Přiznej anonymně!
Aktualizovat
1
0
Včera v autobusu č.65 v Medlánkách seděl puberťák.Vedle něho stála důchodkyně slušně ,ale rázně ho požádala. zda li ji nepustí sednout.Borec ji ignoroval.Zničeho nic mu náhle sedla na klín. To byste měli vidět s jakou rychlostí vystřelil.
0
1
0
Nechápu proč jsou ti dnešní důchodci tak protivní a to hlavně v MHD.
0
1
0
Jsem si vědom toho, že to sem úplně nepatří, ale třeba by mi někdo mohl pomoct. V pondělí 11.září jsem na ulici Veveří potkal dívku, kterou bych rád našel. Stalo se tak v cca 15:20 - 15:30 u zastávky šaliny (tam, kde staví 12 ve směru na Červinkovu). Popis dohromady nedám, ale měla dost výrazný poznávací znamení - šla bosa. Než jsem se vzpamatoval, zmizela. Pokud by mi někdo mohl pomoct, jakože asi těžko, byl bych mu moc vděčný.
0
1
0
Vždycky ,když se řekne Kaufland , tak si ihned vybavím agresivní důchodce..
0
1
0
Moje babička byla tanejlepší babička na celém světě.Avšak na mladé a na študáky v MHD byla celkem pes.Hodně jich tam totiž seřvala.Jednou se vracela se mnou dom do Slatiny a hned 8 lidí jí v trolejáku č.33 uvolnilo raději místo.
0
1
0
Když byly v létě tropy. tak jsem v šalině otevřela okno. Ze sedadla za mnou náhle v stala babka a okno zavřela. Ještě měla kecy.Nechápu to.Bylo nad třicet stupňů.
0
1
0
Párkrát jsem byl svědkem situace, kdy starší člověk provokativně stál nad mladými, přestože jinde byla volná místa. Perlou všeho byla nedávná situace, kdy na České nastoupila do šaliny starší paní. Sice byla jinde volná místa, ale požádala, celkem slušně, mladého muže, sedícího na sedačce za řidičem, zda by ji pustil sednout. Vstal i se svou slepeckou holí...
0
0
0
Život v Brně, týden první - Prší a lidi stojí na zastávce mimo budku, pomočený bezdomovec sedí v budce na lavičce a zvrací červené krabicové přímo do budky. Vzduchem se line neobvyklý buket. Člen utlačované menšiny nastoupí a hlasitě rozhlašuje, že si nemusí platit šalinkartu, jako "gádže" (pozn. aut.: označení pracujícího člena společnosti, vyznačuje se světlou pletí). Janáčkovo divadlo, večer. Děti ve věku 13-16 let s tuzemákem v ruce řeší důležitá témata, například kdo odpanil 12 letou Nikolku nebo kolik Pepík vykouří trávy. Dospělí příslušníci dívajíce se do telefonu jen procházejí. Sakra. Zmizla mi peněženka.
0