Přiznej anonymně!
0
0
volte SPD!!!
0
0
0
V sobotu 20. října bude v klubu Eleven JaroškaFest! Kdo chce vidět opilé profesory a spoře oděné profesorky z tohoto (a jiných ústavů) prostě musí přijít! https://www.facebook.com/events/492390047783384/
0
0
0
Prosím, běžte dneska a zítra všichni k volbám. Volte klidně socany, volte Piráty, volte ODS, volte TOP09, volte třeba i tu KDU-ČSL nebo jestli vám to udělá radost tak Piráty, ale zvolte někoho, kdo není pohrobek strany, která 40 let ničila tuhle zemi, někoho, kdo není bývalý agent StB snažící se udělat z naší země svoji firmu, a volte někoho, kdo není zároveň ekonomický imigrant a nácek bojující proti ekonomickým imigrantům. Jestli chceme vyšší daně, nižší daně, víc ekologie, míň ekologie, elektronickou státní správu nebo papírový bordel, to už se vyřeší potom. A není to důležitý. Za těch skoro 30 let bordelu a příšerných politiků se máme nejlíp, jak se kdy kdo v téhle zemi měl, a to díky tomu, že politici dělají svůj standardní bordel a nesnaží se rozebrat základy demokracie. ANO, KSČM a SPD jsou strany, které by nás rády o svobodu a demokracii připravily. To je důležitý. Všechno ostatní je nepodstatný.
0
0
0
kebab za 50 kc!!!!!!
0
1
0
Důchodci v MHD by si měli uvědomit.že rovnítko mladý_ zdravý již dávno neplatí.
0
0
0
Mám nově přítelkyni z Brna. Než jsme se poznali, střídala hodně kluky. Zjistil sem co vše s nimi prováděla. Trápí mě, že takové věci neprovádí i se mnou....když jsme partneři ....
0
0
0
Postavit BVV - 14 měsíců Postavit AZ Tower - 2 roky Vykopat starý trubky a opravit chodník - 3 roky s tím, že za rok zjistili, že to udělali špatně a musí to udělat znova #IMOS #kopačizvychodu #hrabemehodiny
0
0
0
Nejvíc mě dostane, když v šalině někdo pustí někoho jiného a on si nesedne. Pak chudák stojí, místo prázdné, a když se to stane mě, tak si připadám trapně. Když už vás někdo pustí, tak si prosím sedněte.
0
0
0
Nesnáším šaliny typu 13t (Porschata), hlavně na lince 12 . Vždycky když přijede, tak pokud nespěchám, si počkám na další (např. rozhrkanou T3 z renomované pisárecké vozovny)
0
0
0
Proc platit za neco na co se na 90 % nemuzeme spolehnout? #serunaMHD
0
0
0
ta pokérovaná borka co maká v tally weijlu je fakt rajcovní
0
0
0
Dopravní podnik furt brečel, že jim lidi škrábou a pomalovávají okna. Teď když šaliny pomalovaný nejsou, můžou na nich vesele vozit obří hlavy politiků šířících nenávist typu piTomio... Jsem sám, kdo by tam radši viděl tagy a panely?
0
1
0
Podle toho.co jsem v Brně viděla, tak je pouštění sednout starší občany mladšími přežitek. Hlavně v příměstských linkách.
0
1
0
Pocházím z vesnice a v Brně studují. Na ráznost a drzost brněnských seniorů, jsem si ještě nezvykl
0
0
0
bbnbbnbbbbbbb
0