Přiznej anonymně!
Aktualizovat
0
0
Sere mě to anglický hlášení v šalině.
0
0
0
Těším se na vánoční trhy, zase budu chodit místo oběda na punč...
0
0
0
Ahoj,Vím že to sem asi nepatří ale touto cestou hledám kluka kterého často potkávám v okolí Bystrce.jezdí semnou každé ráno autobusem číslo 50 a jde na autobus č.302.Nosí na sobě často bílou kšiltovku.Prosím kdo ho zná nebo i jak se jmenuje tak mi prosím napište na email sarinka.darinka@email.cz Má opravdu krásný oči a usměv.Děkuji všem
0
0
0
Brno je prý známé vysokým počtem nezadaných slečen. Fakt netuším, kde najit nakou normální sympatickou kolem 26, co má rada výlety, přírodu, filmy,... A přitom nekouří, nemá děti, nebo další borce ...
0
0
0
Před nedávnem jsem se přestěhoval z Oltecu do jedné vesnic, co se staly 1919 součástí Brna. A už začínám chápat odkud se berou ty zakomplexovaný typy Brňáků-vidláků.
0
0
0
Učím Cajzly hantec
0
0
0
Vážení kluci brněnští za volanty aut......to máte všichni tak malé šulínky, že potřebujete jezdit jak arogantní hovada?? Předjíždění zprava přes připojovací pruhy, nedodržování zipu a troubení na ty, co do toho zipu chtějí najet, v zácpách najíždění do odbočovacích pruhů a z nich pak až před semaforem snaha o vecpání se do fronty aut ve správném přímém pruhu stylem "abych s nima co nejvíce vyjebal"...... Vážení tak z toho Vám nenarostou větší koule ani péro - z tohoto se stáváte maximálně velkými kokoty. To jste si spletli funkce. :-) Přistěhovaná bloncka.
0
0
0
Mám nově přítelkyni z Brna. Než jsme se poznali, střídala hodně kluky. Zjistil sem co vše s nimi prováděla. Trápí mě, že takové věci neprovádí i se mnou....když jsme partneři ....
0
0
0
Postavit BVV - 14 měsíců Postavit AZ Tower - 2 roky Vykopat starý trubky a opravit chodník - 3 roky s tím, že za rok zjistili, že to udělali špatně a musí to udělat znova #IMOS #kopačizvychodu #hrabemehodiny
0
0
0
Nejvíc mě dostane, když v šalině někdo pustí někoho jiného a on si nesedne. Pak chudák stojí, místo prázdné, a když se to stane mě, tak si připadám trapně. Když už vás někdo pustí, tak si prosím sedněte.
0
0
0
Nesnáším šaliny typu 13t (Porschata), hlavně na lince 12 . Vždycky když přijede, tak pokud nespěchám, si počkám na další (např. rozhrkanou T3 z renomované pisárecké vozovny)
0
0
0
Proc platit za neco na co se na 90 % nemuzeme spolehnout? #serunaMHD
0
1
0
Pocházím z vesnice a v Brně studují. Na ráznost a drzost brněnských seniorů, jsem si ještě nezvykl
0
0
0
Do Kauflandu chodím nakupovat zásadně odpoledne.Nikdy ne ráno.Sice mám přes 180cm a 90kg ,ale houfu agresivních babiček se bojím i já.
0
0
0
Život v Brně, týden první - Prší a lidi stojí na zastávce mimo budku, pomočený bezdomovec sedí v budce na lavičce a zvrací červené krabicové přímo do budky. Vzduchem se line neobvyklý buket. Člen utlačované menšiny nastoupí a hlasitě rozhlašuje, že si nemusí platit šalinkartu, jako "gádže" (pozn. aut.: označení pracujícího člena společnosti, vyznačuje se světlou pletí). Janáčkovo divadlo, večer. Děti ve věku 13-16 let s tuzemákem v ruce řeší důležitá témata, například kdo odpanil 12 letou Nikolku nebo kolik Pepík vykouří trávy. Dospělí příslušníci dívajíce se do telefonu jen procházejí. Sakra. Zmizla mi peněženka.
0