Přiznej anonymně!
7
0
Se svými třemi spolubydlícími v buňce na koleji jsme měli společnou ledničku, ze které mi občas zmizelo jídlo, včetně mých oblíbených jogurtů. Když mi došla trpělivost, koupil jsem jogurt, otevřel, obsah kelímku dal bokem, na dno dal přepůlenou žížalu, dvě mouchy a několik přepůlených červů. Jogurt vrátil zpět do kelímku, přilepil víčko a tento "kokteil" dal do společné lednice na co nejnenápadnější místo. Bylo to to poslední, co mně z ní zmizelo.
0
1
0
Kdyz nemam po ruce zrcadlo, zapnu webku a podivam se, jak jsem na tom.
0
0
0
Když jsme s kamarádem v laborkách na FJFI měřili gama spektrum radioaktivního prvku, scintilátor s daným prvkem jsme přesunuli na stůl jiné skupiny. Členové oné skupiny nám pak nevědomky sloužili jako lidský štít před ionizujícím zářením.
0
3
0
Jednou jsem byl na Stahově tak pekelně opit, že mě nenapadlo nic lepšího, než jít po akci domů pěšky. Háček byl v tom, že ze Strahova to mám domů 27km. když jsem cestou začal střízlivět a přišla na mě krize, tak jsem zjistil, že jsem všechny peníze propil a nemůžu pokračovat autobusem (kamarády jsem o odvoz žádat nechtěl, protože vím, jak by se mi vysmáli). Tak mi nezbylo nic jiného než to dojít. Dal jsem to pod 8 hodin :)
0
1
0
Architekti z fakulty stavební mají v rámci předmětu "Ocelové konstrukce v architektuře" jedno cviko formou praktika na fakultě strojní a zkouší si sváření. Vůbec jsem nepochopil smysl. Připadal jsem si jak naprostej imbecil.
0
0
0
Sleduji na kolejích okna protějšího bloku, jestli náhodou neuvidím někoho nahého. Už se mi to povedlo.
0
0
0
FIT vs. FEL?
0
2
0
Mám holku.
0
0
0
Čekal jsem, že ČVUT bude zábava, ale jakmile jsem přišel k zápisu a hned jsme psali test, tak jsem pochopil.
0
0
0
Chodím kadit jenom na FEL. Bych se radši posral než abych šel na ty oprejskaný záchody na strojárně.
0
2
0
Vždycky, jednou týdně, kolem mě prochází na cvičení holka, má krásný zadek a celkově zezadu vypadá úžasně, ale protože jsem na FELu, bojím se otočit dřív, abych jí náhodou neviděl do obličeje.
0
1
0
Můj otec je profesor na ČVUT, učí mě taky, ale mám horší výsledky, než ostatní studenti, protože jsem syn
0
1
0
Na začátku semestru se mi podařilo přesvědčit holku z prváku, že na FELu ani na strojárně nejsou dámské záchody.
0
1
1
Spolubydlící si už několik měsíců nevyměnil ručník. Pochybuju, že si někdo z vás dovede představit ten smrad!
0
0
0
Jednou jsem šel do Menzy pozdě, až na 14:00, to jídlo bylo hnusnější než obvykle :(
0