Přiznej anonymně!
0
0
Chodím kadit jenom na FEL. Bych se radši posral než abych šel na ty oprejskaný záchody na strojárně.
0
0
0
Už mě trochu štve pravidelně kopulující pár na FS o patro výše. Né že bych jim to nepřál, ale zvukový projev jisté slečny je poněkud hlučný a nepěkný. S kolegou jsme se nemohli shodnout jestli zní jak mordovaný pes, nebo projev krkavce. Padla i doměnka, že si z toho děláme prdel a slečnu pravidelně chytá na konzultacích epilepťák.
0
0
0
Nekdy chodim na hajzl s kalkulackou.
0
0
0
[#FIT] Vždycky udělám progtest hned první víkend a zbývá mi pak spousta odevzdání. A tak si počkám do neděle před půlnocí, kdy to všichni odevzdávaj na poslední chvíli a posílám tam jedno odevzdání za druhým, abych jim udělal ještě větší frontu.
0
0
0
A proto miluju ČVUT :D
0
0
0
Toaleťák, co je na záchodech na karláku, je tak tenkej, že se po sebemenším zatáhnutím hned utrhne, takže si s ním ani nejde utřít prdel.
0
1
0
Do jídla vystaveného u schodů do menzy spolužák šikovně nainstaloval umělý chrup.
0
0
0
Mám krásné vzpomínky na léta na kolejích na Strahově na začátku tisíciletí. Na ty akce, co byly. S partou jsme cestou do skoly ukazovali fakáče do výlohy obchodu se zbraněmi (ano, když tam byli zákazníci), do kožešnictví jsme chodili křičet, že kožich ností jenom kur.y, chodili jsme do hospod, kde jsme si nic si neobjednali a pak jsme sami odešli a provokovali jsme sekuritacke podlidi v Pařížské i jinde, křičeli jsme na Václava Klause SEXUÁLNÍ urážky na mítingu ODS, na zápase repre jsme fandili soupeři. Alternativní hudba, travka, ayahuasca, extravagantní vzhled, okázalé pohrdání daně platícími šašky. Většina z party z ČVUT má červené diplomy, ale užili jsme si to zkrátka jako na fildě. Ale dnes už jsme někde jinde. Ale nebylo to zlý.
0
0
0
Když studentům kontroluji protokoly, někdy mezi nimi nalézám ty, které jsem sám napsal, ještě když jsem byl student. Tak výborný protokol přece nemůžu hodnotit jinak než za plný počet bodů.
0
0
0
Dneska na přednášce nám usnul přednášející. Všichni jsme se mu smáli, pak se probudil a začal vyprávět dál, jako by se nechumelilo. Asi nejlepší zážitek z celého nudného dne. =)
0
0
0
Hledá se sympaťák z 6. patra v NTK (hnědé vlasy, šedý svetr, modré kalhoty, ..super hodinky), který seděl naproti mě a pomáhal mi pošoupnout stůl blíž k zásuvce :D cca 15:00 - 18:00 Jsem moc velký stydlín na to, abych se s někým jen tak začala bavit takže moje jediná možnost jsou internety #shameonme středa 22. 3.
0
1
0
Po roce na jaderce jsem začal litovat že nejsem pěkná holka, abych si mohl vydělávat sexem.
0
0
0
Ne skutečně nemám na svým počítači Linux, nejezdil jsem na tábor šprtů, nechodím do menzy, neučil jsem se programovat na základce, nechodil jsem na matematické olympiády, ale přesto všechno nejsem debil, co patří na zemědělku. Psáno pro všechny divnolidi na jaderce, co si myslí, že je čekají na ředitelství zeměkoule.
0
0
0
Mezi přiznání UK jsem našla příspěvek nějakého kantora, který údajně svým studentům představuje pana docenta Zlo (via ČVUT) jako svůj pedagogický vzor a baví se tím, že mu nikdo nevěří. Tímto přiznáním se momentálně baví celý náš ročník, který podléhá děsivým náporům docenta Zla již půl roku a nyní se marně snaží složit zkoušku z jeho předmětu, ze které se pan Zlo nezdráhá vyhodit 32 lidí ze 32... (úmrtnost k prvnímu měsíci zkouškového 90%)
0
1
0
Napsal jsem do ankety: Předmět nevyžaduje žádného přemýšlení, pouze jsem si notně ošoupal na klávesnici písmenka C a V, zakoupil nový monitor a notně otlačil své pozadí. Jednou jedenkrát jsem se pokusil najít v kódu zalíbení a pokusil se dopsat jeden jediný řádek kódu - po tři čtvrtě hodině urputného souboje s editorem jsem tuto snahu vzdal a až do konce tupě následoval vše, co mi bylo předloženo s jedinou touhou - aby to fungovalo. 0 z 10 možných. 40 let v oboru neznamená, že někdo může učit, nedejbože na vysoké škole. Stavět v jazyku eshop, který Microsoft udržuje už jen ze setrvačnosti, je krajně nevhodné. Visual Basic nikdy nebyl určený pro internet, natož pro eshop a páčit ho do tohoto úkolu mi nejednou vrhlo nefalšované slzy do očí.
0