Přiznej anonymně!
1
0
Při experimentování s elektronikou se mi podařilo dvakrát během jednoho týdne vyhodit hlavní jistič kolejního bloku č.6 (Strahov). Když jsem vyšel na chodbu tak jsem ptal všech co se stalo.
0
2
0
Zkouška je přece poslední možnost, kde se to student může naučit. Při testech studentům radím a napovídám, ale oni mi nevěří a nenapíšou to tam. Pak jsou ještě překvapení, že to mají špatně. Vždyť jsem jim to říkal. Grr!!!
0
2
0
Když jsem jedno horké letní dopoledne hlídal studenty při písemné zkoušce, všiml jsem si nestandardního taháku u jedné studentky. Jsem jako doktorand zvyklý na ledacos, ale aby měla studentka tahák napsaný černým fixem přes celá svoje odhalená záda, maskovaná jen svými dlouhými vlasy a student za ní z něj opisoval vždy, když projdu kolem a budu k nim zády, to mě překvapilo. Nechal jsem tuto dvojici písemku dopsat a nenahlásil jsem to garantovi předmětu. Chtěl jsem si počkat, jak oba známkově dopadnou. Ona to napsala a on NE!!!!
0
0
0
Všem holkám z ročníku napsali bakalářku jejich kluci, jedné i její bývalý. Já kráva si to musela napsat sama. Pěkný holky maj život na ČVUT tak snadnej.
0
1
0
Holkám pomůžu s úkolem i zadarmo a nemám při tom žádné postranní úmysly. Jak tak čtu ostatní přiznání, tak jsem asi nějaký divný.
0
1
0
Jsem absolvent ČVUT FSv a skončil jsem jako pomocná síla na stavbě u lopaty, nikde jinde nenajdu uplatnění.
0
0
0
Na střední jsem měl hodně divnejch kamarádů, na FELu se cítím jako doma.
0
0
0
Když jsem šla na FIT můj kluk si myslel, že ho budu podvádět. Dodneška se mi nepodařilo vysvětlit mu, že není s kým.
0
1
0
V prvním ročníku jsem si našla spoustu kámošů z vyšších ročníků, kteří mi jako projev náklonnosti dali různé materiály na zkoušky, semestrálky a testy. Před zkouškovým to každý chtěl poslat, ale až jsem tu složku, do které jsem to sypala poprvé otevřela, zjistila jsem, že jsem polovině kruhu poslala i nějaké porno. Po čase se mi přiznali, že si mysleli že to byl dáreček.
0
0
1
Přišla jsem o panenství čtvrtý den prvního semestru v první ročníku na ČVUT.
0
9
0
Dodnes jsem nepochopil proc jsou na FELu damske zachody.
0
0
0
Sleduji na kolejích okna protějšího bloku, jestli náhodou neuvidím někoho nahého. Už se mi to povedlo.
0
1
0
Na každe schůzce s vedoucím diplomky mu lžu o tom, co už mám hotové.
0
2
0
V rámci naší zvědavosti jsme chtěli zjistit jak dlouhá je ta role toaletního popíru co je na záchodech. Nátáhli jsme ji na strahově přes dvě patra.
0
5
0
Bojím se chodit na druhé straně ulice. Studentka VŠCHT
0