Přiznej anonymně!
2
0
Pokaždé, když vidím "slova" jako keš, klása, ekcepčna, haš, atd, mám potřebu zabít koťátko. Chybí mi staré časy hnutí za čistotu jazyka.
0
0
0
Když jdu ráno do školy a před vstupem mě praští do nosu cigaretový kouř, v duchu přeju oněm postávajícím kuřákům, aby se na místě udusili.
0
0
0
Zažil jsem na FIT kruh, který byl tvořen z 1/3 dívkami.
0
1
0
zabil bych kuřáky na FSv co stojí v cestě do školy.
0
1
0
Všichni řešíte nedostatek holek... já si někdy na FBMI přijdu spíš jak v dívčí škole :D
0
2
0
Vždy, když přijdu jako jeden z prvních do posluchárny, tak si sednu hned na kraj. Je mi totiž jasné, že kolem mě bude muset projít dalších 50 lidí a otírat si o mě zadky. S lehkou erekcí po první desítce to začíná být vážně příjemné. Každý má nějakou úchylku, nesuďte mě!
0
1
0
Do jídla vystaveného u schodů do menzy spolužák šikovně nainstaloval umělý chrup.
0
1
0
Po několika hodinách vytváření programu, který po vložení zadání vypočítá všechny potřebné momenty a nakreslí interakčí diagram, jsem jako první výsledek obdržel diagram podobný dámskému přirození a návrhová situace se nacházela blízko jeho středu. Přestal jsem mít radost z dodělané práce...
0
1
0
I po těch letech na výšce mám problém oslovovat učitele jejich pedagogickými tituly. Docent je ještě v pohodě, ale říkat někomu "pane odborný asistente", jak nám vštěpovali v prváku, mi přijde na hlavu. Proto v zásadě používám oslovení "pane inženýre/paní inženýrko" a to jen, pokud je to nezbytně nutné. Kdyby bylo po mém, byli by všichni profesoři jako na střední..
0
1
0
Při přednášce BOZP, jsem se pokoušel rozmontovat zásuvku v posluchárně
0
0
0
Jednou jsem jedné cvičící tvrdil, že jako brigádu se starám o krocany v zoologické zahradě. Ona věřila a já lhal. Omlouvám se.
0
1
0
Na přednášky jsem si nosím kelímek s kafem, to kafe mám většinou říznuté 3:1 kafe-rum, popřípadě kafe-vodka.
0
2
0
Odevzdal jsem jednu semestrálku na tři různé předměty, všude byli spokojeni.
0
0
1
Někdy mám pocit, že na přednášky z matiky chodím jen proto, aby přednášející měla koho vyvolávat.
0
0
0
Mám lepší známku z UOSů než z ČAO
0