Přiznej anonymně!
Aktualizovat
1
0
V autobusu č.57 si už po špatných zkušenostech raději nesedám
0
0
0
Čau lidi.Pracují jako prodavačka a není možné ,že na světě existuje tolik blbcu.Ten největší žije v Obranech,je z nějakého lontu a protože si doma nedovolí tak buzeruje jinde.Jak to jinak říct než že je to ubožák. Hlavně,že umí zdvihat pulitry.To je jeho umění. Díky ,že jsem se mohla vypsat z blbé nálady.
0
0
0
Chápu, že to není seznamka, ale potřebuji pomoc. Po Krpoli jezdí dost často žlutý bravo. Řídí ho blondýnka s nádherným úsměvem. Už sem ji i párkrát potkal i v Albertu. Neznáte ji někdo? Láska na první pohled
0
1
0
Jednou mě v šalině seřval dědek.Dodnes nevím za co. Stál jsem a on seděl a batoh nenosím.Asi si na mě něco ventiloval.
0
1
0
Šalina 12 ,začíná být zase narvaná a to jsou ještě prázdniny.
0
0
0
Takze dnes jsem jela salinou, mela jsem jizdenku, kterou jsem si jakmile se zavrely dvere chystala cvaknout (a ne jen v duchu, vylozene jsem ji strkala do stroje). Revizor prijemny jak pondeli me zastavil, zvýšeným tónem se do mě pustil, jestli jsem normalni, ze jsem se ocividne chystala jet na černo a že si každej stěžuje na revizory, i kdyz si nikdo neni schopnej cvaknout lístek a napařil mi pokutu(při vypisovani mi i ochotně poradil kam to jit zaplatit). Ale na nase romske spoluobčany, kteří uz 15 minut jedou bez jizdenek by si samozrejme takhle hubu neotviral. Ono je totiz mnohem jednodušší přes celou salinu řvát na nactiletou holku nez na dospelyho chlapa ze? ;) dekuji ze jste si zanadaval na holku s jizdenkou uz skoro cvaklou (jeho reflexy musim ocenit) a svou slusnost si nechavate na opravdové cestovatele bez lístku. Na závěr musim rict, ze se nedivim ze na ne kazdy nadava ♡
0
0
0
Jsem řidič, cyklista i chodec. V autě dávám pozor na chodce i cyklisty. Na kole sesedám před přechodem, protože je to přechod pro chodce a ne pro cyklisty. Jako chodec zbytečně nezastavuji na přechodu provoz, když můžu počkat, až přejede poslední auto a bude místo a nechodím uprostřed cyklostezky. Proto bych chtěla všem vzkázat. Buďte na sebe vzájemně ohleduplní. Chodci, uvědomte si, že když jdete po stezce pro chodce a cyklisty, že nemůžete chodit středem a blokovat celou cestu (hlavně vy dva plešatí tupí neonacisti, co jsem vás potkala u přehrady). Cyklisté, uvědomte si, že nemáte na přechodu pro chodce na kole co dělat. A řidiči, ve špičce není od věci sem tam na Poříčí pustit přes přechod i chodce.
0
0
0
Když je teď Klusáčkova rozbouraná, tak konečně může 34 a 36 jezdit smysluplnější trasou.
0
0
0
Může laskavě někdo z DPMB té nové šalině, momentálně v zelenobéžové reklamě na hnusný irský chlast, namazat klouby? Skřípe víc jak ostatní nový šrot, ale v tomhle se už nedá jezdit. Radši vrtačkou do spánku.
0
0
0
Dnes jsem byl svědkem hrozně vtipný věci na pryglu. Nějaká obří cikánská famílie si půjčila asi tři kanoe. Vtipný bylo to, jak si posedali. Místo toho, aby seděli všichni jedním směrem, tak seděli ti s pádlama obličejem proti sobě. Bylo hrozně srandovní pozorovat, jak se snažili plout rovně a aspoň trochu rychlejš. Dost se u toho natrápili :D
0
0
0
Asi jsem umělecký primitiv, ale vůbec nechápu ty nahrávky z erotické linky na Nových Sadech. Když jsem to poprvé slyšel, aniž bych věděl o co jde, tak jsem se lekl, že je řidiči šaliny špatně a šel jsem ho zkontrolovat. Je to nepříjemné a úplně bezpředmětné. Jen zas nějaký umělecký hipster chtěl šokovat.
0
0
0
Měsíce jsme se ženou jezdili Brnem a vybírali jsme pro nás vhodný byt. A prohlašuji: jedině severozápad Brna (Komín, Jundrov, Medlánky, Žabovřesky). Nechápu lidií, kteří jdou bydlet na jih a východ Brna, kde pak oni a jejich děti dýchají rakovinu z průmyslu a dopravy, jsou obklopeni problémovými lidmi (a většinou vůbec nejde o Romy, ani o migranty, i když ti jsou tam taky), bezlesá, v zimě smogově zamlžená krajina. Meteorologove říkají, že nejhorší smog je tam dole na jihu, kdežto severozápad má vzduch jako na Šumavě. A většina vysokoškoláků bydlí tam. Kvůli pár korunám jdou lidi bydlet někam, kde se jim a jejich rodinám život a zdraví zkrátí o několik let. Nechápu.
0
1
0
Šetřím si na auto.Zatím však musím používat MHD. Je to ale fakt otřesný. Ani mě tak nevadí že jsem unavenej z poměrně téžké hokny, že musím stát protože študácí sedí .Stejně sedí půl dne na prdeli.Nejvíc mě však vadí téměř každodenní konflikty , hádky a mezigenerační souboje v šalinách a busech Zrovna dnes ráno babka tam seřvala dva študáky a řev se valil celou šalinou Sice byla v právu ale,mohla ubrat na decibelech..To se nemůžete lidi nějak dohodnout? Hodně lidem to už nebaví poslouchat.Vím že kompromis musí dělat všichni aby , se v MHD dalo nějak vydrže
0
0
0
Ti řidiči MHD začínají byt horši a horší. Člověk stojí na zastavce oznaçené že po 22 hodině na znamení, mává na řidiče jak debil už z dálky ale řidič protože už jede o 5 minut pozdeji si zastávku projede a veselempomračuje dál. A vám zbydou jen oči pro pláč protože další spoj vám jede za hodinu, bydlíte přes celé Brno a ráno začínáte zase v 6 s vidinou že doma budete nejdřív ve 24. A není poprvé co se mi to stalo.
0
0
0
Něco ke kampusu: MHD do a z Kampusu bývá občas přeplněná, ale pozoruji, že zahraniční studenti z medicíny jsou vesměs slušně vychovaní. Pouštějí sednout důchodce a jiné postižené, pomáhají jim nastoupit a vystoupit. Zatímco dělnický white trash odněkud ze Starého lískovce, Líšně, Vinohrad, Židenic a podobných ghettvčera jen hloupě koukal, tak indicky vypadající medik pomohl vstát staré paní, kterou shodili spratci ze základky. Už jsem toho viděl hodně, abych mohl vyslovit tento názor.
0