Přiznej anonymně!
18
1
V Brně jezdí teleport-rozjezdy. Na hlavase nastoupím, na pár minut přivřu oči a jsem v Mariánským údolí, kde mě řidič vyhazuje.
5
0
0
Já nechápu jak jezdí v Židenicích bus linky 75. Jedno přijede o pět minut později, potom o deset minut později, pak pro jistotu spoj vynechá snad úplně... To si řidiči vždycky hodí ve vozovně kostkou: 1 a 2 pojedu o deset minut později, 3 a 4 nepojedu spoj vůbec, 5 a 6 házím znova... Nebo jezdí podle nějakého generátoru náhodných čísel nebo co?
0
2
0
Zajímalo by mě kolik holek se už vyspalo s těma pizzařama z Masaryčky...
1
0
0
DPMB má smysl pro humor... Kuřim Tě? :))
0
0
0
Ať se přizná to prase, co lepí všude kolem svý šušně na WC pro zaměstnance v Kauflandu v Bohunicích!
0
0
0
Zdravím, neví někdo kam se poděl "kabelář" (bezdomovec se spoustou kabel) Naposledy byl viděn v sobotu na zastávce Fanderlíkova.
0
4
0
Obdivuju pána, co nosí sukni, kabelku a v zimě i kozačky...
0
0
0
Poslední dobou si připadám jak debil, za tento rok jsem už dvakrát uklouzl na bahně a zasral si oblečení, když jsem šel domů, tak se na mě všichni dívali jako na debila.
0
0
0
Miluju sex ve zkuškabinkach různých obchodů ve Vaňkovce a Olympii. Je to super a vzrušující když víme že nás tam může kdokoliv načapat. Pak se udělám kdekoliv to jen jde v kabince.
0
0
0
Když sedím v šalinách, tak se klukům koukám na penis!
0
0
0
Přiznávám, že stále dlužím černou, plátěnou nákupní tašku jedné slovenské dívce, co se mnou byla na noční brigádě . Kdyby se v komentech ozvala bylo by to super. :D
0
4
0
Místo buzerování by revizoři měli vyhazovat bezdomovce z veřejné dopravy. Je k zblití, když nastoupíte do šaliny a do nosu vás praští puch močoviny. Pro ten krabičák si můžou zajít pěšky. Když mají na ten, mají mít i na jízdenku.
0
0
0
Nalajnovala bych celej Hlavas. Čáry, na kterých by lidi na zastávkách stáli, aby člověk mohl aspoň normálně projít, když spěchá na další šalinu do práce! Nejvíc úžasný je, když chceš vystoupit, ale ne, nedočkavci totiž nastupujou do šaliny ještě když nejsou otevřený dveře, protože si potřebujou sednout o půl sekundy dřív.
0
0
0
Pokud někomu vadí přecpaná MHD, co by říkal tomuhle :D
0
0
0
Koncentrace hipsterů na České a přilehlých ulicích je tak velká, až mě z toho bolí oči.
0