Přiznej anonymně!
0
0
Přiznávám, že bych nejraději postřílel některé pokladní na hlavním nádraží. Nemají vychování a nedokáží slušnému člověku ani poskytnout informaci. Já chápu, že je ta práce nebaví ale to přece neznamená, že člověk kterého nebaví práce ztratí hned solidaritu a stane se z něj zvíře..
0
0
0
Jízdné v Brně je ubohá předražena zlodějina. Hlavně, že mají revizoři nakázáno nepokutovat romy, protože z nich tahat prachy je složité (a nemožné). Je tu někdo, kdo viděl, že takový cestující dostal pokutu? (a nebylo to nahrané na ostatní cestující, že ve skutečnosti pokutu nedostal a revizor jen dělal, že vypisuje bloček) Rom není urážka nebo hanlivé označení, tak se toto přiznání může uveřejnit na facebooku. Doufám, že to admini udělají. Petr
0
0
0
Sice si to ten starej idiot neprecte, ale tohle mi fakt zavarilo krvi. Nastoupil jsem do 3 jedouci o 5 minut pozdeji. Sotva jsem se vlezl do prostrednich dveri, kde bylo jediny mistecko. Ridic ne,ze by zavrel a jel dal, vylezl radsi z kabiny a zacal rvat, ze chce mit cely predni dvere volny a jestli jsme to (jako cestujici) schopni mentalne pochopit. Nez zacnete hejtovat, jo, ridic ma pravo na vsechno a taky mit volno u prednich dveri. Ale kdyz se v te narvane saline neni kam jinam hnout? To maji spechajici lidi vystoupit proto, ze se nejakej dedaridic nedokaze na ty 2 zastavky prenest pres to, ze mu nekdo stoji u dveri? Bezpecnost je bezpecnost, ale selskej rozum taky...
0
0
0
Je mi zle, když jdu po Vaňkovce na Zvonec a vidím tam tu umělou trávu a slyším ptáky zpívající z reproduktorů. Kolem toho se shlukují páry a prožívají asi romantiku v přírodě, nebo já nevím. To už vážně neexistujou holky, který by chtěly chodit na rande ven a ne trávit dny zavřený v obchoďáku s umělou přírodou?
0
0
0
Zdravím toho Vietnamce, který si při večerním koupání na Kraváku loknul vody a poblil se přímo do bazénu!
0
0
0
Nalajnovala bych celej Hlavas. Čáry, na kterých by lidi na zastávkách stáli, aby člověk mohl aspoň normálně projít, když spěchá na další šalinu do práce! Nejvíc úžasný je, když chceš vystoupit, ale ne, nedočkavci totiž nastupujou do šaliny ještě když nejsou otevřený dveře, protože si potřebujou sednout o půl sekundy dřív.
0
0
0
Občas si v Letmu u Šaolinů koupím hranolky, nebo krokety jdu do podchodu a házím to do klobouků a košíčků, těm sockám, co tam nonstop škemrají o prachy...
0
0
0
Nasly se KLICE u domu Synkova 16. Komu chybi tak jsou na elektrobedne u chodniku smerem k Albertu. Jsou to prevazne klice fab assa abloy a je na nich klicenka PINK.
0
0
0
Opravdu bych ráda viděla to prase co se nám vysralo na pozemek. Aspon byl tak "slušný" a vytřel si zadek..a pak se to pokusil zakrýt...Opravdu ti děkujeme.
0
0
0
Je to známý obrázek. Stařenka v autobuse či tramvaji výhružně pohupuje holí nad mladíkem, který se pohodlně rozvaluje na sedadle. Důchodkyně sem tam utrousí poznámku typu: „Kam ta dnešní mládež spěje…“ nebo „Seděj jako pecky...“, zatímco teenager na sedačce ji okázale ignoruje. Mezi adolescenty je oblíbená zejména jedna verze tohoto výjevu, a sice, kdy se důchodkyně, která právě přistoupila do poloprázdného autobusu, významně postaví nad nějakého mladého člověka bez ohledu na to, že kolem je dostatek volných míst. V prostředcích hromadné dopravy se tak každodenně odehrávají doslova mezigenerační souboje. Jenže jak je to vlastně doopravdy? Mezi lidmi koluje spousta vtipů o důchodcích, ale jsou důchodci opravdu tak hrozní? A je mládež opravdu tak nevychovaná, jak si důchodci stěžují? Vypadá to, že v obou skupinách se najde někdo, kdo svým soukmenovcům jednoduše kazí pověst.Obě skupiny by se měli nad sebou pořádně zamyslet.
0
4
0
Nechápu jak si to bezdomovci můžou rozdávat přímo na lavečce na náměstí Svobody a kolemjedoucím měšťákům je to jedno...
4
0
0
Nesnáším, když jdu po ulici a chodník zablokujou maminy, který drží za ruku dítě, mají kočárek a jdou 2, nebo klidně i 3 (když je velkej chodník) vedle sebe a jdou co nejpomalejc to jde. A navíc ani neumí uhnout.
0
2
0
Nesnáším, že zrušili šalinu č.13. Jak teď budu jezdit do školy? Šalinou č.12 a budu jak šulin milionkrát přestupovat. Nemám rád DPMB!!
0
3
0
Příjde mi trapné, jak všechny holky nosí ty pletený kozačky z podchodu.
1
0
0
Někdy seru do přehrady, pšššt...
0