Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Měsíce jsme se ženou jezdili Brnem a vybírali jsme pro nás vhodný byt. A prohlašuji: jedině severozápad Brna (Komín, Jundrov, Medlánky, Žabovřesky). Nechápu lidií, kteří jdou bydlet na jih a východ Brna, kde pak oni a jejich děti dýchají rakovinu z průmyslu a dopravy, jsou obklopeni problémovými lidmi (a většinou vůbec nejde o Romy, ani o migranty, i když ti jsou tam taky), bezlesá, v zimě smogově zamlžená krajina. Meteorologove říkají, že nejhorší smog je tam dole na jihu, kdežto severozápad má vzduch jako na Šumavě. A většina vysokoškoláků bydlí tam. Kvůli pár korunám jdou lidi bydlet někam, kde se jim a jejich rodinám život a zdraví zkrátí o několik let. Nechápu.
0
0
0
Šetřím si na auto.Zatím však musím používat MHD. Je to ale fakt otřesný. Ani mě tak nevadí že jsem unavenej z poměrně téžké hokny, že musím stát protože študácí sedí .Stejně sedí půl dne na prdeli.Nejvíc mě však vadí téměř každodenní konflikty , hádky a mezigenerační souboje v šalinách a busech Zrovna dnes ráno babka tam seřvala dva študáky a řev se valil celou šalinou Sice byla v právu ale,mohla ubrat na decibelech..To se nemůžete lidi nějak dohodnout? Hodně lidem to už nebaví poslouchat.Vím že kompromis musí dělat všichni aby , se v MHD dalo nějak vydrže
0
0
0
Ti řidiči MHD začínají byt horši a horší. Člověk stojí na zastavce oznaçené že po 22 hodině na znamení, mává na řidiče jak debil už z dálky ale řidič protože už jede o 5 minut pozdeji si zastávku projede a veselempomračuje dál. A vám zbydou jen oči pro pláč protože další spoj vám jede za hodinu, bydlíte přes celé Brno a ráno začínáte zase v 6 s vidinou že doma budete nejdřív ve 24. A není poprvé co se mi to stalo.
0
0
0
Něco ke kampusu: MHD do a z Kampusu bývá občas přeplněná, ale pozoruji, že zahraniční studenti z medicíny jsou vesměs slušně vychovaní. Pouštějí sednout důchodce a jiné postižené, pomáhají jim nastoupit a vystoupit. Zatímco dělnický white trash odněkud ze Starého lískovce, Líšně, Vinohrad, Židenic a podobných ghettvčera jen hloupě koukal, tak indicky vypadající medik pomohl vstát staré paní, kterou shodili spratci ze základky. Už jsem toho viděl hodně, abych mohl vyslovit tento názor.
0
0
0
Mám stále více pocit, že do Kauflandů v Brně nabírají prodavačky a pokladní hlavně podle pořádného obsahu podprsenek! A je to dobře!
0
0
0
Ahoj, jmenuji se Bořek a chtěl bych 60-70% lidí poslat dopr.ele. V 5 ráno vstávám do školy a po škole hned valím na brigádu do nejmenovaného obchodního řetězce. Pracuji na pozici pokladní a na té zasr.né kase sedím až do 9-10 večera. Mám zodpovědnost za 10-90 tisíc, které bych v případě ztráty musel uhradit. Jsem permanentně nevyspaný a nenajezený, volný čas vyplňuji učením a na měsíc mám sotva 6 čistýho. Chtěl bych ty č.ráky, co jdou do obchodu a neumí ani odpovědět dobrý den, mají tisíc keců okolo, že museli ve frontě čekat 5 minut a že zam.daná nudlová polívka místo 8 stojí 13, zas.aný dělníky, co si vezmou nákup za 70 korun a platí pětilitrem, protože jsou vyk.rvený socky a musí si brát zálohy, všechny uřvaný hnědokožce a jejich deset harantů, který musím hlídat, jestli mi tam něco nečorují a všude jenom gádžo gádžo, bych chtěl poslat DOPR.ELE. Od té doby, co mám tuto brigádu jasně vidím, že většina Brna jsou jen KOK.TŠTÍ P.ČUSOVÉ. Omlouvám se 1 z 15 zákazníků.
0
0
0
Dobrý den, dneska (6.6.) měla moje kamarádka narozeniny, chtěla jsem být originální, tak jsem jí dárky různě schovala. Jeden z nich byl v Lužánkách a nějáká hamižná svině ho našla dříve, než ona! Shoř v pekle, třeba si to přečteš. Vám ostatním přeju krásný den. :D
0
0
0
V precpane MHD saham nenapadne kdyz to cukne divkam na kozy.
0
0
0
Naprosto mě sere, jak z Brna mizí stánky s různým jídlem nebo pekárny a všude je teď místo toho pojebané Trdlokafé. Nevím, na co si kdo hraje, trdelník není žádné české jídlo. Turisti si musí klepat na čelo, když sem přijedou, k jídlu akorát kebab od Turků a tady ta pikačovina na klacku.
0
0
0
zdravim, 10. kvetna okolo pul jene jsem mel na Hybesce hned u zasatavky Hybesova tezky infarkt s naslednou 18 minutovou resuscitaci. Prosim pokud je tu nejaky svedet udalosti a muze mi k tomu neco blizsiho rict, , at se prosim ozve diky Jakub
0
0
0
Kradu v MHD nalepky s reklamou na sedackach a pak si je lepim do sbirky.
0
0
0
Ahoj moc ráda bych poznala kluka, kterého vidavam jezdit Fabii kolem ulice Bayerova v Brně :) nosis bílou kšiltovku a fakt ti to sekne :). Dej prosím like pokud to čtes a mas zájem. Já stihla brunetka. Budu se těšit. Pa :) prosím o zveřejnění :) :) na fb.
0
0
0
Abrakadabra, ať už konečně všechny dopravní prostředky brněnské mhd mají klimatizaci!!!!!!!!!!
0
0
0
Když se vracím v noci z práce mám strach že mě někdo v myší díře zabije
0
0
0
Tak takhle určitě vynikne. :D
0