Přiznej anonymně!
0
0
Mám škodolibou radost, když se Kometě nedaří a Komeťáci z toho upadají do depresí a jsou pak strašně nepříjemní.
0
0
0
Taky máte dojem že v brněnském MHD probíhá nemilosrdná generační válka?
0
0
0
Kdy už kurva pochopíte, že na Cejlu před Maliňákem se doleva na Koliště neodbočuje???? I kdyby tam dali Ceduli ,,Kdo odbočí, zemře", tak si nedáte říct!
0
1
0
Tlustá vietnamka. Teď jsem viděla opravdu vše.
0
0
0
Vážně nechápu jednoho řidiče šaliny č. 1 je mu před zastávkou Kamenolom něco co patři k šalině upadne. Tak mu to jde říct jeden chlápek a ten řidič se o to vůbec nezajímá. Kdyby se ta šalina rozpadla stále by ho to nezajímalo? Každej normální řidič MHD by se o to zajímal!!
0
0
0
Ten pocit, když ve třídě (studuji hooodně mimo Brno), v hodině angličtiny řeknete prigl a půlka těch vidláků se zeptá: „Co to je?” ... jelikož si myslí, že je to slovíčko anglicky.
0
0
0
Začíná se oteplovat a párečky vylézají z děr. To je vždycky tak krásný pozorovat jak na lidi leze jaro...až na ty, co si v šalině vzájemně strkají jazyky až do žaludku. To bych blil.
0
0
0
Jsem hrdý na to ,že Brno je čtvrté nejlepší město na světě pro studenty.
0
0
0
Dneska jsem v šalině 4 na zastávce Vozovna Husovice potkala revizora. Asi 12letá cikánská holka jela načerno a ten parchant ju nechal jít... Kdyby byla bílá nenechal by ju jít... A pak jakej je tady je rasismus!!! Dost mě to dostalo, obzvlášť když vím jaký jsou revizoři svině a jak si kazdýho vychutnávaj... Místo toho raději řešil starýho pána, kterej měl asi o čtyři minuty prošlou jízdenku a hned mu napařil pokutu.
0
0
0
Přiznávám, že když sem nalitá a pořebuju čůrat, tak je mi ůplně jedno kde a kdo jde kolem. Už jsem čůrala snad všude (uprostřed Svoboďáku, hlavas, Křenová, most v Pisárkách, před Vaňkovkou...) a vždy mě někdo vidí, ale zajímavý je, že mi to ani nevadí. Druhý den ráno doufám, že dotyčné neznám nebo je nikde nepotkám.
1
0
0
Jela sem v brně šalinou a chtěla jsem přestupovat, jela jsem dvojkou z ustředáku na nový sady a že pak pojedu dvanáctkou na šilingrák,(tam jsem musela jít na zastávku která je druhým směrem než jsem dojela) jenže jsem jak dement nastoupila zas do dvojky a jela jsem zpátky. A jsem takovej dement, že se mi to už stalo asi 3x.
0
1
0
Vždy, když jedu v šalině a hlásí "Dopravní podnik města Brna děkuje svým zákazníkům za přízeň", řeknu nahlas "Není zač".
0
0
0
Brňáci, prosím, na eskalátorech je nejvhodnější stát na pravé straně, aby ta levá byla uvolněna spěchajícím lidem!!! Kdy to už pochopíte? Pak si stěžujte že na Vás v Praze nadáváme.
0
0
0
Nesnáším když jedu v přecpané šalině, je tam hrozný dusno a ještě cítím, jak mi kapky potu pomalu stékají po zádech...
0
0
0
Jednou jsem se v N93 posral.
0