozptyluje spolužáky i profesora.
0
0
0
Mezi přiznání UK jsem našla příspěvek nějakého kantora, který údajně svým studentům představuje pana docenta Zlo (via ČVUT) jako svůj pedagogický vzor a baví se tím, že mu nikdo nevěří. Tímto přiznáním se momentálně baví celý náš ročník, který podléhá děsivým náporům docenta Zla již půl roku a nyní se marně snaží složit zkoušku z jeho předmětu, ze které se pan Zlo nezdráhá vyhodit 32 lidí ze 32... (úmrtnost k prvnímu měsíci zkouškového 90%)
0
1
0
Neradši bych záměrně špatně radil lidem, co radu ode mě považují za samozřejmost.
0
0
0
Dámský záchody na FELu jsem hledala měsíce. V Zikovce je hledám doteď,.
0
1
0
Na zk z mechaniky jsem si vzala výstřih, byť přiměřený. V písemné části se zalíbil jednomu hlídajícímu doktorandovi, bedlivě jej sledoval a já nemohla vytasit tahák se vzorci, k ústní jsem se ten den ani nedostala.
0