Přiznej anonymně!
1
0
Už 2 roky pašuju rohlíky pod rantlem kolem pokladny v technické menze
0
5
0
Jako student oboru Plánování a řízení krizových situací mám asi jako jeden z mála z letošních povodní upřímnou radost. Profesionální deformace.
0
0
0
Na prvním cvičení semestru jsem se vydával za cvičícího a poslal všechny prváky domů, zatímco spolužák zdržel skutečného cvičícího "konzultací". Prý pak měli dost zostřený režim.
0
0
1
Při výpočtech laboratorních úloh z fyziky si připadám jako Jiří Babica ... Nevychází to? Zapomněl jsem naměřit nějakou hodnotu? Nevadí, prostě si to vymyslím, řádně to upravím, aby to pěkně vyšlo a doufám, že si toho cvičící nevšimne ...
0
0
0
Šla jsem na FEL, protože jsem si myslela, že jako holka to budu mít jednodušší. Opak byl pravdou.
0
3
0
Škola mě nejvíc naučila pít, lhát a podvádět. A prý, že nebudeme použitelní v praxi :-)
0
0
0
Na DOD jsem strávil nejvíce času u stánku s "reklamními předměty" a vzal jsem si všechny, které tam byly k mání. Obzvlášť mě překvapil na FITu jeden čtvercový reklamní "balíček", v jehož útrobách byl schovaný kondom (ty pohledy lidí z FITu na návštěvníky, rozbalující dotyčný předmět, byly nezapomenutelné).
0
1
0
Už roky se tajně posmívám svému spolužákovi za to, že celou vejšku nosí pořád tu samou mikinu.
0
0
1
Jednou jsem zaspal na písemku a v ranním spěchu jsem na sebe natáhl první tričko, co mi přišlo pod ruku a neřešil to. Že je to tričko s nápisem "NESER" přes celá záda jsem si uvědomil až po dotazu cvičícího, jestli si to má brát osobně, nebo co to jako má znamenat. Za boha jsem mu nemohl vysvětlit, že je to jen nedopatření. A to jsem si celou cestu říkal, proč na mě lidi v metru tak blbě civí.
0
0
0
Zfalšoval jsem 1 podpis ve svém indexu a 5 podpisů v cizím.
0
0
0
Užívala jsem si se svým přítelem přímo na katedře na karláku...stačí si půjčit klíče :)
0
2
0
Když vidím hrubky ve skriptech a jiných materiálech, chce se mi je červeně opravit a poslat materiály zpět pedagogům.
0
1
4
Vždycky jsem byla dost proti pití, ani mi to nechutnalo. Až škola mě dohnala k tomu, že se pravidelně opíjím před zkouškama, jinak to psychicky nezvládám...
0
0
0
Nejdůležitější osoba na škole? Ani rektor, ani děkan - ale babča na studijním! Hýčkejte si jí už o prváku, se svými konexemi dokáže nemožné!
0
0
0
Kdyz jsem na prednasce a nekdo prede mnou ma zaplej notebook, tak at dela sebevetsi kraviny, nuti me to porad se tam koukat.
0