Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Když studentům kontroluji protokoly, někdy mezi nimi nalézám ty, které jsem sám napsal, ještě když jsem byl student. Tak výborný protokol přece nemůžu hodnotit jinak než za plný počet bodů.
0
0
0
Dneska na přednášce nám usnul přednášející. Všichni jsme se mu smáli, pak se probudil a začal vyprávět dál, jako by se nechumelilo. Asi nejlepší zážitek z celého nudného dne. =)
0
0
0
Hledá se sympaťák z 6. patra v NTK (hnědé vlasy, šedý svetr, modré kalhoty, ..super hodinky), který seděl naproti mě a pomáhal mi pošoupnout stůl blíž k zásuvce :D cca 15:00 - 18:00 Jsem moc velký stydlín na to, abych se s někým jen tak začala bavit takže moje jediná možnost jsou internety #shameonme středa 22. 3.
0
1
0
Po roce na jaderce jsem začal litovat že nejsem pěkná holka, abych si mohl vydělávat sexem.
0
0
0
Ne skutečně nemám na svým počítači Linux, nejezdil jsem na tábor šprtů, nechodím do menzy, neučil jsem se programovat na základce, nechodil jsem na matematické olympiády, ale přesto všechno nejsem debil, co patří na zemědělku. Psáno pro všechny divnolidi na jaderce, co si myslí, že je čekají na ředitelství zeměkoule.
0
0
0
Mezi přiznání UK jsem našla příspěvek nějakého kantora, který údajně svým studentům představuje pana docenta Zlo (via ČVUT) jako svůj pedagogický vzor a baví se tím, že mu nikdo nevěří. Tímto přiznáním se momentálně baví celý náš ročník, který podléhá děsivým náporům docenta Zla již půl roku a nyní se marně snaží složit zkoušku z jeho předmětu, ze které se pan Zlo nezdráhá vyhodit 32 lidí ze 32... (úmrtnost k prvnímu měsíci zkouškového 90%)
0
1
0
Napsal jsem do ankety: Předmět nevyžaduje žádného přemýšlení, pouze jsem si notně ošoupal na klávesnici písmenka C a V, zakoupil nový monitor a notně otlačil své pozadí. Jednou jedenkrát jsem se pokusil najít v kódu zalíbení a pokusil se dopsat jeden jediný řádek kódu - po tři čtvrtě hodině urputného souboje s editorem jsem tuto snahu vzdal a až do konce tupě následoval vše, co mi bylo předloženo s jedinou touhou - aby to fungovalo. 0 z 10 možných. 40 let v oboru neznamená, že někdo může učit, nedejbože na vysoké škole. Stavět v jazyku eshop, který Microsoft udržuje už jen ze setrvačnosti, je krajně nevhodné. Visual Basic nikdy nebyl určený pro internet, natož pro eshop a páčit ho do tohoto úkolu mi nejednou vrhlo nefalšované slzy do očí.
0
0
0
Spala jsem s jednim docentem. A víte co? Na pořádnýho čtyřicátníka nemá nikdo!
0
0
0
Vytuneloval jsem časopis Score, vytuneluju i ČVUT. Váš Míra.
0
0
0
Kamarád ze států se chtěl ubytovat na kolejích spravovaných súz. Po přečtení jejich dokumentů v angličtině už s tou organizací nechce mít nic společnýho - a ani se mu nedivím. Yoddovskej větnej pořádek, blbě psaný i/y (v angličtině, omg) a věty typu "A mostly due occupied accommodation desired college." (v češtině pro ty co nerozluuštili : ,,Především se tak může stát následkem vyčerpání kapacity požadovaných kolejí.") bych taky neskousl.
0
0
0
Dostal jsem se ke státnicím na FITu, aniž bych jedinkrát použil debbuger. V c++ hledám chyby za pomoci "cout" a v javě "system.out.println". :-)
0
1
0
Dvakrat jsem byla v NTK a dvakrat tam byli idioti, co jim chodi kazdou pul minutu zprava a nejsou schopni si vypnout zvuky na telefonu.. Priste vezmu tu nejtlustsi knihu co najdu, omlatim jim ji o hlavu, pri trose stesti jim dojde, ze jsou v knihovne
0
0
0
Dneska jsem byla na přijímačkách na FA ČVUT a stal se mi trapas se šatnářkou. Vůbec jsem si nevšimla, že tam máte hlídanou šatnu jako v divadle, myslela jsem si, že si prostě do nějaké místnosti sama odložím bundu a pak si pro to zase dojdu. Při hledání šatny jsem zabočila do úzké uličky a vlezla jsem tam zadním vchodem, který je vyhrazen zřejmě jen pro paní šatnářku. Měli jste vidět její překvapený výraz, když viděla, jak si samolibě věším bundu na věšák v jejím kumbále. Made my day!
0
0
0
Stavařky jsou kočky! A nejvíc geodetky, co mrznou venku v zimě s těmi svými přístroji! :¨)
0
0
0
Milé ČVUTíčko, mám takový problém. Všichni v rodině jsou inženýři, jen já jsem zvrhlík a vystudoval jsem medicínu a fyziku. Teď na mě rodiče tlačí, abych se stal i inženýrem, jinak že mi prý vyhodí moji sbírku céček. Co z kombinovaných oborů na ČVUT je dost náročné na to, aby se mi spolužáci z matfyzu nesmáli?
0