Přiznej anonymně!
2
0
Vždycky s kámošem chodíme po Hlavasu a ptáme se jestli tady zastavuje tramvaj č.14. Sledovat jejich reakce a poslouchat nadávky mě vždycky baví!
0
0
0
Když se mě v myší díře snaží konvertovat, říkám, že nechci do jejich sekty!
0
0
0
Nesnáším sobecké chováni lidí na pojízdném eskalátoru - například plošině v nákupaku v Krpoli. Borec, vechýtka, objímajíc svou otylou přítelkyni, mě vidí jak na rozdíl od něj nemám romantickou chvilku a spěchám, ale i přesto mi zatarasí její výstavní zadelí cestu. Asi se chtěl podělit. Lidi mějte trochu rozumu - vím, že jako rodilej brňák tu nemáme tunu eskalátoru, abychom zaručili dostatecnou výchovu a nevypadali jako hňupi, ale to, že si stoupnete na jednu stranu, i když si potřebujete vykládat, nebo se objímat bude minimálně pro ostatní vypadat solidárně a ušetří to ostatním čas a nervy.
0
0
0
Jsem překvapen!, že někteří revizoři v Brně dokáží projevit trošku lidského chápání. Nedávno jsem jel pro auto do servisu a musel jsem využít mhd. Síla zvyku a zapomněl jsem si koupit lístek, nastoupím, bus se rozjezde a už mi kdosi strká pod nos odznak. Řekl jsem mu, kam jedu, důvod, a proč jsem si já blb! jízdenku nekoupil. Vystoupil jsem s ním, dělal že něco píše a až bus odjel. Mi pouze řekl, ať už se to neopakuje a doporučil koupit jízdenky do zásoby, nebo sms. Brňáci ho určitě znáte, je vysokej, květák na hlavě a nebojí se kontrolovat (Všechny) pasažéry na Cejlu. Díky :)
0
0
0
Nejvtipnější na celých ohních bylo sedět na lavičce vzadu u "sirky" pozorovat lidi jak padají na tom bahně - to byla dobrá prča...
0
0
0
Začíná se oteplovat a párečky vylézají z děr. To je vždycky tak krásný pozorovat jak na lidi leze jaro...až na ty, co si v šalině vzájemně strkají jazyky až do žaludku. To bych blil.
0
0
0
Přiznávám, že když sem nalitá a pořebuju čůrat, tak je mi ůplně jedno kde a kdo jde kolem. Už jsem čůrala snad všude (uprostřed Svoboďáku, hlavas, Křenová, most v Pisárkách, před Vaňkovkou...) a vždy mě někdo vidí, ale zajímavý je, že mi to ani nevadí. Druhý den ráno doufám, že dotyčné neznám nebo je nikde nepotkám.
1
8
0
Přiznávám, „miluju” ty kluky s kabelkou, namyšleným výrazem, nagelovanýma vláskama nahoru a rádoby sluchátkama přes celou hlavu a falešnýma černýma brýlema, co si myslí, že jsou něco víc, když jak ovečky poslouchají "módu" aby zapůsobili svým vzhledem na holky, který vidí jen krásu těchhle kreténů a že mají duševní hodnoty a racionální myšlení na bodě mrazu nikoho nezajímá...
0
4
0
Nenávidím lidi, kteří procházejí podchodem, jako kdyby byli na procházce. Zvláště ve chvílích, kdy spěchám na autobus nebo šalinu.
5
0
0
Plivu na auta z lavky u Vankovky.
0
2
0
Sere mě, že nejčastější hláškou v MHD je - To máme mládež.
0
0
0
Nesnáším řidiče co umí jezdit jen dopředu a neumí couváním zaparkovat nebo vyjet z park. místa a ještě se hrnou do centra. viz. tady ten pán, který na ul. Grohova po dvouminutovém popojíždění tam a zpět zaparkoval stylem - "at si řidič předemnou poradí jak chce".
0
0
0
Strašně dobře mi dělá, když vím, že o titul Pražáky připravila Zbrojovka :)
0
0
0
Prodám byt v Bystrci s výhledem na moře.
0
17
0
Když sem byl poprvé v Brně v nějaký kavárně poblíž centra a přišel za námi nějakej "Arab" s nabídkou koupi růže za 50 Kč, říkal sem si „...jasně, jak v těch americkejch filmech, dejte sem jednu!”. Jenže.tenhle "Arab" se za 2 roky mýho pobytu v Brně stal mou noční můrou a s velikou radostí bych ho exportoval zpátky na místo, kam patří! Tak vlezlýho člověka svět nepoznal! Je všude!
8