Přiznej anonymně!
0
0
Před měsícem jsem byla omrknout s kamarádkou TWO FACES. Toho mladého sekuriťáka jsem měla pozvat na rande. Krásný chlap!
0
0
0
Prigl, Osada - voda dneska dobrá, čirá (ikdyž mírně nazelenalá), bez bordelu. Koupání úplně v klidu. Těsně nad hlavou lítajou kachny. Romantika jako sviňa.
0
0
0
Ahojte, priznávam sa že chodím do Brna pracovne, no ale v poslednej dobe sa tu začínam sám nudiť. Preto som dá rpzhodol touto cestou skúsiť nájsť nejaké rozumne, zábavne a trošičku športovo naladené, co by malo chuť spoznať mladého chalana. Rad by som sem tam šiel zabehať, niekde sa prejsť a rad by som bol aj keby mi to tu trochu poukazovala, no a sem tam zájsť na nejaké to brko
0
0
0
A
0
0
0
Když v šalině pouštím sednout babku, tak si říkám, že odvážnému štěstí přeje. Mám totiž strach že mě seřve. protože ještě není tak stará.
0
1
0
Ahoj, hledám blondýnku, co má na Tinderu napsané cca toto: "Hledám něco vážnějšího. :) Miluju sport, hrozně ráda chodím do fitka. Ale jídlo je nejvíc. Muž by měl být sportovně nadaný. Tak se neboj a napiš". (Jméno si nepamatuji, na to jsem hroznej :D) Dal jsem ti superlike, ale nevím, zda Tinder ještě vůbec používáš. :) Ozvi se prosím na email: hledam.princeznicku@seznam.cz R.
0
0
0
Právě jsem vymyslel něco zajímavého, ale bohužel to musí být v angličtině "When I try something, why can't i catch it.", schválně kolik lidí to pochopí :P
0
0
0
Pokud Chorvatsko vyhraje mistrovství světa tak se nechám nakopat do koulí od každé holky, které se přihlásí.
0
0
0
Zásobuju blok
0
0
0
I když to může znít trochu zoufale (asi stejně zoufale jako "Hledám kluka z autobusu postavy do červena"
0
0
0
Holky a ženy co rády nosíte minisukně pozor. Dnes jsem byla svědkem dost nepříjemné zkušenosti. Při vycházení z podchodu směrem k Tescu na jezdících schodech "číhá" muž s mobilem co se nebojí vám ho strčit pod sukni. Je to chlap tak 50+ (šedivej), trpaslík (cca 160-165), na zádech mini krosna. Nedělal to poprvý a určitě ne naposledy. Čeká na konci podchodu, vyhlídne si oběť, nalepí se těsně za ni a na schodech a jde do akce.
0
0
0
Jelikož jsem nenašla přiznání tragédů, tak to musím napsat sem. Dneska odpoledne ikea bus. Seděli jsme na proti tobě s kamaraadem a koukali se po sobě. Pak jsi šel do tesca a já ti nebyla schopna dát papírek s číslem. Je to trapný, že to píšu sem, ale nic jinýho mě už nezbývá...
0
0
0
Za měsíc květen jsem v MHD pustil sednout 43 důchodců a vynesl jsem 9 kočárků.
0
0
0
Ahoj, hledám sympatického kluka s tmavými kudrnatými vlasy a s kytarou, který jel 30.5. kolem půl sedmé večer šalinou č. 8. Bavil ses s kamarádem o knížce.
0
1
0
Velmi mi vadí že každý v šalině má sluchátka a nebo pracuje na mobilu. Takhle se snadno přehlídce senior, který by si třeba rád posadil.
0