Přiznej anonymně!
2
0
Hrozně se směju, když v komentářích pod statusy na Přiznání Brna je z příspěvku nějakého člověka poznat, o koho šlo.
0
0
0
Pokud někomu vadí přecpaná MHD, co by říkal tomuhle :D
0
2
2
Když jedu v šalině, řvu z okna na lidi, co jdou kolem! :D
0
0
1
Vždycky jsem se smál lidem, kteří vylezli z rozjezdu ve 2 ráno, chvilku se tam motají a potom celou zastávku poblijou.... A paradoxem je, že to stejný jsem udělal po ohních :D
0
1
0
Když je to anonymní , mohu se teď konečně přiznat. Od té doby, co se oteplilo, chodím v tomto po Brně :-) Moje nové sandal socks :-)
0
0
0
Obchod New Yorker ve Vaňkovce používám pouze pro vstup do prvního patra kde je hned naproti něj Pull 'n Bear. Kdo to má taky tak ?
0
0
0
Dneska mě hafo nasralo chování řidičky šaliny! Jel jsem linou číslo 6 a na zastávce Semilasso chtěla vystoupit paní s kočárkem, jenže před šalinou stála ještě jiná, a proto se za ní nevlezla... I přesto otevřela dveře.takže mohli v klidu vystopit jen cestující z přední části..a ostatní ? Mají jako vytoupit do silnice ?
0
0
0
Na Brně mě kardinálně sere spousta studujících Slováků, jak se sem v září naserou a ty jejich kecy, že tady je lepší vzdělání. Kudla v kapse se mi otvírá. Stejně tak mě serou bandy migrujících vysokoškoláků (Brno - maminčina náruč a zpět) s narvanými krosnami plnými špinavých hader za týden a v neděli zase plné čistého prádla a taškami žrádla. Jako kdyby se o sebe neuměli postarat. Ještě že už nejezdím šalinou tak často, protože ani nejsou schopni si tu krosnu v MHD sundat ze zad. PS nejsem ani rodilý Brňák, ani zaprděný důchodce, jen mě tohle na Brnu sere. Zdar :)
0
20
0
Nesnáším, když utíkám na šalinu a řidič mi před nosem začne zavírat dveře, ještě se u toho tak šibalsky usmívá a dívá se na mě..
6
0
1
Nesnáším silné holky, které si vezmou průsvitné bílé kalhoty a pod to černé tanga, které jsou samozřejmě vidět a jdou se promenádovat po městě nebo Vaňkovce a Olympii.
0
2
0
Ten pocit, když jdeš po Vaňkovce a vidíš tohle...
0
0
0
Kterej kreten vymyslel ty stříbrno-červený šaliny? jezdím devítkou a jedenáctkou, který jezdí jednou za 10 minut a vždycky to je narvaný jak sviňa, nejlepší jsou ty sedačky směrem do uličky, tam je to hned obsazený a musím stát mezi sedadlama, pak se na mě někdo namáčkne a když se posunu tam se nemůžu ničeho chytnout.
0
0
0
Smíšené pocity ve mě vyvolala skupinka holek, které jsem potkal dnes na Brněnské přehradě - projížděl jsem tamtudy na kole a najednou přede mě skočila nádherná holka a další a další... jejich reakce byly naprosto nepředvídatelné. Chovám k nim jistý obdiv- přece jen být hodinu před polednem evidentně nalitý a loučit se s klukem slovy "hehe máš hezkej zadek", to už chce jistou dávku odvahy :-). Tímto bych rád vzkázal: to že jsem odjel v žádném případě neznamená že by jste se mi nelíbily- jen mívám po dlouhém tréninku víc myšlenek na ledovou sprchu než na krásné holky, které právě páchají kamikadze pod mé kolo. Kéž by jste bývali takto pozorné ve vhodnějších chvílích.
0
0
0
Dneska 20:06 z hlavasu v 8 směr Líšeň jsem našel fialovo-modrý deštník. Majitelka nechť se přihlásí do komentáře pod tohle "příznání".
0
0
0
Mám strach jezdit šalinou v úsecích: - Pisárky - Bystrc (1): příliš rychlá jízda ve starých kraksnách - Cejl - Tomkáč (4): moc prudký zatáčky, ještě k tomu je v šalinách pěkný černo - Svatopetrská - Zvonařka (12): Koleje v dezolátním stavu, šalina se naklání jak v lunaparku
0